Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 12:22   #21
ako poludim dici cu je na rapid i postati ovdje kad je skinem... ne kontam zasto tako izvrsne serije nemaju reprizu... kao da je problem pustiti 8 epizoda ili otkupiti je... koliko sam skuzila i Profit je serija iz Fox radionice bravo za Fox
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 13:10   #22
e pitanje... kako se zvala ona australska serija s onim starim rock hipikom i dvoje djece te ludim menadjerom sto je vikao yo beautiful people??? znam da se on zvao Bobby Rivers i ona zenska plava Tracy... obozavala sam tu seriju, skinula bi je cijelu ali se ne mogu sjetiti imena te serije.. zasto to ne repriziraju umjesto sto pice Roseane po stoti put i kojekakve slicne serije...
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:59   #23
Smile

ako se ne varam to je All Together Now

& stay beautiful
astro girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 15:20   #24
Quote:
Ping kaže: Pogledaj post
e pitanje... kako se zvala ona australska serija s onim starim rock hipikom i dvoje djece te ludim menadjerom sto je vikao yo beautiful people??? znam da se on zvao Bobby Rivers i ona zenska plava Tracy... obozavala sam tu seriju, skinula bi je cijelu ali se ne mogu sjetiti imena te serije.. zasto to ne repriziraju umjesto sto pice Roseane po stoti put i kojekakve slicne serije...
joj sjećam se ovoga

i Profit je bio strava , totalno sam zaboravila na tu seriju
 
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 15:26   #25
Quote:
astro girl kaže: Pogledaj post
ako se ne varam to je All Together Now

& stay beautiful
i stalno mu je ugovarao menadjer neke glupe gaze i smrdio je na pilice
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:11   #26
ove kartonske kutije se sjećam...
gledala sam seriju, i bila je dobra, al trebalo bi malo rifrešat memoriju.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 17:03   #27
Quote:
penelope pitstop kaže: Pogledaj post
ove kartonske kutije se sjećam...
gledala sam seriju, i bila je dobra, al trebalo bi malo rifrešat memoriju.
evo npr ja se sjecam kad ga je ona odvjetnica ganjala po firmi, stalno se pravila da je pametnija od njega i smjestala mu kod sefa, na kraju se sretnu u liftu i prasnu se i on stavi njene najlonke u djep, izadju iz lifta i sve fine dok on na desku nije naisao na sefa osiguranja i rekao kako jednoj firmi kao sto su oni ne prilici da im odvjetnica hoda bez carapa i kako je to vulgarno... curka je popusila gadan ukor i prijekor, on spremio carape u ladicu i jos dobio sex a ovog se citata isto sjecam: Gail Koner: I thought revenge would feel good and I'm sure that he deserves whatever he gets, but it doesn't feel right.
Jim Profit: 'Course it doesn't, Gail. Revenge is pointless. It's a tool for the weak. And you're not weak.
Jim Profit: Not any more.
Jim Profit: [voice-over] The key to real success is to take all your fears and put them in a box and lock them away. Of course not every evil can be tied up in a neat little package. But that's the challenge - to face our own personal darkness and to put our demons where they can't hurt us any more, to do what we can to make the world
Jim Profit: a better place.

s tim zavrsava zadnja epizoda kad je onog doktora spakirao u kutiju i kad je natjerao Gail da ga smota i zavede a on ce joj zauzvrat pomoci oko bolesne majke... ma joj, 3 gb serija, skidam ju... jedva cekam da opet odgledam
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 17:12   #28
i sjecam se da je sevio svoju macehu i sjecam se onog njegovog tipa kako srediti poliograf, ta mi scena ne ide iz glave kad je zakucao ekser u cipelu i svaki put kad je slagao pritisnuo bi nogom o ekser, navodno impuls boli jaci je od impulsa da si slagao i tako dobivas da se biljezi impuls boli koji prevlada cinjenicu da lazes...

evo nasla sam i dva clipa iz serije

http://youtube.com/watch?v=IfJkIM8qE_U
http://youtube.com/watch?v=Vd94iuUCbiE
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 18:18   #29
Quote:
Ping kaže: Pogledaj post
Sjeca li se itko te serije? Isla je u svega par epizoda devedesetih ali je najbolja serija koju sam ikada gledala... vecina "starijih" ce se sjetiti serije kad kazem da glavni lik je bogatas koji svaki put na kraju serije ode spavati u kartonsku kutiju gol, koju krije iza akvarijuma kojeg ima u svom skupom stanu, jer ga je kao malog otac tjerao da spava u kartonskoj kutiji... sjeca li se itko te serije?

