Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2006., 20:15   #1
Serumi za lice

Natural Wealth - DOUBLE C serum

ajmo cure, kakva su iskustva?
nemojte reći da ste odoljele?
evo ja danas kupila u apoteci, a vidim da se na forumu MALO raspravljalo o tome nemojte da mi faca sklizne s lica, a da me niste upozorile!

__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 20:47   #2
kupila pred par mjeseci, niš posebno. jedino kaj dugo traje jer ga nanosiš par kapi. reklo bi se nit smrdi nit miriši . škodilo ti ne bu.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 21:49   #3
meni nije loš,mama ga kupila sebi pa sam probala. nikakav spektakularan učinak(a što uopće ima spektakularan učinak?),ali nakon nanošenja tekstura kože izgleda malo glađa i zategnutija.mislim da je kao prevencija dobar,jer svi hvale učinak c vitamina za kožu,uz aha,vitamin e i retinol,kao jedine koji mogu nešto napraviti protiv bora.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:06   #4
ajde dobro, bar da mi faca ostane u komadu
to mi je prvi "serum" budem jednom malo više odriješila kesu. bumo vidli. a jel ima netko nekih iskustava sa skupljim serumima?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:34   #5
Kad je topic bio u djiru, krenula i ja u ljekarnu po njega.

Teta apotekicarka mi sugerirala ampule c vitamina za iv primjenu,svaka cca 4 kn,500 mg u ampulici. Navodno isti efekt za puuuno manje love.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:42   #6
Quote:
Noemi kaže:
Kad je topic bio u djiru, krenula i ja u ljekarnu po njega.

Teta apotekicarka mi sugerirala ampule c vitamina za iv primjenu,svaka cca 4 kn,500 mg u ampulici. Navodno isti efekt za puuuno manje love.
boga ti! kaj i to postoji? od koje firme? gdje se to kupuje? (okej, valjda u apoteci ) za koliko upotreba je jedna ampula? kakva su ti iskustva? ili si odoljela i nisi kupila? do talk!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:47   #7
Pitas ampule c vitamina za intravenoznu uporabu.

Onda dodjes doma,zamotas ampulu u rucnik,slomis joj vrat, iglom i spricom izvuces sadrzaj van i onda nakon ciscenja lica,ispod kreme naneses par kapi.
Kad pozuti bacis,i otvoris novu...jedna trajeeee i trajeeeee...taman da isplaces tih stotinjak kn danih za dabl si.U kojem je btw,c vitamin prilicno nisko na listi sastojaka...ako se dobro sjecam
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:53   #8
Quote:
Noemi kaže:
Pitas ampule c vitamina za intravenoznu uporabu.
oće me tražit vene da pokažem?
Quote:
Onda dodjes doma,zamotas ampulu u rucnik,slomis joj vrat, iglom i spricom izvuces sadrzaj van i onda nakon ciscenja lica,ispod kreme naneses par kapi.Kad pozuti bacis,i otvoris novu...jedna trajeeee i trajeeeee...taman da isplaces tih stotinjak kn danih za dabl si.U kojem je btw,c vitamin prilicno nisko na listi sastojaka...ako se dobro sjecam
cijelu ampulu uguraš u špricu i onda ju nanosiš iz šprice? a kaj si ti prestala to koristiti? zakaj? vratilo te u predpubertetno stanje pa si skužila da moraš prestati jer se previše pomlađuješ?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 23:00   #9
Kad sam potrosila trazila sam par puta u najblizoj ljekarni,nisu imali pa sam zaboravila skroz.
Idem opet u potragu.

Tako me pomladilo da su mi i sise otisle
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 23:09   #10
Quote:
Noemi kaže:
Kad sam potrosila trazila sam par puta u najblizoj ljekarni,nisu imali pa sam zaboravila skroz.
Idem opet u potragu.
ajde dobro, javi ak nađeš, javi ak se cijena promijenila i javi jel dejstvuje. ja ću sad malo prčkat po tom nečural velt serumu, a onda ću po tvojem naputku preći na čisti intravenozni visoki C. možda se s horsa skinem

Quote:
Tako me pomladilo da su mi i sise otisle
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 11:09   #11
cek samo malo, ne znam jesam li dobro skuzila... jel vi to pricate o spricama i iglama?


dobro, di si ti to tocno ubrizgas, u facu, venu, di? i zeno, odakle ti hrabrost?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 11:34   #12
vitamin c je jako nestabilan,tako da to sto u spricu traaaaje li traje macku o rep
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 13:56   #13
e curke,mislim ja neznam koliko vi imate godina ali mislim da je taj double c serum od natural w. za starije ženske.mislim to koristi moja madre i tete.al ak vam paše...zakaj ne...
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 11:32   #14
iako kažu da je za sve tipove kože, ja sam s masnom dobijala prištiće od double c-a, tak da sam odustala

ček, noemi, ti to sa špricom ubrizgaš ili samo istisneš iz šprice pa namaljaš po faci?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 13:55   #15
ma da, uzmemo te šprice i igle, i onda ih fino onako pod kožu zapiknemo, pa radimo male potkožne narančaste jatušiće koje onda šećemo ispod kože kao što se ono s čim se pune usnice, mora ujutro malo promrljati da ne bude sve u jednom kutu napuhnuto

