Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 12:02   #41
Pozdrav!

Zna li netko na koji način se ostvaruje pravo na porezne olakšice sa područja posebne državne skrbi?
Prebivalište mi je izvan područja PDS, a boravište na području PDS.
Teta iz kadrovske rekla mi je da na PK obrascu moram dobiti oznaku P1 kad im odnesem promjenu adrese boravišta, ali u poreznoj su rekli da moram mijenjati prebivalište.

Što sad trebam?
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 02:06   #42
Trebaš promijeniti prebivalište. Uz to, tražit će te kopiju vlasničkog lista/ugovora o najmu, račune od režija na uvid, ugovor o radu i možda još nešto. Ja sam to nedavno radila.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2019., 10:29   #43
Vidim da je tema zastarjela, možda netko naleti

Firma me traži da prijavim boravište koje je u ZG i na PK karticu. Da li to utječe na moju stanodavku, tj da li će ona onda biti obvezna plaćati veći porez jer sam prijavljena na njenoj adresi?
LillyAnnK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 11:49   #44
Quote:
LillyAnnK kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema zastarjela, možda netko naleti

Firma me traži da prijavim boravište koje je u ZG i na PK karticu. Da li to utječe na moju stanodavku, tj da li će ona onda biti obvezna plaćati veći porez jer sam prijavljena na njenoj adresi?
Ne, a tebi je obaveza porijaviti ispravno boravište na PK.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.