Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2004., 01:29   #181
Talking

Quote:
Crow Jane kaže:
Da. Ne ribam školjku, za to imam ženu.

Znači tak, onda se čudite kad muški imaju takav stav. Nego, nisam znala da si oženjena.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 01:41   #182
Talking

Quote:
mrkenangelo kaže:
mrzim kad se ujutro sredim za posao, a za to mi treba minimalno 30 minuta, i našminkam se, a onda on počne slinit po meni i žnjarat me i sve razmaže... a malo je dovoljno...
To samo govori da imaš nekvalitetnu šminku.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 02:34   #183
Prvo sto radim kad udjem u kucu je da perem ruke a odmah nakon toga se presvlacim.
Ne secem po kuci ko spadalo ali mi je jako vazno da sam komotna. Zato po kuci ne nosim nista sta steze.
Preko zime obicno nosim trenerke, u ljeto kratke hlacice. Tko kaze da nisam sredjena? Jesam, samo malo lezernije
Ne sminkam se kad znam da necu nigdje izlaziti. Nema potrebe. Ako nesto i iskrsne pa moram da izadjem, nece me strijela Bozija ako nemam sminku na sebi.
A nekako, dok ribam skoljku, najmanje me zabrinjava onaj odraz u solji...jel mi kosa rascupana i kako izgleda sminka.
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 09:42   #184
Quote:
Cro-cutie kaže:
E tak nekako. I sad on ja sam njega naučila da radi koliko toliko u kući dok mu sekica nije došla ovdje u posjet.

Ta žena se ustala raaaaano da pravi doručak braci i kad se ja probudim kaže "kad ti žena neće napravit doručak, onda izgleda da se ja moram snaći u tuđoj kuči!!!" Htjela sam je ošamarit.

Ili "joj, kak si ti smršao, sigurno ti žena ne pravi za jest - tipična Amerikanka"....
ili su se dogovorili da te podjebavaju, ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 20:59   #185
Lightbulb

Quote:
moonlit kaže:
ili su se dogovorili da te podjebavaju, ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno

Možda je čudno, ali je često, sestre znaju biti otrovnije od mamica (takva je i moja "divlja zaova"). Inače, i moj brat je oženjen, ali ja nikad nikaj ne spuštam i ne prigovaram svojoj šogorici, niti sam ljubomorna.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 09:25   #186
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Možda je čudno, ali je često, sestre znaju biti otrovnije od mamica (takva je i moja "divlja zaova").
zanimljivo...
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 09:27   #187
Quote:
moonlit kaže:
ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno
zakaj čudno?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 11:24   #188
Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
Cro-cutie kaže:
Ovak (malo sam detaljni pisala o ovome na Život u dvoje) pa me nekaj zanimalo.

Moja zaova (koja je iz Zagreba - pravi se kao da je fufica - al je daleko od toga) kaže meni kak izgledam kao prava "Merikanka"?? WTF??!! Kaže ona meni kako nisam uštirkana dok sam u kući i kako nosim trenerku (znate one slatke trenerke ala J.Lo u rozoj nijasni ) i kak ne nosim šminku. Da će moj muž (tj. njezin brat) gledati van kuće ak izgledam takva. (note: žena je 34 godina, nije udata - kaj nije problem - ali problem je kaj njezin životni cilj je udaja - i jako jako frustrirana)

Sad - dali vi Hrvatice izgledate kao da ćete na modnoj pisti dok recimo kuhate večeru? Ili čistite školjku??

boze sacuvaj da vodim tako opterecen zivot! ja sam, uostalom i u kuci i van kuce, nenasminkana i lezerno obucena, nije mi crnjak takva izaci i u subotu navecer u grad... meni je bitno da se ja osjecam normalno, opusteno, komotno, a sta ce druge babe komentirati, boli me briga
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 18:22   #189
Re: Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
dada79 kaže:
boze sacuvaj da vodim tako opterecen zivot! ja sam, uostalom i u kuci i van kuce, nenasminkana i lezerno obucena, nije mi crnjak takva izaci i u subotu navecer u grad... meni je bitno da se ja osjecam normalno, opusteno, komotno, a sta ce druge babe komentirati, boli me briga
I tu griješiš.......

Trebala bi skratit kosu, otić u frizera da ti oblikuje nekakvu frizuru, početi nositi ona ženska odjelca sa suknjom iznad koljena i naravno cipele sa špicom!

To ja kao prijatelj ne zamjeri mi
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 22:38   #190
ja po kuci hodam u boxericama, potkosulji i UGGsicama
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 11:27   #191
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
ja po kuci hodam u boxericama, potkosulji i UGGsicama
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 11:31   #192
Re: Re: Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
tiger kaže:
I tu griješiš.......

Trebala bi skratit kosu, otić u frizera da ti oblikuje nekakvu frizuru, početi nositi ona ženska odjelca sa suknjom iznad koljena i naravno cipele sa špicom!

To ja kao prijatelj ne zamjeri mi
to ako budem jednog dana radila na sudu (izuzev spicoka!)

al dotle...
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 10:26   #193
Ležernost i ugoda je bitna, ali ja s godinama počinjem shvaćati da su cipele sa špicom isto vrlo bitne

Bez zeze. Ne bilo koje ženske cipele na petu, nego baš one u trendu. Nevjerojatno je kakav dojam ostavlja osoba koja prati trendove u odijevanju, u odnosu na osobu koja se oblači - recimo - isto dobro, ok, ali klasično, ne trendi.

Uglavnom, izgled je bitniji nego želimo priznati sebi i drugima. Na žalost. Naravno da je bitan i sadržaj, ali izgled se prvo vidi.
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 10:47   #194
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Ležernost i ugoda je bitna, ali ja s godinama počinjem shvaćati da su cipele sa špicom isto vrlo bitne

Bez zeze. Ne bilo koje ženske cipele na petu, nego baš one u trendu. Nevjerojatno je kakav dojam ostavlja osoba koja prati trendove u odijevanju, u odnosu na osobu koja se oblači - recimo - isto dobro, ok, ali klasično, ne trendi.

Uglavnom, izgled je bitniji nego želimo priznati sebi i drugima. Na žalost. Naravno da je bitan i sadržaj, ali izgled se prvo vidi.
istina :klap:
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 21:36   #195
ne znam...ja recimo nisam nikada isla za nekim trendom i nije mi se dosad nikad to pokazalo `pogreskom`...ako su oko mene, recimo sve spicoke, ja ih necu sebi nabaviti, prvo, jer mi se ne svidjaju, drugo, jer ih cijeli grad nosi...mrzim uniformiranost...isto kad je ona ljubicasta dosla u modu,pa su gotovo sve cure u gradu hodale od glave do pete u ljubicastom...to mi je prestrasno... mislim da je lijepo imati vlastiti stil...mastu i originalnost i poznavati dovoljno sebe da znas sto ti dobro stoji, a ne biti zrtva trenda.

vidim nekad cure u gradu koji samo radi trenda obuku nesto sto im ne stoji, i vidi se da se ni one same ne osjecaju u tome dobro, a to je lose..

p.s. al za elegantno oblacenje, nisam protiv...sve prema situacijama, prigodama, raspolozenju... al NE biti rob nicega.
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.