Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2007., 22:09   #21
Quote:
Ayman kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem:
Mudzahedini JESU boravili u BiH,jesu isto kao sto su boravili oni koji su se borili na strani V-RS i HVO-a.Samo pri okupaciji Srebrenice,zajedno sa srpskom vojskom,u grad je uslo oko 100 krscanskih mudzahedina iz Grcke,Rumunije,Rusije,Bugarske itd.
100 krscanskih mudzahedina Ma daj o cemu ti bola lupetas hahahahah
Ero_iz_Mostara is offline  
Old 01.04.2007., 22:12   #22
Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
ja nezelim vrsiti ikakvu propagandu ali eto vidite i sami gospodine da cijeli svet prica i sudi srbima i hrvatima a njima niko
To je mozda zato sto Mudzahedini nisu ostavili masovne grobnice u BiH ??





Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
mnogi mudjahedini ostali u bosni isire sve vise vehabizam sa time da iran saudijska arabija itd grade objekte u kojima se deca uce najekstremnijem islamstvu
Pa napokon da su muslimani u BiH shvatili da se Islam koji su oni "prakticirali" prije rata ne isplati.Prije ratni Bosnjaci niti su bili religiozni niti su bili Vehabije pa ih je Evropa poklala 200 000.Da je u Srebrenici bilo vise Vehabija mozda im se nebi dogodilo ono sto im se dogodilo 1995.
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:15   #23
Quote:
Ero_iz_Mostara kaže: Pogledaj post
100 krscanskih mudzahedina Ma daj o cemu ti bola lupetas hahahahah
Pricam od dobrovoljcima iz Grcke,Rumunije,Rusije,Bugarske koji su se borili na strani vojske RS-a.Uz srpsku zastavu,pri zasuzimanju Srebrenice a na zahtjev generala Mladica,u gradu je podignuta i Grcka zastava,u znak zahvalnosti grcima koji su ratovali na strani V-RS-a.
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:18   #24
Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
meni starosedeoci muslimani nesmetaju vec ove bradonje
Sta ti imas protiv bradonja??

Srpski Cetnicki pokret je potpuno legalna organizacija u BiH
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:23   #25
Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
dobro a koji je to procenat naspram srba i hrvata?
A u kojemu procentu su muslimani (Mudzahedini) cinili zlocine naspram ova druga dva navedena naroda,po gotovo srbi ??

Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
ponavljam ti da nemam nista protiv muslimana ali protiv radikalnog islama i serijata da i s time po muslimanskoj veri treba ziveti u slozi sa svima
Ovdje me podsjeti na "prijeratne" bosanske muslimane.Da,bas na one koje danas vade iz masovnih grobnica
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:25   #26
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato ti strani dobrovoljci -mudjahedini su se vise ubijali izmedju sebe-kao siti protiv sunita ili obratno...a sto se tice njihovi zlocina, oni postoje...sto nisu procesuisani to je pitanje sudstva.
Daj mi neki vjerodostojan link koji potvrdjuje tvoju tvrdnju da su Mudzahedini cinili zlocine nad civilima ????
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:32   #27
Quote:
berseker kaže: Pogledaj post
mudzahedini klali cetnike nije tako nego mudzahedini klali hriscane srbe i hrvate
Pa i Cetnici su hriscani,ako se ne varam??
Daj mi link koji moze potvrditi da su Mudzahedini klali krscanske CIVILE ???
Hajde mi pravo reci,dali su vise krscana pobili muslimanski Mudzahedini ili krscanski Cetnici u ratu na prostorima ex. YU ??

Kako objasnjavas da su Mudzahedini sacuvali pravoslavni manastor u Bocinji,selu u komu je tokom cijelog rata bio Mudzahedinski stab ??

http://img387.imageshack.us/img387/4460/001174ul0.jpg
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 22:35   #28
Quote:
Ayman kaže: Pogledaj post
Pricam od dobrovoljcima iz Grcke,Rumunije,Rusije,Bugarske koji su se borili na strani vojske RS-a.Uz srpsku zastavu,pri zasuzimanju Srebrenice a na zahtjev generala Mladica,u gradu je podignuta i Grcka zastava,u znak zahvalnosti grcima koji su ratovali na strani V-RS-a.
nisam ja reko da nisu dolazili iz pravoslavnih zemalja al kakvi bola mudzahedini nisu to mudzahedini
Ero_iz_Mostara is offline  
Old 01.04.2007., 22:56   #29
Zasto evropa ne osudjuje mudzahedine? Pa vjerovatno zato sto ih vole! Ma Evropa OBOZAVA mudzahedine!

