Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2005., 13:43   #1
Visoka zdravstvena škola

Ima ko da je išao?

Htjela bi upisati nešto lagano jer mi se ne da puno učit,za ing.medicinske radiologije ili medicinsko-laboratorijski inžinjer.

Kakva je škola?
Darija_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 20:34   #2
Re: Visoka zdravstvena škola

Quote:
Darija_24 kaže:

Kakva je škola?
Sivkasto smeđa, bez fasade.
Tomson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 23:27   #3
Prijemni na VZS

Zanima me ako je netko "nedavno" bio na prijemnom za visoku zdravstvenu ?
Sve su info. dobrodosle !
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 12:39   #4
Zdravstveno veleučilište

Ne studiram na tom fakultetu, već moja sestra. Dobro, pa što je s njima? Tolika neorganizacija, neznanje, forsiranje pisanja molbi za sve i svašta - je li to u redu, smije li se to? Ima li tko iskustva?
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:57   #5
Frend je gore.. evo neki dan mi je rekao da mu žena u tajništvu nije htjela dati maturalne svjedodžbe... kaj to smiju????
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:11   #6
Ma ne daju potpise, ne daju upisati godinu/apsolvenstku, ne daju diplomirati, gube indekse, dokumente, prijavnice, rezultate ispita... Svaljuju svoje propuste na studente, a za svaku sitnicu se moraju pisati molbe oko čijeg rješavanja otežu do bestraga. Da ne spominjem kako je godina 8400 kn. Nevjerojatno kako već nije napravljena čistka tamo. Eto, što ti je autonomija Sveučilišta i Večeučilišta. Nitko ih ne kontrolira pa mogu raditi što hoće.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 23:39   #7
Čula sam da se tamo komisijski ispiti održavaju tako da dotični/a profesor/ica kod koje/g se polaže pokuca na vrata svojim kolegama s kojima inače sjedi u birtiji u sklopu faksa na trač partiji kao da budu na komisijskom - za ukras. Zapravo opet sve ovisi o dotičnoj osobi kod koje se polaže.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 00:17   #8
Quote:
Beta ženka kaže:
Da ne spominjem kako je godina 8400 kn.
A za bolonjce 9240kn, koliko ja znam.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 00:23   #9
Navodno vole i puno rušiti studente radi povećanja budžeta. Čudno kako se nitko od studenata već nije pobunio.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 19:42   #10
istina je da kompliciraju....meni su vukli od molbe do molbe kad sam htio da platim školarinu u 2 rate i morao još ići na razgovor kod nekog prodekana za nešto kao da sam problematično dijete u osnovnoj školi. Tad mi je dopizdilo, i samo sam se pokupio i otad se više nisam vratio na taj faks. Doduše, to mi je bio drugi studij pa sam si mogao dozvoliti taj "luksuz"
Sunsilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 17:50   #11
Zdravstveno veleučilište Zagreb

Na netu njihova stranica www.vmskola.hr ne radi..Zna li itko gdje bih na netu mogao naći više informacija o njoj i ima li itko iskustava ili ih namjerava imati s njom..????
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 23:31   #12
sad se zove zdravstveno veleučilište progooglaj malo s tim
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 09:59   #13
i dalje vrijedi poziv na razmjenu iskustava
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:22   #14
a koliko ih upadne bez plaćanja?
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 19:23   #15
Normalno da je tamo tako kad je to malo obiteljsko poduzeće. Tamo su svi povezani brakovima i krvnim srodstvom. I beru lovu, i to ne malu. Tamo bi osim inspekcije ministarstva imala što raditi i financijska.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 10:41   #16
Quote:
lahor kaže:
Normalno da je tamo tako kad je to malo obiteljsko poduzeće. Tamo su svi povezani brakovima i krvnim srodstvom. I beru lovu, i to ne malu. Tamo bi osim inspekcije ministarstva imala što raditi i financijska.
Tako je isto u Splitu. Na tim stručnim studijima su stvarno ajme.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:54   #17
Odvratni su!!!! Ljudi moji da vidite vi šta nama rade. Mi smo treća godina i sad su nam uveli Bolonjsku fuckin deklaraciju na fax. Nije da nismo znali da nečemo imat beneficije uz stari program, ali ovo. Svaki dan predavanja i vježbe od jutra do sutra, klizni rasporedi i ponovno te vježbe koje nisu u isto vrijeme nego se mjenjaju ovisno o tome je li profesor gladan ili mu se piša!!! Izvrsni predmeti sa groznim profesorima i odvratni predmeti sa izvrsnim profesorima...i ta zaraza...TRUDNOĆA PROFESORICA!!!!
gambit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:55   #18
Quote:
Hella Good kaže:
A za bolonjce 9240kn, koliko ja znam.

ma da mamu im, nemoš vjerovati da za taj "faks" moramo plaćati tolike sume novaca! dobro, čast iznimkama, a nečast onima koji su se upisivali preko ne znam kakvih potvrda i potvrdica... čitaj- branitelji...
__________________
i`m having so much fun driving an airplane in to a battleship!
kamikazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 14:54   #19
al i tu vrijede potvrde?
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:36   #20
Quote:
gambit kaže:
Odvratni su!!!! Ljudi moji da vidite vi šta nama rade. Mi smo treća godina i sad su nam uveli Bolonjsku fuckin deklaraciju na fax. Nije da nismo znali da nečemo imat beneficije uz stari program, ali ovo. Svaki dan predavanja i vježbe od jutra do sutra, klizni rasporedi i ponovno te vježbe koje nisu u isto vrijeme nego se mjenjaju ovisno o tome je li profesor gladan ili mu se piša!!! Izvrsni predmeti sa groznim profesorima i odvratni predmeti sa izvrsnim profesorima...i ta zaraza...TRUDNOĆA PROFESORICA!!!!
Točno znam kak ti je, ali nemoj misliti da vam je tako zbog bolonje. Pa i nama je takva bila treća godina - predavanja, vježbe i praksa od jutra do sutra, sa iznenadnim izmjenama. To je samo do njihove neorganizacije.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.