Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2007., 13:56   #1
Smeđa kosa

Mogla sam ovo bacit u neki topic ali mi je dosta vazno...htjela bih cuti neki savjet,necije iskustvo itditd...nakon duzeg razmisljanja odlucila sam da bih opet htjela biti smeda...ja sam trenutno skoro pa cijela plava jer stavljam plave pramice pa je sad vec sve plavo...

..htjela bih opet imati boju sto blize svojoj prirodnoj--bila je tamnije smeda s crvenkastim pigentom...i sto da ja sad radim...jel trebam trazit tamnije od svoje boje kose zbog ovog plavog..nemam pojma....curke dajte koju pametnu jer ja nemam pojma..ne bi htjela ispast sarena il neko cudo bez veze,stvarno mi je vazan izgled kose...



moja kosa je otprilike ko ova u sredini...
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 13:57   #2
nemoj sama.. radje odi frizerki
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 14:11   #3
Joj, nebi ja na tvom mjestu riskirala doma. Nikad neznaš kako će ispasti. Ja sam imala smeđu kosu sa svijetlo smeđim i plavkastim pramenovima prije i kad su mi dosadili htjela sam jednobojnu smeđu opet i pofarbala se doma i ispala skoro crna. a uzela normalnu smeđu,čak i svjetilju od moje prirodne. koma... prekrilo je meni sve pramenove šta je je,ali skoro crna
I onda su se sa vremenom kako se boja pocela ispirati opet malo nadzirali pramenovi pa sam na kraju otišla frizerki koja mi je stavila predivnu smeđu i nije bilo problema.
Sad cu uskoro samo preljev stavit da obnovim sjaj.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 14:41   #4
upravo me decko upozoril da su me curke krivo shvatile

ni ne mislim sama..k frizeru cu...ova slikica je samo prikaz kaj hocu od prilike

i bas to me zanima..kaj ona ce me farbat pa nakon nekon vremena preljev ili kak...jel moze kaj poci po zlu?? preporuite mi nekog ko dobro radi te drasticne promijene?
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 14:45   #5
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
upravo me decko upozoril da su me curke krivo shvatile

ni ne mislim sama..k frizeru cu...ova slikica je samo prikaz kaj hocu od prilike

i bas to me zanima..kaj ona ce me farbat pa nakon nekon vremena preljev ili kak...jel moze kaj poci po zlu?? preporuite mi nekog ko dobro radi te drasticne promijene?
Pa onda nemaš frke.
Reci frizerki da želiš smeđu boju kakvu si imala s tim da prekrije tvoje pramenove. vjerojatno ce ti rec da ceš morat doc na još jedno farbanje jer pramenovi izviru pranjem.al sigurno ce ti smješat dobru nijansu.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 14:49   #6
valjda ce ispast kak treba...jer jednoj curi se dogodilo da su joj se stvorili nekakavi zeleni pramenovi pa me to malo splasilo
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 14:40   #7
Smile

ja sam također imala plave pramenove, koji su s vremenom toliko prevladali da sam skoro da mi je cijela kosa bila plava.
Prirodno sam smeđokosa, i prije desetak dana mi je došlo da se prefarbam
i odabrala sam(na paleti boja kod svoje frizerke) tamno-plavu boju.
Ispala mi je tamno-smeđa koja se polako pranjem ispire i sad mi je došla na neku lijepu boju.
Moram ti priznati da mi je za to treebala velika hrabrost jer sam dugo imala plave pramenove, pepeljaste
Reakcije mojih bližnjih su pozitivne...
katja-barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:34   #8
[QUOTE=gljivek;7238903]upravo me decko upozoril da su me curke krivo shvatile

ni ne mislim sama..k frizeru cu...ova slikica je samo prikaz kaj hocu od prilike

i bas to me zanima..kaj ona ce me farbat pa nakon nekon vremena preljev ili kak...jel moze kaj poci po zlu?? preporuite mi nekog ko dobro radi te drasticn