šprice i igle su dobre za doziranje takvih nekakvih sredstava, meni je jednom zubar bio dao neki lijek u šprici tako da ga mogu sama navečer stavljati. sad, koliko bi ovaj visoki C mogao stajati unutra, to je već druga priča. SaraTroroga kaže da je nestabilan - ja nemam pojma.

a što se "starosti" tiče, 5RICA, a koliko je godina prihvatljivo za C serum? jel može malo pleko tlideset? zvala sam nedavno da me dođu uspavati jer sam prestara, ali na žalost, kod nas eutanazija nije legalizirana, pa pokušavam C serumom skratiti muke. intravenozno

p.s. čak i stvari koje su "za sve tipove" nisu za sve tipove, pa ljudi različito reagiraju i na lijekove, imaju različitu probavu i tak dalje. "većina" ipak ne znači "svi", a neki sretnici su, jelte, malo posebniji
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 14:00   #16
Ja ga imam i zadovoljna sam sa njime.Vitamin C i nije dobro upotrebljavati u visokoj dozi jer može izazvati alergije.
Ovaj serum dobar je i za mladu i za stariju kožu.Slično je i sa AHA kiselinama koje su odlične i za stariju i za mlađu kožu.Naravno opet sve ovisi o koži i što je dobro jednoj ne mora biti dobro drugoj.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 09:27   #17
Quote:
kokakoka kaže:
ajde dobro, bar da mi faca ostane u komadu
to mi je prvi "serum" budem jednom malo više odriješila kesu. bumo vidli. a jel ima netko nekih iskustava sa skupljim serumima?
svi guerlaineovi serumi su za +500 jesu papreno skupi ali vrijede svake lipe, svi odreda, ja sam ih probala skoro sve.Ali to je ipak za malo starije mačke.Ovaj NW je vodica to je baš kako reče nit smrdi nit miriši.....Za malo skuplju lovu Roc serum s liftinf efektom mrak oko 200 kuna u apotekama. toplo preporučam. A ako ikad budete pri nekoj lovici guerlain To su serumi....
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 11:44   #18
Wink

Quote:
kokakoka kaže:
ma da, uzmemo te šprice i igle, i onda ih fino onako pod kožu zapiknemo, pa radimo male potkožne narančaste jatušiće koje onda šećemo ispod kože kao što se ono s čim se pune usnice, mora ujutro malo promrljati da ne bude sve u jednom kutu napuhnuto

šprice i igle su dobre za doziranje takvih nekakvih sredstava, meni je jednom zubar bio dao neki lijek u šprici tako da ga mogu sama navečer stavljati. sad, koliko bi ovaj visoki C mogao stajati unutra, to je već druga priča. SaraTroroga kaže da je nestabilan - ja nemam pojma.

a što se "starosti" tiče, 5RICA, a koliko je godina prihvatljivo za C serum? jel može malo pleko tlideset? zvala sam nedavno da me dođu uspavati jer sam prestara, ali na žalost, kod nas eutanazija nije legalizirana, pa pokušavam C serumom skratiti muke. intravenozno

p.s. čak i stvari koje su "za sve tipove" nisu za sve tipove, pa ljudi različito reagiraju i na lijekove, imaju različitu probavu i tak dalje. "većina" ipak ne znači "svi", a neki sretnici su, jelte, malo posebniji
pa baš zato sam i napisala da neznam koliko godina imate. a samo kažem da kada je moja stara to išla kupovati da joj je žena rekla da je to idealno za nju a ne za mlađe cure jer je prejak za njihovu kožu. a kaj će ko stavljati na lice to je tvoja, moja naša stvar. eto neki se na forumu mažu s urinom pa kaj.ak im paše super. ja samo prenosim ono kaj sam ćula, probala i svoja iskustva...kao i sve druge ovdje na forumu.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 12:06   #19
Quote:
5RICA kaže:
pa baš zato sam i napisala da neznam koliko godina imate. a samo kažem da kada je moja stara to išla kupovati da joj je žena rekla da je to idealno za nju a ne za mlađe cure jer je prejak za njihovu kožu. a kaj će ko stavljati na lice to je tvoja, moja naša stvar. eto neki se na forumu mažu s urinom pa kaj.ak im paše super. ja samo prenosim ono kaj sam ćula, probala i svoja iskustva...kao i sve druge ovdje na forumu.
Zašto bi taj serumić bio preran za cure od dvadesetak i nešto godina???? ne svaki dan naravno ali povremeno mislim da apsolutno da, kao preventiva. Jer što god da vam bajaju proizvođači kremica kad bore jdenom nastanu više dole ne idu s ničim osim sa skalpelom. to je tako cure drage. prema tome ne može škoditi jer to je vrlo slab serum nije to ništa što djevojke od 20-tak godinica ne bi smjele povremeno staviti na lice.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 16:53   #20
meni taj double C serum smrdi
jako mi smrdi
tako smrdljivog sam ga natrackala na lice navecer, ujutro mi je smrdio jastuk

ocekivala sam da fino mirisi (kao npr niveina krema sa c vitaminom)...
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.