Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 09:41   #5221
Moram priznati mada ni sam to nisam ocekivao da je "anemicni" kako ga jeli protivnici zovu sve predriblao i ispreskako ko budale.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 10.06.2017., 09:46   #5222
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Moram priznati mada ni sam to nisam ocekivao da je "anemicni" kako ga jeli protivnici zovu sve predriblao i ispreskako ko budale.
Koliko će koštat porezne obveznike to driblanje?
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 10.06.2017., 09:48   #5223
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Koliko će koštat porezne obveznike to driblanje?
Koliko?

Mislim cini mi se da imas neku informaciju koju ja nemam.
Koliko kosta porezne obveznike politicko preslagivanje u vladi?


ili hocemo li neformalnije....
Koliko kosta porezne obveznike zamijeniti ministre iz jedne klijentelisticke stranke ( Most ) sa ministrima iz druge klijentelisticke stranke ( HNS )?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 10.06.2017., 10:02   #5224
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Koliko?

Mislim cini mi se da imas neku informaciju koju ja nemam.
Koliko kosta porezne obveznike politicko preslagivanje u vladi?


ili hocemo li neformalnije....
Koliko kosta porezne obveznike zamijeniti ministre iz jedne klijentelisticke stranke ( Most ) sa ministrima iz druge klijentelisticke stranke ( HNS )?
Pad proizvodnje i usporeni rast BDP-a ti govore koliko to košta ...
Ono dva mjeseca vlada se bavi sama sobom....
A rusi tek krenuli u naplatu svojih dugovanja.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 10.06.2017., 10:06   #5225
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pad proizvodnje i usporeni rast BDP-a ti govore koliko to košta ...
Ono dva mjeseca vlada se bavi sama sobom....
A rusi tek krenuli u naplatu svojih dugovanja.....
Ali jucer su sastavili novu vladu.



Glede stare...sva sranja koja su se dogodila treba zahvaliti nasim prijateljima iz MOST-a a koji nisu ni godinu dana izdrzali na vlasti a da opet ne pokusaju ucjenama srusiti vladu.
Srecom ovaj puta je bio Plenki a ne Karamarko pa je stvar relativno brzo rijesena.



Sad ima tri-cetri godine pred sobom da pokaze sto zna i umije....ako zajebe narod ce ga maknuti na sljedecim izborima.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 10.06.2017., 10:15   #5226
@u prolazu krmčmar još nije ispostavio račun, kad ga ispostavi mislim da ćeš glavom bez obzira zbrisat odavde
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 10.06.2017., 10:18   #5227
Za sastavit račun su probali instalirati svog konobara, ali gazda nije zadovoljan s njim.
To što su nas sve uvukli u lokal da platimo ono što je njih nekoliko 26 godina pilo i jelo, e NA TOME im treba posebno zahvaliti.
SwissChoco is offline  
Old 10.06.2017., 10:20   #5228
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
@u prolazu krmčmar još nije ispostavio račun, kad ga ispostavi mislim da ćeš glavom bez obzira zbrisat odavde
A glede krchmara ja vec dvadeset godina slusam o tom krchmaru sa racunima...od toga sam ja jedno deset godina pricao o njemu koji samo sto ne dodje......i vise mi ga je pun kurac...crknit cu a taj nece doci.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 10.06.2017., 10:24   #5229
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Koliko?

Mislim cini mi se da imas neku informaciju koju ja nemam.
Koliko kosta porezne obveznike politicko preslagivanje u vladi?


ili hocemo li neformalnije....
Koliko kosta porezne obveznike zamijeniti ministre iz jedne klijentelisticke stranke ( Most ) sa ministrima iz druge klijentelisticke stranke ( HNS )?
A odakle bi ja znao koliki će fiskalizirani račun ispostavit konobar prije fajrunta pa pitam nekog tko možda zna jer ništa nije iz ljubavi sve u politici je iz interesa i na to smo se već navikli pa me zanim koliko će nas ova avantura koštat.

Naime znamo da imamo rupu u zdravstvu od cca 8 miljardi kuna i mogući problemi sa sindikatima od cca 6 miljardi kuna pa se pitam ima li još? A usput se pitam šta su radili proteklih cca 9 mjeseci jer ovo na prvu u iznosima nije dobro a kako je HNS klijentelističko-uhljebnička stranka i oni će imat potrebe omastit brk.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 10.06.2017., 10:30   #5230
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
A glede krchmara ja vec dvadeset godina slusam o tom krchmaru sa racunima...od toga sam ja jedno deset godina pricao o njemu koji samo sto ne dodje......i vise mi ga je pun kurac...crknit cu a taj nece doci.
a čuj 'strpi' se još maks. godinu dana za agrokor je to krajnja granica barem prema sadašnjem lexu. Sad da ćemo ove svjetske jebivjetre uspjeti preveslati čisto sumnjam
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 10.06.2017., 10:41   #5231
Quote:
krcmije kaže: Pogledaj post
A za koga bi točno mi neuhljebi trebali glasati?

