Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2006., 12:01   #61
Delija moze preporuka na neke knjige za pocetak?
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 01:15   #62
Quote:
Šmajser kaže:
Delija moze preporuka na neke knjige za pocetak?
Preporuka je jednostavna.
U tražilicu Google-a upiši hrnjak dubravko.
Dalje se vladaj po svom nahođenju.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:13   #63
To si ti?
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:52   #64
Quote:
Šmajser kaže:
To si ti?
(1,021)

Da, od prije mnogo-mnogo godina započetih paranormalnih studija.
I onako usputno, prvu knjižicu o samoliječenju i ostvarenju VanTJELESNIH kontakata sa "HOLOGRAMSKIM Poljima i LIKOVIMA, koji se kao MEMORIJE nalaze u tim Poljima" štampao sam 1989.
Dakle u vrijeme kad se neki s ovog foruma nisu ni rodili.

http://i9.tinypic.com/4hhmtly.jpg
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 14:20   #65
Za pocetak, Kristali I. ili?
Dal se samo radi u knjizi o kristalima ili ima tu jos vise?
Cujem da "imas" ogromnu zaradu od svojih knjiga?!
Zasto?
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 18:01   #66
Quote:
Šmajser kaže:
Za pocetak, Kristali I. ili?
Dal se samo radi u knjizi o kristalima ili ima tu jos vise?
Cujem da "imas" ogromnu zaradu od svojih knjiga?!
Zasto?
(1,037)

1. Slabo čuješ - ali i
2. Dobro
čuješ.

1. 1999, godine su od strane jednog nakladnika u Hrvatskoj štampane tri moje knjige.
Po dogovoru, on mi je trebao povremeno isplaćivati dogovorenu proviziju za autorstvo.
Ubrzo po distribuciji i početku prodaje nakladnik mi je javio da mi jednostavno ne može isplaćivati proviziju jer nema drugih prihoda za život osim ovih koje prima od knjižara - za moje tri knjige.
Nakon nekog vremena mi je javio da i njemu knjižare ne isplaćuju novac za prodane knjige.
Svakako, kako povremeno pratim reklame knjižara o prodaji mojih knjiga (koje se u posljednje vrijeme prodavaju i u Bosni) – vidim da iste nisu zaboravljene.
Ubrzo sam digao ruke od svega (jer meni, ako ga trebam, do novca nije teško doći) i prepustio zaradu onima koja je potrebnija nego meni.
Jedno mogu iznijeti podatak da zahvaljujući ''Glasu sa strane'' koji mi je SUGERIRAO da u PRVIM štampanim knjigama ne objavim Sve Informacije koje sam do sad PRIMIO - već da Sve ''UDARNE'' ostavim za slijedeću Knjigu.
Dakle ja prve tri knjige ne reklamiram jer najvažnije nisam u njima ni objavio.

Inače, one knjige u kojim će se naći i "udarne" Informacije ja mogu (i možda ću, jer sam u mogućnosti) da Sam štampam i ukoričujem knjige.

Ovo pod 2. Dobro čuješ - nećeš moći ni ti kao ni niko drugi povjerovati (osim moje supruge).
Naime, ja za SVU ANGAŽIRANOST DA OBJAVLJUJEM SPOZNAJE DO KOJIH SAM DOŠAO, odnosno DO KOJIH DOLAZIM primam Novčanu nagradu od strane Onostranog.
TO MOGU DOKAZATI!

No moram priznati da se bavim mišlju da objavim, u nastavcima, svoje knjige na ovom forumu ali to bi došlo u obzir jedino ako bi bila meni data mogućnost da brišem degenerirane komentare pojedinaca.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 19:11   #67
delija, a kako to, mislim, na koji način primaš Novćanu nagradu od strane Onostranog?
Je li imalo slično onome kako Smrt u seriji Dead Like Me (Tko živ, tko mrtav) donosi spisak onih koje treba pokositi?
Ne znam jesi li gledao tu seriju (izvrsna je). Smrt se nikad ne vidi, izgleda kao sjena koja glavnom Koscu ispod vrata stana gurne popis. Izvrsna serija.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 20:06   #68
Quote:
No moram priznati da se bavim mišlju da objavim, u nastavcima, svoje knjige na ovom forumu ali to bi došlo u obzir jedino ako bi bila meni data mogućnost da brišem degenerirane komentare pojedinaca.
Legendo!

