Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 20:27   #781
Kakve veze ima pranje kose s maskom za lice?

Maske stavljam dva- tri puta tjedno, imam ih popriličan broj i kombiniram ih prema stanju kože. Kosu perem i tuširam se nezavisno od njih, ne ide mi to u paketu.

Kada nanosim masku, prethodno napravim piling, zaštitim kosu trakom, namackam masku i poslije isteka vremena isprem toplom vodom. Kosu perem dan prije, dan poslije ili taj isti dan, posve nevažno. Baš ste me zbunile ovim pitanjem.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 00:09   #782
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima pranje kose s maskom za lice?

Maske stavljam dva- tri puta tjedno, imam ih popriličan broj i kombiniram ih prema stanju kože. Kosu perem i tuširam se nezavisno od njih, ne ide mi to u paketu.

Kada nanosim masku, prethodno napravim piling, zaštitim kosu trakom, namackam masku i poslije isteka vremena isprem toplom vodom. Kosu perem dan prije, dan poslije ili taj isti dan, posve nevažno. Baš ste me zbunile ovim pitanjem.
Valjda nisi čitala temu, postavljeno je pitanje o navikama pa svatko opisuje svoj ritual (ne tvrdeći da je najbolji)

Sent from my HTC using Tapatalk!
anoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 10:38   #783
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima pranje kose s maskom za lice?
Zato što dok pereš kosu u tušu, od topline i pare ti se otvore pore na licu. Pa cure stavljaju maske neposredno nakon da im izvuku što više toga.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:12   #784
Hvala, cure.

Ma da, skužila sam pitanje i onda opisivanje rituala, samo me zbunilo jer nisam uočila nikakvu povezanost. Imalo bi mi smisla "Naparite li lice prije stavljanja maske?" pa onda odgovori o pranju kose, ali ovako u izravnoj vezi mi je baš zazvučalo čudno. Kao da sam pročitala "Depilirate li se prije ili poslije lakiranja noktiju?"

Ma zanemarite.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 14:57   #785
Molim vas preporuku za hidratantnu masku za kožu s aknama. Ako takva uopće postoji. Mislim, ne tražim da je isključivo namjenjena takvoj koži, samo da je nekomedogena, da mi ne izaziva nove prištiće ili potkožne akne ili tkoznašto :/
Hvalaaaa
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 18:33   #786
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za hidratantnu masku za kožu s aknama. Ako takva uopće postoji. Mislim, ne tražim da je isključivo namjenjena takvoj koži, samo da je nekomedogena, da mi ne izaziva nove prištiće ili potkožne akne ili tkoznašto :/
Hvalaaaa
Payot hidratantna maska (ali joj je cijena paprena :/ ) i Skinn by Ann Webb (to je mlijeko za čišćenje i maska).
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 22:26   #787
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Payot hidratantna maska (ali joj je cijena paprena :/ ) i Skinn by Ann Webb (to je mlijeko za čišćenje i maska).
Hvala
Ova prva je zaista skupa, a online ne bi naručivala... Imaš prijedlog za kakvu drogerijsku ili ljekarničku?
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 08:33   #788
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Hvala
Ova prva je zaista skupa, a online ne bi naručivala... Imaš prijedlog za kakvu drogerijsku ili ljekarničku?
ja sam mješovita i jako sklona aknama, a preporučujem Afroditu hydra thermal (Muller) od drogerijskih i Avene hidratantnu umirujuću od ljekarničkih. Ove zime sam ih znala stavljati svaku večer, no u tom slučaju meni malo začepe pore, ali ako ih koristim jednom-dvaput tjedno, nema problema

nadam se da netko ima još koju preporuku u drogerijskom i ljekarničkom rangu do 150 kn?
leanne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 09:40   #789
1-2x tjedno koristim maske....imam ih vise razlicitih i svaki put neku drugu koristim...volim isprobavat nove...freeman su mi do sad najbolje, s njima vidim razliku prije/poslije
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 11:10   #790
Ajme ja obožavam maske za lice...baš volim taj osjećaj kad se navečer zamaskiram, pa se ušuškam tih pola sata uz neku knjigu, igricu na mobu... milina.
Ne kupujem nikad maske, radim ih sama sa zelenom glinom i raznim dodacima, kako mi je volja i kakvo mi je trenutno stanje kože. Prije par dana sam napravila masku sa zelenom glinom, morskim algama, uljem pasjeg trna, hidrolat smilja, eterično ulje lavande i smilja... lice je bilo predivno poslije maske. mislim da ću se sad jedno vrijeme navući na morske alge u maskama
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 23:15   #791
Quote:
leanne kaže: Pogledaj post
ja sam mješovita i jako sklona aknama, a preporučujem Afroditu hydra thermal (Muller) od drogerijskih i Avene hidratantnu umirujuću od ljekarničkih. Ove zime sam ih znala stavljati svaku večer, no u tom slučaju meni malo začepe pore, ali ako ih koristim jednom-dvaput tjedno, nema problema

