Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2006., 12:29   #1
Koliko često mijenjate odjeću za posao, faks, školu i sl?

Čitam ovdje na temi "Kako ste danas obučeni" da su poneki svaki dan u nečem drugom.
Ja priznajem nemam toliko odjeće, ali ni običaj da više dana za redom obučem jedno te isto (promijenim npr. bar majicu ili košulju) i vrtim obično nekoliko kombinacija i to je to.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 13:28   #2
Quote:
anya kaže:
Čitam ovdje na temi "Kako ste danas obučeni" da su poneki svaki dan u nečem drugom.
Ja priznajem nemam toliko odjeće, ali ni običaj da više dana za redom obučem jedno te isto (promijenim npr. bar majicu ili košulju) i vrtim obično nekoliko kombinacija i to je to.
Pa ne znam, ne mogu reci da nemam mnogo odjece
Svaki dan sam u drugoj odjeci i obuci u nekom imaginarnom ciklusu
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 13:36   #3
Pa imam i ja kad sve zbrojim (ali tu ne računam traperice koje ne mogu nositi na posao i još neku casual odjeću) pa moram to eliminirati.
Ajde dobro da mi je netko odgovorio, mada sam molila moderatora da ovo zatvori i ostajem pri tom.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 14:08   #4
imam pravilo: nikad nista od robe ne ponavljati tokom tjedna. I cipele nastojim varirati, barem ne dva dana zaredom iste cipele...I moram priznati da me te promjene i smisljanja novih kombinacija jako vesele, uvijek navecer smislim sta je sutra u kombinaciji...
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 15:42   #5
ma ja čak i imam dosta odjeće, al obično u nekom razdoblju volim i forsiram samo par stvari pa sam najviše u njima, s manjim varijacijama.

npr. ne skidam već par dana jednu kapu, starke sam nosila cijeli 10. mjesec, tolko volim jednu tuniku u zadnje vrijeme da mi fali i kad je u pranju...

najdraže i "uspjele" kombinacije, pogotovo ako sam uspjela osmislit nešto neobično i posebno, a nosivo, vrtim jako često.

a zašto želiš zatvorit temu? meni je baš dobra .
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 15:54   #6
ne sjecam se kad sam dva dana zaredom bila u istoj robi. eventualno nakon partijanja ili kad se vraćam od dečka
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 21:50   #7
Quote:
anya kaže:
Čitam ovdje na temi "Kako ste danas obučeni" da su poneki svaki dan u nečem drugom.
Ja priznajem nemam toliko odjeće, ali ni običaj da više dana za redom obučem jedno te isto (promijenim npr. bar majicu ili košulju) i vrtim obično nekoliko kombinacija i to je to.
JA svaki dan imam drugo.osim ako mi se furaju trapke onda njih imam dva puta recimo ali sa drugim topom
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 01:22   #8
hm... žensko sam, i također volim i odjeću i imam je hrpu, ali i dalje ne kužim tu žensku opsesiju s time da nikad ne smiju biti viđene dva put ili više u istoj odjeći ili kombinaciji. ne dao Bog većeg zla
__________________

daenerys_targaryen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 08:56   #9
za mijenjanje odjece svaki dan potrebna je i lova. i ja volim obleku,ali sada da traperice ne nosim vise od tri dana zaredom ili cipele,pa koliko vi cipela imate da ih mijenjate svaki dan??? ma daj molim te. to mi je totalna glupost. stalno sam u trapericama i nema mi smisla da ih svaki dan mijenjam. nemam ni love za sve to.
 
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 20:59   #10
Quote:
Nimue kaže:
za mijenjanje odjece svaki dan potrebna je i lova. i ja volim obleku,ali sada da traperice ne nosim vise od tri dana zaredom ili cipele,pa koliko vi cipela imate da ih mijenjate svaki dan??? ma daj molim te. to mi je totalna glupost. stalno sam u trapericama i nema mi smisla da ih svaki dan mijenjam. nemam ni love za sve to.
istina
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 21:19   #11
ma ne znam dal se radi o lovi mislim da se vise radi o biranju kvalitetnijih komada i čuvanju robe.
recimo ja imam oko 10tak pari traperica a neke su stare i 4-5godina al se drže..s godinama su cak i ljepše
moja najdraza majca je stara osam godina
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 21:40   #12
Quote:
Vekki kaže:

najdraže i "uspjele" kombinacije, pogotovo ako sam uspjela osmislit nešto neobično i posebno, a nosivo, vrtim jako često.