Znaci da cekam slijedecu ili
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 01:11   #69
Quote:
Endimion17 kaže:
delija, a kako to, mislim, na koji način primaš Novćanu nagradu od strane Onostranog?
Je li imalo slično onome kako Smrt u seriji Dead Like Me (Tko živ, tko mrtav) donosi spisak onih koje treba pokositi?
Ne znam jesi li gledao tu seriju (izvrsna je). Smrt se nikad ne vidi, izgleda kao sjena koja glavnom Koscu ispod vrata stana gurne popis. Izvrsna serija.
(1,082)

Nisam gledao seriju, ali si me "natjerao" da pronađem sadržaj - i mislim da bi me serija oduševila i to iz razloga što ja obično tumačim suštinu filmova drugačije od mnogih drugih gledalaca.
U svakom slučaju, ako JE POTREBNO da je vidim - bit će od Onostranog i "narihtano" da je vidim.

Inače, ja Novćanu nagradu ne primam ispod vrata jer to bi bilo suviše jednostavno.
Već - tu uključujem i svoju suprugu - kad dođe vrijeme da budemo nagrađeni za ono što radimo, u nekom momentu ili supruga ili ja imamo enormno jaku pobudu da uradimo nešto - ili se "oko nas" nešto dešava, bez našeg učešća, nakon čega stigne neki veći novčani iznos, ili neka druga vrijednosna roba.
Ne želim ići u detaljni opis tog nečeg tog što se dešava jer bi tada morao ulaziti preduboko u našu privatnost.

Svakako je interesantna slijedeća priča.
Kad je moja supruga, Amerikanka, stigla 1988. iz Amerike da sklopimo bračnu vezu, pitala me je koliko imam novaca na bankovnom računu.
Kad sam joj rekao da je moj saldo Nula mislim da je tada "progutala veliku knedlu".
Tad sam joj objasnio da meni ne treba banka jer kad trebam novaca on na vrijeme odnekud stigne.
Svakako da je pomislila da sam lud - no nakod današnjih 18 godina braka se je višestruko uvjerila da je moja informacija bila nepobitno točna.
I onako usputno, naša zvanična primanja su veoma-veoma mala za ono koje mi imamo.

Nadam se da sam bio konkretan u odgovoru.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 01:25   #70
Quote:
Šmajser kaže:
Legendo!

Znaci da cekam slijedecu ili
Pošalji mi na PM svoje opće podatke - pa ako će biti jedan podatak, koji očekujem da će biti, poslat ću ti knjigu putem e-majla.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 01:32   #71
Quote:
delija kaže:
(1,082)

Nisam gledao seriju, ali si me "natjerao" da pronađem sadržaj - i mislim da bi me serija oduševila i to iz razloga što ja obično tumačim suštinu filmova drugačije od mnogih drugih gledalaca.
U svakom slučaju, ako JE POTREBNO da je vidim - bit će od Onostranog i "narihtano" da je vidim.

Inače, ja Novćanu nagradu ne primam ispod vrata jer to bi bilo suviše jednostavno.
Već - tu uključujem i svoju suprugu - kad dođe vrijeme da budemo nagrađeni za ono što radimo, u nekom momentu ili supruga ili ja imamo enormno jaku pobudu da uradimo nešto - ili se "oko nas" nešto dešava, bez našeg učešća, nakon čega stigne neki veći novčani iznos, ili neka druga vrijednosna roba.
Ne želim ići u detaljni opis tog nečeg tog što se dešava jer bi tada morao ulaziti preduboko u našu privatnost.