nadam se da netko ima još koju preporuku u drogerijskom i ljekarničkom rangu do 150 kn?
Baš sam gledalu tu Afroditinu i nadala se da će mi netko sklon aknama dati zeleno svjetlo
A od Avene-a koristim ostalu preparativu, nikad nisam gledala maske, al baš ću pogledati, puno ti hvala
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 08:55   #792
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Baš sam gledalu tu Afroditinu i nadala se da će mi netko sklon aknama dati zeleno svjetlo
A od Avene-a koristim ostalu preparativu, nikad nisam gledala maske, al baš ću pogledati, puno ti hvala
Imaš od afrodite hydra mask oil control jako je dobra za masnu kožu, lijepo hidratizira a ne čepi pore.
Seeenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:57   #793
Quote:
Seeenka kaže: Pogledaj post
Imaš od afrodite hydra mask oil control jako je dobra za masnu kožu, lijepo hidratizira a ne čepi pore.
Problem je što mi se više ne masni baš koža, više je dehidrirana, ali imam akne koje tretiram Triacnealom. Stanje je napokon bolje pa ne bi htjela da opet izbiju, a hidratacija mi je prijekopotrebna...
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:21   #794
Uzela si tester roze Pores be pure maske koju su svi hvalili. Koristila sam je dva puta i ne vidim nikakavu razliku. Mozda treba jos vremena? Inace imam prosirene pore i mitesere.



Citala sam da se lice zari od nje, ja nista ne osjetim, mozda je pokvarena ili nesto?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:29   #795
Takva je i meni ta maska bila. Ok,moju kozu rijetko sta zapecka i sl,ali nista mi nije napravila,a bas sam polagala nade u nju nakon procitanih hvalospjeva.
Ali zato mi je novexpert maska odlicna jucer sam ju prvi put koristila i super sam zadovoljna ciscenjem

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
MakeUpVictim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:39   #796
Quote:
MakeUpVictim kaže: Pogledaj post
Takva je i meni ta maska bila. Ok,moju kozu rijetko sta zapecka i sl,ali nista mi nije napravila,a bas sam polagala nade u nju nakon procitanih hvalospjeva.
Ali zato mi je novexpert maska odlicna jucer sam ju prvi put koristila i super sam zadovoljna ciscenjem

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Koliko dode i gdje se moze kupiti?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:42   #797
Uzela sam u farmaciji,190 i nesto kuna je.skupa je,ali na prvu mi se cini da zbilja vrijedi te novce. Lice mi je stvarno genijalno cisto i meko i danas vidim da se puno manje masti.


http://beautyandmess.com/novexpert-the-expert-exfoliator-mask-scrub-recenzija-i-slike/
To je ova piling maska

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
MakeUpVictim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:53   #798
Hvala,

ali preskupo mi je to, nisam bas pri parama. Mozda jednog dana
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:31   #799
Montagne Jeunesse "Chocolate Mud" maska u vrećici - našla sam je u Muelleru. Inače mi njihove maske ne odgovaraju, iritiraju mi kožu, ali ova maska mi je bolja i od Shiseido Purifying maske koju redovito koristim, ali nema nekog efekta. Čokoladna maska izvlači i omekšava loj iz onih bijelih, sitnih kvržica pa se mogu lakše istisnuti. Vidim da u sastavu ima kakao maslac koji je jako komedogen, ali meni ne izaziva upale. Vjerojatno zato što se kratko drži na licu (inače mi kreme sa kakao maslacem odmah stvaraju podkožne gadosti). Vrećica je nezgodna za upotrebu i ima je za barem dva puta. Ostatak zatvorim u najlon vrećicu i držim u frižideru. http://www.montagnejeunesse.com/choc...ace-masque-225
ugoriraste is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 19:10   #800
Ja imam osjetljivo lice i maska od zelene gline mi je broj jedan. Imate je kupiti u ducanima s bio prehranom. Zapravo je to glina koju pomisate s destiliranom vodom da dobijete pastu. Isto tako freemanove maske su mi odlicne, ja koristim od limuna i peel off masku od krastavaca
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.