Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2021., 12:19   #1
Ostavljen u najgorem trenutku

Molim pomoć. Nisam baš aktivan na forumu pa ako nešto pogriješim oprostite.
Uglavnom priča ide ovako.
Imam 34 godine, sin jedinac. U potresu su stradali stanovi od roditelja i moj vlastiti stan pošto smo živjeli u istoj zgradi, samo različiti ulazi.
Naime, bio sam sa jednom ženom u kratkoj vezi, 3 mjeseca, gdje je ona meni postala jako draga i tu leži najveći problem. Ostavljen u najgorem trenutku života. Kako sam sin jedinac, svi problemi su pali na mene. Roditelji bolesni, sve na meni od otkazivanja računa, slanja kojekakvih papira, uglavnom rješavanja svega i za sebe i za njih.
I tu dolazi najgori dio priče. Kada sam napokon našao stan za roditelje, do tada smo živjeli s bakom u stanu od 40 kvadrata, konačno sam krenuo naći i stan za najam za sebe.
Kako sam iz Siska, a radim u Zagrebu, predomišljao sam se gdje da si uzmem stan. Svi prijatelji i obitelj su mi u Sisku. Kako je navedena žena bila iz Velike Gorice, u razgovoru s njom sam rekao da ne znam gdje da uzmem stan jer ne želim biti sam u drugom gradu. Na to mi je ona rekla da uzmem u gorici jer imam nju tamo a i biti će nam lakše za viđanje. Navedena osoba ima 33 godine i živi s djetetom s roditeljima.
E sada dolazi najgori dio priće. Nakon dva dana što sam iznajmio stan i dao zadnje novce samo da imam svoj mir i da budem bliže njoj ona me ostavi. A razlog je bio taj da smo se posvađali oko jela. Ja sam poslao sliku što bi si skuhao i pitao je gdje je najbliža trgovina da si kupim namirnice. Na to je ona rekla da ja kompliciram previše. Moja reakcija je bila pretjerana priznam, rekao sam joj da ne znam u čemu je problem jer nisam nju tražio da mi skuha, i ako mi ne može pomoć u vezi mog pitanja da bolje da nije ništa rekla.
Do tada ona nije ništa znala o mojoj situaciji s roditeljima i svime što prolazim jer sam sve držao u sebi i nisam ju davio nikako s time. Onda sam rekao oprosti što sam tako reagirao, pod stresom sam, ispričat ću sve što me muči, na to je ona rekla da ju ne zanima. Da bi mi sljedeći dan rekla da mi nismo na istoj frekvenciji i da nebi dalje nastavljala vezu. Na to sam ja pokušao mirnim načinom objasniti da sam pod stresom i da sam pretjerano reagirao. I da nije fer od nje jer sam došao tu zbog nje, a ne zato što mi se sviđa grad kao grad. U Sisku sam mogao naći stan za duplo manje novaca i dalje putovati na posao za Zagreb. Nakon moga uvjeravanja da sam pretjerano reagirao, puknuo sam do kraja, a razlog je taj što sam uzeo stan i budem odbačen samo tako. Nakon toga sam joj izrekao uvrede za koje priznam da su pretjerane ali su rečene u ljutnji i bijesu. Rekao sam joj da živi sa roditeljima i djetetom u kući u kojoj joj oni plaćaju najam i da ona ne razumije kako je to kada se sam moraš snaći i plaćati sve jer nemam pomoć od roditelja koji su u mirovini. Dalje što sam rekao da sam ja htio ozbiljnu vezu, a ona očito ne jer me ostavila samo tako nakon što sam došao u drugi grad zbog nje i da je očito samo za iskoristi i odbacit jer očito nije htjela vezu što je pokazala a svojim postupcima.
Nakon što sam se ohladio, ispričao sam se za uvrede, jer stvarno nisam mislio, i želio se pomiriti ali ona ne želi. Sada kaže da joj nije stalo i ignorira me.
Molim pomoć, riječ utjehe bilo što, ja znam da sam pogriješio s tim uvredama i sebe krivim za sve i zato mi je još teže. Do tada je bilo sve idealno, čuli se svaki dan više na njenu inicijativu.
Stan sam otkazao, i ta priča me koštala 6000 kuna. Sve je išlo preko ugovora, mjesec dana je otkazni rok plus režije za ta dva mjeseca. Prespavao sam tamo dvije noći.Ali nju ne zanima ništa. Jednostavno sam šokiran njenim ponašanjem i ne mogu doći sebi da netko nema nimalo susosjećanja.
Ponašao sam se prema njoj stvarno lijepo i ničim nije dala do znanja da bi mogli tako završiti. Zaista se teško nosim s ovom situacijom iako je to sve bilo prije mjesec dana..
