Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2010., 16:13   #2721
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Ja sam pisala jer je moja mama uzela njihovu liniju essence of snake...ful je zadovoljna..linija je namijenjena njenim godinama..bore i to..kaže mi da je baš opuštajuća..ulovila sam jučer reklamu na Novoj tv...uglavnom , zagrijala sam se za onu kolekciju od zlata jer mi se nekako čini da bi to bilo najprimjerenije mojim godinama..ja sam baš pitala curke prije koji dan da mi preporuče neku kremu za ovu zvjersku zimu...možda da razmislim o toj s biserima onda ipak?..biseri?..zlato?..hmmmmmm
a cuj... ja sam prezadovoljna biserima... nisam pretjerano gledala za zlato, iako mi se čini dobro, antioksidans, sve ono šta je opisano... koliko sam skužila, biseri i zlato su anti-age (moje, ocito i tvoje godine), puz je za problematicnu kozu, zmija je protiv bora,a kavijar je za zrelu kozu... daj ako uzmes zlato mooolim te javi kakvo ti je, ja bi to slijedeće probala... samo sta mi se cini da ce krema koju imam dugo trajati jer je ni ne treba previse nanijeti, skroz se lako razmazuje... osim sta mi frendice stalno malo isprobavaju i njuskaju
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 11:16   #2722
trebala bi neku kremu za lice koja bi bila super za mješovitu kožu koja se dosta peruta posebno nakon tuširanja i sve to uzrokuje onda da kad stavim puder sve se počne guliti i dizati i na području obraza imam kao jako suhe djelove koji se osjete pod prstima da li ima netko neki prijedlog koja bi bila dobra krema? imam 26 god.
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 11:54   #2723
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
trebala bi neku kremu za lice koja bi bila super za mješovitu kožu koja se dosta peruta posebno nakon tuširanja i sve to uzrokuje onda da kad stavim puder sve se počne guliti i dizati i na području obraza imam kao jako suhe djelove koji se osjete pod prstima da li ima netko neki prijedlog koja bi bila dobra krema? imam 26 god.
nuxe creme fraiche
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 15:13   #2724
a koliko košta? i jel dobra kao podloga za puder?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 16:50   #2725
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a koliko košta? i jel dobra kao podloga za puder?
kosta 240 kn, ali je ima 60 ml (za usporedbu, aveneove kreme uglavnom imaju 40 ml). super je za mjesovitu i dehidriranu kozu po zimi, odlicna je podloga za puder. stvarno predobra krema
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 17:33   #2726
morat ću skupiti novce i probati a kakva je krema za prve bore i ona za sužavanje pora?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:55   #2727
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
morat ću skupiti novce i probati a kakva je krema za prve bore i ona za sužavanje pora?
mislis na nirvanesque i etincelante? nirvanesque mi je bezveze, totalno obicna krema. etincelante je isto jako jako dobra.
meni su creme fraiche i etincelante (obje za normalnu kozu) predobre kreme. moji HG
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 17:35   #2728
a jel znaš da li su cijene vani iste kao i kod nas?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 09:17   #2729
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
kosta 240 kn, ali je ima 60 ml (za usporedbu, aveneove kreme uglavnom imaju 40 ml). super je za mjesovitu i dehidriranu kozu po zimi, odlicna je podloga za puder. stvarno predobra krema
A koju verziju upotrebljavaš? Postoje tri, a ja sam si naručila onu za suhu/vrlo suhu kožu pa me več strah da če mi biti premasna ...

Evo, ove tri:
Crème Fraîche® de Beauté Suractivée - normalna koža
Crème Fraîche® Concentrée de Béauté - ova je najmasnija (suha/vrlo suha koža)
Crème Fraîche® de Beauté Formule - ova je najlaganija, za miješanu kožu (ova je u tubi)
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 12:05   #2730
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
A koju verziju upotrebljavaš? Postoje tri, a ja sam si naručila onu za suhu/vrlo suhu kožu pa me več strah da če mi biti premasna ...

