Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2015., 15:05   #2561
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Koja kutija bi bila dobra za cokoladnu srednje smedu boju? Imm dosta cokoladnih ali su bas tamne, ili ispadaju tamnije nego sto su na slici..

Ovo mi se svida
Ja sam ovu boju dobila kad se farbam sa Garnier Olia 6.0
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 01:55   #2562
Curke, kako dobiti ovo? Dvobojni pramenovi kao što piše ispod slike ili radije farbanje kose pa onda tek svijetliji pramenovi? http://therighthairstyles.com/15-gla...te_highlights/
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:31   #2563
Jedno brzo pitanje, voljela bi mozda probati Marijel boje, a cilj mi je da se ofarbam u boju najslicniju prirodnoj. Zadnji put kod frizera sam izabrala krivu nijansu, dakle cilj je bio da mi stavi neki mix 7 i 8 (mislim da su bile 7.1 i 8.1, ne sjecam se koje marke), ali kako je ta boja ispala nijansu svjetlija od moje kose, sad okolo hodam sa bakreno narancastom bojom koja mi je uzasna. Prirodna mi je nekakva ash dark blonde i bila sam uvjerena da ako ofarbam u 6, da ce biti pretamno. Sta bi me savjetovale? Cilj mi je maknut taj uzasan pigment, a ne da mi se kod frizera jer majkemi uvijek nesto zaj.. (tj nemam vise zivaca s njima da bi ih tak detaljno istrazivala).

EDIT: e i koja je razlika izmedju 6.1, 6.12, 6.13, itd. Jel ima neki sajt na kojemu je to objasnjeno? Nikako da to pronadjem.

Zadnje uređivanje Rhaenyss : 21.04.2015. at 12:46.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 19:59   #2564
Cure jel se netko ofarbao loreal casting creme gloss u nijansi 300, jel ispadne crno i jel ima crveni odsjaj ili? Hvala
purple757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 12:16   #2565
ajme moram vam uslikati kako sam jučer dobila prekrasnu prekrasnu svijetlije smeđu sa ledenim podtonom (sivkastim) preoduševljena sam.
KOristila sam wella illuminu 8/1 i miješala sa 2/3 9% hidrogena i 1/3 6% hidrogena.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:58   #2566
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ajme moram vam uslikati kako sam jučer dobila prekrasnu prekrasnu svijetlije smeđu sa ledenim podtonom (sivkastim) preoduševljena sam.
KOristila sam wella illuminu 8/1 i miješala sa 2/3 9% hidrogena i 1/3 6% hidrogena.
Gdje kupujes wella illuminu?
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 12:46   #2567
na ebayu
stavim sliku boje poslije
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:01   #2568
Koju boju stavit da se kosa ne potamni , znači da ostane ista dubina boje, jedino što želim je odsjaj , tj. da vuče na neku narančasto smeđu, da bude TOPLA boja.
Trenutno mi je boja ova
https://mrsmarina.files.wordpress.co...ir-2.jpg?w=500
a ja bih ovo
http://maomaotxt.com/wp-content/uplo...r-qqgcsfyg.jpg
http://cf.ltkcdn.net/hair/images/std...hair-shade.jpg

strah me da ne ispadne pretamno ili prenarančasto
Arose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:37   #2569
smiksaš neki preljev od boje koja je iste dubine kao ta ili čak nešto svjetliju uzmeš. meni to izgleda kao 5-ica što sad imaš, možeš komotno neki preljev smiksati sa narančastom ili crvenom 6 ili 7. uzmeš slabiji hidrogen od 3% i trebalo bi funkcionirati.

samo čekaj da ti netko povrdi ovo da ne bih nešto bila kriva.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:53   #2570
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
smiksaš neki preljev od boje koja je iste dubine kao ta ili čak nešto svjetliju uzmeš. meni to izgleda kao 5-ica što sad imaš, možeš komotno neki preljev smiksati sa narančastom ili crvenom 6 ili 7. uzmeš slabiji hidrogen od 3% i trebalo bi funkcionirati.

samo čekaj da ti netko povrdi ovo da ne bih nešto bila kriva.

