Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 23:29   #4561
Čitajući vas i vaša pozitivna iskustva, odlučila se i ja na kupnju Philips Lumea.

Premišljam se između ova dva modela koja su trenutno na popustu. Tako da je bilo koji savjet i iskustva dobrodošli.

https://www.svijet-medija.hr/art/sus...nced-ipl/74951

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...IPS-SC1997-00/

Koliko sam shvatila razlika je samo što SC1997/00 sadrži nastavke. Da li je netko isprobao SC1995/00 i na osjetljivijim područjima (pazusi, lice)?
DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:05   #4562
molim vas pomoć, koja je najnovija, tj nabrža Lumea? malo me zbunjuje, mislila sam da je to BRI956 model? vidim da se prodaju i Prestige model, više ne kužim koja je ta najzadnja, najbrža, jer ima dosta problema s dlakavošću, i malo vremena, pa kad već idem probati, da uzmem najbolje i najjednostavnije.
pls ako netko zna nek napie, koji model točno je najzadnji i najbrži.
tnx
https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss...=21O5EPD9C66EM
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:47   #4563
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
molim vas pomoć, koja je najnovija, tj nabrža Lumea? malo me zbunjuje, mislila sam da je to BRI956 model? vidim da se prodaju i Prestige model, više ne kužim koja je ta najzadnja, najbrža, jer ima dosta problema s dlakavošću, i malo vremena, pa kad već idem probati, da uzmem najbolje i najjednostavnije.
pls ako netko zna nek napie, koji model točno je najzadnji i najbrži.
tnx
https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss...=21O5EPD9C66EM
pa ako klikneš na sam proizvod koji si linkala i scrollaš niže, vidjet ćeš original tablicu preuzetu sa philipsove stranice i imaš usporedbu svih modela s više parametara, pa i o brzinama.

ja isto gledam i koliko kužim, ove najskuplje lumee prestige su 8,5 min, a ove 2 jeftinije su 7,5. vjerovatno zbog zaštite (razmišljam na glas, ne znam što bi drugo moglo biti razlogk, pa ako netko zna, neka me ispravi).
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:55   #4564
Quote:
DalindaRitmo kaže: Pogledaj post
Čitajući vas i vaša pozitivna iskustva, odlučila se i ja na kupnju Philips Lumea.

Premišljam se između ova dva modela koja su trenutno na popustu. Tako da je bilo koji savjet i iskustva dobrodošli.

https://www.svijet-medija.hr/art/sus...nced-ipl/74951

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...IPS-SC1997-00/

Koliko sam shvatila razlika je samo što SC1997/00 sadrži nastavke. Da li je netko isprobao SC1995/00 i na osjetljivijim područjima (pazusi, lice)?
meni se čini i nastavci i brzina da je razlika, ovaj 1995 je 15min, a 1997 8min i tu 7,5min. duplo brže u svakom slučaju.

ali, pazi cijenu: u elipsu je 2.069kn.
na amazonu.de 1.732kn plus 3 eura dostava, znači oko 1.760kn.

edit: dostava za njemačku je 3 eura, sad kad sam kliknula na checkout i adresa dostave je zagreb, daje cijenu od 242 eur - konačnu cijenu, znači 1.815kn. ok, još uvijek jeftinije nego kod nas.

malo ću još proučiti. ode nedjeljno popodne

javite ako naletite na nešto još povoljnije
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:29   #4565
vezano za brzinu lumee:
na amazonu za piše: u tablici: Anwendungsgeschwindigkeit (für zwei Unterschenkel) - brzina za obje noge, a zatim u stupcu gdje su podaci za svaki pojedinačni proizvod piše "je" . što na njemčakom znači "svaka" - znači svaka potkoljenica po 7,5min.

i zatim na stranici mediamarkt.at 15min za obje. lumea najskuplja 8.5 min za obje.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3

Zadnje uređivanje Jassica : 19.11.2017. at 17:02.
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:58   #4566
evo sa njemačke stranice philipsa jer mi tako izbacuje sa njemačkog amazona - razumjet će svi, i tako su to brojke.
uglavnom, unterschenkel (potkoljenica): 8min. ne piše "je" - u smislu svaka tj. jedna.
engleski amazonm je skuplji, a philips.so.uk nema ovaj model u asortimanu pa ne mogu linkati na engleskom.

idem na zrak prošetati i smrznuti se malo i da mi se slegnu sve informacije.
nadala sam se većem sniženju za black friday - cyber monday, ali ne treba ni srljati očito. bit će i nova godina i sl.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:32   #4567
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
meni se čini i nastavci i brzina da je razlika, ovaj 1995 je 15min, a 1997 8min i tu 7,5min. duplo brže u svakom slučaju.

ali, pazi cijenu: u elipsu je 2.069kn.
na amazonu.de 1.732kn plus 3 eura dostava, znači oko 1.760kn.

edit: dostava za njemačku je 3 eura, sad kad sam kliknula na checkout i adresa dostave je zagreb, daje cijenu od 242 eur - konačnu cijenu, znači 1.815kn. ok, još uvijek jeftinije nego kod nas.

malo ću još proučiti. ode nedjeljno popodne

javite ako naletite na nešto još povoljnije
Opaaa Vidiš Amazona se nisam ni sjetila

Super si ti to istražila i pojasnila. Mislim da će model SC 1997 ipak prevagnuti.