ma jesi ti međimurka ili zagorka'??
kolačićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 17:24   #9
kad se farba iz plave u smeđu obavezni je staviti 1 cm crvene boje da kosa nebi pozelenila,i uvik je dobro stavit nijansu tamniju boju od one koju bi tila
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 22:11   #10
prije dvije godine sam bila u istoj situaciji. mene je frizerka pofarbala sa keune preljevom(ne farbom!) i od tada sam ovisna o njemu. kosa je sjajna, imas veliki izbor smeđih nijansi i sto je najvaznije jako se slabo ispire- nakon provg prefarbavanja plave,boja mi je trajala neka 2-3 mjeseca. a vjeruj mi nisam hodala sarene glave po gradu. uglavnom ja bih svakome prvo preprucila te preljeve.sretno i javi kako je proslo.
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:24   #11
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
prije dvije godine sam bila u istoj situaciji. mene je frizerka pofarbala sa keune preljevom(ne farbom!) i od tada sam ovisna o njemu. kosa je sjajna, imas veliki izbor smeđih nijansi i sto je najvaznije jako se slabo ispire- nakon provg prefarbavanja plave,boja mi je trajala neka 2-3 mjeseca. a vjeruj mi nisam hodala sarene glave po gradu. uglavnom ja bih svakome prvo preprucila te preljeve.sretno i javi kako je proslo.
Jedva čekam da ga stavim. I to ovaj tjedan kad nađem vremena.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 00:04   #12
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Jedva čekam da ga stavim. I to ovaj tjedan kad nađem vremena.
Jel se ti farbas isto s tim keune preljevom? koliko placas farbanje?
Ja sam kod svoje bivse frizerke placala na dugu kosu nekih 160 kunica. bivsa je zato jer je u nekom trenu prestala koristiti taj preljev kad su nesto mijenjali pakovanje sadasnja frizerka me na kosu do ramena oderala 250 kn. i btw mislim da nije estetic uvema mjesto gdje jedino dobro mijesaju boje, kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje, tako da ja definitivno nisam za davanje basnoslovnih cifri za farbanje.
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 10:02   #13
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje

Vjeruj mi nije ti baš tako lako naučit mješat boje. Kad sam tek počela radit naravno to je bilo ja to neću nikad znat, i tek nakon godinu,godinu i pol sam se usudila pomiješati samo dvije boje...
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:04   #14
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
Jel se ti farbas isto s tim keune preljevom? koliko placas farbanje?
Ja sam kod svoje bivse frizerke placala na dugu kosu nekih 160 kunica. bivsa je zato jer je u nekom trenu prestala koristiti taj preljev kad su nesto mijenjali pakovanje sadasnja frizerka me na kosu do ramena oderala 250 kn. i btw mislim da nije estetic uvema mjesto gdje jedino dobro mijesaju boje, kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje, tako da ja definitivno nisam za davanje basnoslovnih cifri za farbanje.
Nemam ti ni ja baš para za bacanje ali idem frizerki koju jako dobro poznam,dugo puštam kosu i od kad sam ju počela puštat se samo ona o njoj brine. Tako da zna šta hoću i šta mi kosa treba. Stavlja mi Keune preljev da i naplati mi 140 kn sve zajedno, znaci pranje kose i to.. ali ja dok stavljam preljev znaci svaka tri mjeseca kažem da mi i vrhove podšiša da kosa bude zdrava. I onda svaka 3. mj odvojim oko 180 kn za preljev,vrhove. i to je to. Više mi ni netreba.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:16   #15
kakav tocno preljev? da li ti je mijesala boje i dodala 3% hidrogen?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:20   #16
Ak' sam ja ispala dobro iz crne u smeđu onda budeš i ti iz plave u smeđu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:29   #17
...curke... ...malo ste me skulirale moram reci...kad produ ispiti i budem smirena prepustam se u ruke frizerkice
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:33   #18
sad ste mene uplašili... mislila sam kada odem doma za vikend da me sestra ofarba u smeđe, sad sam farbano plava i puklo mi je da želim biti smeđa.. ali sad me je strah da ne budem zelena a frizerka mi je na porodiljnom... kaj da radim? ako kupim tamnije smeđu jel moguće da izbjegnem to zelenilo? ili ću biti pretamna, ne želim biti opet crna..

i btw. ja nemam pramenove nego sam cijela plava, skoro pa pepeljasto
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 01:05   #19
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
sad ste mene uplašili... mislila sam kada odem doma za vikend da me sestra ofarba u smeđe, sad sam farbano plava i puklo mi je da želim biti smeđa.. ali sad me je strah da ne budem zelena a frizerka mi je na porodiljnom... kaj da radim? ako kupim tamnije smeđu jel moguće da izbjegnem to zelenilo? ili ću biti pretamna, ne želim biti opet crna..

i btw. ja nemam pramenove nego sam cijela plava, skoro pa pepeljasto
Obavezno onda u tu smeđu stavi kap crvene bilo koje, ali ne onu drečavu...
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 20:09   #20
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ak' sam ja ispala dobro iz crne u smeđu onda budeš i ti iz plave u smeđu
Je l' ti bilo teško vratiti se iz crne u smeđu? Da li ti je uspjelo iz prve?
Ki-Ki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.