Svakako je interesantna slijedeća priča.
Kad je moja supruga, Amerikanka, stigla 1988. iz Amerike da sklopimo bračnu vezu, pitala me je koliko imam novaca na bankovnom računu.
Kad sam joj rekao da je moj saldo Nula mislim da je tada "progutala veliku knedlu".
Tad sam joj objasnio da meni ne treba banka jer kad trebam novaca on na vrijeme odnekud stigne.
Svakako da je pomislila da sam lud - no nakod današnjih 18 godina braka se je višestruko uvjerila da je moja informacija bila nepobitno točna.
I onako usputno, naša zvanična primanja su veoma-veoma mala za ono koje mi imamo.

Nadam se da sam bio konkretan u odgovoru.
nadasve zanimljivo. i pomalo sablasno, reći ću. možda i pomalo opasno, tako živjeti, "na rubu".
u svakom slučaju, ona serija je jedan ogromni odmak od svega što sam ikad gledao i definitivno ću je nabaviti. nekako.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 12:46   #72
Quote:
Endimion17 kaže:
nadasve zanimljivo. i pomalo sablasno, reći ću. možda i pomalo opasno, tako živjeti, "na rubu".
u svakom slučaju, ona serija je jedan ogromni odmak od svega što sam ikad gledao i definitivno ću je nabaviti. nekako.
(1,101)

- nadasve zanimljivo - veoma
- pomalo sablasno - ni u kom slučaju ako poništiš mistično gledanje mnogih stvari oko sebe
- možda i pomalo opasno - u početku ostvarenja VanTjelesnih kontakata i jeste, no ubrzo nakon stvorenih ličnih dokaza (koji ti se pružaju tokom tih kontakata) da nisi lud - postaje totalno bezopasno.

Inače, živjeti sa saznanjem da čovjek može Mnogo toga "predvidjeti", koje je vezano za njega i njegovih bližnjih, je, uglavnom, fantastično.
Kao primjer ću iznijeti zadnji slučaj koji je vezan za moju suprugu.
Prije otprilike mjesec dana je dobila visoku temperaturu uz kašalj.
Svakako, kako i mi koristimo lječničke usluge to smo otišli kod kućnog doktora.
Nakon pregleda je rekao da supruga ima jaku prehladu i prepisao joj je lijekove.
Došavši kući odlučio sam Tražiti informaciju iz Onostranog područja.
Tada sam dobio NAGLAŠENU Poruku da hitno odem s njom u bolnicu na Hitnu pomoć.
Poslušavši poruku to smo odmah uradili.
Nakon kompletnog pregleda (krv, snimak pluća idr.) ustanovljeno je da je donja lijeva plučna krletka jako upaljena.
Supruga je odmah prihvaćena u bolnicu, gdje je liječena 7 dana.
Svakako je interesantno navesti da je bolnička liječnica rekla, da smo došli koji dan kasnije sve bi završilo veoma ružno po suprugu.
Ovako, nakon 10-tak dana se je upala totalno povukla.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 12:40   #73
Quote:
Šmajser kaže:
Za pocetak, Kristali I. ili?
Dal se samo radi u knjizi o kristalima ili ima tu jos vise?
Cujem da "imas" ogromnu zaradu od svojih knjiga?!
Zasto?
E pa Šmajseru znaj da si ti krivac što sam počeo objavljivati kompletnu knjigu KRISTAL I.
Istu ćeš moći naći na http://kristali.blog.ba/
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 14:30   #74
Nebi li trebo poslušat "onostrano" a ne Šmajsera?!
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 03:43   #75
Znam da je ova tema neaktivna vec nekih mjesec dana, ali eto, ja sam tek nedavno naletjela, i konacno sve procitala, pa... nadam se da cu dobit pomoc.

Nedavno (prije mozda nepunih mjesec dana) sam nasla neki stari mamin biser, od onda sam ga objesila na lancic, i nisam ga skidala s vrata. Kad god bih ga pokusala koristiti kao Visak, on bi se pokretao, ali u neodredjenim smjerovima, i nije govorio nista (barem ne da bi meni izgledalo smisleno).