I da u pravu si, ne treba žuriti. Budem još pričekala do nove godine, možda bude povoljnije. Iako, ova ponuda na Amazonu mi nije uopće loša

Hvala ti baš

Na koji model si ti bacila oko?
DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:59   #4568
nema na cemu

Isto mi se ovaj SC 1997 cini najbolji value for money. Ali ne zurim, imam svoj depilator braun evo 10 godina, pa posluzit ce jos koliko treba do dobre ponude lumee
Remingtone ne gledam, sad je bio neki na akciji u intersparu, 1600kn, a samo 150.000 bljeskova i mali prozorcic od samo 3cm2, lumea je 4cm2 tj. 33% veca povrsina.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3

Zadnje uređivanje Jassica : 19.11.2017. at 23:02.
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:10   #4569
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
evo sa njemačke stranice philipsa jer mi tako izbacuje sa njemačkog amazona - razumjet će svi, i tako su to brojke.
uglavnom, unterschenkel (potkoljenica): 8min. ne piše "je" - u smislu svaka tj. jedna.
engleski amazonm je skuplji, a philips.so.uk nema ovaj model u asortimanu pa ne mogu linkati na engleskom.

idem na zrak prošetati i smrznuti se malo i da mi se slegnu sve informacije.
nadala sam se većem sniženju za black friday - cyber monday, ali ne treba ni srljati očito. bit će i nova godina i sl.
pa kaj nije black friday sad u petak?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:52   #4570
Quote:
Aennea kaže: Pogledaj post


Ja otisla i kupila ovo cudo. Ima neke senzore koji ocitavaju ton koze pa sam prilagodjava jacinu bljeska. Ima i njezan nacin rada za osjetljiva podrucja koji sam koristila samo za prepone. Tamo me jedino jace peckalo pa sam za prvi put smanjila, da ne bude problema.
Skup je i malo me boli tih 2979kn (uzela sam model 5008-uz njega se dobiva i cetka za ciscenje lica), ali nadam se da ce djelovati. Jako sam svijetla i tamnih, debelih dlaka pa bi trebalo. Ne da mi se opet provest ljeto u dugim hlacama.

Javim dojmove.
Pozzz! Neda mi se listati stranu po stranu foruma, a zanimaju me tvoji dojmovi pošto imam namjeru pokušati se riješiti dlačurina u privatnom aranžmanu pošto sam novce već bacila na IPL u salonu (preko grupne kupovine - tuka!)

Dakle, kako si zadovoljna Braunom? Da li si tretirala i lice - to mi je full bitno aš ću poludit više od svakodnevnog čupkanja...
Branchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:02   #4571
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
pa kaj nije black friday sad u petak?
je, nego sam mislila na sniženje kako masu portala ima black friday week ili black friday presales - da pokupe lovu prije samog black friadaya, dok ekipa još ima novaca

do nove godine će biti nešto povoljnije valjda, a ako ni tada - e onda ću u siječnju, kad krene rasprodaja svega što su retaileri nagomilali i nisu prodali kada su planirali, skladišta puna, inventura ide
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:22   #4572
Talking

Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
je, nego sam mislila na sniženje kako masu portala ima black friday week ili black friday presales - da pokupe lovu prije samog black friadaya, dok ekipa još ima novaca

do nove godine će biti nešto povoljnije valjda, a ako ni tada - e onda ću u siječnju, kad krene rasprodaja svega što su retaileri nagomilali i nisu prodali kada su planirali, skladišta puna, inventura ide
kužim
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:48   #4573
i tako, onih philipsovih 4cm2 je soooo last year

evo ga beurer ipl 7,1cm2 skoro ista cijena, 229 vs 249 eur.
nema "poseban"manji nastavak za lice i sl. nego ovaj uski nastavak koji smanji snop svjetla.
26 min za cijelo tijelo bome, sad moram guglati ipl xxl da vidim što se sve nudi u tom segmentu...