Hvala.
Da, da, ovo je Wellina petica što sad imam.
Mislila sam npr. ovak nešto http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=60445320 , ali to je četvorka i strah me da uopće neće povuci na topliju nijasno nego da ću ispast crna.
Arose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:38   #2571
ili još bolja opcija ako netko zna za neki toplo smeđi preljev, da hvataa na lagano narančasto, tj ne smeta mi narančasti odsjaj
Arose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:41   #2572
loreal rado ispadne tamniji. radije uzmi neku šesticu sad. četvorka ti defintivno potamnjuje postojeću boju, znači moraš gledati 5, 6 ili 7 čak. 5 ti bi bila najbolja radi izrasta, samo treba pogoditi nijansu. najbolje miksati 2 boje.

ako si iz zg, probaj otići u keune dućan da vidiš što tamo kažu
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:57   #2573
Sta mislite koliko je ovo komplikovano izvesti na trenutno ofarbanoj kosi Subrina saten 5.6-cokolada, a prirodna mi je takodjer tamno tamno smedja? Trenutno krecem u potragu za frizerom u sarajevu koji bi mi ovo uradio, ali daj boze...



Bulletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:24   #2574
prve dvije slike su više kao flamboyage, meni se čini, a druge dvije su kombinacija ombre + balayage (kolko sam ja skužila? ) ... meni se kombinacija tog dvoje jako sviđa, imaš na you hrpetinu videa kako to napraviti sama, da ja imam smeđu kosu, ne bih se uopće ustručavala ovo napraviti sama, i to tehnikom hair painting, baš doslovce slikanje kose, uzimaš random pramenove i četkom tapkaš blajh, natapkaš najviše na vrhove...

ja imam drugi problem, kosa mi je plava s velikim miš-smeđim izrastom, i imam želju napravit si ombre balayage tako da zapravo moram farbati nekom svijetlosmeđom s gornje strane kako bih dobila slabije intenzivan i prirodniji prijelaz... e to je tek umjetnost i znanost
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:53   #2575
hej cure htjela bi ovaku neku boju kose kao što ima Alexa Chung, trenutno mi je izrast(smedi) a vrhovi svijetlo smede-na žuto idu. Imam crveni pigment, a uvjek kad uzimam boje ispadnem crna šta mi savjetujete htjela bi se sama bojati jel vise ne vjerujem frizerima
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 09:59   #2576
leonalea, uzmi boju koja nije tamnija od šestice ili čak sedmice. Proizvođači u pravilu imaju drugačije oznake za podtonove, pa potraži za hladni kako bi malo neutrailizirala crvenilo. Ako nisi sigurna u brojeve i oznake, uzmi čistu šesticu ili sedmicu.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 21:25   #2577
kad sam bojala sa 7 bila sam svijetila od te na slici islo mi je na naranđasto bojala sam s l'oreal prodigy 7.0
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 10:47   #2578
Leonalea, moja je kosa tamnosmeđa s gro crvenog pigmenta i tijekom godine izrast bojam peticom, a ljeti, kada malo posvijetli, šesticom. Neobično mi je što ti je sa sedmicom ispala svijetlije od kose prikazane na slici, a još više što je povukla na narančasto Probaj upitati na temi o bojama za kosu, sigurno će netko imati pametniji savjet
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 21:13   #2579
Quote:
Bulletina kaže: Pogledaj post
Sta mislite koliko je ovo komplikovano izvesti na trenutno ofarbanoj kosi Subrina saten 5.6-cokolada, a prirodna mi je takodjer tamno tamno smedja? Trenutno krecem u potragu za frizerom u sarajevu koji bi mi ovo uradio, ali daj boze...



Boja je predivna,mislim da se radi o pramenovima.

Jako lijepo i prirodno.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 21:15   #2580
zna li netko gdje se može kupiti boja za kosu trio color od subrine?
u dm-u je više ne drže, u kozmu i bipi ne drže. ima li možda u milleru ili negdje drugdje?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.