Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 22:23   #4721
Čekaj, a jesam ja to onda sanjala? Nije bilo snijega sinoć?

Dekica s rukavima. Svatko bi trebao imati dekicu s rukavima.
Imam ćuka u lijevom uhu, čujem ga samo kad nagnem glavu unaprijed. Srećom, više ne kljuca.
Slušam sevdah. I ćuka.
Almost Rosey is offline  
Old 20.04.2017., 22:26   #4722
Spavala sam, ne znam.

Huu-huh-hu. Huu-huh-hu. Imala sam ćuka kod prošlog stana, ovdje ga nema.

Dekica mi nema rukave. Samo oči i rogove.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 20.04.2017., 22:30   #4723
Ovo je neki mali, ide piiiišt!, sa svakim otkucajem pulsa.
U prošlom stanu sam imala šišmiše i sovice pa su se ganjali, ovdje imam samo mrske golubove. Doduše, danas je jedan vrabac, valjda zabunom, sletio na balkon. Vidio me kako perem suđe i prhnuo dalje. Da ga ne zamolim da pomogne, valjda.
Almost Rosey is offline  
Old 20.04.2017., 22:38   #4724
Od svih ratova s pticama, najviše me raspizdilo kad su golubovi odlučiti napraviti gnijezdo na vrhu ormara u spavaćoj sobi, dok spavam. Radili ga par dana, bilo ljeto, širom otvoreni prozori, potiho fino oni to, grančicu po grančicu, pssst pazi da te ne čuje, do jednog jutra. Ne znam tko se više uplašio, ja ili oni. Poslije mi se cijela soba gadila :domestos:
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 20.04.2017., 22:45   #4725
Ti okrutna osobo!

Neko vrijeme su se negdje iznad balkona htjeli ugnijezditi, dolazio bi jedan pa dozivao, i svako toliko sam izlazila i tjerala ih metlom. Jednom sam zamahnula i oplela ih in flagranti...
Almost Rosey is offline  
Old 20.04.2017., 22:59   #4726
Svaki put krivo pročitam naslov teme 'Može li se potajno preboljeti...' i svaki put mi sijevne 'što potajno?'

Prebolio sam te, al ti neću reć! Ne bi prizno ni da mi golubovi gnijezdo na balkonu naprave!
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 20.04.2017., 23:21   #4727
Ha dobro, nije baš ni da ću im slati dopisnice.
Almost Rosey is offline  
Old 20.04.2017., 23:29   #4728
A da, sad kad to tako kažeš, bio bi to denial s pečatom.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 20.04.2017., 23:52   #4729
Mrvicu.
Voljela bih da sam neke partije odigrala drugačije. Nije to neki veliki žal niti mi ne daju spavati noću, sad sam tu gdje jesam i lijepo mi je, ali
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 00:40   #4730
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo pošto sam bio baniran zbog upisa na ovom chatu koristim priliku da se ispričam svima koje je moj post pogodio. Očito sam bio neuračunljiv kada sam ga bio pisao.

jbt tak sam često tu da nisam uopće skužio da si baniran.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 21.04.2017., 09:48   #4731
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Mrvicu.
Voljela bih da sam neke partije odigrala drugačije. Nije to neki veliki žal niti mi ne daju spavati noću, sad sam tu gdje jesam i lijepo mi je, ali
Ali sto?

Ne pada mi nista slicno na pamet. Nista u stilu 'voljela bih da sam....'
Boze, pa ja sam savrsena.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:00   #4732
Ne volite golubove
Ja sam posvojila dva goluzdravca kad je susjed -u osvetnickom svom pohodu- suprotstavio se sranju po/na svojoj terasi. Jedan nije prezivio, a drugog sam, mislim, bas fino odgojila

Neku noc, da bas tu rosey kad ti se ucinilo da sanjas, vracah se kuci u gluvo doba, istim onim - krivo ovjesenih zastava- putem i bome me susnjezica docekala

Ustadoh nevjerojatno dobre volje. Nije da inace lose sam, al ova hladnoca (jutrosnjih -1 moliTcu) mozebitno mi blagotvorno na raspolozenje djeluje A kako vasa...khh...reuma?
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 10:03   #4733
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Čekaj, a jesam ja to onda sanjala? Nije bilo snijega sinoć?
Bilo je, bilo. Negdje između 23 i 01, tad obično dimim zadnju cigaru na prozoru i nadgledam Remizu.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.04.2017., 10:12   #4734
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo pošto sam bio baniran zbog upisa na ovom chatu koristim priliku da se ispričam svima koje je moj post pogodio. Očito sam bio neuračunljiv kada sam ga bio pisao.
Što si napisao? Meni je promaklo! Molim te daj link, želim bar naknadno biti pogođen!
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.04.2017., 10:45   #4735
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ali sto?

