Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 19:21   #21
nema pravila...ponekad ostavljaju, ponekad ne. isto tako, ponekad supruge ostave njih, pa oni ostanu s ljubavnicama. obično ljubavnice jedne drugima preporučuju da budu strpljive. pa ako je već frajer neodlučan, velike su šanse da s vremenom ženi pukne film.

dakle, draga autorice topica, šanse ima...

ono što bi trebalo uzeti u obzir kod bavljenja statistikom je sljedeće: da li je muž ostavio ženu zbog prve, pete,... desete ljubavnice.
mislim da bi statistika u tom slučaju bila lošija za ljubavnice jer su možda tek jedne u nizu, prije ikakve konačne odluke o rastavi.

IMO, strpljenje i tu pomaže. tko je strpljiviji taj "dobiva". k'o što rekoh: što veza duže traje, veća je šansa da će se negativno odraziti na odnose u braku i da će, ako nitko drugi, zakonita supruga pop.....i.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:28   #22
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Ja ti vjerujem.

Ovdje zapravo i jedna i druga strana ima pogrešna uvjerenja.
Ljubavnice misle da muževi ostavljaju žene češće, nego što zaista ostavljaju, a protivnice ljubavnica, odbijaju svaku mogućnost da muž uistinu ostavi ženu, jer se zaljubio u drugu. Ni jedna, ni druga strana nije u pravu. Istina je, naravno, uvijek između.
hvala

istina je samo jedna....nema pravilasvaka prica je drugacija,that's it
__________________
prekid je ono sto nastupi kad relationship postane relationshit
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:47   #23
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
IMO, strpljenje i tu pomaže. tko je strpljiviji taj "dobiva". k'o što rekoh: što veza duže traje, veća je šansa da će se negativno odraziti na odnose u braku i da će, ako nitko drugi, zakonita supruga pop.....i.
IMO, fućkaš takav "dobitak".
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:47   #24
Quote:
Moj_Klon kaže: Pogledaj post
jesam 1000%.zaljubio se i to je bilo to
Nismo imali problema....da,znam sad ce forum skocit da jesmo blabla...
Onda ovdje nisi govorila o vama? :

Quote:
Moj_Klon kaže: Pogledaj post
upravo tako.problem nastane kad jedan prestane voljet partnera ,bez da ista kaze,onda ode tragat dalje
doklegod ima ljubavi s obje strane,prevara je nemoguca
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:51   #25
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Onda ovdje nisi govorila o vama? :
ne znam sta ti nije jasno?

ja sam ga i dalje voljela,problema u braku nije bilo.On nikad nije verbalizirao nista,a ni po ponasanju se nije dalo nista skuzit,jbg covjek za oscara

Ocito da je on mene prestao voljet,nasao ljubavnicu,zaljubio se i otperjao s njom
...zalosno je sta je taj horor,za mene, trajao vise od godine dana

edit: da me volio,ne bi me prevario..simple as that
__________________
prekid je ono sto nastupi kad relationship postane relationshit

Zadnje uređivanje Moj_Klon : 22.10.2010. at 19:57.
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:58   #26
Quote:
roko1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Evo jedne zanimljive teme. Voljela bi da se u ovu temu uključi što više aktera i to po mogućnosti s iskustvom. Znam da je to tema na koju se uvijek razgalabalo, naravno da ima svakakvih slučajeva i priča ali me zanimaju iskustva onih koji su to prošli, i to s bilo kakvim krajem, za njih povoljnim ili nepovoljnim.

Ja sam inače osoba koja je do sada bila vrlo čvrstog stava, "nikad s oženjenim" ali sad mi se nešto dešava što je protiv svih mojih dosadašnjih principa, načela pa ......... :
Nema pravila.

Sama izaberi.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:04   #27
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
IMO, fućkaš takav "dobitak".
of course, zato su tu navodnici
nisam rekla da odobravam tu taktiku, samo sam rekla da taktika (strpljivost) zna upaliti.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:05   #28
Quote:
Moj_Klon kaže: Pogledaj post
ne znam sta ti nije jasno?

ja sam ga i dalje voljela,problema u braku nije bilo.On nikad nije verbalizirao nista,a ni po ponasanju se nije dalo nista skuzit,jbg covjek za oscara

Ocito da je on mene prestao voljet,nasao ljubavnicu,zaljubio se i otperjao s njom
...zalosno je sta je taj horor,za mene, trajao vise od godine dana
Oprosti, onda ste imali problema. Nestanak ljubavi je velika stvar.
Žao mi je što si prolazila kroz to.

Ti nisi znala što se dešava, ali očito se ipak dešavalo puno toga. Ne mislim da si kriva, nemoj me pogrešno shvatiti.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:07   #29
Moj susjed ostavio ženu i 'ćer, tj. o'ćero ih. Doveo drugu ( navodno mu bila ljubavnica), žive sretno zajedno.
Neki dan nam pozvonilo na vrata ( živim u zgradi), vele: dostava za Vlastu, Vlasta im rekla da ostave kod nas.
Nikad čula u životu za Vlastu. Pitala ukućane, nemaju pojma. Nisam htjela uzet', al' se vid'lo kroz vrećicu da je neki jastuk.
Ispostavilo se da je Vlasta susjedova ljubovca.
Drugi dan, dođem s posla, na stolu prekrasne trešnje, pitam o'klen nam to, a ukućani uglas odgovore: Donijela nam Vlasta.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:09   #30
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Oprosti, onda ste imali problema. Nestanak ljubavi je velika stvar.
Žao mi je što si prolazila kroz to.

