Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2003., 21:57   #201
Quote:
ravana kaže:
A di je Zagor??
Eno ga bas zajebava Aganora na Religiji.
Gospon Pes is offline  
Old 04.04.2003., 22:17   #202
Ma nemoj? Evo i mene sad na religiju
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Old 04.04.2003., 22:25   #203
Quote:
penelopa kaže:
Da znas i da jesam. Oduvijek sam zeljela letjeti bez aviona a mislim kad bi imala toliku tikvu da bi mi bilo dosta da u obraze usisem malo helija i puuuuuuuf.

ha ha ha ha
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 05.04.2003., 00:07   #204
Cool evo novog stofa za trac

Drage moje,

bacite pogled pa recite kaj mislite.

Prvenstveno mislim na sliku (ne tekst).

Hvala.
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 02:06   #205
Jao,krik

a kolika joj je ovo glava,nesto neproporcionalna s tijelom.
Samantha is offline  
Old 05.04.2003., 02:17   #206
Grozno je l' da?

Ja sam umirala od smijeha kad sam vidla.
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 04:41   #207
Anđelija Marić je trudna i nada se da će rodit curicu, kojoj namjerava dati ime Đurđa. Pomolimo se da rodi dečeca.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Old 05.04.2003., 04:57   #208
Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Princeza kaže:
Drage moje,

bacite pogled pa recite kaj mislite.

Prvenstveno mislim na sliku (ne tekst).

Hvala.
Žena zgleda fakat ko balonček, ali mi je najsmješnije kaj su napisali nekaj u stilu kak je ona napuhana verzija "krasotice" Renee Zellweger, a ja baš jučer gledala u Jutarnjaku neke slikice svjetskih diva bez šminke - na jednoj od njih dotična Renee s obrazima ko da ju je izbolo tisuću pčela (ili ju jako bole zubeki) . A tek Cameron Diaz (uistinu bljakast ten)! Jedino je JLO kak-tak zgledala.

Kad smo već kod stvarnog izgleda nestvarnih dama, ajmo malo otračat domaće "lepojke" - sigurno ste bar jednu od njih vidjele uživo i bez šminke. Navalite! Što više otrova, to bolje.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Old 05.04.2003., 05:03   #209
Quote:
Samantha Jones kaže:
Jao,krik

a kolika joj je ovo glava,nesto neproporcionalna s tijelom.

Kut snimanja nije baš idealan, a nisu se ni potrudili retuširat fotku (čista zloba), kak to inače rade ( pa onda mi obične žene mislimo - dobro, mi ne /mi znamo "tajnu"/, ali muškići - pomislimo kak su te slavne kokice nekaj svršeno).
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Old 05.04.2003., 13:44   #210
Re: Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Žena zgleda fakat ko balonček, ali mi je najsmješnije kaj su napisali nekaj u stilu kak je ona napuhana verzija "krasotice" Renee Zellweger, a ja baš jučer gledala u Jutarnjaku neke slikice svjetskih diva bez šminke - na jednoj od njih dotična Renee s obrazima ko da ju je izbolo tisuću pčela (ili ju jako bole zubeki) . A tek Cameron Diaz (uistinu bljakast ten)! Jedino je JLO kak-tak zgledala.

Kad smo već kod stvarnog izgleda nestvarnih dama, ajmo malo otračat domaće "lepojke" - sigurno ste bar jednu od njih vidjele uživo i bez šminke. Navalite! Što više otrova, to bolje.

Yes !!! Viktorija ex Dzonlic...sad Radza. Bez sminke...Kad joj je postar pozvonio na vrata pobjego je jadan od straha!!! Kazo mi je u povjerenju da je ruzna ko noc...
__________________
Lose Yourself
Slims Baby is offline  
Old 05.04.2003., 14:58   #211
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Anđelija Marić je trudna i nada se da će rodit curicu, kojoj namjerava dati ime Đurđa. Pomolimo se da rodi dečeca.
Djurdja. Odvalila sam kad sam procitala (Gloria ).