Produkteigenschaften des Haarentfernungsgeräts:

• Lifetime Flashes - inkl. Kartusche mit 250.000 Lichtimpulsen****
• Schnellste Anwendung - Nur ca. 26 min für eine Ganzkörperbehandlung***
• XXL Lichtfläche mit 7cm² für besonders schnelle Behandlung
• Automatische Hauttonerkennung
• Inkl. Präzisionsaufsatz
• Mit Blitz-Gleit-Funktion für eine komfortable Anwendung
(*** Auf höchster Energiestufe für Arme, Beine, Gesicht, Achselhöhlen und Bikinizone)
(**** Reicht bei normalem Gebrauch für 40-60 Jahre)
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:16   #4574
danas na ekupi, sniženje! https://www.ekupi.hr/Philips-Lumea-P...0-1109946.aspx
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:08   #4575
upravo sam naručila philips lumeu 1997 sa amazona de, da ne linkam sad opet.
skužila sam da gubim previše vremena na proučavanje toga ovih zadnjih dana, pa rekoh, da prerežem, naručim i mir

nije mi samo jasno, pisala je cijena 229 eur, u košarici je 239, plus dostava 10 eura.
poslala sam im upit zašto se to desilo i tražila da me terete za 229 plus dostavu
pa sad: vidjet ćemo, rekoše slijepci
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:56   #4576
Uuu super. Ne kužim zašto su ti skinuli više

Ja se još uvijek premišljam, razmišljam.. Ne znam zašto

Javi prve dojmove kad stigne
DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:37   #4577
stigla lumea maloprije a naručena u nedjelju i to na black friday, znači imali su sigurno puno posla. u hr stiglo za pet dana iz njemačke - svaka im čast

Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
nije mi samo jasno, pisala je cijena 229 eur, u košarici je 239, plus dostava 10 eura.
poslala sam im upit zašto se to desilo i tražila da me terete za 229 plus dostavu
pa sad: vidjet ćemo, rekoše slijepci
dopisujem se s korisničkom službom, kao, ne znaju u kom točno koraku cijena skoči za 10 eura, ali, eto, mogu vratiti uređaj ako nisam zadovljna i uobičajena spika: amazon želi biti broj jedan u customer servicu bla bla

koga zanima, ovo je njihov odgovor:

wir sind an einer für Sie attraktiven Preispolitik interessiert, und versuchen stets, unsere Waren zu besonders günstigen Konditionen anzubieten.

Jedoch gilt generell der bei Aufgabe der Bestellung auf unserer Website angezeigte Preis. Bitte haben Sie Verständnis, dass wir Preise im Nachhinein nicht reduzieren.

Es tut mir leid, wenn hier ein Missverständnis vorliegt. Unsere Vorbesteller-Preisgarantie gilt nur für vorbestellbare Artikel, die direkt bei Amazon.de bestellt wurden (mit Ausnahme von Büchern, die der Buchpreisbindung unterliegen). Mehr Informationen zu unserer Vorbesteller-Preisgarantie finden Sie hier:

http://www.amazon.de/gp/help/custome...orbesteller-Pr...

Es tut mir leid: unsere Vorbesteller-Preisgarantie berücksichtigt nur Preisreduktionen bis einschließlich des Erscheinungsdatums bzw. Erstauslieferungsdatums (bei Produkten ohne festgelegtes Erscheinungsdatum). Nachträgliche Preisreduktionen können wir leider im Rahmen der Vorbesteller-Preisgarantie nicht gewähren. Mehr Informationen zu unserer Vorbesteller-Preisgarantie finden Sie hier:

http://www.amazon.de/gp/help/custome...orbesteller-Pr...

Sie haben auch die Möglichkeit, den Artikel zurückzusenden. Bitte nutzen Sie hierzu das Rücksendezentrum auf unserer Webseite:

http://www.amazon.de/ruecksendezentrum

Dort leiten wir Sie Schritt für Schritt durch den Rückgabeprozess. Bitte drucken Sie wie dort angegeben das Rücksende-Etikett aus und legen es Ihrer Lieferung bei.

Für Ihre Rücksendungen innerhalb Deutschlands stellen wir Ihnen dort auch unser bereits vorfrankiertes Rücksende-Etikett zur Verfügung.

Mehr Informationen zur Rückgabe finden Sie hier:

http://www.amazon.de/gp/help/custome...?nodeId=504958

Wir bitten um Ihr Verständnis und danken für Ihren Besuch.

(Hinweis: Wir nehmen nicht an Verbraucherschlichtungsverfahren teil, auch nicht an solchen bei der Allgemeinen Verbraucherschlichtungsstelle des Zentrums für Schlichtung e.V. (Straßburger Straße 8, 77694 Kehl am Rhein, https://www.verbraucher-schlichter.de). Selbstverständlich steht Ihnen aber der Rechtsweg offen.)
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:41   #4578
e da, sad ne znam da li se danas smijem poblicati, jer sutra planiram cijeli dan provesti u wellnessu, točnije u sauni, znači znojenje-tuš-ležaljka cijeli dan. ne znam koliko ovo blicanje iziritira kožu

ako netko ima iskustva - bila bih zahvalna da ih podijeli hvala
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:49   #4579
Teško je generalno reći...sve ovisi o koži.
Netko će imati crvenilo i biti jače iziritiran, a drugome se neće ni primjetiti.

Općenito iz mog iskustva..blicanjem isušuješ kožu...topli bazeni i vrućina dodatno.

Ako ti nije hitno bolje nemoj.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:54   #4580
hvala ti BBC drama
imaš pravo, neću blicati danas
još bi ovo bilo prvi put, nenaviknuta koža, previše argumenata protiv blicanja
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.