Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2016., 17:36   #1
Što dalje?

Postavit ću ovdje pitanje jer sam trenutno u fazi gdje sam sav izgubljen i nezz što da dalje radim.
Završio sam upravnu školu u ZG 2014. god., da nakon toga ne bih uspio upisat faks (zbog malo bodova=ocjene iz srednje, matura pak solidno napisana), pa sam otišo radit (stručno ospos.), nakon godinu dana upisao privatni faks koji mi nikako nije sjeo (što zbog materije, što zbog ostalih stvari). I sad ne znam što dalje, (21 god. imam)...

Sa ovom srednjom spremom koju imam (upravni referent) mogu bit prostim rječnikom rečeno, kura*, totalno neperspektivna profesija (o inozemstvu da ne pričam), plaće su nikakve na sudovima itd.
Razmišljam da upišem neki obrazovni tečaj (pučko otv. učilište, algebra, valjda ih ima još), al stvarno ne znam šta.
Cube777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 17:35   #2
ako si ti sam ne znaš pomoći, teško da će ti tu netko i reć nešto pametno.
lijepo je da želiš napredovati s nekim oblikom daljnjeg školovanja, ali sa svojim definiranim stanjem ovjde nitko ni ne može dati konkretan savjet jer pitanje nije konkretno.

ne može nitko odlučivati umjesto tebe, pa zbog tog razmisli što želiš raditi, naći bar neku zanimaciju s kojom možeš ako ništa, odlučiti kojim smjerom dalje želiš ići.

ja sam npr s 23 godine upisao drugi faks jer sam odustao od prvog nakon tri godine i trenutno se na ovom faksu gdje sam sad više pronalazim, tako da godine ne predstavljaju neku prepreku. moraš sam sa sobom vidjeti, raspitati se kaj se gdje nudi i kaj ti se od tih opcija najviše sviđa.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 09:42   #3
Quote:
Cube777 kaže: Pogledaj post

Razmišljam da upišem neki obrazovni tečaj (pučko otv. učilište, algebra, valjda ih ima još), al stvarno ne znam šta.
ovisi što te zanima i koliko novca možeš uložiti. ako spominješ algebru, dosta su skupi ali imaju dobre tečajeve
međutim, kad već daješ lovu, probaj barem neku visoku školu, ima ih dosta ovdje na forumu i mislim da ti je to bolje nego tečaj
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.