Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2011., 20:49   #21
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post

os jebat - zivotinjo jedna, samo na to mislis , ja tebi nista ne znacim, ti mene ne volis

nes jebat - koji si ti sonjo, ja tebe ne napaljujem, tebi ja nista ne znacim, ti mene ne volis
pa kad idete iz krajnosti u krajnost
__________________
i tako dalje..
anonimni autor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 22:33   #22
za razliku od velikog , mali vojnik ne slusa naredenja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 23:14   #23
Nisam mislio da je ovo moguce,ali evo,zivot nas uvijek ponovno iznenadi. A autorici zelim svu srecu u nalazenju rijesenja za navodni problem. Nemam nista pametno za reci,ali sam ipak morao komentirati.
__________________
3D in my blood. :)
Igor88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 12:53   #24
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
vjeruj, budi sretna i zadovoljna što te suprug želi i to svaki dan. Ima žena koje pate u braku s tipovima koji izbjegavaju odnose zbog različitih razloga.
Quote:
Arwey kaže: Pogledaj post
pa budi sretna sto ga jos uvijek tako napaljujes.
Cijelu temu je otvorila jer joj to predstavlja problem a vi je uvjeravate da baš zbog toga bude sretna. Kako njoj može pomoći saznanje da tamo negdje daleko ima žena kojima je seksa u braku premalo?


Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
inace , znas zasto su svi graknuli na tebe?
zato jer si se nakon osam godina sjetila da ti nesto ne pase sto traje od samog pocetka
Misliš na to što on ima veću potrebu za seksom od nje? Ako je to razlog zbog koje dvoje ne bi trebali biti zajedno onda brakova i veza gotovo pa ne bi ni bilo. Naime, koliko je god popularno na ovom forumu tvrditi da žene imaju potpuno jednak spolni nagon kao i muškarci, znanost je ipak malo realnija. Jeees, dec rajt kid.

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
a da vam docaram sto se dogadja mislim da je dovoljno reci da se ne smijem polugola prosetati pred njim da me ne napadne i ne zeli sex...
...
cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Ovo da se ne smiješ polugola pred njim prošetati je, ja bih rekla, sasvim normalno. Ali ovo da mu se ne da drkati jer mu je spram seksa bezvezno je malo čudno. Je li mu to bezveze i spram činjenice će cijeli dan frustrirano gledati za tobom onda kad se tebi ne seksa?
Nikolajeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:11   #25
za neke stvari baš nema rješenja. niti možeš ti povećati svoj libido niti može on smanjiti svoj. samo da ne počne varati okolo - to bi bilo dno- tako da....možda da mu ipak daš i kad ti nije do toga ?
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:16   #26
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
možda da mu ipak daš i kad ti nije do toga ?


Ti to ozbiljno?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:21   #27
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno?
Naravno. Ti ne znaš za ono o sapunu, potrošnji i tako to?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:22   #28
muškarci drkaju svaki dan.
svi do jednog.
žene ni ne moraju mastrubirati uopće u životu.

jebiga, netko je to loše zamislio kada je stvarao muškarca i ženu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:43   #29
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Evo otvaram ovdje temu jer stvarno
vse ne znam ...

Joooj, teško ćete to riješiti, ja te čist razumijem jer sam imala sličan problem, ali moj bivši je našao jedno par drugih, iako je to radio i prije mene, mislim -varao tak da je to bio samo izgovor, ali uglavnom: htjela sam reći da te čist razumijem, previše ti je i na silu nije niš dobro, bojim se da ne bi skrenuo, tak da, neznam ...ispusti aerobiku???
Jesi li kad čula za korijen mace?
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:14   #30
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Jesi li kad čula za korijen mace?
Ja nisam!
željena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:19   #31
Sammy_8 imate vi više od jednog problema,samo što se manifestira u obliku nezadovoljavajućeg seksualnog života.
Osim nejednakog libida,vidim nedostatak nježnosti i bliskosti,lošu komunikaciju između vas(očito je jer eto javljaš se ovdje,a s njim o tome ili nisi razgovarala ili niste ništa rješili),i očito je nedostatak tolerancije i spremnost na kompromise.

Što se libida tiče ma koliki mu bio opast će kako idu godine(muškarc mogu tvrditi da nije tako,ali je,želja doduše ostaje,ali mogućnosti slabe),a tvoj libido bi trebao rasti(ako nisi preopterećena do te mjere da si preuomrna ili jednostavo ne uživaš u sexu).

