Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2011., 18:25   #1
Srp, čekić, zvijezda, JNA, CCCP... isprejani duž tri kilometra šetnice u Brelima

''Nakon što su ove zime u tri navrata rušili i sprejali novoizgrađenu šetnicu i dječje igralište, nepoznati vandali su u noći od ponedjeljka na utorak crkvenim sprejom „obilježili“ breljansku šetnicu od kamena Brela, simbola turističkog bisera, do Jakiruše u dužini tri kilometra.
...
Po samoj šetnici, kantama za otpatke, tuševima, kamenu, crvenim sprejem ispisani su komunistički znakovi, slova JNA, CCCP, srpovi i čekići, crvene zvijezde, anarhija.''

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna...7/Default.aspx

Je li ovo pokazatelj da Republika Hrvatska, čak ni nakon 20 godina demokracije i samostalnosti, nije uspjela raščistiti s avetima komunizma?
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 18:53   #2
nije ovo je pokazatelj da svaki glupan može kupit sprej i išarat po grada kao po Splitu i Brelima i bit u novinama vijest dana, dakle svi po sprejeve!!! Nemojte dozvolit da neko drugi bude vijest dana, budite vi vijest dana, jedinstven osjećaj - kao Coca Cola!
geronimo34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:00   #3
to je jedino šta mogu napraviti! i još se čude kad ih napadnu.
pa normalno kad dolaze ovdje radit sranja, niti ih ne trebamo
NeopitroiD85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:01   #4
Quote:
Nakon što su ove zime u tri navrata rušili i sprejali novoizgrađenu šetnicu i dječje igralište, nepoznati vandali su u noći od ponedjeljka na utorak crkvenim sprejom „obilježili“ breljansku šetnicu od kamena Brela, simbola turističkog bisera, do Jakiruše u dužini tri kilometr
Sramota za jedan list. Da se nalazimo u normalnoj zemlji za ovo bi se trebale novine ispricati.

Jos jednom kazem samo sarajte kada ste u mentalitetu sela.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:04   #5
...

Sad mi je jasno zašto su prije dvi godine pretuki onu njemačku obitelj... čisti kriptokomunisti i to staljinisti....


http://www.jutarnji.hr/petorica-polu...relima/310075/
demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 14:45   #6
Očekujem brzi rekaciju milicije i najmanje 4 mjeseca za počinitelje.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:03   #7
Quote:
demon kaže: Pogledaj post
Sad mi je jasno zašto su prije dvi godine pretuki onu njemačku obitelj... čisti kriptokomunisti i to staljinisti....


http://www.jutarnji.hr/petorica-polu...relima/310075/
Na budalu možeš naići svugdje.
A ovo je napravi neki seronja koji 99% nije iz Brela,a o peterokraki zna da je nosio "Che Guevara" za kojeg misli da je nekakav Robin Hood
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:08   #8
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Na budalu možeš naići svugdje.
A ovo je napravi neki seronja koji 99% nije iz Brela,a o peterokraki zna da je nosio "Che Guevara" za kojeg misli da je nekakav Robin Hood
hahaha
ima bolji novi grafit u Gajnerima: Tko me to furt zove na moj tomato
Nije da podržavam, ali cijenim duhovitost na vlastiti račun
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:10   #9
svakakve bagre na more dolazi
ne možeš izkontrolirati sve

taj što je pisao je očigledno budala od kompleksa i obični provokator
ante zela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:17   #10
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Očekujem brzi rekaciju milicije i najmanje 4 mjeseca za počinitelje.
Milicija će da dejstvuje kad Ozna za vinovnike dozna...

