Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 22:31   #61
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
jel prakticirate virtualni sex?
Jedino kad je Ivoz na putu.
Mislim nema ga da mi grije noge u krevetu...
Između sebe - da ne bi bilo.

Okej, ajmo ozbiljno.
Kužim ženu koja je puna hormona i dosta joj je razdvojenosti i prolazi trudnoću sama, muž je daleko.
Fakat je kužim i totalno mi je žao...

Ali rečenica prijetnje da će abortirati dijete i pokrenuti rastavu zboga - faca.. kamon...
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 15.10.2008., 22:45   #62
činjenica je da ti je žena stvarno preljubomorna (mislim - ono za sestru OMG! i kakve veze ima ima li ti sestra 15 ili 25 godina, pa sestra ti je!) ali to tebi očito i nije novost, znaći ak se ti s njom nosiš takvom kakva je onda je to valjda ok. meni, u stvari, nije jasno kaj si ti zapeo za taj face kao da je to od životne važnosti? ja nisam na face-u jer mi je to bez veze, al poštujem ako nekom to paše..ali ti si pretjerao malo..mislim, kaj bi trebali ljudi kaj se prezivaju babić, ili kovač (smith) koje je, negdje sam čitala, najčešče prezime na svijetu?? 0-24 bit na face-u dok pohvataju svaku osobu koja se tak preziva.

znaći: objasni ženi da malo smiri doživljaje s tom ljubomorom a ti nemoj svaku osobu koja ti je prezimenjak shvačat kao rodbinu! od kud ti ta besmislica?
vitka is offline  
Old 15.10.2008., 23:01   #63
zelim samo skrenuti paznju na to da je zena rekla da ce pobaciti ukoliko on ne pobrise svoj profil..
ok,zena je trudna i pucaju je hormoni, pa je ludo ljubomorna...
ali trudna zena, da zbog ljubomore ovako nesto izjavi..
meni je to sokantno..
__________________
I wanted more than just a man,I needed a friend. Someone I can talk to someone who really listens
PiNkDeViL is offline  
Old 15.10.2008., 23:10   #64
Nisam sve citala, ali:

Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce.
A ti si mislio da ce to samo od sebe proci?

Quote:
Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al et u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera. Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.
Ne, nije ludjakinja.
Samo je ljubomorna na tvoju rodjenu sestru.

Brajko, ti s' u takim go***ma, da jednostavno ostajem bez teksta.

Nikakva mi ideja ne pada na pamet, a ne mogu ti reci da ju tjertas van, jer nije si dijete sama napravila.
gerbengoy is offline  
Old 15.10.2008., 23:13   #65
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Ovime je rečeno sve.
Bome jest, kad sam imala 15 htjela sam da me za ruku vodi moj dečko a ne "stari" konj od 25 i još brat
kisikana is offline  
Old 15.10.2008., 23:18   #66
Lako je sad pametovati i ne znam sto bih ti rekla osim da si trebao biti pazljiviji i prepoznati znakove patoloske ljubomore jos onda kad ti je bila ljubomorna na sestru (mislim WTF) i rijesiti se ludare. Ni sad ti nije kasno, ali beba je na putu i sve je puno kompliciranije. Jebeno...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 15.10.2008., 23:26   #67
ja mislim da je tvoja draga u pravu. ja imam isto rodjake, i ne pada mi na ammet da sada sa njima obnavljam neke davno izgubljene veze. ja bih ti isto to rekla, te cure ti mogu biti 4. ili 6. rod i nikom nis . za tebe. ja sam uz tvoju dragu. odj... ti to, a ne znam, sta ti je draze...davno izgubljene rodice ili zena i dijete...
cdvita12 is offline  
Old 15.10.2008., 23:26   #68
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce. Jednostavno ne mogu da razumijem to. Mogu svatit ljubomoru ako chatam sa drugim curama i to i neradim. Ali ovdje se radi da sam pokusao naci prijatelje i prijateljice pod istim prezimenom tako da se zna odma da nista drugo ne trazim. I opet frka nastala.

Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al et u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera. Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.
Dalje nisam temu ni čitao... stari moj, napatit češ se ti s njom u životu.. može ona bit i iznimna osoba i super kuhat i sve ali ovo je gadno...
Ako ne želiš rabijene čaše po kući i smetnje u trudnoći nestani s FB-a.. al to je samo jedan mali kompromis, a bojim se da ćeš ih ti morat zbog mira u kući dosta u životu tolerirat..
JustinC is offline  
Old 15.10.2008., 23:27   #69
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Bome jest, kad sam imala 15 htjela sam da me za ruku vodi moj dečko a ne "stari" konj od 25 i još brat


JustinC is offline  
Old 15.10.2008., 23:31   #70
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
a sto se tice faceboka nije on toliko bezazlen kao sto svi misle
Cura od mog rodjaka je isto tako bezazleno imala profil na facebooku, on je sve znao za to, ona je chatala s ljudima okolo i dok je on bio doma, cak mu i pokazivala ili citala neke poruke koje su joj se ucinile smijesnima i zanimljivima, a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.
Ne bih rekla da je tu problem Facebook. Ocito se to imalo za dogodit.

Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Ali brate mili; reći / prijetiti da će abortirati vaše dijete zbog facebooka?!
Što ti onda kaže u drugim ispadima bijesa?!
Ako želiš to spasiti - nagovori je da ide psihijatru.
Odmah.
Sada.
Jučer.
Mala doza ljubomore je komarac koji imponira, velika - je jebeni problem.
E ovo je velika istina. Voljela bih vjerovati da ce ti se zena skulirati, ali definitivno nije dobar znak ljubomora na tvoju vlastitu sestru. Razumijem da je sada trudna i da ti je manevarski prostor bitno suzen, ali probajte razgovarati. Reci joj da te takvo ponasanje smeta. Jesi li joj to ikada rekao? Je li ona uopce svjesna da njezina ljubomora prelazi sve granice dobroga ukusa?
Jedino bi mi objasnjenje za njezino suludo ponasanje (sori, ali meni je to suludo), bilo da si nesto gadno zgrijesio ranije u vezi pa zena sada ima paranoju...

Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam
Jedino te u ovom ne kuzim. Sta ce ti to? Pa svi mi imamo prezimenjake na fejsu, pa sta? 99 posto njih ti sigurno nisu nista. Koje vi to zapravo stvari imate za razmijenit? Odakle su tvoji, odakle su tvoji? jel ti sta ovaj, jel ti sta onaj? Big deal.
Ne znam, mene moja rodbina toliko nervira da nemam potrebu traziti dalje od onih koje sam prisiljena poznavati
very fairy is offline  
Old 15.10.2008., 23:32   #71
Quote:
cdvita12 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je tvoja draga u pravu. ja imam isto rodjake, i ne pada mi na ammet da sada sa njima obnavljam neke davno izgubljene veze. ja bih ti isto to rekla, te cure ti mogu biti 4. ili 6. rod i nikom nis . za tebe. ja sam uz tvoju dragu. odj... ti to, a ne znam, sta ti je draze...davno izgubljene rodice ili zena i dijete...
Nije stvar samo u Facebooku, zenska je patoloski ljubomorna i ne bas normalna. Treba cijeli zivot takvu tuku trpiti.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 15.10.2008., 23:32   #72
Exclamation

Tu čovjek opiso ženu kao da je totalni freek!
ej al vi ste koliko sam skužila nekih 5 godina skupa. pa valjda ste se upoznali dovoljno u to vrijeme da se možete normalno razgovarat ko ljudi.
zAJ... facebook i lažne rodice, i počni se brinuti kako ćeš što prije naći posao doma, jer ćeš morati manje raditi ako želiš vidjeti svoje dijete, i ženu.
A ti želiš s ženom posjećivat " rodice" s kojima ona ne želi imat nikakvog posla, jer vjerovatno ima prave prijatelje koji su tu , fizički uz nju ,dok tebe nema.
Koncentriraj se na bebu.......
redmax is offline  
Old 15.10.2008., 23:42   #73
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene. Ne kazem da ad zelim da po citav dan pricam s nekim, vec par poruka sa par ljudi dnevno, ipak kakav bi na zivot bio a da nemamo prijatelja.

Svatam ja da je kriticno vrijeme sada, ali ja nju ne ignorisem, od mene nece cuti ruzne rijeci. A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/ Za mene nema to bas velik znacaj da bi se razvio toliki stepen ljubomore.
A jel' i muškarcima (rodijacima) govoriš da su zanimljive osobe i imaju dobre majice?