Iskreno, ovaj pod-forum bi trebao imati IQ-kljuc
mirzoni is offline  
Old 01.04.2007., 23:14   #30
Quote:
Ero_iz_Mostara kaže: Pogledaj post
nisam ja reko da nisu dolazili iz pravoslavnih zemalja al kakvi bola mudzahedini nisu to mudzahedini

Mudzahedin je arapska rijec i oznacava nekog ko se bori za vjeru.
Oni koji su se borili za krscanstvo,na arapskom su takodjer Mudzahedini.

Ne samo iz pravoslavnih vec i iz drugih,ne pravoslavnih krscanskih zemalja.
Evo nedavno je u Svedskoj pokrenut postupak protiv jednog Svedjanina koji se borio na strani HVO-a i koji je ucestvovao u likvidaciji nekih civila u okolini Stoca.
Ayman is offline  
Old 01.04.2007., 23:41   #31
Quote:
Evo nedavno je u Svedskoj pokrenut postupak protiv jednog Svedjanina koji se borio na strani HVO-a i koji je ucestvovao u likvidaciji nekih civila u okolini Stoca.
Meni je inace najsumanutiji onaj crnac iz svedske sto se borio u HVO.Jebote covjek crnac a nacista...i to pravi nacista. I da situacija bude ludja dodje kreten u BiH da ubija i zlostavlja Bosnjacke civile.Cini mi se da je zaglavio cuze u Zenici poslije rata radi ratnih zlocina ali je Svedska trazila da ga repartriraju nazad pa su ga nasi morali pustiti...a on se tamo fino baskario godinu-dvije po onim njihovim ljetnikovcima od zatvora i onda izasao i ubio dvojicu policajaca.Pravi kriminalni um...a Svedjane je u osnovi bolila ona stvar sto je on ubijao tamo neke muslimane...njima je glavno sto im je krelac likvidirao dvojicu policajaca.
Neki Arklov...ovako nesto.Da nije to taj?
Tahvil-pasa is offline  
Old 02.04.2007., 00:07   #32
Sto bi se Svedjani sikirali oko toga sto je on ubijao po Bosni. Jel se ti sikiras zbog nekoga sto je ubijao po Madagaskaru? U krajnjem slucaju bi ga izrucili Bosni ali nece jer je Svedski drzavljanin.
__________________
Splavovi su Meka i Medina, samo nek se okrece turbina...
Lotus77 is offline  
Old 02.04.2007., 00:12   #33
Quote:
Sto bi se Svedjani sikirali oko toga sto je on ubijao po Bosni. Jel se ti sikiras zbog nekoga sto je ubijao po Madagaskaru? U krajnjem slucaju bi ga izrucili Bosni ali nece jer je Svedski drzavljanin.
Cuj sto bi se sekirali.Pa zato sto je Svedski drzavljanin i ratni zlocinac.
Naravno da bi se sekirao kada bi neki drzavljanin BiH klao i ubijao po Madagaskaru.
Poenta je sto je vec i bio u zatvoru u BiH ali su trazili da se premjseti u Svedsku odakle je poslije plandovanja u zatvoru poluotvorenog tipa pusten na slobodu gdje je nastavio ubijati.Trebali su ga ostaviti u KP u Zenici da ga guze metlom svaki drugi dan.
Tahvil-pasa is offline  
Old 02.04.2007., 19:53   #34
Quote:
Ayman kaže: Pogledaj post
Daj mi neki vjerodostojan link koji potvrdjuje tvoju tvrdnju da su Mudzahedini cinili zlocine nad civilima ????
Sta ce ti pasha link...u ratu i poslije njega u videoteci u Zavdovicima mogao si komotno iznajmiti kasetu sa snimcima maltretiranja i ubijanja srpski zarobljenika sa Vozuce...o tome su na siroko pisali i mediji tipa Slobodne Bosne i DANA...Neki snimci su se mogli naci i na ogrishu...
spiritual beggar is offline  
Old 02.04.2007., 19:59   #35
Quote:
Ero_iz_Mostara kaže: Pogledaj post
Ma dajte pa muslimani su jedine zrtve ovog rata...hahahha jashta su oni su isto klali,ubijali,vrsili ratne zlocine mi znamo,al Europa i svijet nece da reagira na to.Bosnjaci su dobri samo u medijskom ratovanju sebe su stavili u ulogu jedinih koji su branili BiH i jedinih zrtava,a zaboravili su spomenut da kad je JNA napala selo Ravno u hercegovini oni su rekli da to nije njihov rat i jedino su se hrvati u BiH samoorganizirali u HZ-HB i sa HVO-om posli u oslobadanje okupiranih podrucja.Al eto neka nam sude prava je spora a stice i njih i njihove mudhadine koji su dosli sa deva ovamo klat ljude!!!
Nisu mudjahedini iskakali sa padobranima po Bosni...dolazili su sa urednim putovnicama preko Hrecegovine cak i 94...zato su masno placali Hrvatima iz Hercegovine...da bi iste ubijali po Bosni...
spiritual beggar is offline  
Old 02.04.2007., 23:51   #36
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
Sta ce ti pasha link...u ratu i poslije njega u videoteci u Zavdovicima mogao si komotno iznajmiti kasetu sa snimcima maltretiranja i ubijanja srpski zarobljenika sa Vozuce
Ti ili si nepismen ili samo polu pismen??
Srpski zarobljenici sa Vozuce su bili vojska,naoruzani srpski ekstremisti koje je El-Mudjahedin zarobio na liniji.Za tebe je to ratni zlocin??