Ona je primjer za tjesit se. U samo cetiri mjeseca trudnoce nabila je deset kila. Dobro, ona je i visoka, pa to mozda i ne izgleda pretjerano kao na nekom niskom, but...
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 15:00   #212
Re: Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Kad smo već kod stvarnog izgleda nestvarnih dama, ajmo malo otračat domaće "lepojke" - sigurno ste bar jednu od njih vidjele uživo i bez šminke. Navalite! Što više otrova, to bolje.
Vanna je studirala na Filozofskom i cesto je na faks dolazila bez sminke. Zao mi je sto ovo nece biti otrovni trac, no ta zena je izgledala odlicno, sa sminkom i bez nje. I jos nesto ~ znam da je tesko za povjerovat , ali ona privatno ima stvarno puno stila. Ne znam sta joj dodje kad ide na pozornicu.
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 15:57   #213
Re: Re: Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Slims Baby kaže:
Yes !!! Viktorija ex Dzonlic...sad Radza. Bez sminke...Kad joj je postar pozvonio na vrata pobjego je jadan od straha!!! Kazo mi je u povjerenju da je ruzna ko noc...
svasta
taj postar mora da je istancanog ukusa.
Prije nego sto je postala poznata,putovale savki dan zajedno autobusom u skolu,zivjela u mom kvartu,i bila je prelijepa...mnogi bi probustili BUS blenechi u nju.
Samantha is offline  
Old 05.04.2003., 16:31   #214
A kakav vam je Davor Radolfi?Meni je taj tip u prirodi puuuno lijepsi nego na TV-u i izgleda puno mladje.Strasno je komunikativan i znatizeljan a ogovaraju ga de je teska skrtica
Rhea is offline  
Old 05.04.2003., 17:04   #215
Quote:
Rhea kaže:
A kakav vam je Davor Radolfi?Meni je taj tip u prirodi puuuno lijepsi nego na TV-u i izgleda puno mladje.Strasno je komunikativan i znatizeljan a ogovaraju ga de je teska skrtica
Ja pouzdano znam da je skrtica. Naime, ljude s kojima suradjuje isplacuje ili neredovito ili nikada. Kad treba isplatit honorare, nis mu nije neugodno ~ javno place da uzdrzava zenu i dijete, da ovo, da ono... A sve to uz kavicu u nekom skupom bircu, u novoj bijeloj bogner trenirci, kraj kave na stolu su kljucevi od auta, novi model mobitela i najnoviji model suncanih ocala za soma i pol kuna. Ajme, Radolfi...
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 17:13   #216
Ja sam ga upoznala prije par godina i meni je on simpa,ali mi se malo zgadio kad sam cula da je takav cicijas.Izrazito skrte osobe se meni gade On isto ljetuje na Bracu i bilo je vike da je pravio pravi teatar kad je dobio racun od hotela koji je u privatnom vlasnistvu i jako shik.Drugu godinu se odmah preselio u u nizu kategoriju tako da su Bracani imali o cemu lajat i ogovarat

Zadnje uređivanje Rhea : 05.04.2003. at 20:56.
Rhea is offline  
Old 05.04.2003., 17:34   #217
Znaci, poklapaju se dojmovi.
Princeza is offline  
Old 05.04.2003., 17:40   #218
Moja poznanica radi kao nabavljacica potrpstina...da dobro ste procitali,postoji i to zanimanje u kuci one jel se zove Goga iz Glamura.
Ona joj samo kupuje hranu....a Goga zivi s jednim arhitektom...koji je dobio neku nagradu za najljepsu kucu,a po prici ove moje to je da se izgubis po kuci,pusta kupatila,garderobe,bazen os ga otvorit...os ga zatvorit,
a i oni se super slazu,ljubackaju se po cili dan

super trac a?
Samantha is offline  
Old 05.04.2003., 17:41   #219
Re: Re: Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Princeza kaže:
Vanna je studirala na Filozofskom i cesto je na faks dolazila bez sminke. Zao mi je sto ovo nece biti otrovni trac, no ta zena je izgledala odlicno, sa sminkom i bez nje. I jos nesto ~ znam da je tesko za povjerovat , ali ona privatno ima stvarno puno stila. Ne znam sta joj dodje kad ide na pozornicu.
Vanna je meni godinama bila suseda i čak mi je vodila ono u osnovnoj, kak se zvalo "Sat igre i zabave", tak neš kaj stariji učenici [8. razred] drže 4. I žena fakat izgleda super bez šminke. A Pokos je druga priča. I ona je naime, iz sela do - sela mojeg malog! Trebate joj vidjet sestre, na kaj te liče!
Crow Jane is offline  
Old 05.04.2003., 17:43   #220
Re: Re: Re: Re: evo novog stofa za trac

Quote:
Crow Jane kaže:
A Pokos je druga priča. I ona je naime, iz sela do - sela mojeg malog! Trebate joj vidjet sestre, na kaj te liče!
Shoot.
Princeza is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.