Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 15:17   #1
Predrasude

molim vas za savjet...
imam drugaricu koju obozavam,sate provodimo pricajuci na tel,jedino sa njom mogu pricati o bilo cemu..o izlascima da i ne govorim,presmijem se i uvjek se extra provedemo..ni sa jednom mi nije tako..
problem je naime,sto je ona nedavno imala vezu sa jako losim djeckom koji ju je iskoristio i prosuo najgore price,zajedno sa svojim drustvom o njoj u ovom premalom gradu u kojem zivim,i za njeno ime veze se predrasuda da je najveca fuksara na 2 noge,da snima klipove i da se prodaje.. ja najbolje znam da to nema dodirne tacke sa istinom,ali kad god izadjem u grad sa njom,svi u mene gledaju,sve zenske gadure alapace ali i one druge,pitaju me kako mogu sa njom da setam gradom i da i dalje vazi ''s kim si,takav si'' ... ma koliko se ja trudilaa da im dokazem da to nije istina,rugali bi mi se...
ja vise ne znam sta da radim,ono je ocajna,a i ja...htjela bih da cujem vase misljenje,jer sam previse subbjektivna po ovom pitanju.
andrea deana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:59   #2
A da posaljes te alapace u 3pm i drzis se frendice i ona tebe (jer vas zbog glasina nitko drugi nece ) i jednostavno prestanes razmisljati o pizdarijama i totalno ignoriras idiote dok im ne dosadi i dok ne prijedju na drugu temu (a vjerujem ne bu im dugo trebalo)?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 16:12   #3
Quote:
andrea deana kaže: Pogledaj post
molim vas za savjet...
imam drugaricu koju obozavam,sate provodimo pricajuci na tel,jedino sa njom mogu pricati o bilo cemu..o izlascima da i ne govorim,presmijem se i uvjek se extra provedemo..ni sa jednom mi nije tako..
problem je naime,sto je ona nedavno imala vezu sa jako losim djeckom koji ju je iskoristio i prosuo najgore price,zajedno sa svojim drustvom o njoj u ovom premalom gradu u kojem zivim,i za njeno ime veze se predrasuda da je najveca fuksara na 2 noge,da snima klipove i da se prodaje.. ja najbolje znam da to nema dodirne tacke sa istinom,ali kad god izadjem u grad sa njom,svi u mene gledaju,sve zenske gadure alapace ali i one druge,pitaju me kako mogu sa njom da setam gradom i da i dalje vazi ''s kim si,takav si'' ... ma koliko se ja trudilaa da im dokazem da to nije istina,rugali bi mi se...
ja vise ne znam sta da radim,ono je ocajna,a i ja...htjela bih da cujem vase misljenje,jer sam previse subbjektivna po ovom pitanju.

Ajme mala. Ne znam koliko ti godina imaš, ali nemoj dozvoliti da zli jezici naruše tvoj odnos s prijateljicom.

Vjeruješ joj, zar ne?
Pa, u čemu je onda problem?

