Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 10:36   #21
Portugalski mediji javljaju da starcu ( njemcu) nema ni traga ni glasa.. i da se pretpostavlaj da je kidnapiran..

Istodobno se istrazuju njegovi bankovni racuni i telefonski pozivi koje je vodio prije nestanka, sto ukljucuje i one koje je napravio iz telefonske govornice..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:36   #22
Ima li iko iz Banja Luke?

Horarac za izgubljenog djecaka. Potraga osmi dan u jednom selu u podkozarju. Kontaktirala sam profesionalnog aastrologa i lijepo zamolila. Jer, to je samo djecak od 4 god. Sutra navodno dolaze i psi tragaci(malo kasno-po meni)
Ako nekog zanima prica, ja cu ukratko,i da znate taj djecak meni nije niko i nista. . mi smo i u 2 entiteta, ali to je samo dijete.
Dakle bio je 15.7. na pojilistu sa srticem koji je radio oko stoke. Za 15 min. svatio je da djecaka nema. Pronadjena je igracka i mobitel. To je sve ukratko. Dijete je po horarcu-sjeverozapadno od kuce i od mjesta kada je zadnji put vidjeno.I djete se nalazi blizu rijeke. Moze li iko to njihovoj policiji sapnuti, reci. . Ima li iko ko zeli pomoci a tamo je?
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 12:22   #23
U momentu nisam pronasla,sta sam napisala sinoc, pa sam se prepala i onda vidim prebaceno-divno ,u posebnu temicu. Hvala, puno hvala Znam da dijete jos nije pronadjeno,da danas dolaze psi tragaci iz Zagreba. . i nadam se da je ziv.
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 09:10   #24
Zanima me tranzit Pluto square Pluto, u slučaju nestalog Alena Poropata Šoleta, https://www.facebook.com/home.php?sk...125335476&ap=1

Alan je rođen 06.01. 1974 u Rijeci, a nestao je 29.05 2011.

Osim kvadrata Pluton-Pluton

na taj dan je imao i tranzit, Jupiter opozicija Uran, a što sam izguglo ne 0800 horoscope, u vezi tog aspekta glasi:



-138 Opposition Jupiter - Uranus

Negative aspect: You will very much want to be free and independent. The first thing you may do is to break with your past. This could mean a divorce. You will think that every tie prevents you from being free, that they are a block to your desires and plans. You will break from the past without any precautions or niceties, but in an abrupt and unthinking manner. You will think that a new and marvellous world awaits you. Your plans will be beyond your means and ability to carry out, but you won't realize this. Obviously, you will have a lot of problems. Your emotional or family life may well be stormy.

http://www.kigo.hr/cms/uploads/resize_1307108618.jpg
http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Cr...rclink=related

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 02.08.2011. at 19:12. Reason: url
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2022., 13:03   #25
Gdje je Matej Periš, molim horarne astrologe za odgovor

Bezuspječno tražim bilo kakvo astrološko viđenje slučaja Mateja Periša.
Matej Periš rođen je u Splitu 27.7.94 Nestao je u Beogradu 31.12.21. u 1.51 ujutro na području Beograda na vodi.

Ima li tko da bi mogao horarno prokomentirati ovaj slučaj?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2023., 16:19   #26
U Velikoj Britaniji je trenutno aktualan slucaj nestanka Nicole Bulley. Nicola je 27.01, nakon sto je odvezla kceri u skolu, otisla prosetati s psom uz rijeku, nedaleko od skole. Tu je vrlo cesto setala psa. Zadnji put je vidjena oko 9:10, a oko 9:30 njezin mobitel i pas su pronadjeni uz klupu, nedaleko od mjesta gdje je zadnji put vidjena. Od nje ni traga ni glasa.
Policija je procesljala rijeku i nisu nista nasli. Druge lines of inquiry nisu nicim urodile....
Ovo je karta dogadjaja

__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 16:29   #27
infra red, yt mi je izbacio ovaj video. Pročitala sam komentare i vidim da hvale ženu pa
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 17:16   #28
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
infra red, yt mi je izbacio ovaj video. Pročitala sam komentare i vidim da hvale ženu pa
Vidjela sam, thanks. Mislila sam mozda ce netko ovdje malo izanalizirati kartu.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.