Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 23:47   #6761
Sviđam. <3
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 22.06.2017., 08:28   #6762
On je voljel puno jesti i nažalost to ga je i koštalo. Ključno je nakon 4 banke dovesti prehranu u red i mudro se koristit njom. Svi stariji ljudi koje znam od prek 8 banki su mršavi. NIkada nisam vidjel debelog osamdeset godišnjaka!
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 08:45   #6763
Čangrizavci , zaboravili ste na ono , u moje vrijeme ...

Bolje in music nego da se kroz ljetnu sparnu noć nadaleko čuje neki dindindindindril teror . Što je u mom gradu prečesto . I zanimljivo da takav teror ne bude s tamburicama , klapama , rock bendovima .
Difference is offline  
Old 22.06.2017., 08:48   #6764
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Čangrizavci , zaboravili ste na ono , u moje vrijeme ...

Bolje in music nego da se kroz ljetnu sparnu noć nadaleko čuje neki dindindindindril teror . Što je u mom gradu prečesto . I zanimljivo da takav teror ne bude s tamburicama , klapama , rock bendovima .
Da nikada slavonce ne bum shvatil po tom pitanju. Zavoljeli su cajke da je to prestrašno.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 08:49   #6765
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
On je voljel puno jesti i nažalost to ga je i koštalo. Ključno je nakon 4 banke dovesti prehranu u red i mudro se koristit njom. Svi stariji ljudi koje znam od prek 8 banki su mršavi. NIkada nisam vidjel debelog osamdeset godišnjaka!
Nakon 8 banki i svog vjetra , kiše i sunca , naravno da se svi osuše ko rogač .
Difference is offline  
Old 22.06.2017., 08:50   #6766
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Nakon 8 banki i svog vjetra , kiše i sunca , naravno da se svi osuše ko rogač .
Poanta je da moraš biti mršav da bi uopće došel do 8 banki.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 09:04   #6767
Jao muko moja sad sam pročital da su i fine kulturne moje sugrađane iz centra grada terorizirali sa limenom glazbom,violama i violinama! O Bože i Alaše u kaj se mi pretvaramo? Pa kako pošten zagrepčanec uopće zaspat više može u 22 sata? Gdje su ona vremena kad je policija takve sve zatvarala?
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 09:27   #6768
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Poanta je da moraš biti mršav da bi uopće došel do 8 banki.
Ne moraš . To je samo mit .
Difference is offline  
Old 22.06.2017., 11:32   #6769
Maditi vast. To sam napisala u korespondenciji, sasvim ozbiljno, i poslala sekundu prije nego sam shvatila što piše.

Ach, ja! Fast habe ich vergessen! Ich wünsche allen ein frohe Tag des Antifaschistischen Kampfes.
Almost Rosey is offline  
Old 22.06.2017., 11:50   #6770
Mozda bi bilo pametnije presutit da pojma nisam imala koji je danas praznik, nit me biko briga, ali sto god da je, hvala im! Ne sjecam se kad mi je zadnji puta ovako dobro sjeo slobodan dan.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 22.06.2017., 11:59   #6771
*Ako se ne varam, Tag je muskog roda, pa bi onda islo einen frohen Tag.

Gramatiku nisam ucila, osim po sluhu, pa je moguce da sam fulala.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 22.06.2017., 12:07   #6772
U pravu si, ali sestro, nemoj me s neodređenim članovima.
Uostalom, uozbilji se, kao da bismo bili išta pismeniji na njemačkom.
Almost Rosey is offline  
Old 22.06.2017., 12:17   #6773
Entschuldigung! Mozda nisam dobro shvatila, ali kud ces ti bit pismenija? Pa ne bi imala s kim pricat.

Praznicna crtica: ono kad se spremas u petominutnu setnju, pa se uhvatis kako malo sjednes nakon sto se obujes, jer treba odmorit.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 22.06.2017., 12:19   #6774
https://www.youtube.com/watch?v=BedC2CaHCls

da su znali kakve cemo pickice biti, ostali bi doma i danas bismo svi sretno bili Madjarska, Austriija i Italija

slava im i hvala
SFSN
Miki-Liki is offline  
Old 22.06.2017., 12:48   #6775
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ne moraš . To je samo mit .
Ne znam. Sad sam išao po gradu i gledao stare ljude. Od njih 20-tak samo je jedan bil debel i rekel mi je da ima 67 godina. Ovi svi su fakat mršavi. Godinama već proučavam tu pojavu tako da sumnjam da je to samo mit.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 12:59   #6776
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne znam. Sad sam išao po gradu i gledao stare ljude. Od njih 20-tak samo je jedan bil debel i rekel mi je da ima 67 godina. Ovi svi su fakat mršavi. Godinama već proučavam tu pojavu tako da sumnjam da je to samo mit.
Sve si ih pitao koliko godina imaju?

Možda samo loše ili dobro izgledaju za svoje godine?
calea is offline  
Old 22.06.2017., 13:04   #6777
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Sve si ih pitao koliko godina imaju?

Možda samo loše ili dobro izgledaju za svoje godine?
Ne samo tog jednog jako debelog. Svi izgledaju vrhunski za svoje godine. Neka mi netko nađe jednog debelog sedamdesetgodišnjaka.Jedini koji mi padaju na pamet su Bud Spencer i Marlon Brando.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 13:08   #6778
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne samo tog jednog jako debelog. Svi izgledaju vrhunski za svoje godine. Neka mi netko nađe jednog debelog sedamdesetgodišnjaka.Jedini koji mi padaju na pamet su Bud Spencer i Marlon Brando.
Ja znam jednog koji nije selebriti. Jel se to računa? Ozbiljno je pretio. Znam i par dama takvih. A znam i ovih žgoljavih.

Al realno, to ti može samo plus biti. Znači da kad ostariš ćeš opet biti mršav. Da, kužim sad kud ovo ide.

Je, svi starci su mršavi!
calea is offline  
Old 22.06.2017., 13:15   #6779
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ja znam jednog koji nije selebriti. Jel se to računa? Ozbiljno je pretio. Znam i par dama takvih. A znam i ovih žgoljavih.

Al realno, to ti može samo plus biti. Znači da kad ostariš ćeš opet biti mršav. Da, kužim sad kud ovo ide.

Je, svi starci su mršavi!
A kolko on godina ima? Naravno da se računa! Ja fakat ne znam niti jednog. Meni su oba dede bili mršavi i žilavi i zato su obojica živjeli duže od njihovih žena! Jako sam ponosan oduvijek zbog toga na njih bil! Baka mi je samo jedna bila morž ali nadam se da ne bum na nju. Mada sad po građi tijela mi se čini da sam najviše dobil od nje gena. No realno ljudi koji su pretili manje žive. Nema šanse da u to posumnjam. Logično mi je to. Idem nekaj pojest sad. Zaslužio sam!
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 13:20   #6780
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A kolko on godina ima? Naravno da se računa! Ja fakat ne znam niti jednog. Meni su oba dede bili mršavi i žilavi i zato su obojica živjeli duže od njihovih žena! Jako sam ponosan oduvijek zbog toga na njih bil! Baka mi je samo jedna bila morž ali nadam se da ne bum na nju. Mada sad po građi tijela mi se čini da sam najviše dobil od nje gena. No realno ljudi koji su pretili manje žive. Nema šanse da u to posumnjam. Logično mi je to. Idem nekaj pojest sad. Zaslužio sam!
A ima prek 80. Al i kod mene je po pitanju baka i djedova bila identična situacija. I najduže je najmršaviji živio. Uzmi breskvu ipak.
calea is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.