Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 22:09   #721
Ta fora sa staranjem Terminator je ionako uzeta samo zbog toga da ubace Arnolda. Ali bit če zanimljivo saznat tko je poslao Arnolda, koja je njegova misija bila?

Iskreno radije vidim da troše novac na CGI akciju, nego da troše lovu na to da pomlade Arnolda. Vjerojatno bi dobro izgledao prvu polovicu filma, ali poslije bi vjerojatno gledali samo produkt pomanjaknja love da se nastavi sa uvjerljivim CGI Arnoldom.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:15   #722
Da li je moguce da su ovo uradili? Ovo je onaj princip zakolju kravu pa je muzu dok je vruca.
Ne znam od cega bi poceo u ovom slucaju, da li od toga sto su radili po onom receptu; malo T1, malo T2, malo Schwarzneggera pa sve to zbrckaju ili od odabira glumaca (koji je genije smislio da Kyle Reese onako izgleda).
Shadow dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 10:26   #723
Terminator Genisys Parody Trailer

__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:06   #724
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 22:46   #725
https://www.youtube.com/watch?v=HDuyh0wXV0Q

Genijalno hahaha....sa svime se slazem,pogotovo sa zadnjom tockom....
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:18   #726
Neznam...kaj sam ja jedini kojem je trailer bio zabavan?
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:21   #727
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Neznam...kaj sam ja jedini kojem je trailer bio zabavan?
Ma ne radi se o tome, bice film zabavan sigurno nece biti dosadan ali radi se o tome da nikako da se mrdne iz mesta i uradi nesto drugo osim tog ponavljanja i kopiranja T1 i T2.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:21   #728
Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post
ovo je dobro
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:31   #729
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ma ne radi se o tome, bice film zabavan sigurno nece biti dosadan ali radi se o tome da nikako da se mrdne iz mesta i uradi nesto drugo osim tog ponavljanja i kopiranja T1 i T2.


Sudeči prema traileru, sve što smo vidjeli je kopiranje nekih kultnih (akcijskih) scena iz T1 i T2. Al opet ima tu dosta prostora da nas nečim i iznenade. Ako naprave još dva nastavka nakon Genisys pitanje je što če biti glavna radnja u tim filmovima? Sumnjam da če i T6 i T7 opet biti u stilu T1 i T2. Ni Hollywood nije toliko lud da radi remake remaka . Iako, opet... neznam koji qurac oni puše tamo... oni su sposobni i to napravit - remake Genisys.

Bilo bi lijepo da ako več rade neki novi serijal, nek sad on naprave to što rade - nek se vrate T1 i T2, ali u sljedeča dva nastavka onda nek naprave terminator ratni film. I ono što je Dragon reko: progutat čemo to, al samo nek nam daju kvalitetan future-war terminator film.

Evo jedne ''nepotvrđene'' informacije koja kruži na internetu oko uloge Matt Smitha. Znamo da je u EW bilo rečeno da glumi bliskog saveznika/prijatelj John Connora. Kako neki tvrde, lik kojeg če Matt Smith utjelovit je Tim. Lik koji se prvi put pojavio u Terminatoru 2, to jest prijatelj sa kojim John ''hanga'' u trgovačkom centru.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 23:38   #730
"Easy money".. epic
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 15:41   #731
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=HDuyh0wXV0Q

Genijalno hahaha....sa svime se slazem,pogotovo sa zadnjom tockom....
Baš je čovjek rekao i ono što ja pisah tu, da su se doslovno bojali (i neka su) napraviti doslovno reebot, pa onda su krenuli linijom manjeg otpora, nije kao reebot, ali je promjena vremenskog timelinea koji se naslanja na original, znači otprilike oni bi ovo: oni bi se hebali a da im ne uđe, da oprostite svi.

Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post
Neka neka, treba sprdati ovaj film koje su to budaletine majko moja mila, evo ja se još ne mogu osvjestiti ima pola godine, godinu i više koje su to budaletine sa ovim filmom... DOSLOVNO BUDALETINE eto...

I psiho-manijak iz Vrapča bi znao vjerojatno da fanovi Terminatora žele NASTAVAK SALVATIONA i napokon onaj rat u budućnosti... Ma najluđi čovjek na ovome planetu bi to vjerojatno znao... ali neeeeeeeeeeeee i Hollywood. Majku li im...j...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:10   #732
New Images from 2015 Blockbusters

__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 12:33   #733
‘Terminator: Genisys’ Will Match The Colour And Tone Of The First Two Movies—Report
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 12:39   #734
Da copy-paste bude jos kompletniji.

Svejedno se radujem filmu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 23:27   #735
'Terminator: Genisys' Plot Trailer During 2015 Super Bowl?
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:47   #736
Terminator Genisys Super Bowl Spot

I novi poster:

__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.

Zadnje uređivanje John Connor : 29.01.2015. at 19:03.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 19:21   #737
Arnold je akciona legenda ali 2015-ta je on je deda i on ne bi ni trebao biti u Terminatoru niti u filmu niti na posteru.

Treb da izaberu novog badass-a koji ce prdvoditi nove Terminator filmove.

Jer ovo mi je glupo zato recimo takve gluposti ne rade sa 007 serijalom jer zamislimo da Sean Connery bude novi Bond u 84-oj godini (jbt al' ostari covek) i da on bude na posteru za novi 007 film ali ne vec imamo Daniela Craiga i generalno Bond ide u korak s vremenom.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 20:17   #738
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Arnold je akciona legenda ali 2015-ta je on je deda i on ne bi ni trebao biti u Terminatoru niti u filmu niti na posteru.

Treb da izaberu novog badass-a koji ce prdvoditi nove Terminator filmove.

Jer ovo mi je glupo zato recimo takve gluposti ne rade sa 007 serijalom jer zamislimo da Sean Connery bude novi Bond u 84-oj godini (jbt al' ostari covek) i da on bude na posteru za novi 007 film ali ne vec imamo Daniela Craiga i generalno Bond ide u korak s vremenom.
Uf, to bi bio Bond kojeg bih gledao, a ne ovaj Craigov Bond za pićkice. Shaken, not stirred.
Terminator = Schwarzenegger
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 20:46   #739
Ne bi gledao Conneryja u novom Bondu ni da mi plate. Prva 3 sa Seanom bila su zakon, dalje samo pad.
Već mi je u Diamonds are Forever bio nepodnošljivo loš, ugasio sam film u roku 3 min.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:17   #740
Izbor glumčića mi je onak nekak sirotinjski ! Ova mala umjetna plavojka zmajarica iz GOT-a odmah na Terminatora, ma je li ? A ova australska glavata želva glumi Kylea Reesea joooj ! Volio bih pristojni nastavak serijala ali ovo to ne bude ! Flop !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.