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 12:44   #2
Nekako mi se čini da oboje imate issues sami sa sobom. A na temelju tvojih reakcija koje si opisao mi se čini da nije pogriješila što te odlučila otkantati.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 12:55   #3
Moja reakcija je bila pretjerana, to priznam, ali isto tako sam se i ispričao iskreno. Dok smo bili u vezi držao sam je kao kap vode na dlanu. Niti sam joj ikada išta prigovarao niti ništa. Imao razumijevanja za nju i dijete i da nema vremena. Dolazio u vg da se vidimo na sat vremena i bio zadovoljan, dok je ona došla svega 5 puta u Sisak. Nije mi pomogla ni u selidbi niti ičemu, sam sam očistio stan kad sam se uselio. pokušavam nači način da sebe opravdam i da se ne krivim toliko. Svaki dan si govorim nije te cjenila, ništa što si radio za nju pa i došao kod nje, a ona te otkantala samo tako.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:09   #4
Možda je očekivala da ćeš kad se doseliš pozvati nju u stan da skupa živite, a ti ni da bi.
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:11   #5
Nije to očekivala, ipak ima dijete, a i sama je rekla da li si ti očekaivao da ćemo živjeti zajedno? Nisam očekivao, očekivao sam da se nećemo vozat vamo tamo i da ćemo si olakšat viđanja i ne gubit vrijeme na vožnju. Nisam dijete ni upoznao, rekao sam upoznat ću ju kad ti budeš htjela. Nisam ništa htio forsirat.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:22   #6
Možda to sad ne vidiš, ali bolje ti je ovako. Nađi si stan gdje tebi najviše odgovara, a ne drugima i uživaj u miru dalje od komplikacija. Već će neka naići.
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:28   #7
Ali meni nije jasno, u svem tom kaosu, da ona nije mogla shvatit mene, i to što sam napravio za nju. I to me najviše grize. I to što me odbacila i sada ignorira. Rekao sam joj da mi ni novci nisu važni što sam izgubio na stan, ali nju to ne zanima. Kada mi je trebala biti najveća podrška, s njom stvarno nisam mislio na probleme, ona me ostavi zbog svađe o hrani, zapravo prepucavanja, od tuda je sve krenulo.
Više sam razočaran načinom na koji je prekinula i ne shvaćanjem toga da sam došao zbog nje, ipak to nešto znači zar ne? Sada sam se vratio nazad u Sisak. I pokušavam se skubicirat ali mi baš ne ide. Baš mi je teško to sve palo. I još saznam neki dan da mi je zgrada za rušenje, a svi znamo koliko se mora čekati država da se sve to riješi, od samih papira pa do realizacije npr. izgradnje nove zgrade.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:39   #8
Quote:
stableman-1 kaže: Pogledaj post
Ali meni nije jasno, u svem tom kaosu, da ona nije mogla shvatit mene, i to što sam napravio za nju. I to me najviše grize. I to što me odbacila i sada ignorira. Rekao sam joj da mi ni novci nisu važni što sam izgubio na stan, ali nju to ne zanima. Kada mi je trebala biti najveća podrška, s njom stvarno nisam mislio na probleme, ona me ostavi zbog svađe o hrani, zapravo prepucavanja, od tuda je sve krenulo.
Više sam razočaran načinom na koji je prekinula i ne shvaćanjem toga da sam došao zbog nje, ipak to nešto znači zar ne? Sada sam se vratio nazad u Sisak. I pokušavam se skubicirat ali mi baš ne ide. Baš mi je teško to sve palo. I još saznam neki dan da mi je zgrada za rušenje, a svi znamo koliko se mora čekati država da se sve to riješi, od samih papira pa do realizacije npr. izgradnje nove zgrade.
Izvini kužim da si u kaosu - ali nije malo pretjerano poslije tri mjeseca veze očekivati da će neko trpjeti tvoje istresanje? Vjeruj, ja sam i bila sam u jos gorim situacijama, ali bi definitivno kužila da me neko otkači jer histeriziram jer sam pod stresom. Nije mi ta osoba boks vreća. I koliko znam, u V.Gorici ima popriličan broj trgovina, bar koliko u Sisku- tako:da, kompliciraš

