Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2014., 15:38   #1741
Nisam čitala sad baš svih 87 stranica pa sorry ako je već bilo. Moguće da je.

Ja ne znam, jesam li ja toliko osjetljiva ili je ton u cinestaru jednostavno preglasan? Nekako mi se čini da bi mogli to malo smanjiti. Čovječe, svaki put kad izađem iz kina me boli glava.
U cineplexxu nisam bila, ali sam čula od ljudi koji su bili da nije toliko glasno.

Zadnje što sam gledala je Interstellar valjda i došlo mi u par navrata da začepim uši. Mogu misliti kako je klincima na crtićima tek. Bila sam par puta sa sestrom i njenim klinkama. Previše je to jednostavno.

Moguće da meni samo smeta. Ne znam.

Se žalio netko nekada na to?
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 18:05   #1742
Nisi jedina, meni je također preglasno, a i prijatelji imaju sličan dojam. Pogotovo Imax dvorana je koma po tom pitanju.
Ne razumijem čemu to, ne samo da je toliko glasno da nije ugodno slušati nego dolazi i do distorzije zvukova koliko nafrlje zvuk pa opada i kvaliteta.

Cineplexx je puno bolji po tom pitanju, zvuk je tamo taman i jedan je od par razloga zbog kojih mi je draži od Cinestara.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 19:12   #1743
meni isto smeta glasnoca. uzas. jos ako je pucnjava doslovno prelos zvuk i onda jos preglasan.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 20:14   #1744
Meni je isto preglasno . Pogotovo onih prvih 15 minuta reklama,to je puno glasnije nego sam film.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 20:17   #1745
Možda bi im trebalo poslat neku pritužbu na mail. Baš ću pogledati ima li neki kontakt na webu.
Ubiše me s tim zvukom!
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:13   #1746
Nisam neka baba i volim pojacat glazbu kada je slusam ali slazem se sa vama. Ton im je bas pojacan do daske, nekih 20% "too much" reklo bi se. U Cineplexxu jos nisam bio, e sad jel to sramota neznam plus reklame, dobrih 10-15 minuta plus jucer sam kupio veliku Coca - Colu od 0,75l, mjehurici su im uzas, totalno je izlapjela i uvijek je takva, prituzba i na to.
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 15:26   #1747
Meni je zvuk ok al u imaxu je definitivno too much.

Cola je uvijek bila takva bez mjehurića, ko u mekiću. Meni je takva baš fina tak da se tu ne mogu požaliti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 12:54   #1748
evo meni znaci svugdje osim u imaxu zvuk pretih.cujem basove i ako je malo glasniji film i zvukove iz susjedne dvorane
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 14:18   #1749
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Zadnje što sam gledala je Interstellar valjda i došlo mi u par navrata da začepim uši.?
Na Interstellaru sam doslovno začepljivala uši na nekoliko scena.

Moji frendovi koji se (ozbiljno) bave glazbom u Cinestar idu s čepićima za uši.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:42   #1750
Thumbs down

Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Na Interstellaru sam doslovno začepljivala uši na nekoliko scena.

Moji frendovi koji se (ozbiljno) bave glazbom u Cinestar idu s čepićima za uši.
pametni ljudi.
evo, i ja sam išao gledati Interstellar u IMAX nakon 2-3 godine što nisam bio
u kinu, i odmah na trailerima sam se sjetio što nije valjalo.

ne kužim zašto je to tako i zar nema neki normalan zdravstveni propis
koji bi trebali poštivati, da ljudi ne ogluše. odeš u kino, a zvuk ko u diskoteci.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 17:05   #1751
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Na Interstellaru sam doslovno začepljivala uši na nekoliko scena.

Moji frendovi koji se (ozbiljno) bave glazbom u Cinestar idu s čepićima za uši.
Pa to, to ja pričam. I ja isto. Toliko me glava boljela kad sam izašla van da mi je muka bilo. I inače im je uvijek glasno, nije to sad prvi put. Što je previše, previše je.
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
pametni ljudi.
evo, i ja sam išao gledati Interstellar u IMAX nakon 2-3 godine što nisam bio
u kinu, i odmah na trailerima sam se sjetio što nije valjalo.

ne kužim zašto je to tako i zar nema neki normalan zdravstveni propis
koji bi trebali poštivati, da ljudi ne ogluše. odeš u kino, a zvuk ko u diskoteci.
Haha. Da! Zato sam i pitala jel' se netko žalio. Švljala sam malo po stranici da im pošaljem mail, ali nisam našla neki na koji bi se moglo poslati.
Stvarno sam baš bila ljuta to prošli put. Pa neću ići u kino i izlazit s glavoboljom, pobogu.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:37   #1752
Interstellar ima glasan zvuk u svim svjetskim kinima. To su Nolanove upute i osobno je miksao zvuk.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-intended.html
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:13   #1753
Dugo nisam bio u Cinestaru, idem u Cineplexx. I jučer otišao jer je ekipa tamo uzela kartu za Hobbita.
Rezultat... Cinestar me opet neće vidjeti jako dugo. Toliko dugo dok opet netko od ekipe tamo ne uzme kartu, a za to će možda proći i nekoliko godina.
OK, znam da njih briga za jednu mušteriju, ali ako ovako nastave biti će više mušterija kao ja.