http://www.imdb.com/title/tt0115323/
Genijalna serija, glavni lik je totalni bolesnik . Odakle ju skidaš?
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 18:49   #30
Quote:
Ping kaže: Pogledaj post
Sjeca li se itko te serije? Isla je u svega par epizoda devedesetih ali je najbolja serija koju sam ikada gledala... vecina "starijih" ce se sjetiti serije kad kazem da glavni lik je bogatas koji svaki put na kraju serije ode spavati u kartonsku kutiju gol, koju krije iza akvarijuma kojeg ima u svom skupom stanu, jer ga je kao malog otac tjerao da spava u kartonskoj kutiji... sjeca li se itko te serije?

http://www.imdb.com/title/tt0115323/
Sićam se jedne epizode kad su on i maćeha smislili neku prevaru,kao neki bračni par, ona prvo zavede muža, pa se onda pravi da je lezbijka pa zavede ženu, i muž i žena kao rastavit će se, a ne znaju da je zbog iste žene...ne znam koja je šema bila, zašto su to radili..kažu da je ova nova serija Dexter slična Profitu...jednako weird
ileana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 20:25   #31
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Genijalna serija, glavni lik je totalni bolesnik . Odakle ju skidaš?
imas ju na tvtorrents.com i na btjunkie.com... jedino tamo sam je nasla... oh, za tvtorrents ti treba pozivnica, nazalost ja tamo nemam dovoljno kredita da ikoga pozovem
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 21:08   #32
Ima je i na torrentspyju, ja je skinuo. Samo upiši profit.

Inače, serija je jebenica. Mislim da je na HRT-u bila prevedena kao crni gavran il nešto tako.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 00:48   #33
Quote:
Lipi_Macan kaže: Pogledaj post
Ima je i na torrentspyju, ja je skinuo. Samo upiši profit.

Inače, serija je jebenica. Mislim da je na HRT-u bila prevedena kao crni gavran il nešto tako.
ne, bila je Profit prevedena i na HRT-u... tocno se sjecam... pa ne mogu prevesti od lika prezime zaboga, to ipak ne bi islo
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 11:03   #34
Quote:
Lipi_Macan kaže: Pogledaj post

Inače, serija je jebenica. Mislim da je na HRT-u bila prevedena kao crni gavran il nešto tako.

hehehe
ileana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 17:35   #35
Onda sam ja zabuco.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:05   #36
serija je bila super i kao i sve druge super serije neće ju reprizirati.
btw, tema već postoji.
a sad nevezano za ovu temu, da li se netko sjeća serije sličnog naziva, koja se vrtila na HTV-u prije nekoliko godina, o nekom čovjeku koji je porezni radnik i odlazi u neki grad u vegasu po kojem je serija nazvana. grad se sastoji od jedne kockarnice u kojoj svi građani stalno dobivaju i on to mora istražiti.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:06   #37
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
serija je bila super i kao i sve druge super serije neće ju reprizirati.
btw, tema već postoji.
a sad nevezano za ovu temu, da li se netko sjeća serije sličnog naziva, koja se vrtila na HTV-u prije nekoliko godina, o nekom čovjeku koji je porezni radnik i odlazi u neki grad u vegasu po kojem je serija nazvana. grad se sastoji od jedne kockarnice u kojoj svi građani stalno dobivaju i on to mora istražiti.
nemam pojma o kojoj seriji pricas a nemam pojma ni da postoji thread o Profitu... pregledala sam sve i search napravila ali nula bodova... ajde daj link da vidim taj thread please...
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 22:46   #38
Quote:
Ping kaže: Pogledaj post
nemam pojma o kojoj seriji pricas a nemam pojma ni da postoji thread o Profitu... pregledala sam sve i search napravila ali nula bodova... ajde daj link da vidim taj thread please...
ja sam sad upisala u search riječ profit, u naprednim postavkama podesila da traži samo na tv i pronašao mi je ovo https://www.forum.hr/search.php?searchid=1467588
treća odolje je već postojeći topic.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 00:28   #39
e damn, ja taj thread nisam nasla jer je topicu ime Jel zna netko? a ne Profit... zato mi nije izbacio... nema veze, nije kao da ovo zjapi prazno i da nitko nista ne pise... a ja doista kontam poludjeti i kad skinem seriju mozda ju baciti na rapid i postati ovdje...
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 13:11   #40
ma nema potrebe za uzbuđivanjem, moderatori će vjerojatno spojiti sve u jedan topic prije ili kasnije.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.