Ja sam te pitao za link ili neki vjerodostojan dokaz koji moze potvrditi da su Mudzahedini ubijali civile !!!

Koliko su masovnih grobnica sa civilnim zrtvama u njima Mudzahedini ostavili iza sebe u BiH??
Jos jodenom da napomenem:
Zajedno sa srpskom vojskom a pri zauzimanju Srebrenice,u grad je uslo oko 100 krscanskih dobrovoljaca koji su se borili na strani vojske RS-a.

Pokolj u Srebrenici je nedavno i zvanicno proglasen genocidom a od strane medjunarodnog suda u Haagu.
Ayman is offline  
Old 03.04.2007., 00:12   #37
Nisu mi jasne budale koje brane mudzahedine kad ceo svet zna ko su i sta su oni.
insane99 is offline  
Old 03.04.2007., 08:50   #38
Quote:
insane99 kaže: Pogledaj post
Nisu mi jasne budale koje brane mudzahedine kad ceo svet zna ko su i sta su oni.
"Ceo" svet je znao i da Saddam posjeduje oruzje za mosovno unistenje sa kojim za samo 45 minuta moze poravniti pola Europe.Sta se od toga sto je "ceo svet" znao,a nakon okupacije Iraka ,pokazalo istinitim ??

Haje budi iskren pa nam reci ko po tvom misljenju prestavlja vecu opasnost za BiH i ex-YU uopste,Vehabije (Mudzahedini) ili Cetnicki Ravnogorski pokret i oni sto na nogometnim utakmicama razvijaju parole Noz-Zica-Srebrenica ??
Ayman is offline  
Old 03.04.2007., 19:51   #39
Quote:
Ayman kaže: Pogledaj post
Ti ili si nepismen ili samo polu pismen??
Srpski zarobljenici sa Vozuce su bili vojska,naoruzani srpski ekstremisti koje je El-Mudjahedin zarobio na liniji.Za tebe je to ratni zlocin??

Ja sam te pitao za link ili neki vjerodostojan dokaz koji moze potvrditi da su Mudzahedini ubijali civile !!!

Koliko su masovnih grobnica sa civilnim zrtvama u njima Mudzahedini ostavili iza sebe u BiH??
Jos jodenom da napomenem:
Zajedno sa srpskom vojskom a pri zauzimanju Srebrenice,u grad je uslo oko 100 krscanskih dobrovoljaca koji su se borili na strani vojske RS-a.

Pokolj u Srebrenici je nedavno i zvanicno proglasen genocidom a od strane medjunarodnog suda u Haagu.
Aymane ti generalno lupas jedne te iste stvari...postoji medjunarodna Zenevska konvencija o tretiranju ratni zarobljenika...kad je malo pomnije proucis...javi se...
spiritual beggar is offline  
Old 03.04.2007., 20:05   #40
Quote:
insane99 kaže: Pogledaj post
Nisu mi jasne budale koje brane mudzahedine kad ceo svet zna ko su i sta su oni.
Nisu ni meni jasne budale,koje brane rvate koji su klali "civile" po Ahmicima.Evo bas juce jednog osudili na 20 god.Trebali su mu dozivotno,priznao je posilstva i pomogao pri ubijanju 100 muslimana.Ko takve brani treba ih pobit sve do zadnjog.A Mudzahedini nisu NIKAD ubijali civile pogotovo zenu i djecu il silovali zene.Nemozete se ni primjerati protiv Mudzahedina.Velika je razlika izmedju rvata i njih,pogotovo su se iskazali u ratu,ko je cinio nedjela nad civilima.
Amel3 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.