Sve do jedne noci (prve noci kad sam skinula lancic sa sebe), kad sam sanjala da je taj biser bio u "staklenom omotacu", koji je u snu puko. Iduce jutro sam ponovno probala, i ovaj put je Visak reagirao kad bih ja pomislila na neku osobu, vrteci se (za neke u smjeru kazaljke na satu, za neke kontra, i ovisno o tome na koga sam mislila, u razlicitim smjerovima). Cak sam imala i ideju sto mi pokazuje, no problem je u tome sto on nije pokazivao pravo stanje stvari, vec onako kako sam ja mislila da stvari stoje. Npr, ako sam mislila da se za neku osobu treba okretati u jednom smjeru (nebih bas odmah o tome koja je ideja bila, sto koja strana znaci), okretao bi se tako, a nakon sto mi je netko objasnio kako i zasto nemam pravo glede toga sto sam mislila, Visak bi se poceo okretati u drugom smjeru kad bih mislila na tu osobu. Dakle, problem je (pretpostavljam) u tome da se moram rjesiti autosugestije, a neznam kako.

I (@delija), samo jedna primjedba na tvoje izlaganje. Ne kanim vrijedjati ili tako nesto (uostalom, proucavala sam dosta od toga o cemu si pisao, i ne smatram te ludim ), ali o samom pocetku rada s Viskom si ustvari rekao dosta malo. Stao si na tome da se osoba mora pribliziti Visku kojega ce koristit (a sto se toga tice, kad sam bila lancic ostavila prijatelju jer je rekao da hoce prouciti biser i procistiti ga, tj. prvi put kad sam se odvojila i udaljila od toga, nekih pola sata sam osjecala peckanje i probadanje na mjestu gdje mi je inace privjesak padao), objasnio si princip na kojem Visak radi, pricao si kako provjeriti/povecati svoj bioenergetski potencijal... ali nisi nigdje konkretno napisao kako poceti s njim.

Nakon sto primim Visak u ruke (pod uvjetom da sam dovoljno opustena - nadam se da su se one vjezbe s disanjem odnosile na postizanje max. opustenosti koju si spominjao u svom prvom postu na ovom topicu), radim... sto?

Istina, dobila sam uputstva od nekih ljudi (ustvari, gledala sam njih kako koriste Visak, ...da bi Visak iznad dlana trebalo zanjihati naprijed-nazad, okrenuti ruku na sto bi se Visak trebao poceti pokretati lijevo-desno, te nakon toga pitati Visak koji su njegovi odgovori za "da" i "ne"), i Visak tako i odgovara za sve na sto ja znam odgovore. Ali kad sam npr. probala izmedju sest raznobojnih kuglica izvuci jednu i pitati Visak koje boje je kuglica koju drzim u ruci (boju po boju), nije uspjelo. Mislim da to opet ima veze sa mojom autosugestijom, ali me zanima da li osim toga nesto krivo radim.

Uf, jesam se raspisala... u svakom slucaju, nadam se odgovoru, pozz
krezubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 13:19   #76
Krezubica,

ne znam jesi li čula za astralnu projekciju i postojanje astralne dimenzije ali... to sve zaista postoji i svuda je oko nas. Ljudska bića imaju i astralno tijela, a naši umovi "postoje" u astralnoj dimnziji (nisu skup kemikalija u mozgu).

Astral ti je nešto recimo kao neki nevidljivi plin svuda oko nas, ili još bolje (kako bi shvatila), kao veliki ocean, a svi mi uronjeni u njega. Zamisli kao da unutar fizičkog tijela imaš još jedno, ali od iste vode kao i sam astral. Kada primiš visak u ruku, pokrećeš ga pomoću "vode" tvoga vodenog tijela.

Demoni i demonsko opsjednuća i te kako postoje, ali tu nije riječ o nikakvim "đavlima" ni "sotoni" kao što je to naivno predstavljeno u pop kulturi i kršćanskom pogledu na svijet... oni su samo još jedna od vrsta stanovnika ovog velikog astralnog mora - lokalni predatori, ekvivalent svega od račića koji žive u mulju i hrane se ekvivalentom planktona, pa do opasnih i vrlo lukavih morskih pasa...

