Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2016., 00:52   #1
Poklon profesoru

Idem u srednju školu, uskoro završavam, i interesuju me vaši prijedlozi šta pokloniti profesoru koji mi je predavao 4 godine, ali nije bio razrednik. Taj profesor je inače moj uzor, i mnogo stvari me naučio, te vjerovatno i ne zna da mi je uzor, najdraži profesor. Na neki način mi je spasio život kad sam bio u teškoj depresiji. I ništa to ne zna.
Želio bih nešto što će koristit, može i skupocjeno, nešto što će trajat i što je prikladno da mu poklonim zadnjeg dana škole. Razmišljao sam uz to napisat i pismo.
Kapetanos Vukk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 02:56   #2
Quote:
Kapetanos Vukk kaže: Pogledaj post
Idem u srednju školu, uskoro završavam, i interesuju me vaši prijedlozi šta pokloniti profesoru koji mi je predavao 4 godine, ali nije bio razrednik. Taj profesor je inače moj uzor, i mnogo stvari me naučio, te vjerovatno i ne zna da mi je uzor, najdraži profesor. Na neki način mi je spasio život kad sam bio u teškoj depresiji. I ništa to ne zna.
Želio bih nešto što će koristit, može i skupocjeno, nešto što će trajat i što je prikladno da mu poklonim zadnjeg dana škole. Razmišljao sam uz to napisat i pismo.

Ja sam imala isto tako jednog. Koji mi je dao 1 na polugodistu i time motivirao da nista manje od 5 ne dobijem iz tog predmeta do kraja skolovanja.

Ja mu nisam nista kupila, ali sam zadnji dan skole dosla na razgovor kod njega i rekla mu koliki utjecaj je imao na moj zivot. Covjek sebi nije mogao doci.

Pismo je dobra ideja, ali da sam na tvom mjestu bih dosla osobno. To mi je nekako iskrenije i direktnije. Za poklon ti nista ne mogu reci, sad stvarno nemam ideje.

Samo jos da napomenem: divno mi je kad vidim da jos uvijek ima ljudi koji cijene svoje profesore. Ja sad radim u slicnoj bransi i srce bi mi bilo kao kuca da sam na mjestu tog covjeka. Svaka cast decko.
__________________
It wasn't like a rain it was more like a sea
Enero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.