@MiČo: što metnu čovjeka u navodnike?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 16:20   #11
Ma klinci svasta saraju. Mi kad smo bili mali sarali smo Ac/Dc , Metallica,Sever je Zvezda,Torcida,Volim seks i tako te bljuvotine,a ovo sad........u pitanju je politizacija drustva.
Petrasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 16:57   #12
Budala i njegovih pet minuta..
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 01:50   #13
Što li će tek sisačka mladež noćas napisati za premijerku
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 08:33   #14
ako je ovo odgovor na polavu ustaskih simbola na sve strane i ostalih priitivnih grafita, ja ga ne podrzavam samo iz jednog razloga, a to je neciviliziran odgovor na provokacije. Prag civiliziranosti je svakako upitan. a zastitta privatnog dobra mora biti policijski osigurana.
Ukoliko se radi o javnom dobru, onda je mzda to dobar turisticki potez, da i simpatizeri socijalnog uredjenja znaju da nece biti maltretirani zbog tog, nego da su dobro dosli ostaviti turisticke kune.
velihorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:56   #15
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
...Je li ovo pokazatelj da Republika Hrvatska, čak ni nakon 20 godina demokracije i samostalnosti, nije uspjela raščistiti s avetima komunizma?
možda brešan snima nastavak maršala?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 14:02   #16
Mogu se kladiti da su ovo napravili Mladi antifašisti grada Zagreba ili njihov priljepak Crvena akcija.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 14:57   #17
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Mogu se kladiti da su ovo napravili Mladi antifašisti grada Zagreba ili njihov priljepak Crvena akcija.
E ti su se isto pameti se napili....šahovnicu s prvim poljem bijelim i Zvonimirov križ proglašavaju fašističkim simbolima.Treba li napomenuti da je takva šahovnica bila službeni simbol Hrvatske Kraljevine od 15. stoljeća pa do 1918. godine?Ili da je Zvonimirov križ jedno od najvećih odlikovanja RH?

Mislim da bi policija trebala urgirati jer je to protuhrvatski i protudržavno nastrojena skupina:

http://www.mladi-antifasisti.hr/inde...=109&Itemid=71
bulađ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 21:47   #18
Quote:
bulađ kaže: Pogledaj post
E ti su se isto pameti se napili....šahovnicu s prvim poljem bijelim i Zvonimirov križ proglašavaju fašističkim simbolima.Treba li napomenuti da je takva šahovnica bila službeni simbol Hrvatske Kraljevine od 15. stoljeća pa do 1918. godine?Ili da je Zvonimirov križ jedno od najvećih odlikovanja RH?

Mislim da bi policija trebala urgirati jer je to protuhrvatski i protudržavno nastrojena skupina:

http://www.mladi-antifasisti.hr/inde...=109&Itemid=71
Kako bi rekao Alan Harper u Two and a half men kad mu zena nacrta hitlerove brkove: Shame one guy had to ruin it for everybody.

Tako je i s ovim.
MučkoĐubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 22:33   #19
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Mogu se kladiti da su ovo napravili Mladi antifašisti grada Zagreba ili njihov priljepak Crvena akcija.
Mogu bit i stranci. NE bi im bilo prvi put da provociraju.
Teodorik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 01:04   #20
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
[I]''Nakon što su ove zime u tri navrata rušili i sprejali novoizgrađenu šetnicu i dječje igralište, nepoznati vandali su u noći od ponedjeljka na utorak crkvenim sprejom „obilježili“ breljansku šetnicu od kamena Brela, simbola turističkog bisera, do Jakiruše u dužini tri kilometra.
...
Po samoj šetnici, kantama za otpatke, tuševima, kamenu, crvenim sprejem ispisani su komunistički znakovi, slova JNA, CCCP, srpovi i čekići, crvene zvijezde, anarhija.''

Je li ovo pokazatelj da Republika Hrvatska, čak ni nakon 20 godina demokracije i samostalnosti, nije uspjela raščistiti s avetima komunizma?
Nije.To je samo dio 70 godišnje tradicije makarskog kraja,koji se po naglašenosti takvih stvari razlikuje od ostatka Dalmacije.Uopće me ne čudi što se to dogodilo u bližoj okolici Makarske,a ne recimo,u Trogiru ili u Podstrani.
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.