I što si se iselio iz stana koji si platio? Daj, ono, pa nemaš 5 godina ( bliži ti Zagreb, dao si već novce, u takvoj situaciji se kupiš i ideš..) Možda bi mogao popričati sa nekim, jer si još pod šokom, ne zbog ženske nego zbog potresa i ostalog
Ertrinken is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:55   #9
Prekinuli smo poslije valentinova. U ni jednom trenutku se nisam istresao na nju do tada, ako se to može nazvat istresanje skuhat ću si sam, nisam tebe tražio. Od toga je sve krenulo.
A zašto sam se vratio, zato što nemam nikoga u gorici, mogu doći s posla i gledati tv. Ovako mi je lakše bar imam s kim popričat kad dođem kući.
I ne znam zašto me taj prekid tako boli, jel to sve od potresa stres, žbuka je padala po meni i gledao sam kako zidovi pucaju. Mislio sam da sam gotov.
U trenu ti nestane nešto za što sam praktički skupljao od kad sam se zaposlio. I onda gledaš oca kako je jako loše zbog svega toga, a znaš da se ne smije živcirati zbog bolesti koje ima.
Sve me je to dotuklo, i ja sam joj probao objasnit zašto sam tako reagirao i ispričao se više puta, ali ona je rekla da je ne zanima. Ne zanima je što mi se događa u životu a u vezi je sa mnom.
Uglavnom došao sam da budem bliže njoj. A ona se ponesla kako se ponesla prema meni. I kada sam vidio da nema ništa od toga, i dalje sam htio normalnim tonom, mnogo puta sam rekao ajmo razgovarat, ali ona je idalje raspravljala i to je dovelo do svađe i mojih uvreda za koje sam se ispričao više puta jer sam vidio da ne reagira uopće na mene nikako. Kao da sam stranac, neka nevažna osoba.
Do tada je bilo sve savršeno, niti sam se istresao na nju niti povisio glas.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:01   #10
Nisi ti njoj niti bio previše zanimljiv, odgovaralo joj je da si dalje pa sad kad si došao bliže presjekla je to što bi moglo ići bliže i dublje u neku konkretniju vezu. Razlozi i reakcije su smiješni za dvoje odraslih ljudi, no nisu baš neki razlog za tako nepošteni odjeb iznenada. Tjeraj dalje u nove pobjede i zaboravi ovu epizodu što prije.
__________________
Stavovi i izjave su osobno vlasništvo i nisu prenosive na treće osobe!
Snorrdlax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:03   #11
Sam si rekao, bili ste u kratkoj vezi - 3 mjeseca.
Previše problema i konflikata za tako kratko razdoblje, uključujući svađe, odnosno tvoje pretjerano burne reakcije i vrijeđanja. Ne seliš se zbog nekog nakon par mjeseci viđanja. Uostalom, to je bila tvoja odluka i ti sad snosiš posljedice, trebao si prilikom odluke o selidbi u formulu uračunati i rizik koji uključuje mogućnost prekida s njom. Nije ti ona kriva. Nije njena dužnost ostati s tobom.
Ovo što se na koncu dogodilo je jednostavno posljedica vašeg odnosa i ponašanja.
Saša Marlowe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:06   #12
Quote:
Snorrdlax kaže: Pogledaj post
Nisi ti njoj niti bio previše zanimljiv, odgovaralo joj je da si dalje pa sad kad si došao bliže presjekla je to što bi moglo ići bliže i dublje. Razlozi i reakcije su smiješni uza dvoje odraslih ljudi, no nisu baš neki razlog za tako nepošteni odjeb iznenada. Tjeraj dalje u nove pobjede i zaboravi ovu epizodu što prije.
Hvala, bar da je netko uz mene. I ja smatram da su razlozi za prekid pretjerani, zato sam i tražio razgovor i pomirenje. Do tada nije davala nikakve naznake da me ne želi bliže, viđali smo se svaki drugi dan, i to više na njenu inicijativu.
Ja nisam ni zahtijevao da se viđamo svaki dan, isto kao i do sada samo nebi trošili novac na gorivo. Ipak košta sk-vg svaki drugi dan. I da isto na njenu inicijativu smo se viđali svaki drugi dan, bila bi tužna da se ne vidimo- tako je bar pričala. Ali ja stvarno ne znam zašto me taj prekid toliko boli, valjda zbog svega ovoga što mi se desilo, pa još i to. I onda njeno ignoriranje na moje poruke i na kraju je poslala da joj nije stalo i zablokirala me.