Nadam se da joj nećeš okrenuti leđa, a zločestih ljudi je uvijek bilo i bit će.
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:32   #4
Quote:
andrea deana kaže: Pogledaj post
molim vas za savjet...
imam drugaricu koju obozavam,sate provodimo pricajuci na tel,jedino sa njom mogu pricati o bilo cemu..o izlascima da i ne govorim,presmijem se i uvjek se extra provedemo..ni sa jednom mi nije tako..
problem je naime,sto je ona nedavno imala vezu sa jako losim djeckom koji ju je iskoristio i prosuo najgore price,zajedno sa svojim drustvom o njoj u ovom premalom gradu u kojem zivim,i za njeno ime veze se predrasuda da je najveca fuksara na 2 noge,da snima klipove i da se prodaje.. ja najbolje znam da to nema dodirne tacke sa istinom,ali kad god izadjem u grad sa njom,svi u mene gledaju,sve zenske gadure alapace ali i one druge,pitaju me kako mogu sa njom da setam gradom i da i dalje vazi ''s kim si,takav si'' ... ma koliko se ja trudilaa da im dokazem da to nije istina,rugali bi mi se...
ja vise ne znam sta da radim,ono je ocajna,a i ja...htjela bih da cujem vase misljenje,jer sam previse subbjektivna po ovom pitanju.
Nije bitno sta se prica nego tko prica
Nemoj drzati do misljenja osoba s kojima se ne druzis i ne provodis vrijeme jel do tih osoba ti nije stalo pa ti nebi trebalo ni do njhovih misljenja
Ti najbolje znas kakva je to tvoja frendica nekome je ovakva nekome onakva nemoze svakome biti ista
Tebi je dobra i to je najbitnije
Budi sretna sto ju imas i ne slusaj sto se prica
selo uvijek za nekim prica a kad im dosadi naci ce drugu zrtvu
Svako dobro ti zelim
Mirjana1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:39   #5
Ako je ti volis, ako ste dobre, ne znam cemu ova tema, budite ekipa kao uvijek i sve 5.
Narod nit te hrani nit oblaci a boga mi i ne slusa tvoje najintimnije price. Tako da....
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:03   #6
Upravo zbog takvih priča joj sada trebaš. Ignoriraj njih i drži se nje. Ionako nije važno što drugi misle, već što ti misliš.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:31   #7
pa ako je ona tebi/i prema tebi super baš te briga šta neke glupače pričaju..
ti se moraš naučiti ne obazirati na njihove komentare..
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:39   #8
a čuj..nije ni za čuditi da tako govore ostali...no vjerujem da su sve te krave nezrele i sve to..trebale bi ili to ignorirati, a ti ju ne smiješ ostavljati u takvom stanju jer te smeta što drugi govore!! pa kakva si onda frendica? no, ak ne važi to ignoriranje, mislim da bi trebale reći nekom odraslom o tom tipu i da onda se dogovorite s njim da prizna sve ako je ikako moguće
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 01:17   #9
Quote:
andrea deana kaže: Pogledaj post
molim vas za savjet...
imam drugaricu koju obozavam,sate provodimo pricajuci na tel,jedino sa njom mogu pricati o bilo cemu..o izlascima da i ne govorim,presmijem se i uvjek se extra provedemo..ni sa jednom mi nije tako..
problem je naime,sto je ona nedavno imala vezu sa jako losim djeckom koji ju je iskoristio i prosuo najgore price,zajedno sa svojim drustvom o njoj u ovom premalom gradu u kojem zivim,i za njeno ime veze se predrasuda da je najveca fuksara na 2 noge,da snima klipove i da se prodaje.. ja najbolje znam da to nema dodirne tacke sa istinom,ali kad god izadjem u grad sa njom,svi u mene gledaju,sve zenske gadure alapace ali i one druge,pitaju me kako mogu sa njom da setam gradom i da i dalje vazi ''s kim si,takav si'' ... ma koliko se ja trudilaa da im dokazem da to nije istina,rugali bi mi se...
ja vise ne znam sta da radim,ono je ocajna,a i ja...htjela bih da cujem vase misljenje,jer sam previse subbjektivna po ovom pitanju.
Sta te briga sta pricaju oni koji ocito nemaju pojma o osobi o kojoj sire najgore traceve?
Ti znas ko je ona i kakva je. I znas koliko lijepog ste podijelili zajedno i koliko je puta ona bila uz tebe na ovaj ili onaj nacin, podrzavala te, savjetovala, tjesila. Sad je red da ti budes uz nju.

Ako te pitaju kako mozes da budes s njom - ti im fino reci tako jer je ona najdraza, najdivnija i najiskrenija osoba koju znam i jer sam sretna sto nekog takvog imam za prijatelja...
I pitaj ih nakon toga zbog cega se to ti ne bi trebala druziti s njom...
Ako krenu pricati gluposti o njenom prodavanju svog tijela, videu i ko zna cemu sve ne - nasmij im se u glupavu facvu i reci da postoje samo dvije vrste osoba koje bi povjerovale u takve imbecilne price o njoj:
- izuzetno zle osobe
- i osobe sa inteligencijom na nivou zlatne ribice
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 03:13   #10
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
A da posaljes te alapace u 3pm i drzis se frendice i ona tebe (jer vas zbog glasina nitko drugi nece ) i jednostavno prestanes razmisljati o pizdarijama i totalno ignoriras idiote dok im ne dosadi i dok ne prijedju na drugu temu (a vjerujem ne bu im dugo trebalo)?
Ovo je skroz dobro rečeno.
To je samo vrsta ljudi koja radi na principu da kupe štof za priče i besposličarenje.Kada bi čovjek njihov prljavi veš izbacio vani ne bi bilo kraja pizdarijama.Sve su ti to sveci i svetice.
Briga te,ti imaš drugaricu onu pravu,a oni neka pucaju.

Jbg ono što im ne izađe na guzicu uvijek nađe izlaz na usta.
__________________
Ne druži se s čovjekom srditim; ne idi za čovjekom jedljivim!
Dr.Lecter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.