Moram natipkati da sam razočarana prepucavanjima oko toga čije je to problem tvoj ili njegov!!!
Stvarno ne razumijem kako problem u vezi netko može smatrati samo problemom jedne osobe,ako to ima loš utjecaj na vezu,problem je zajednički i ako ste stvarno par i to želite i ostati tako bi ga trebalo i rješavati.
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:30   #32
Korijen mace možda može podići njen libido(iako ja ne vjerujem u afrodizijake),ali ne i druge probleme,ali ona će odlučiti što će i kako pokušati rješiti!
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:44   #33
jesi pokusala mu reci da on radi dio/sve kucanske poslove? ti ces biti odmorna, on umoran ili bar donekle umoran, to bi trebalo izjednacit stvari.

ili neka druga aktivnost;nagovori da pocne ici na free climbing, kosarka, nogomet, itd...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:04   #34
mozda da podijelite posao i ti da se okanes aerobika ..vidim kod kuce mozes imati dovoljno tjelesne aktivnosti ili da i on nadje neki hobi ili aktivnost umjesto sto te spopada po kuci


mislim .. zasto mu poneki put ne bi dala i kad nisi bas raspolozena .. pa nije bas da morate svaki put imati maratonski sex ..10 min. i gotovo .. ona stvar ti nije od sapuna da se potrosi
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:16   #35
Kaj ste se svi tog aerobika uhvatili????
Pa sport i rekreacija dižu libido!!!
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:23   #36
razvedi se pa neces imat problem
ivica75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:41   #37
Quote:
Mila ženica kaže: Pogledaj post
Kaj ste se svi tog aerobika uhvatili????
Pa sport i rekreacija dižu libido!!!
daaa svakakooo.. da danas zavrsim sve obaveze i jos otrcim 5-6 km sigurno bi mi sex bio na prvom mjestu uvece

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno

daaaa jesi mozda odredila i kojim danima treba da mu se digne ....

Zadnje uređivanje Nica : 08.05.2011. at 15:53. Reason: spajanje postova, MQ
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:56   #38
Quote:
BuciBuco kaže: Pogledaj post
daaa svakakooo.. da danas zavrsim sve obaveze i jos otrcim 5-6 km sigurno bi mi sex bio na prvom mjestu uvece
Tjelovježba potiče cirkulaciju i lučenje hormona koji pospješuju libido i potenciju. Nitko nije rekao da se treba posve iscrpiti.

Quote:
daaaa jesi mozda odredila i kojim danima treba da mu se digne ....
Žena govori o sebi i svojim potrebama, a ne kakve misli da bi trebale biti njegove.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 16:32   #39
Quote:
ivica75 kaže: Pogledaj post
razvedi se pa neces imat problem
Jednostavno i realno rješenje,zašto joj svi pomažete savjetima,kada tu savjeti jednostavno nemaju svrhu

Ja ga u njezinome slučaju u potpunosti razumijem,ma koliko je volio i koliko mi značila,već bi vjerovatno imao drugu sa strane na kojoj bi se ispražnjavao;a od straha da se između mene i te druge ne dese "osjećaji" vjerovatno bi se sa vremenom počastio i kurviš servisima.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 17:34   #40
[QUOTE=Nica;33495238]Tjelovježba potiče cirkulaciju i lučenje hormona koji pospješuju libido i potenciju. Nitko nije rekao da se treba posve iscrpiti.[QUOTE]



i ja se mnogo bolje osjecam poslije setnje ali ona je sama rekla da je iscrpljena vecinu dana zbog obaveza pa mi se aerobik cini kao jos jedna vise obaveza koju je ona sama sebi nametnula.. mogli bi mozda radije da zajedno zavrse kucne obaveze i da odu u setnju, piknik ili neku drugu zajednicku aktivnost van kuce .. nije napisala sta on radi .. ja sam iz njenih postova skontala da on ima previse slobodnog vremena i cijeli dan samo plazi za njom po kuci

Quote:
Žena govonjegovri o sebi i svojim potrebama, a ne kakve misli da bi trebale biti e.
nemam ja nista protiv toga da ona govori o svojim potrebama ali mislim da joj to nece puno pomoci ako to ne kaze doticnom muzu..
ja ovdje ne vidim drugi problem osim medjusobne komunikacije ..

Zadnje uređivanje BuciBuco : 08.05.2011. at 17:40.
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.