Znači 25 minuta reklama prije filma. Ajde da su foršpani za filmove, ali za jebene jastuke i neznam šta sve ne. KOGA BRIGA. Dosta nam je reklama u svakodnevnom životu, ne moraš me davit još kad kartu platim.
Drugo kokice su im zadnje smeće. Ono mrvinje neko dobiješ. Normalno kada ih donose u vrećurdama i tko zna od kada su.

U Cineplexxu nema toliko reklama, kokice su zakon i peku ih pred tobom. Jedina mana Cineplexxa su mi stolci koji su manji od Cinestara, al svejedno to neće promijeniti moju odluku.

Eto sorry morao sam se negdje istrest!
Black Dust is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 20:27   #1754
Kolko sam skuzio, u Cinestaru ne bude vise od 15 min reklama prije filma.
Ali buduci da zivim manje od 10 min pjeske od Cinestara, ja krenem u ono vrijeme kad pise na karti da pocinje film, i taman kad se smjestim, reklame su gotove.

A sto se tice hrane i ostalog, nikad nista nisam ni uzimao tamo pa tako da nemam pojma.

Vidim isto neki se zale da je zvuk preglasan. Mozda malo jest, ali mi nije nesto da ce mi usi otpast.

Meni vise smeta to sto su im sjedala neugodna u pm... Svaki put nakon filma leđa mi budu iskrivljena.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 20:39   #1755
Meni je sinoć bilo isto preglasno nego inače...kaj se to događa?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 23:24   #1756
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Kolko sam skuzio, u Cinestaru ne bude vise od 15 min reklama prije filma.
Ali buduci da zivim manje od 10 min pjeske od Cinestara, ja krenem u ono vrijeme kad pise na karti da pocinje film, i taman kad se smjestim, reklame su gotove.

A sto se tice hrane i ostalog, nikad nista nisam ni uzimao tamo pa tako da nemam pojma.

Vidim isto neki se zale da je zvuk preglasan. Mozda malo jest, ali mi nije nesto da ce mi usi otpast.

Meni vise smeta to sto su im sjedala neugodna u pm... Svaki put nakon filma leđa mi budu iskrivljena.
Tocno 25 minuta reklama na Igrama gladi, evo idem za vikend gledat Hobit pa javim koliko ce potrajat ovaj puta i slazem se za zvuk da je preglasan i boli glava poslije...
hrvatska1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 12:23   #1757
20 minuta su trajale reklame kada sam gledala Preglup i pregluplji. A bio je petak i cijena ulaznice 33 kn.
Mislila da samo srijedom duže traju reklame,ali ne.
Još sam kasnila debelo i mislila kako neću stići na početak filma,dođem,a reklame još traju.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 14:58   #1758
Ma to s reklamama je već standardno, svi koji idu češće znaju da mogu slobodno doći bar 10-15 minuta nakon vremena u koje piše da počeinje film. Al me živciraju ljudi koji unatoč svim tim reklamama uspiju zakasnit na početak filma pa se šetaju ispred ekrana i razgovaraju kad je film već počeo. To su valjda ovi koji hoće izbjeći reklama pa ona previše zakasne .
Što se glasnog zvuka tiče, ja idem prilično često i još nisam oglušio , valjda sam se navikao. Jedino se primijeti da je u imaxu glasniji nego u običnoj dvorani.
I probao sam nedavno onaj crispers kikiriki, svidio mi se, samo što je premali, istina, košta 11kn što je manje od malih kokica ali je svejedno premali, pojedete ga za vrijeme reklama ako stignete odmah .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 15:33   #1759
Sto se tice reklama to se svi slazemo da su stvarno preduge, no jednostavno treba u dvoranu uc kasnije i tak jednostavno izbjeci veci dio njih, jer je ovih 20-25 minuta pretjerivanje.
Vezano uz jacinu zvuka kod filmova (pricam za klasicne projekcije), po meni nije preglasno, vec je onako kako i prilici zvuku u kinu, zvuk mi je i jedna od najbitnijih sastavnica kod odlaska u kino, sad da oni stisavaju to vise ne bi bilo to jer redatelj, tehnicar zvuka i slicne osobe su to zamislile i ukomponirale kako bi trebalo biti.
Mozda se varam, no nisam bas siguran da glasnocu podesavaju kak se njima prohtije (reklame su sad drugo jer kod njih znaju osjetno pojacat), vjerojatno je za svaki film unaprijed predodredeno kako treba biti sa zvukom. Samo pretpostavljam, ne tvrdim da je to sve uistinu tako.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 18:30   #1760
Išla sam kupiti dvije karte, preko weba, misleći da imam na kartici dovoljno, ali nisam imala pa mi je iskočila poruka da transakcija nije obavljena, a rezervacije su ko fol obrisane (nisu bile jer nisam mogla kliknuti ista sjedala). Prebacila sam novce na karticu, ponovno naručila (klikom na link u emailu "kupi ulaznicu"), naplatilo mi je, ali je iskočila poruka da nije pronađena transakcija. Vjerojatno zbog toga što sam išla s linkom iz emaila umjesto da sam otišla na stranicu, i ponovila cijeli postupak (biranje sjedala itd.). Na kraju sam kupila ulaznice dvaput i dala dupli iznos. Ako im se hoću požaliti morala bih nazvati telefonski jer nisu stavili email.

Je li se još nekome dogodilo da ga cinestar sustav e-naplate tako zezne?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.