Ljudi prelaze i preko puno gorih stvari, a da je ovo razlog za prekid nakon mog ispričavanja i pokušaja normalnog razgovora, mislim da nije. Bar ja mislim da sam se ponesao ok. Ok izrekao sam uvrede, ali isto tako i povukao ih i ispričao se.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:09   #13
Naišao si na pogrešnu curu skroz (za svoj karakter). Ne treba ti to. Nisi ničija vreća za udaranje. Probao si popraviti stvar, ona neće i zaboli te.
Pod stresom si od potresa i svega...sada je najgore vrijeme za tražiti "spas" i razumjevanje u nekoj osobi. Još te i oni nagaze.

Okreni se sebi i gledaj da se dovedeš u red. Na zdravlje dragih ljudi i potrese ne možeš utjecati ali na to koga puštaš u svoj život (i na što pristaješ) možeš. Ako je zgrada za rušenje, ne znači da si i ti.

Možeš ti i bolje (valjda) od žene s djetetom koja te tretira kao nebitnu osobu.
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:11   #14
Quote:
Saša Marlowe kaže: Pogledaj post
Sam si rekao, bili ste u kratkoj vezi - 3 mjeseca.
Previše problema i konflikata za tako kratko razdoblje, uključujući svađe, odnosno tvoje pretjerano burne reakcije i vrijeđanja. Ne seliš se zbog nekog nakon par mjeseci viđanja. Uostalom, to je bila tvoja odluka i ti sad snosiš posljedice, trebao si prilikom odluke o selidbi u formulu uračunati i rizik koji uključuje mogućnost prekida s njom. Nije ti ona kriva. Nije njena dužnost ostati s tobom.
Ovo što se na koncu dogodilo je jednostavno posljedica vašeg odnosa i ponašanja.
Razloga je bilo više za preseljenje, ali mogu reći ona je glavni bila. Blizu mi je posao, a opet blizu mi je Sisak. I ne kažem ja da me ona natjerala ili da je bila dužna ostati sa mnom, ali ona je sama rekla imaš mene ovdje ako dodješ, i ja sam od tada počeo tražiti intenzivno stan u zg-u ili u vg. Mi smo bili tri mjeseca zajedno, ni jednu svađu nismo imali do te prepirke oko kuhanja.

i kada je rekla imaš mene, mislio sam ok, valjda joj je stalo do mene. Inače uvijek promislim sto puta, i sada idem bez razmišljanja i u što me to dovelo, da se osjećam kako se osjećam.

Burno sam reagirao, ali baš da je to toliko burna reakcija koja se ne može riješit razgovorom? Mislim da nije.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:12   #15
Moj savjet ti je da prvo središ svoju trenutnu situaciju (sam sebe, roditelje...itd)

Kad posložiš kockice i staneš opet na noge ne brini doći će opet ženska osoba u tvoj život. Sa puno problema u životu teško je započeti neki zdrav i ozbiljan odnos sa nekim.

A u jednu ruku si se spasio jer žena sa djetetom od +30 godina koja živi sa roditeljima, a život je nije na to natjerao i nije baš jackpot.
__________________
Bolje vrabac u ruci, nego vrabac na grani...
spalatinino1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:16   #16
Quote:
spalatinino1988 kaže: Pogledaj post

A u jednu ruku si se spasio jer žena sa djetetom od +30 godina koja živi sa roditeljima, a život je nije na to natjerao i nije baš jackpot.
I to ti je istina. Možda možeš i bez takvih.
__________________
Stavovi i izjave su osobno vlasništvo i nisu prenosive na treće osobe!
Snorrdlax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:18   #17
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
Naišao si na pogrešnu curu skroz (za svoj karakter). Ne treba ti to. Nisi ničija vreća za udaranje. Probao si popraviti stvar, ona neće i zaboli te.
Pod stresom si od potresa i svega...sada je najgore vrijeme za tražiti "spas" i razumjevanje u nekoj osobi. Još te i oni nagaze.

Okreni se sebi i gledaj da se dovedeš u red. Na zdravlje dragih ljudi i potrese ne možeš utjecati ali na to koga puštaš u svoj život (i na što pristaješ) možeš. Ako je zgrada za rušenje, ne znači da si i ti.

Možeš ti i bolje (valjda) od žene s djetetom koja te tretira kao nebitnu osobu.
Hvala. I ja mislim. Bio sam u vezi 6 godina i prekid me nije bolio toliko koliko ovaj. Valjda zbog svega što se izdešavalo u kratkom vremenu. I onda njeno ponašanje nakon toga, da me ignorira, blokira i onda kaže nije mi stalo.
Meni nije smetalo što ima dijete, čak je to bio i plus u mojoj glavi. Reko ona mora biti ozbiljna ipak ima dijete. I volim djecu. Ipak mislim da njoj nikad ni nije bilo stalo do mene kako je pričala.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:20   #18
Quote:
spalatinino1988 kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da prvo središ svoju trenutnu situaciju (sam sebe, roditelje...itd)

Kad posložiš kockice i staneš opet na noge ne brini doći će opet ženska osoba u tvoj život. Sa puno problema u životu teško je započeti neki zdrav i ozbiljan odnos sa nekim.