Inače, i meni bi bilo čudno da se za ruke drže brat i sestra (a oboje su stariji od 10 godina, ma 5), a njegova cura/žena pored...

EDIT: tek sad vidjela:
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
A reci, jesi nekom od muškaraca koji su ti "rođaci" rekao da su zanimljive osobe? Ili da jedan od njih ima lijepu majicu? Ili kravatu?
Beta ženka is offline  
Old 15.10.2008., 23:45   #74
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
nije rečeno sve,samo nedorečeno,jer ipak možda žena zna lijepo kuhat i jako je draga i dobrodušna,uredna i lijepa...
ovo mi govori više nego nekakve tamo reakcije ponekad...
ma da kuha ko jamie oliver, da je draga i dobrodušna ko majka terezija, uredna ko djevica u podznaku djevice i lijepa ko angelina jolie, BOLESNA JE JER JE LJUBOMORNA NA NJEGOVU SESTRU!!!
ponavljam, alo ej, SESTRU!!!!!!!

šta bi se, bacila s balkona da mu sestra uz poljubac u obraz čestita rođendan?
ili da ga, oprostimibože, majka zagrli kad dođe na nedjeljni ručak? :križa se u nevjerici:
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Old 15.10.2008., 23:48   #75
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
A
Inače, i meni bi bilo čudno da se za ruke drže brat i sestra (a oboje su stariji od 10 godina, ma 5), a njegova cura/žena pored...
Ma moze ti biti cudno, ali biti ljubomorna na muzevu sestru? To je bolesno...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 15.10.2008., 23:50   #76
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
ma da kuha ko jamie oliver, da je draga i dobrodušna ko majka terezija, uredna ko djevica u podznaku djevice i lijepa ko angelina jolie, BOLESNA JE JER JE LJUBOMORNA NA NJEGOVU SESTRU!!!
ponavljam, alo ej, SESTRU!!!!!!!

šta bi se, bacila s balkona da mu sestra uz poljubac u obraz čestita rođendan?
ili da ga, oprostimibože, majka zagrli kad dođe na nedjeljni ručak? :križa se u nevjerici:

Ček malo, žena pored njega, a on i sestra se drže za ruke, aloooo! :i ja se križam u nevjerici:
Meni je TO bolesno.

Zanimljiv odnos prema rodbini, nema šta...
Beta ženka is offline  
Old 15.10.2008., 23:55   #77
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Ček malo, žena pored njega, a on i sestra se drže za ruke, aloooo! :i ja se križam u nevjerici:
Meni je TO bolesno.

Zanimljiv odnos prema rodbini, nema šta...
mala ima četrnaest godina. znači da su 9 godina razlike.
ja sam, kad sam imala 14, znala tri godine starijeg rođaka primit za ruku kad bi prelazila cestu (jebiga trauma zbog prometne), a kamoli da ne bi brata toliko starijeg. to je zaštitnički odnos, ništa drugo. gadno mi je da mala sestra ne može uhvatit starijeg brata za ruku bez da se ne pomisle gadarije.
bokte, jeste vi poganih umova...
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Old 15.10.2008., 23:57   #78
joj daj molim vas, pa nije žena ljubomorna na sestru nego je živcira njegovo balavo ponašanje (kao da su mala djeca pa se moraju držati za ruke. joj baš slatko ).
a i ti isto, ma kakve rodice? da ih takvima smatraš razgovarali bi o obiteljskom stablu, a nebi si komentirali neke glupe fotografije.
makni se s tog fejsa. imaš oko sebe sve koje trebaš, a ako vam fali prijatelja, nađite ih zajedno.
a ovo vrijeme dok ste razdvojeni rađe provodi s njom na telefonu, msn-u ili čemu već, a ne sa nekim "rodicama" na fejsu.
*miss piss* is offline  
Old 16.10.2008., 00:04   #79
Pa nije ti Fejsbuk ništa kriv nego imaš ženu paničarku. Oke trudna je pa ju pucaju hormoni ali bi li reagirala drugačije i da nije trudna, šta misliš? E, to se upitaj..
*Girlie* is offline  
Old 16.10.2008., 00:06   #80
Gle, moze on nosit vlastitu sestru kroz grad na leđima ako hoce, cim mu ona prigovara za to, nije normalna. Nije. I ne mozes nas uvjeriti u surpotno.
Ken is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.