Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 20:09   #201
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
počupaj ih voskom i bok.
al me strah da će onda sve još jače rast i vidjet se....
a probat ću...
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 20:10   #202
vjeruj mi bolje vosak nego da se dlakice vide
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:22   #203
ja sam isto tak imala par vidljivih..pa sam ih pocupala pincetom..pa je sa 3-4 dlaka preslo na 10 vidljivih..i na kraju sve to pocupam voskom..kaj najbolje nis me ne boli..cas posla i lijepo glatko nakon toga! tak da rađe čupaj!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:26   #204
Quote:
emotionx kaže: Pogledaj post
Neznam da li je bilo teme na ovu "temu" ali imam taj problem. Naime, oko pupka imam dlačice, nisu to crne, ali se vide. Velika većina cura toga nema i neznam šta da napravim, a htjela bi imati gladak trbuh, i ponekad nositi neku kraću majcu po ljeti, a ne da uvijek navlačim majce i stalno pazim da mi se slučajno trbuh ne vidi... Par njih počupam s pincetom, i te i dalje rastu, deblje. Mislila sam ići na trajno uklanjanje (navodno traje 4-5 godina) ali neznam niti gdje niti kolko to košta...

I da, imam i strije iznad koljena, s unutarnje strane noge. Nisam se niti debljala niti mršavila..

help?
Meni to izgleda kao problem s jajnicima...
Jedan od tipičnih simptoma policističnih jajnika je baš pojačana dlakavost po trbuhu.
Možda da odeš kod ginekologa da ti pogleda jajnike, pa ako su zbilja policistični, dat će ti diane35 ili yasmin tablete od kojih će se dlake sigurno povući.
Ja sam prije par godina primjetila neke tamnije dlačice oko pupka i ful sam se zabrinula jer sam inače svjetloputa i prirodna plavuša, na kaju se ispostavilo da je PCOS, nakon diana 35 dlake su se skroz povukle .
LadyStardust is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:35   #205
Quote:
LadyStardust kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda kao problem s jajnicima...
Jedan od tipičnih simptoma policističnih jajnika je baš pojačana dlakavost po trbuhu.
Možda da odeš kod ginekologa da ti pogleda jajnike, pa ako su zbilja policistični, dat će ti diane35 ili yasmin tablete od kojih će se dlake sigurno povući.
Ja sam prije par godina primjetila neke tamnije dlačice oko pupka i ful sam se zabrinula jer sam inače svjetloputa i prirodna plavuša, na kaju se ispostavilo da je PCOS, nakon diana 35 dlake su se skroz povukle .
vrlo moguce... mojoj frendici su se tak pojavile dlacice po licu i bilo je bas zbog jajnika
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:53   #206
ok je tema, vjerojatno nekima i korisna, no ne kužim što radi pod njegom lica???
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 23:01   #207
a fulano je ocito s temom pod "Licem" ali nema veze sad!

ja sam bila kod gin. i rekla mi da imam polic. jajnike ali veliki problem mi je to kaj nesmijem pit nikakve pilule jer imam problema sa srcem.. i kak da sad rijesim te dlacice osim s voskom!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 19:21   #208
Fulala sam temu
Čitala sam pod "licem" i onda se sjetila pitat, bez gledanja teme....

