Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 19:00   #21
meni se film svidio.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:11   #22
presta gledat napola nisan moga prozvakat preubrzan odnos male i lika koji je vidija kako svira. ono vide se 2 puta treci put on vec place .
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 06:26   #23
Quote:
NajNovijiNick kaže: Pogledaj post
presta gledat napola nisan moga prozvakat preubrzan odnos male i lika koji je vidija kako svira. ono vide se 2 puta treci put on vec place .
već plače?

spoiler alert!!!

pa lik ima leukemiju, ne zna hoće li sutra bit živ.

upravo da je zaplakao i na prvom čvengu ne bi bilo ništa neobično
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 08:37   #24
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
JA sam procitala vas komentare..i sad sam sigurna da ga necu gledati
Zašto???

Ja ti ga baš preporučam, meni je među boljim filmovima koje sam u zadnje vrijeme pogledala.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:37   #25
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Zašto???

Ja ti ga baš preporučam, meni je među boljim filmovima koje sam u zadnje vrijeme pogledala.
HVala na preporuci draga ali ....

...pun mi je qrc ikakvih teenagera u filmovima. Gade mi se. I oni i njihove ljubavi. Jedva sam prozvakala mladahno godiste u svedskom ''neka ude onaj pravi'' koji se ispostavio mnogo zastrasujuce antiholivudski film. Ono, ispao je bas solidan film o vampirluku bez nekakvih romaticnih znj ''gle-nas-al-smo-lepi-i-nesretni'' bajki.

Otada trazim nesto slicno toga stila, no kako vidim, mislim da je to zadnji film o vampirluku kojeg cu vise pogledati za zivota.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:45   #26
Ali, Byzantium je baš odličan film. I ja preporučam.

S druge strane, uvijek možeš probati Only Lovers Left Alive (2013.) ili Near Dark (1987.).
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 09:47   #27
danas je na HTV-u taj film, se isplati gledati?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:10   #28
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
danas je na HTV-u taj film, se isplati gledati?
OBAVEZNO POGLEDATI!!!

jedan od najboljih modernih gothic horroraca
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:03   #29
ok, thanks
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 15:58   #30
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
čini mi se da ga je netko, onako više usput, spomenuo na impresijama/doživljajima a i kad sam vidio da ga je režirao neil jordan (obožavam njegove crying game, company of wolves i mona lisu) nisam se puno dvoumio.

i šta reći, neil jordan je jedan od najboljih britanskih režisera uz stephena frearsa.
sad vidim da je on režirao i intervju s vampirom (koji btw. još nisam pogledao, al svi ga hvale), i po toj činjenici mogu zaključiti da je jedan od ponajboljih autora s vampirskim temama.

i ovaj film to potvrđuje. sve štima, od pristupa, castinga (gemma i saoirse su perfektan izbor) atmosfere, kamere/fotografije, fenomenalne mjuze, modernog a opet nekako starinskog štiha, vizualije, ma sve sve...

u rangu Bakjwi (2009)

mjuz

☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Intervju s vampirom svakako pogledaj! super je!

vampir lestat i kraljica prokletih su koma
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 15:19   #31
Radnja je u početku vrlo nestalna, više je akcije na početku i kraju nego u sredini, iako se zadržava pozornost time što se iščekuje idući potez; sadrži neočekivane radnje, znači suprotno od onog što bi čovjek promislio. Ja sam osobno tek možda na drugoj trećini filma skužila zašto se stalno vraća film na početak i priča priču. Interesantno je, iako bi vjerovatno više od 50 posto publike ocijenilo film kao dosadan, nepun akcije i nefokusiran. Scenarij takav kakav jest iskreno je (po meni) za ocjenu 6.5/10, a gluma i sama smještenost radnje 8.5/10.

Novo iskustvo koje uopće ne sliči vampriskim pričama ovog vremena. Rekla bih, old school vampire movie sa dvije vatrene vampirice, jedna hara okolo, druga je povučena, nalazi ''oštećenog'' tipa i shvati da mu može pomoći. Ali to nije jedini fokus.

Pogledajte!
mottalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 10:47   #32
Baš jako zgodan filmič

I netko je već spomenou, nestvarno predivna glavnica (glavna glumica )

Drago mi je za starog Neila
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2022., 08:43   #33
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Meni se film svidio.
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Zašto???

Ja ti ga baš preporučam, meni je među boljim filmovima koje sam u zadnje vrijeme pogledala.

Prije nekoliko tjedana sam pogledala taj film ponovno i moram reći da je sasvim ok film za ubiti vrijeme. 7 / 10 od mene.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.