Dakle, u astralnoj dimenziji postoji enormni broj energetskih entiteta različitih dispozicija, razvijenosti i razina svijesti. Neki (mnogi) od njih su pravi predatori koji parazitski žive na energijama ljudskog energetskog tijela. Oni mogu u najlakšim slučajevima samo bocnuti auru i srknuti malo prane u prolazu, ali u težim slučajevima (koji nisu rijetki) dolazi do razrovavanja aure, naseljavanja desetaka (pa sve do stotina!) takvih negativnih duhova/elementala u astralnom tijelu i podsvijesnom umu napadnutoga, s umjerenim do vrlo velikim utjecajem pihofizičko zdravlje i posebno na psihičku stabilnost - ovo gotovo uvijek dovodi do simptoma teškog duševnog poremećaja koji se onda vrlo teško liječi.

Čuo sam za nekoliko osoba koje su se počele amaterski baviti radioestezijom (ili kako je jedan od tih ljudi jednom rekao - "vrtit visak") koje su pola godine do godinu dana nakon toga završile na psihijatriji sa dijagnozom šizofrenije...

Šansa da ti se ovako nešto dogodi je zapravo mala, ali i te kako moguća i zavisi o tome kakva je energetska kvaliteta astrala u tvome okruženju - stanu, zgradi i kvartu; a posebno o stanju ("čvrstoći") tvoje aure i psihičkoj stabilnosti. Ne u smislu mogućih mentalnih smetnji - već bazne pozitivnosti osobe.

Drugim riječima, visak ni u kom, ali ni u kom slučaju nije nekakva zabava niti zanimljiv, mističan hobi i radioestezijom bi se trebali baviti samo iznimno zdravi ljudi - snažno energizirani, vrlo uravnotežene psihe, neskloni (dokazano kroz jedan dug vremenski period) depresiji ili ljutnji, mirni i pozitivni... sve to ne zbog nekakvih high class mističnih pravila nego direktno zbog vlastite, osobne sigurnosti.

Kao prva linija obrane - trebala bi se naučiti, tijekom više mjeseci si isprogramirati podsvijest da svaki put kada se obraćaš "visku" - što god mu kažeš zapravo se direktno obraćaš svome podsvjesnom umu. Visak je dakle samo "zvučnik", sredstvo kmounikacije sa tvojim podsvjesnim umom, i nikim više. Nakon nekoliko mjeseci ovakvo ponavljanje i inzistiranje na tome ostvarit će čvrstu povezanost sa podsvjesnim umom i stvoriti probleme (a konačno i onemogućiti) bilo kakvom negativnom astralnom entitetu koji bi ti se mogao približiti u astralu i direktno preuzeti odgovore viska - čitajući ti um i dajući odgovore koji ti želiš čuti, sve dok nakon nekoliko dana ili tjedana ne stvori dovoljno snažnu parazitsku energetsku vezu sa tvojim podsvjesnim umom da može astralno ući, "naseliti" se u njega.

Vrlo rijetko se ovo spominje u knjigama o radioesteziji, ali pri radu s viskom upravo esencijalno je, osnova osnova jest ostvariti što bolju i snažniju vezu s podsvjesnim umom (radi na principu vrlo sličnom recimo autosugestiji), ovakvim inzistiranjem da "postavljam pitanje svome podsvjesnom umu, podsvijesti" itd. svaki puta kada nešto pitaš visak.

Također, jako je dobro svakodnevno raditi na podizanju energetskog štita od astralne energije oko astralnog tijela, vizualizacijskim tehnikama. Znači što jače i življe vizualiziraš da je oko tebe opna od bijele svijetlosti (koja prolazi i kroz pod, ne prestaje u njemu! - znači savršeno elipsoidno jaje), s tim da je cilj i bit ovoga da se fokusiraš na to da je to jaje vrlo čvrsto, neprobojno kao čelik, dijamant - neslomljivo, pogotovo da nitko i ništa na svijetu ne može ući u njega koliko je čvrsto.