Ti nisi znala što se dešava, ali očito se ipak dešavalo puno toga. Ne mislim da si kriva, nemoj me pogrešno shvatiti.
sve ok,znam da ne mislis nista lose
jasno da nisam znala sta se desava...koja prevarena zena zna?
Kad sazna,tad je vec prekasno,nazalost

ni za prestanak ljubavi nisam sigurna..nikad nista nije rekao..ja sam to sebi tako prevela da bi pokusala shvatiti,koliko mogu,sta se desilo

komplicirane i bolne su to stvari i situacije
__________________
prekid je ono sto nastupi kad relationship postane relationshit
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:15   #31
Quote:
Moj_Klon kaže: Pogledaj post
komplicirane i bolne su to stvari i situacije


Kažu da žena zadnja sazna, i to je uglavnom istina.

Nadam se da se više ne opterećuješ time i da si krenula dalje.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:17   #32
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post


Kažu da žena zadnja sazna, i to je uglavnom istina.

Nadam se da se više ne opterećuješ time i da si krenula dalje.
nazalost,u pravu si..zadnja sazna

pa tako,jos je to bolno..nije proslo ni godinu dana od toga pa se jos borim,ali bolje je,polako

hvala ti
__________________
prekid je ono sto nastupi kad relationship postane relationshit
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:27   #33
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
of course, zato su tu navodnici
nisam rekla da odobravam tu taktiku, samo sam rekla da taktika (strpljivost) zna upaliti.
Ma kužimo se. Ja sam samo malo podebljala te navodnike.

Ima puno taktika koje pale kod muškaraca. Samo, ja bih prezrela muškarca koji pada na takve taktike. Ali to sam ja.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 21:47   #34
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ovaj će topik živnuti tek kada navale sve ljubavnice i preljubnice.
he he evo jedne

ali ja sam svoje mišljenje već rekla, jer gledam to i po sebi, nema toga muškarca zbog kojeg bi ostavila svog supruga, ma koliko jaki bili moji osječji prema njemu .
rastala bi se eventualno kad nam se brak ne bi više mogao popraviti ( iz neznam kojeg razloga jera mislim da danas ljudi prelako odustaju od braka i premalo razgovaraju kad do preblama stvarno dođe,) a nikako radi ljubavnika
__________________
But just because it burns, doesn't mean you're gonna die, you've gotta get up and try ...
Jebezljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 21:52   #35
da
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 21:54   #36
da,ostavljaju poneki i trudne zene

moj je tako otisao ljubavnici ali mislim da ih vise ne ostavlja ,nego sjede sa guzicom na dvije stolice
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 08:49   #37
Evo, slučaj za koji sam nedavno čula. Nije muž ostavio ženu zbog ljubavnice, nego žena njega kad je saznala za ljubavnicu.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 08:55   #38
Quote:
Orleanska I. kaže: Pogledaj post
Evo, slučaj za koji sam nedavno čula. Nije muž ostavio ženu zbog ljubavnice, nego žena njega kad je saznala za ljubavnicu.
Drago mi je da se situacija popravlja. Samo da je više takvih.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 10:07   #39
Nisam odolila da se ne javim pod starim nickom gdje sam bila druga osoba ali evo da podjelim iskustvo.
"Kao" divan brak, primjer svima i eto bivši (već dugo) našao djevojku svojih snova.
Bio je nezreo i blentav - ja odmah saznala - kao i obično - nije to teško skužiti ako želiš znati.
On zbunjen, ne želi otići ali ne zna što osjeća, želi novu mladost a ne mene i dijete - ona sama - gdje ćeš bolju novu mladost??
Ne skida vjenčani prsten, ponaša se da je sve normalno - ja ga nagovaram da ode - on ne odlazi - sve se dešava u tjedan dana..
Ja popiz..jer takav život ne želim --pakiram ga i bacam van..
Kao psa..rekao je...
Prošle su godine..
U relativno dobrim smo odnosima, naše dijete i dalje obožava i kaže da mu je na prvom mjestu bez obzira na to što je tada ljubavnica zatrudnila - vjenčali se i dobili djete.
Život mu se pretvorio ne u novu mladost nego u noćnu moru jer sada ima dvoje djece iz dva različita grada - sudski određenim danima preko tjedna nije sa svojom obitelji nego s našim djetetom, bebač traži svoje, žena svoje, para ni od kuda...
Ne veselim se njegovoj patnji..čak mi ga je i na neki način žao.
Ja našla srodnu dušu u svom daljnjem životnom putu - kada je prošao šok i ljutina zbog rastave.
Udala se, sretna sam, suprug obožava i mene i moje dijete - dobila sam u kompletu sa suprugom posinka - kojeg isto volim i svi se dobro slažemo.
Evo - tako su se meni zvjezde posložile
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 10:14   #40
Ostavljaju u vrlo vrlo rijetkim slučajevima.
A iz onih koje sam ja vidjela to bi se moglo nazvati pirovom pobjedom.
Čini mi se da su takve veze proklete
Još nisam čula za slučaj gdje je došlo do rastave, i ljubavnici živjeli sretno.
Velika je tu prtljaga u pitanju.

Mada nitko neće ostativiti ženu samo radi ljubavnice koliko god ona bila divna i krasna i žena njegovog života
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.