Evo, ove tri:
Crème Fraîche® de Beauté Suractivée - normalna koža
Crème Fraîche® Concentrée de Béauté - ova je najmasnija (suha/vrlo suha koža)
Crème Fraîche® de Beauté Formule - ova je najlaganija, za miješanu kožu (ova je u tubi)
Evo ja cu odg. I ja i ona koristimo za normalnu kozu,jer je ona za suhu malo masna,a imamo obe mjesovitu kozu
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 13:33   #2731
E, hvala ti da malo sam guglala glede ove kreme šta je za suhu/vrlo suhu, kažu neke cure da je dosta masna, tak da mi je več žao kaj sam je naručila. Poslala sam mail, ako mi mogu ovu za normalnu poslat pa ču vidjet kaj bu iz toga.
Imala sam dosta suhu kožu, ali sam je sada uz Vichy Nutrilogie 2 i Balein SOS serum dosta popravila.
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 16:37   #2732
od kuda si naručila?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:22   #2733
Na feelunique.com. Nemaju poštarine
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 18:41   #2734
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Na feelunique.com. Nemaju poštarine
kolika je cijena? Meni se ucinilo da nuxe kod njih nije nista jeftiniji nego kod nas.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 18:51   #2735
Nije jeftiniji, krema 32,5 €. Ali živim daleko od neke poštene ljekarne, na selu tu okolo kod nas Vichy još dobim ili Eucerin ali Nuxe več teže. Inače sam iz Slovenije pa sam najprije mislila naručit preko slovenske ljekarne, ali bi me zapravo par eura skuplje došlo, jer bi platila 3 € poštarine i još 1 € pošti provizije. A zakaj bi jim dala kad dobijem iz Engleske besplatno
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:02   #2736
[QUOTE=VolimSareno;30753522]
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Gledala sam danas na tv o toj zoe kozmetici,i puzu.
Ne znam,ja bih probala,a nije ni skupo kad vidis sta se sve dobije za 400kuna.
Nek se javi netko ako je probao[

ja sam se odlučila probati i prezadovoljna sam.. lice mi je mekano i flekice mi blijede...a da ne kazem kolko mi se leđa oporavila.. cak sam mami za bozic narucila zlato jer cijena je stvarno ok a dobis i serum i mlijeko i kremu i bas je fancy bio poklon
jesi ti sebi puza uzela
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 15:33   #2737
dobila sam tester nivea aqua sensation za suhu kožu.

nije masna, upije se. po pitanju hidratacije čini mi se ok.
jedino kaj ima umjetni slatkasti miris. pa kome ne smeta....
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 14:09   #2738
Preključer sam kupila olay complete care fluid za lice.
I sve ok, cijena, veliko pakiranje, kad sam stavila na lice fluid je stvarno izvrstan, ne masti kožu, lagano hidratizira, ugodno miriše, UV zaštita
I nakon jučerašnjeg korištenja danas se probudim s crvenkastim osipom po vratu i licu, te natečenim kapkom

Tražim preporuku za neku laganu dnevnu kremu s UV zaštitom za masnu kožu
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 14:48   #2739
ja imam jako tanku kožu, onaj tip koji izgleda fino al se sve živo na njoj vidi-kad si umoran i dehidriran odmah se vidi i osjetljivo reagira i ne podnosi bilo kaj, nisam imala akni al zato svaka malo masnija krema je ok tu i tam prek noći jer inače mi napravi prištiće il mitesere,ak neki prištić malo zagrebeš odmah krv i ko da je ne znam ni ja kakav krater, vide se pjegice ak pretjeraš sa suncem il ak je krema preumjetna i prejaka onda se crveni itd...
avene mi ne valja uopće, vichy mi je bezveze niš ekstra, od nuxe-a mi je ok onaj serum ne znam kak se zove točno Nuxe Fraiche total eclat, tak nekak, daje mi sjaj koži i fina je a nije mastan nego lagan kao fluid i ok je za make up podlogu..inače bi po godinama trebala koristit njihovu nirvanes...kak se već zove al to mi je bezveze, pravo iznenađenje mi je bio noćni fluid od Roc-a, nije preskupo a stvarno imam super filing ujutro i ko da stvarno nahrani kožu prek noći; a za dnevnu sam koristila od Lieraca onaj AD+multivitamin kremu-gel, predobra stvar mi je bila i sad su je prestali proizvodit prije par mjeseci, kaže teta u apoteci da će sigurno bit pod drugim imenom možda malo promijenjeno al još ne zna kak će se zvat.. sad bi rado nešto malo jače, vrijeme mi je na žalost godinice itd pa bi rado ovu npr s pužem ili biserima ili koja bi već bila mi ok, kakav je miris od tog puža??nadam se da nije nikakav jer ne volim baš te parfemirane a još mi zvoni ovo kaj ste napisale da je to od sline puža...uff...
lavatinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 16:20   #2740
Za suhu i tanku kožu sad za po zimi moje novo otkriće LRP Nutritic. prekrasna jaka gusta krema poslije koje je lice mekano i zaštićeno da je divota.ispod stavim još vichy mineralni balzam i mogu cijeli dan biti vani na minusu bez da mi lice trpi posljedice.ima u dve verzije za suhu i vrlo suhu kožu.ja imam drugu. ima odlične kritike na netu i na mua!

kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.