Tek nakon barem mjesec dana ovakvih svakodnevnih vizualizacija trebala bi se aktivno početi baviti viskom. Naravno, ništa od ovoga nije nužno, nitko ne brani ni tebi ni bilo kome da se baciš glavom naprijed u prekrasni, šareni svijet saznavanja što god ti padne na pamet od malog, simpatičnog (k)viska (nešto kao kad se prvi put nađemo pred internetom, ono - juuuuuu!!!, ne znam što bih prvo)... ali moraš biti svjesna da čitavo vrijeme, istovremeno sa fizičkom, u potpunosti živiš također i u astralnoj dimenziji. to nije nešto čim se bave mistici i oni likovi što astralno projiciraju - nego je to nešto čime se bavimo baš svi, ali smo prirodno gotovo potpuno slijepi, gluhi i nijemi na to.

Evo, zamisli bilo što, sjeti se nečega - "slika" koja ti se pojavila "u glavi" je nastala od astralne energije unutar glave tvoga astralnog tijela. Ali, jesi li u stanju vidjeti svoju auru i sam astral svuda oko tebe - kao blještavo bijelo neonsko svijetlo kuda god pogled seže, a sama aura kao svijetlo plava opna koja te potpuno okružuje?

Ne, nisi... ali u astralu i te kako ima onih koji sve to vide jer žive u njemu, znaju da ih ti ne možeš ni vidjeti ni osjetiti i potpnuo su spremi iskoristiti ovo 200%, apsolutno ignorirajući bilo kakve ljudska ili moralna prava koja ti imaš. Jednostavno - baš ih boli ona stvar za luzere, kao i bilo kojeg kriminalca ikada!

Zato trebaš učiniti što god možeš da se zaštitiš... Nitko ne traži da nučiš tae-kwan-do, ali kada ostaviš auto u nepoznatom kvartu, barem ćeš zatvoriti i zaključati sva vrata, učiniti onaj logični minimum minimuma preventive...
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 19:59   #77
Hvala na objasnjenju, jedan dio ovoga sam znala, dobar dio ovoga nisam. U svakom slucaju znam dovoljno da radiesteziju, rad s energijama opcenito, astral i putovanja po astralu i cinjenicu da postoje entiteti kojih vecina ljudi itekako nije svjesna ne smatram nicim misticnim, ili tebe cudnim zbog svega ovoga sto si napisao.
Lijepo od tebe sto si me upozorio da bih se trebala zastititi, ali ima jedan maleni problem oko toga. Za ovo (a i uostalom za mnoge druge tehnike) potrebno je moci vizualizirati nesto (sad, bila to boja, svjeslost ili oblik... nebitno), a to meni, eto, nekako neide. Dogadjalo mi se da vidim boje ili oblike, ali to nije bilo zato jer sam ih ja pokusavala vidjeti. Npr. vec nekoliko dana prije spavanja mi je kad sklopim oci sve svjetlozeleno. Kad sam pokusavala raditi neku tehniku za koju mi je potrebna vizualizacija, uglavnom pokusavam mentalno zamisliti to sto bih trebala vizualizirati, i premda se dogadja ono sto bi se trebalo dogadjati, ne dogadja se tim intenzitetom odnosno toliko ucinkovito koliko bi trebalo biti.
Dakle, bila bih veoma zahvalna ukoliko imas kakav savjet oko toga kako da uopce uspijem vizualizirati ista. Za oblike si jos mogu pomoci tako da ih probam isprintati crno na bijelo (ili vec kontrastna boja na kontrastnu boju) pa nakon sto zazmirim slika ostane pred ocima... ali dok bih trebala vizualizirati neku boju/svijetlo oko sebe, ili nesto slicno... pa, nadam se savjetu.
krezubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 00:02   #78
može li netko ukratko objasniti kako "radi" visak? jer mislim da ne radi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 00:47   #79
Krezubica nekako mi je poznat tvoj nick, ništa ne ide preko noći, meni je trebalo 2 godine da dosegnem razinu na kojoj sam sada, truda...i vježbe
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:41   #80
@GameDeveloper
Yup, i meni je poznato par ljudi pod mojim nickom Mnogi od njih nisu ja

@nikpalj
Zaboravih pitati prije kad sam odgovarala... sta je ta prana koju spominjes?
krezubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.