Hvala svima na odgovorima, baš ću provjerit to za jajnike.... A do tad - vosak.
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 19:30   #209
ma kupis one veetove vec gotove male trakice..i ja znam prepolovit si jos to i to mi je dosta..malo su skupe..ali s obzirom da ih dugo imam pa onda nije bad! al vosak je zakon!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 10:11   #210
Quote:
LadyStardust kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda kao problem s jajnicima...
Jedan od tipičnih simptoma policističnih jajnika je baš pojačana dlakavost po trbuhu.
Možda da odeš kod ginekologa da ti pogleda jajnike, pa ako su zbilja policistični, dat će ti diane35 ili yasmin tablete od kojih će se dlake sigurno povući.
Ja sam prije par godina primjetila neke tamnije dlačice oko pupka i ful sam se zabrinula jer sam inače svjetloputa i prirodna plavuša, na kaju se ispostavilo da je PCOS, nakon diana 35 dlake su se skroz povukle .
Niti jedne tablete ne mogu povući dlake,nažalost. Uništiti dlaku u korijenu može jedino epilacija,a i ona je problem ako dlaka ima puno,tako da nažalost nema nekog trajnog riješenja. Ja čupam dlake jer je to jedino što mi je najdugotrajnije,2 tjedna. Epilacija je preskupa,a tablete ne pomažu. Iz usta mog ginekologa kojeg masno plaćam,a i pila sam tablete i nema poboljšanja.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:11   #211
da tablete nemogu smanjiti dlakavost, ali ako se radi o hormonalnom poremecaju zbog PCOS-a onda nakon pilula se dlakavost smanjuje kod nekog totalno nestaje nakon nekog vremena!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:31   #212
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
Mosh si mislit!!!!
Ja se apsolutno odbijam pokoriti tom teroru stopostotne i besprijekorne bezdlakavosti!
Depilirat ću, kao i dosad, noge, bikini zonu i pazuhe ,a za ostalo
Ionako nisam jako dlakava i na rukama imam malo svijetlih dlačica!
I neću, neću, baš nikad ih neću depilirati!
Dosta je terora!
definitivno ruke nikada!
Vidla sam jednu curu kaj depilira ruke, počupa do lakta i onda se gore još vide dlačice. Tak ko da ima prozirne rukavice do lakta. a i počinju deblje rast i to gadno izgleda
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 20:36   #213
Ovo za ruke nije istina, ja ih čupam već godinu dana i nisu dlake niti deblje niti to gadno izgleda... ja ih čupam cijele, do ramena....
A kaj se tiče diana35, od kad sam ih počela piti moji problemi s dlakama su počeli... dobila sam ih zbog kontracepcije i pokoje dlačice prije 6 godina, nikakav PCOS eto ginekolog mi ih je prepisao.... pila sam ih godinu i pol, dobila ciste po jajnicima, još više dlaka i kila....
Vjerujem da nekome pomažu, ali eto, kod mene je postalo još gore nažalost....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 00:49   #214
Ja cupam dlake oko pupka pincetom, pocela sam prije dosta godina, i sad ih imam svega desetak za cupati (imala sam ih i oko kolobara, cupala sam godinama i sad mi rastu svega 2-3).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:59   #215
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ovo za ruke nije istina, ja ih čupam već godinu dana i nisu dlake niti deblje niti to gadno izgleda... ja ih čupam cijele, do ramena....
Pa kad ih čupaš do ramena pa se ne vidi prijelaz, ja kažem za ovu curu, njoj nije bilo pametno to raditi. Ne rastu dlake svima jednako niti su svima posljedice čupanja pozitivne.
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:30   #216
eto nekom pomažu pilule a nekom one stvaraju još vece probleme..imam frendicu koja je prestala pit pilule i smrsavila više od 15kg u jako kratkom periodu- svega 1-2mj i dlakavost joj se povecala... a drugoj frendici pilule su super dosle..ima kilazu koju je i prije imala ..nema vise jace dlakavosti..njoj je super! tako da to sve ovisi o organizmu i kako on tro podnosi..nismo sve iste!!!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 14:06   #217
ja sam luda od dlačica i najrađe bih ih sve zapalila da izgore do korijena
uspavana ljepotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:51   #218
Quote:
MAYYALES kaže: Pogledaj post
Niti jedne tablete ne mogu povući dlake,nažalost. Uništiti dlaku u korijenu može jedino epilacija,a i ona je problem ako dlaka ima puno,tako da nažalost nema nekog trajnog riješenja. Ja čupam dlake jer je to jedino što mi je najdugotrajnije,2 tjedna. Epilacija je preskupa,a tablete ne pomažu. Iz usta mog ginekologa kojeg masno plaćam,a i pila sam tablete i nema poboljšanja.
laserska depilacija... dođe oko 800kn i mirni ste do kraja života
dancy.kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 21:22   #219
Quote:
dancy.kiss kaže: Pogledaj post
laserska depilacija... dođe oko 800kn i mirni ste do kraja života
jel može malo više informacija o tome??
Ne bih se htjela prerano zanositi, zvuči predobro!
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 01:40   #220
Dlake na bradavicama

Pročitala sam da je to normalno, ali nijedna cura u mojoj okolini nema isti problem
Davno sam također pročitala da ih je najbolje odstraniti pincetom ali čini se da je to najgori savjet jer ih se od tada pojavilo više
Dajte neki dobar savjet za njihovo uklanjanje jer me užasno živciraju!!
Dijeli li još itko moje patnje??? ......
_jessica_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.