A u jednu ruku si se spasio jer žena sa djetetom od +30 godina koja živi sa roditeljima, a život je nije na to natjerao i nije baš jackpot.
Ok ja sam tu nisko udario jer sam rekao da živi s roditeljima s djetetom. Ipak nema nekakvu plaću da može sama živjeti, razumijem i to. Ali mene je najviše zabolilo to što ona nije razumjela kada sam joj rekao da se ja sam moram pobrinut za to gdje ću živjeti a ona ne, jer živi s roditeljima.

Roditelji su imali ušteđevinu hvala Bogu i mogli su si kupiti stan, a ja ću pričekati da vidim kako se situacija odvija sa zgradom, ne ulazi mi se u kredit za cijeli život.

A zašto sam temu otvorio, jer zbilja me ona uvjerila da sam ja kriv za sve što se desilo, i grizem se iz dana u dan, što bi bilo da to nisam rekao, jel bi bili i dalje zajedno, jesam ja zbilja loša osoba itd..
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:29   #19
Čini se da si malo sitničav i komliciraš gdje ne treba. Što se imaš gristi što te ona ostavila i zbog čega. Iskoristi život, ne dozvoli da prolaze dani u grižnji oko takvih sitnica. Nije bit u tome što je tko kome rekao, to je samo povod. Mislčim da je u njenoj pozadini nešto što nju muči i stvara pritisak. Ne znamo kako je ona došla od djeteta, s kime i na koji način. moguće da su tu ostale neke posljedice, možd nju starci tlače nečim, možda se boje da ti ne useliš k njima..Stotinu možda zbog kojih možeš glavu razbijati, ali ti je sve i dalje isto.
Podvući crtu i ajmo dalje.
__________________
Stavovi i izjave su osobno vlasništvo i nisu prenosive na treće osobe!
Snorrdlax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 14:40   #20
Quote:
Snorrdlax kaže: Pogledaj post
Čini se da si malo sitničav i komliciraš gdje ne treba. Što se imaš gristi što te ona ostavila i zbog čega. Iskoristi život, ne dozvoli da prolaze dani u grižnji oko takvih sitnica. Nije bit u tome što je tko kome rekao, to je samo povod. Mislčim da je u njenoj pozadini nešto što nju muči i stvara pritisak. Ne znamo kako je ona došla od djeteta, s kime i na koji način. moguće da su tu ostale neke posljedice, možd nju starci tlače nečim, možda se boje da ti ne useliš k njima..Stotinu možda zbog kojih možeš glavu razbijati, ali ti je sve i dalje isto.
Podvući crtu i ajmo dalje.
Mislim da nema straha da ću se ja njima useliti, nakon potresa me zvala da dođem k njima spavat ako nemam gdje, nisam otišao ni jednom.

Priznam da sam sitničav, ali grizem se.

Još jedna stvar, imao sam osjećaj da mi se ponavlja prošlost. Veza od 6 godina koja je završila prije dvije godine, oboje smo radili slabo plaćene poslove i nikako nismo mogli početi zajedno živjeti. I tada smo saznali da se prodaje stan od susjeda. Ona je forsirala da ga kupimo jer je bio jeftin dosta. Tako sam i završio u zgradi u kojoj i moji žive. Da bi ona nakon 6 mjeseci rekla da smo pogriješili što smo uzeli stan blizu mojih, moji nikada nisu došli nenajavljeno niti često. Čak je ona svaki dan prije posla išla k njima piti kavu. Ja sam imao posao na određeno koji nije bio siguran i ona me forsirala da dignem kredit i da radimo svatove i idemo na dijete. Ja sam rekao da pričekamo bar da ja imam posao za stalno. Onda je počela prigovarati za cijelu moju obitelj da ne valjaju, ja to nisam dopuštao.a oni su nam dali značajnu svotu novca za stan. Bez njihove pomoći toga ne bi bilo.
I mjesec dana nakon što smo prekinuli, ona se uselila kod nekog lika. I kad sam isplatio sve novce što je ona dala za stan, ravno nakon dva mjeseca potres mi ga uništi.
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger