Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 11:25   #21
Jel se može iz natalne vidjeti sklonost zlu? Ili nasilju prema životinjama i drugim ljudima? Pitam zbog djece koja nisu još dovoljno napravila u životu da bi im se sudilo prema njihovim postupcima.

Recimo kad djeca ubijaju i muče životinje sa petardama, igranje sa vatrom i eksplozivnim napravama...

Sinoć sam recimo morao otjerati neke klince koji su došli na ideju u one lampione plastične (koje su sinoć stavljali za vukovar u vukovarske ulice posvuda) stavljaju plin nekakav zbog kojeg lampioni eksplodiraju. Iz nekog kanistera su puštali plin u lampione i lampioni su eksplodirali. Bio sam u napasti da ih ostavim dok netko od njih ne završi u bolnici zbog gubitka ruke, ali bilo mi žao jer su to ipak samo djeca pa sam ih "uvjerio" da ne rade to i da je to jako opasno i potom ih otjerao.

Ali jako je često u zadnje vrijeme takvo "agresivno" dječje ponašanje. Zanima me jel se to može predvidjeti iz natalne, te ima li neki posebni aspekti koji ukazuju na sklonost takvom karakteru, "zlom karakteru"?
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:26   #22
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Jel se može iz natalne vidjeti sklonost zlu? Ili nasilju prema životinjama i drugim ljudima? Pitam zbog djece koja nisu još dovoljno napravila u životu da bi im se sudilo prema njihovim postupcima.

Recimo kad djeca ubijaju i muče životinje sa petardama, igranje sa vatrom i eksplozivnim napravama...

Sinoć sam recimo morao otjerati neke klince koji su došli na ideju u one lampione plastične (koje su sinoć stavljali za vukovar u vukovarske ulice posvuda) stavljaju plin nekakav zbog kojeg lampioni eksplodiraju. Iz nekog kanistera su puštali plin u lampione i lampioni su eksplodirali. Bio sam u napasti da ih ostavim dok netko od njih ne završi u bolnici zbog gubitka ruke, ali bilo mi žao jer su to ipak samo djeca pa sam ih "uvjerio" da ne rade to i da je to jako opasno i potom ih otjerao.

Ali jako je često u zadnje vrijeme takvo "agresivno" dječje ponašanje. Zanima me jel se to može predvidjeti iz natalne, te ima li neki posebni aspekti koji ukazuju na sklonost takvom karakteru, "zlom karakteru"?
nisu djeca zla, nego eventualno neodgojena, pa treba gledati seriju 4 i 10, tj odnos s roditeljima, kućni odgoj.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 11:09   #23
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Super tema ,vezano za pokazatelje ljubavi prema okultizmu u natalu.Inace se zanimam za okultno i jednako me zanimaju i "svijetle i mracne " stvari; mracne ne u smislu da cu ja sada bacati uroke i sl. s**nja ,vec se vise radi o svjesnosti o postojanju nekakvih snaznih ,nekontroliranih ,dubokih i nesvjesnih sila unutar sebe i oko sebe ,koje me izazivaju na to da ih jednostavno "upoznam".
Meni je to intrigantno jos od 15.god ,a intenziviralo se u 18.godini..Tanatologija ,zagrobni zivot ,legendarna opasna bica ,sve me to fasciniralo vec tada..Vidim da se ovdje spominju okultne planete u okultnim poljima ;ja imam Moo u 8.polju kao vladar 9-og i Pl. pri kraju 12 .polja ,kao vladara 1.polja.
Negdje sam procitala da Moo u 8. polju daje "vjesticju dusu" i svakako zanimanje za okultizam ,a aspekti ce potvrditi jel postoji opasnost da se zadje u "mracnu stranu".Mjesec mi radi 180 sa Ma i Ur ,150 sa Sa u 1.polju ,90 sa Me koji je i vladar 8.polja i jos 120 sa Ve ,koja se smjestila u 12.polju u Vagi..S godinama sam cak naucila zavoljeti svoj Mjesec ,jer san shvatila da moze biti cudesno imati ga u 8.polju i da se kroz krize transformira.
E da ,zaboravih spomenuti ,imam JMC u prvom polju u Skorpionu ,i to na 29.stupnju ,a to je kao "crna rupa "zodijaka.
I jel Pluton u 12.polju daje sklonost sanjanju seksualnih snova koji ukljucuju inkubuse ?
MO u blizancima i 8. kući je radoznao i u ranijoj životnoj dobi daje interesovanje za mistiku i okultna znanja, potrebu da se tumači jezik simbola, analizira, objasni neobjašnjivo, teme smrti i zagrobnog života...
Zbog te oštćenosti od strane malefika, tu može nesvjesno da se nagomila jaka negativna energija, a da je ne znaš otpustiti i očistiti i s vremenom duša postaje opterećena i spušta se na jako nisku frekvenciju gdje privlači i hrani te negativne sile koje su izvan kontrole - jer MO150SA govori o averziji koju ima MO prema ograničenjima, on jednostavno ne želi da ima granice i ne želi kontrolu...
Takodje, kvadrat sa svojim dispozitorom ME govori o neuskladjenosti i sukobu na racionalnom i emotivnom nivou...
29. stepen škorpije predstavlja najveći mrak i crnilo poslije kojeg se razvija znak strijelca kroz koji evoluiramo na viši stepen znanja i svijesti, južni čvor je ono naučeno što prenosimo kroz ovu inkarnaciju a trebamo ga iskoristiti na putu do sjevernog čvora (viša svijest), ova osa općenito predstavlja stazu i svrhu našeg spiritualnog razvoja...
Seksualni snovi sa demonskim bićima koja dolaze iz podzemnog svijeta (PL) takodje kao jezik simbola govore o devoluciji duše koja je obrnuti pravac i ponovo put u ništavilo koje moze na neki teži način dovesti do potpunog mraka ili do preporoda i okretanja u pozitivnom pravcu...
Fata_Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 16:05   #24
Quote:
Fata_Morgana kaže: Pogledaj post
MO u blizancima i 8. kući je radoznao i u ranijoj životnoj dobi daje interesovanje za mistiku i okultna znanja, potrebu da se tumači jezik simbola, analizira, objasni neobjašnjivo, teme smrti i zagrobnog života...
Zbog te oštćenosti od strane malefika, tu može nesvjesno da se nagomila jaka negativna energija, a da je ne znaš otpustiti i očistiti i s vremenom duša postaje opterećena i spušta se na jako nisku frekvenciju gdje privlači i hrani te negativne sile koje su izvan kontrole - jer MO150SA govori o averziji koju ima MO prema ograničenjima, on jednostavno ne želi da ima granice i ne želi kontrolu...
Takodje, kvadrat sa svojim dispozitorom ME govori o neuskladjenosti i sukobu na racionalnom i emotivnom nivou...
29. stepen škorpije predstavlja najveći mrak i crnilo poslije kojeg se razvija znak strijelca kroz koji evoluiramo na viši stepen znanja i svijesti, južni čvor je ono naučeno što prenosimo kroz ovu inkarnaciju a trebamo ga iskoristiti na putu do sjevernog čvora (viša svijest), ova osa općenito predstavlja stazu i svrhu našeg spiritualnog razvoja...
Seksualni snovi sa demonskim bićima koja dolaze iz podzemnog svijeta (PL) takodje kao jezik simbola govore o devoluciji duše koja je obrnuti pravac i ponovo put u ništavilo koje moze na neki teži način dovesti do potpunog mraka ili do preporoda i okretanja u pozitivnom pravcu...
Imas pravo ovo za negativnu energiju.Primijetila sam da ako se ne cistim redovito da se u meni nagomila strasna destruktivna energija i jako mi zna biti tesko uspostaviti balans.S obzirom da se MO opire Saturnu(ogranicenje) ,a jos je i u maleficnoj osmoj kuci ,ja slobodno mogu reci da sam doslovce razapeta izmedju pakla i raja(metaforicki).
S obzirom da se MO odnosi na psihicku i emotivnu energiju ,a meni se cini da mi je on najvazniji i najnaglaseniji planet u natalu ,bez obzira na vladara ASC/planete u domicilu ,(natalna mi ima oblik obrasca-vjedro sa drskom ,Mo mi je izdvojen ,sam na desnoj hemisferi karte i radi dvije opozicije sa MA i UR) ,ja se pitam hoce li mi biti ikad dano da zivim normalno ,neprogonjeno "unutarnjim demonima".
Inace nisam pokvarena ,proracunata i licemjerna ,jer ova destruktivnost kod mene je cisto nesvjesne ,instinktivne prirode( sad ne znam je li tu i Pluton igra ulogu ,pri kraju je 12.polja ,blizu ASC , ali mi radi samo skladne aspekte : sa NE i JU).
A sta se tice samog podznaka Skorpiona ,negdje sam procitala da njega privlaci zlo i da trpi snazne unutarnje borbe.Jedna zenska mi je rekla da kroz taj podznak najcesce djeluju "demonske" sile(ali ona je bila pristrani Blizanac i ne bas ljubitelj Skorpi) i da se tek malo kasnije u zivotu od tih ljudi moze ocekivati da ovladaju svojim losim stranama.
Ta je zenska nesto spominjala da ona naprimjer u necijem natalu ,gledajuci Jupitera ,moze vidjeti je li netko na strani Boga ili Sotone.

I da ,ako se vladar osnovnog trisa licnosti nadje na Algolu u 12. polju ,moze li se za tu osobu tvrditi da ona ima podsvijest preopterecenu mrakom i "demonima" (jer ova zenska stvarno nije bila normalna ,cega sam se od nje naslusala) koje kompulzivno projicira na okolinu?
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.