Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 22:54   #621
Šteta za Garfielda, ako je to istina. On je sjajan kao Spiderman, jedina svijetla točka reboota.
S druge strane, ako je takva žrtva potrebna samo da se Spidey pojavljuje u MCU, bring it!
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 20:18   #622
Također i Webb naravno ispada iz cijele priče, a kao kandidati se spominju masa redatelja kao što su Edgar Wright, Brad Bird, David Yates, James Gunn (?) ali najviše Phil Lord i Chris Miller (21 Jump Street, Lego Movie itd.).

Kako bilo, izvjesno je da je TASM franšiza šaptom pala. Gdje su Hades i ekipa da sad tulumare po topicu?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 20:40   #623
Hadesu se ne tulumari, ima pametnijeg posla.

A i ne volim govorit ''I told you so''

btw Nadam se da vise nece snimat nikakve Spidermane. Rebootovi su dokazano bljede kopije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 22:31   #624
Makar meni TASM2 nije bio loš film veseli me vijest da će Spiderman postati dio MCU i pojavit se u Civil war priči.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 17:57   #625
Garfield leti van, a Spiderman se pridružuje Marvel filmovima

http://marvel.com/news/movies/24062/..._of_spider-man
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 21:11   #626
pa oće onda sony snimati uopće ona dva nastavnka (s garfieldom)
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 00:05   #627
Sony vec ima na oku dva kandidata za ulogu novog Spidermana iz MCU - LINK

Dylan O'Brien (The Maze Runner) i Logan Lerman (the Percy Jackson series, Fury).



Taj Dylan mi ne lezi za tu ulogu, dok Logan bi mogao proci.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 15:19   #628
Logan Lerman je moj prvi pick za PP. Plus, ovo će biti totalno mlađa verzija Spideyja, imat će negdje 15-16 godina i priča će više biti usmjerena na njegov odnos s vršnjacima nego na ljubav, kao što je to bilo dosad što opet zvuči kao pljunuti Ultimate Spider-Man, baš točno taj stil.

I samo da nadodam, sad sam se sjetio, vidim u Kingsmanu ovoga Tarona Egertona i mislim si kako je fizički k'o stvoren za Venoma.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 20:58   #629
Dylan bi bio bolji za zrelog i iskusnog Spidermana, dok ovaj Logan izgledom više odgovara tinejdžerskom Spider-Manu, kakav će navodno biti u Marvelu.

Inače, umirem na spoznaju da nećemo gledat kako će se odvijati fajt između Spideyja i Rhinoa
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 14:22   #630
Malo sam se pozabavio ovim novim rebootom i za naš superherojski website sastavio top listu od Pet stvari koje NE želimo vidjeti u Marvelovom SM-u. Slažete li se s ovim? Što vi ne želite vidjeti ?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.