Ono što je žalosno da mi se ovakav HDZ čini dosta bolji od oporbe - SDP u rasulu i ne može se odlučiti između centrizma i teške ljevice, MOST uopće nema nikakav jasan stav o ekonomiji (svaki zastupnik vuče na svoju stranu), ŽZ nebuloze o printanju novca 'po potrebi'...

Možda bih glasao za Pametno, ali eto - ljudima smeta što su se nazvali Pametno, zovu ih neoliberalima, mmfovcima i sl.

HDZ ako je već skoro sve i napravio loše i uz svu neprincipijelnost barem napravio poreznu reformu (SDP je u 4. godine svoje vlasti recimo radio samo parcijalne promjene i to svako malo) i nije krenuo sa ogromnim deficitima čim se gospodarstvo malo oporavilo.

Nek oporba dobro razmisli zašto HDZ-u raste popularnost.
Po svemu prikazanom ŽZ se jedini bori za ljude.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 10.06.2017., 10:51   #5232
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Po svemu prikazanom ŽZ se jedini bori za ljude.
I Maduro se bori za ljude, pa to ispada kako ispada. Povijest pokazuje da bolje imati lopove na vlasti nego budale.
krcmije is offline  
Old 10.06.2017., 11:14   #5233
Da se bar HDZ uspije održati do kraja mandata ili veći do mandata; a da za to vrijeme kreditori zavrnu donekle pipu s kreditima.

Pa da se narod otrijezni i glasa za nekog drugog. A naviše da postane kreativniji i osloni se u se i u svoje kljuse.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.06.2017., 11:17   #5234
Dobar je jučer bio Petrov koji je rekao da sami biramo kakva će nam biti politika. Hoće li politika biti prostituiranje ili častan posao u kojem će izabrani raditi za opće dobro. Nažalost izašlo je na površinu ovo prvo, koji je do sada ostao iza kulisa, iza očiju javnosti.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 10.06.2017., 11:28   #5235
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Dobar je jučer bio Petrov koji je rekao da sami biramo kakva će nam biti politika. Hoće li politika biti prostituiranje ili častan posao u kojem će izabrani raditi za opće dobro. Nažalost izašlo je na površinu ovo prvo, koji je do sada ostao iza kulisa, iza očiju javnosti.
MOST je moralni pobjednik.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.06.2017., 11:37   #5236
" Neslužbeno doznajemo i da je Sandra Zeljko prema MUP-ovoj evidenciji samo od 1998. do 2000. godine imala službeno prijavljeno prebivalište na zagrebačkoj adresi. Iz Vlade mjesecima ne odgovaraju Telegramu ni na pitanje je li njezina srednjoškolska svjedožba, za koju je kolega Drago Hedl otkrio da je lažirana, korištena kad je prvi put zaposlena u državnoj službi.."

Izgleda da bi tu temu najradije jako duboko zakopali.

Neodgovaranje novinarima, pa još na ovako normalna pitanja, mi je dno. Ona je i dalje samo premještena.
A nekim čudom, sve je povezano sa Sauchom.
Možda bi, da se to raščistilo, i Saucha promijenio mišljenje o potporama koje je davao u Saboru u zadnje vrijeme...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 10.06.2017., 11:49   #5237
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Dobar je jučer bio Petrov koji je rekao da sami biramo kakva će nam biti politika. Hoće li politika biti prostituiranje ili častan posao u kojem će izabrani raditi za opće dobro. Nažalost izašlo je na površinu ovo prvo, koji je do sada ostao iza kulisa, iza očiju javnosti.
Nazalost tako je. Samo malo bih te ispravio, nije nista ostalo iza ociju javnosti.
Javnost sve dobro vidi ali ne reagira. A znas zasto? Zato sto ukupno gledano Javnost nije nista bolja od svih tih ljudi u sabornici. Javnost se previse idealizira Javnosti se voli laskat i dodvoravat a zapravo je cjelokupno biracko tjelo ukupno gledano, naj obicnija f u k a r a . Jucer su prosvjedovali zbog reforme skolstva, sutra ce pravit gey parade, tko ce danas izaci na trg pa prosvjedovati zbog ovog
nedemokratskog frankestajnskog kupleraja u saboru? makar 3 covjeka sa transparentom. ali ne fukara voli snalazljive autoritativne. Na sljedecim izborima ce ih nagradit sa jos vise mandata! Mostu predvidjam katastrofu jer fukara nevoli idealiste, nevoli principielne, mrzi one koi se "neznaju snac"
Pacifista is offline  
Old 10.06.2017., 11:51   #5238
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
MOST je moralni pobjednik.
I izborni gubitnik
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 10.06.2017., 12:04   #5239
Ako ništa drugo, napokon nakon dugo vremena imamo vladu a ne tajništvo.
Phlegma is offline  
Old 10.06.2017., 12:14   #5240
Quote:
krcmije kaže: Pogledaj post
I Maduro se bori za ljude, pa to ispada kako ispada. Povijest pokazuje da bolje imati lopove na vlasti nego budale.
Hadezenjare su lopovi i budale,ali budale ih drže na vlasti
Nije demokracija za svakog
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.