Ne pada mi nista slicno na pamet. Nista u stilu 'voljela bih da sam....'
Boze, pa ja sam savrsena.
Ne zalis ni za cim? Blagotise
Ja poprilicno tugujem sto na vrijeme nisam ogranicila izlaganje sebe onima za koje se, na koncu, ispostavilo da bili su mi poprilican gubitak vremena. I novca. Zivaca takodjer.
Mogla sam svoje humanitarne vjestine upregnut u kakva korisnija djelovanja, plus, menopauzalni me val vrucine oznoji i od kombinacije sposobnih i nadasve poduzetnih muskaraca koji me traumatizirajuce, zadnjih godina, zahvacaju svojom nimalo realnom sebe-promidzbom. No, iz gresaka se, kazu, uci; lekcije kakve neprocjenjive mi bjese.

Sorite ako nije tema, ja se 'nako malo -paraglajderom- samoukljucujem
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 10:48   #4736
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ustadoh nevjerojatno dobre volje. Nije da inace lose sam, al ova hladnoca (jutrosnjih -1 moliTcu) mozebitno mi blagotvorno na raspolozenje djeluje A kako vasa...khh...reuma?
Mene bas razveselilo sunce ujutro
I volim kad mi pogode prvu pjesmu na radiu dok se vozim na posao. Prekjucer mi taman sjeo Bowie sa Absolute Beginners. Nikad ta pjesma nije tako dobro zvucalo ko to jutro u autu. Danas sam skiljila u sunce i zavijala na Kygo remix I seeeeeeeeeeee faaaaaaaajjjjrrr lalalalala. Iako sama u autu, u jednom trenu sam bila preglasna pa sam se eksli cula i odvalila se smijat sebi.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:48   #4737
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne zalis ni za cim? Blagotise
Žaljenje zbog učinjenoga je znak odrastanja.

Žaljenje zbog neučinjenoga (a rekao bih da se ovdje trenutno govori o tome) je znak - starenja .
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 10:51   #4738
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne zalis ni za cim? Blagotise
Ja poprilicno tugujem sto na vrijeme nisam ogranicila izlaganje sebe onima za koje se, na koncu, ispostavilo da bili su mi poprilican gubitak vremena. I novca. Zivaca takodjer.
Mogla sam svoje humanitarne vjestine upregnut u kakva korisnija djelovanja, plus, menopauzalni me val vrucine oznoji i od kombinacije sposobnih i nadasve poduzetnih muskaraca koji me traumatizirajuce, zadnjih godina, zahvacaju svojom nimalo realnom sebe-promidzbom. No, iz gresaka se, kazu, uci; lekcije kakve neprocjenjive mi bjese.

Sorite ako nije tema, ja se 'nako malo -paraglajderom- samoukljucujem
Imam ja gresaka i pizdarija, ali nemam osjecaj 'trebala/morala sam drugacije'.
Ne tugujem zbog toga, ne samaram se. Lako je sad bit pametan. Kad sam donosila krive odluke nisam si to namjerno radila, nisam bolje znala.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:54   #4739
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ali sto?
Nemam pojma, zato ga ostavih da visi.

Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne volite golubove
Bome jako, do razine gadne fobije, ne volim.
Vrapci su okej. Vrane su divne. Svrake su zakon. Ali golubovima su mi ispunjeni košmari.
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Bilo je, bilo. Negdje između 23 i 01, tad obično dimim zadnju cigaru na prozoru i nadgledam Remizu.
Ipak!

Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Sorite ako nije tema, ja se 'nako malo -paraglajderom- samoukljucujem
Vrlo dobro glajdneš, priznajem.

Samo bih jednu epizodu izbrisala od-do. Pa ako bi to značilo da nemam tako dragocjeno iskustvo.
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 11:09   #4740
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Imam ja gresaka i pizdarija, ali nemam osjecaj 'trebala/morala sam drugacije'.
Ne tugujem zbog toga, ne samaram se. Lako je sad bit pametan. Kad sam donosila krive odluke nisam si to namjerno radila, nisam bolje znala.
Uh, mene bas to jebe -sto sam znala i mogla bolje( sto bi mi sad byron na to rekao -jel odrastam kako starim?!? )
Zato svoje problematicne khh zalogaje i cijenim humanitarnima jer koliko god da su drugima od pomoci bili, sama sam ih tesko mogla svariti.
I sad sam (ko) zmaj, vele (mozda nije misljeno kao kompliment aukurac)
scarletlemur is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.