Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2014., 14:10   #861
ahahahhaha

nezna se tko je ljepša/ljepši

Ali Changmin

lica aj inekako mogu proći..., ali damn those legs!!

e da kad smo kod crossdresinga jeste li mozda gledali "Heirs" parodiju od Winner?

Ja sam im umirala od smijeha
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 16:28   #862
hahahahahaha totalno su slayali s ovom something parodijom!
changmin se baš ufurao a suhić je izgledao tako embarrased :''D
lijepi su mi s dugim kosama. ljepši od mnogih žena, šta je je ali nikako ne mogu prijeć preko njihovih širokih koščatih muških ramena u tim crvenim haljinama i zamišljat ih kako u štiklicama rehearsaju za taj nastup. nije njima bilo lako

taemin je danas debutao na music banku sa Ace i Danger, neka stavi link tko može, ja sam na mobu trenutno pa nemrem.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 18:25   #863
Zaboravih vas pitati, gledate li "Hitmaker"?

Ako ne ooodmah krenite
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 23:24   #864
Hyoyeon dance solo https://www.youtube.com/watch?v=JjgePWgtWp8

Ou maj gad this woman X') ali PREFAKInG kratko T.T i soundtrack je vrh

Super mi je ovaj SMTown iako nedostaje Sulli *šmrc* Svi su lijepi i zgodni, GG čak imaju normalne outfite xD Ali ipak Minho pobjeđuje:



Gledajte tu flaming karizmu, tu putenost...te, te kvadricepse da, elegancija na visini... (jednostavno moram svatit sličicu, ovo se ne događa svaki dan xD)

I ono što svi čekamo, Ace + Danger => https://www.youtube.com/watch?v=C90zvAym9uE

nemogu handleat ovo Totalno mi daje M. Jackson vibru.
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:24   #865
ORANGE CARAMEL - MY Copycat



They're back!!!
Video je... wat iz happening i dont even...

I love it
*pleše na pjesmu*

Edit:
KARA - MAMMA MIA

Danas je prekrasan dan omg ^o^
Pjesma mi je super! I prekrasne su, i Youngji... iako, sad su mi Seungyeon i ona malo iste
__________________
They love me cuz I'm hot/ They love me cuz I'm cold/ They love me cuz I'm real/ They love me cuz I kill~

Zadnje uređivanje MoonPriestess : 18.08.2014. at 10:31.
MoonPriestess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:46   #866
I just came to share this

Big Byung



Wang Kong is the BEST!!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 11:01   #867
Opet ja

Sluzbeno je pusteno da se SuJU vraća 01.09

jest da sam umrla od smijeha na teaser fotografije i naziv "Mamacita"

nadam se da ce biti dobro


Super Junior transforms into cowboys for “MAMACITA” comeback





Eunhyuk s dugom kosom isti sestra mu
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:44   #868
Someone HELP me breathe!!!!

Taemin feat. Kai -Pretty Boy



Winner pobijedili na MCountdown... New record

[Full_Live] 140821 WINNER 위너 - Colour Ring & Empty (1st Winner) @ M! Countdown (Hot Debut stage)
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 21.08.2014. at 14:39.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:53   #869
Uvijek zaboravim da je Zhou Mi u Suju-M a ne u "regularnoj" postavi lol Ajd pa držim fige za Mamasitu da ok zvuči.

ALI nesmijem zaboravit The TaeTiSeo show koji počinje 25.og <3 Teaser => https://www.youtube.com/watch?v=xFHoTl4GI18 these dorks


I gle "Lizzy ice bucket čelenđ" umirem, nominirala Luc Bessona kako random :3 https://www.youtube.com/watch?v=Cl9x...ature=youtu.be "sorry man" Znam da su još Sooyoung/Jaejoong snimili, tko još...ok sad čekam ostalih 8 *notgonnahappen*

Zadnje uređivanje Šlus : 21.08.2014. at 14:59.
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 21:20   #870
Quote:
MoonPriestess kaže: Pogledaj post
Pjesma mi je super! I prekrasne su, i Youngji... iako, sad su mi Seungyeon i ona malo iste
Seungyeon i Youngji ja pamtim po nijansi boje kose. Ne razlikujem ih uopće, a Seungyeon mi je bias u grupi
Pancake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 21:30   #871
Quote:
Pancake kaže: Pogledaj post
Seungyeon i Youngji ja pamtim po nijansi boje kose. Ne razlikujem ih uopće, a Seungyeon mi je bias u grupi
Hey gurl

I meni je Seungyeon naj (prije bila Nicole) ali da... još uvijek mislim da Youngji ne pjeva u Mamma Mia
__________________
They love me cuz I'm hot/ They love me cuz I'm cold/ They love me cuz I'm real/ They love me cuz I kill~
MoonPriestess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 00:10   #872
Quote:
MoonPriestess kaže: Pogledaj post
Hey gurl

I meni je Seungyeon naj (prije bila Nicole) ali da... još uvijek mislim da Youngji ne pjeva u Mamma Mia
Hey gurrrl back!!! Missed you
Pancake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 01:26   #873
Super Junior 슈퍼주니어_MAMACITA(아야야)_Music Video Teaser

nešto mi govori da će ovo biti genijalno can't wait!!
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:45   #874
Quote:
sancchan kaže: Pogledaj post
Super Junior 슈퍼주니어_MAMACITA(아야야)_Music Video Teaser

nešto mi govori da će ovo biti genijalno can't wait!!
a dobri su... bas su pogodili tko ce koju ulogu igrati.. Najbolji su mi Siwon i Khyuhyun