.
s ovim se slazem. kad skombiniram nekaj posebno dobro, ono, inspiracija dodje
onda kombinaciju i iznosim : jedanput s deckom, jedanput s frendicom i sl
inace, imam puno i previse robe dodataka i svega ali bar jedanput godisnje "cistim" ormar i dam kome treba
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 21:43   #13
Quote:
emergence kaže:
ma ne znam dal se radi o lovi mislim da se vise radi o biranju kvalitetnijih komada i čuvanju robe.
recimo ja imam oko 10tak pari traperica a neke su stare i 4-5godina al se drže..s godinama su cak i ljepše
moja najdraza majca je stara osam godina
svaka čast na dosljednosti , al napokon se i meni ukus malo "primiruje" (bar mislim ) pa će mi valjda i stvari trajati duže.

al nemoguće da mi najdraža majica bude stara 8 godina( iako mi je to ful okej) jer bi to značilo da je nosim od osnovne škole !
al bit će bolje s godinama (bar što se robe tiče )
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 10:40   #14
majice, košulje, veste itd mijenjam svaki dan, traperice/hlače znam nosit i po dva dana za redom, obuću isto tako
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:31   #15
Nastojim ne ponavljati u tjednu istu kombinaciju i to je to! Normalno da imam komplete koje godinama nosim; ako su dobri, kvalitetni i trendi - zašto ne?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:11   #16
ja stvarno imam too much odjece(ako kome sta treba javite se)

ali najcesce kad kupim jedan komad robe nosim ga non stop dok ne kupim drugi onda opet,ali dosta cesto kupujem odjecu,, nisam ja sad neki tajkun ali uvijeka nalazim rasprodaje ili kako kupujem non stop onda mi daju pa plati kad imas
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:59   #17
odjecu mijenjam SVAKE nedjelje jer se tada i kupam i perem kosu, pa da kompletno cista krenem u novi tjedan
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:03   #18
bistra!!!!!

odjeće imam toliko, da mi se ormar opasno nakrivio, vrata vise, i sve mi se čini da ih uskoro neću moći zatvoriti...no unutra se nalaze i stvari starije od mene, nalijeđene od mame, bake, pa neke koje imam od osnovne...al, to je tako kad imam karakter hrčka, i sve mi je potrebno, iskoristivo i jednom će se vratiti u modu...a većinom imam i pravo, pa kad izvučem neku stvar koju nisam ni vidjela godinama i obučem je, ljudi razvale vilicu i padnu pitanja pa di si to nabavila, pa super je, pa ovo, pa ono...

i nemam problema s tim da nikako ne smijem dva dana biti u istome: traperice koje kupim (1-2 puta godišnje) nosim gotovo stalno jedno vrijeme, a iz starki (jednih jedinih) ne izlazim cijelu jesen, i nadam se da neće uskoro zapadat snijeg.

i ne razumijem kako ljudi u današnjim uvjetima, mogu biti toliko površni i bacati lovu na markice, te obnavljati garderobu svake sezone...daj kupite si knjigu ili počnite štedit za vlastiti stan, koji većina nema, pa još u tridesetima živi sa starcima...i nosi majice s velikim mango na prsima, a u ruci vrećicu od zare...:zbljuv:
Ancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:56   #19
Da je stan tako jeftin svi bi ga kupili...Dosta njih nije u mogućnosti otplaćivati ratu od min. 2000 kn mjesečno pa tako do mirovine...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 14:52   #20
ancha fakat si ga u sridu pogodila ono fakat imas pravo vrijednost robe u mom ormaru je oko 130 000eura pa sam tek sad skuzila da sam si za tu lovu mogla kupiti i stan.

grow up
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.