Ovo je savrsenstvo

[PRIME] EP.1 LIVE: WINNER(위너) _ Color Ring(컬러링) [ENG SUB]

Minho
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 22:23   #875
Sad ću ispast padobranac ovdje, al dosad nisam baš slušao k-pop (ni korejsku glazbu općenito), pa jel može tko dati kakvu preporuku? Premda, s obzirom da em uglavnom mrzim mainstream pop iz zadnjih 15-20 godina koja ide na radiju, em mi je jedini predstavnik žanra kojeg sam čuo isto loš (Gangnam Style), pa nisam baš siguran ima li mi smisla upuštati se u istraživanje ovog žanra.
Doduše, ako ima kakav korejski Duran Duran ili Michael Jackson...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 00:16   #876
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Sad ću ispast padobranac ovdje, al dosad nisam baš slušao k-pop (ni korejsku glazbu općenito), pa jel može tko dati kakvu preporuku? Premda, s obzirom da em uglavnom mrzim mainstream pop iz zadnjih 15-20 godina koja ide na radiju, em mi je jedini predstavnik žanra kojeg sam čuo isto loš (Gangnam Style), pa nisam baš siguran ima li mi smisla upuštati se u istraživanje ovog žanra.
Doduše, ako ima kakav korejski Duran Duran ili Michael Jackson...
padobranče pače!

ha gle, ne znam za korejski Duran Duran niti Michaela Jacksona (iako ga ovi neki idoli baš vole oponašati), ali tebi bi bilo bolje da pogledaš neki k-indie ili nešto slično.

što se tiče mainstream k-popa, možeš samo pootvarati linkove stavljene na zadnjih nekoliko stranica, ima svega.

ja ovak, ne k-pop, preporučam Clazziquai (blago funk, electronica, odlični su mi), Nell (k-indie, dobri tekstovi, neloša glazba i tako), Epik High (možda i spadaju u k-pop...)

A k-pop... možda CNBlue, LEDApple, T-ara (imaju dosta "disco žanr" pjesama, neki zarazan pop) i takvi.

ili ovako nešto

Clon - Nan

Wind flower - Rain and loneliness

no, naposlijetku... možda se tebi svidi nešto sasvim deseto
__________________
They love me cuz I'm hot/ They love me cuz I'm cold/ They love me cuz I'm real/ They love me cuz I kill~
MoonPriestess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 09:45   #877
Super Junior 슈퍼주니어_MAMACITA(아야야)_Music Video Teaser 2

"Heeey Mamacita naega, ayayayay!!"

Ajme predobro... jest da se neki zale da je malo jeftino jer "mamacita" na španjolskom i nije bas fin naziv za zenu

ali kvragu sve ovo se meni svida
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:56   #878
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Sad ću ispast padobranac ovdje, al dosad nisam baš slušao k-pop (ni korejsku glazbu općenito), pa jel može tko dati kakvu preporuku? Premda, s obzirom da em uglavnom mrzim mainstream pop iz zadnjih 15-20 godina koja ide na radiju, em mi je jedini predstavnik žanra kojeg sam čuo isto loš (Gangnam Style), pa nisam baš siguran ima li mi smisla upuštati se u istraživanje ovog žanra.
Doduše, ako ima kakav korejski Duran Duran ili Michael Jackson...
G-Dragon A Boy - njegov bend , Big Bang, su najbolji glazbenici u Kpopu

TVXQ My Melody ili Love in the Ice (ova je na japanskom ali ima negdje i korejska verzija) - najbolji pjevaci u Kpopu, imali su savrsenu harmoniju, ali vecina pjesama im je smece

BoA ima jedan od najmocnijih zenskih glasova, ali nisam upoznata s njenom diskografijom a u ovoj pjesmi to bas ne dolazi do izrazaja

2ne1 su sestrinski band Big Banga, a njihova pjesma I Am the Best je jedan od najboljih primjera tipicnog Kpopa

f(x) - Nu ABO

i nezaobilazni SHINee Lucifer

Ovo naravno nije sve, ali ako ti se ne svidi ni jedna od ovih pjesama male su sanse da ti se svidi ista drugo od Kpopa, iako, kako su drugi vec spomenuli, postoji i Indie korejska glazba, kao uostalom svi ostali zanrovi. Meni osobno je Kpop bezveze (iako ne puno gori od zapadnog popa), a pratim samo JYJ (bivsi dio TVXQa) zbog njihovih glasova koji su savrseni uzivo i debilnog ponasanja ("가위바위보!!!")
Waegukin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 19:29   #879
E da, sjetih se da sam jednom čitao o jednom korejskom pjevaču koji je osamdesetih pjevao u metal bendu, a kasnije je sa solo karijerom dobio status u Koreji kakav je MJ imao u svijetu. Zna tko ime tog lika?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:11   #880
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
E da, sjetih se da sam jednom čitao o jednom korejskom pjevaču koji je osamdesetih pjevao u metal bendu, a kasnije je sa solo karijerom dobio status u Koreji kakav je MJ imao u svijetu. Zna tko ime tog lika?
Jedini koji mi je pao na pamet je Cho Yong Pil. Doduše, piše za njega da je bio u jednom k-rock bendu, Kim trio.
No, on je smatran jednim od legendarnih korejskih pjevača (Singing King) pa može, a i ne mora biti da njega tražiš.

Izdao je Bounce prošle godine (ja mislim) i to je bio dosta veliki hit u Koreji
__________________
They love me cuz I'm hot/ They love me cuz I'm cold/ They love me cuz I'm real/ They love me cuz I kill~
MoonPriestess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.