Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 20:51   #21
Otvorila ju je moja frendica, upisala je mene i još jednog pripadnika Bojne Frankopan i izbacilo joj je sve postrojbe u kojima smo bili, osim što nam se vrijeme provedeno u Bojni Frankopan vodi pod MUP (to mi baš i nije jasno) sve ostalo je bilo točno.
NINJA 07 is offline  
Old 06.04.2010., 20:52   #22
A i glupih li novinara.

"kompjuterska tvrtka"

Domain Name: REGISTARBRANITELJA.COM
Registrar: COMPUTER SERVICES LANGENBACH GMBH DBA JOKER.COM
Whois Server: whois.joker.com
Referral URL: http://www.joker.com
Name Server: NS1.INVISIHOSTING.COM
Name Server: NS2.INVISIHOSTING.COM
Status: clientTransferProhibited
Updated Date: 29-mar-2010
Creation Date: 29-mar-2010
Expiration Date: 29-mar-2011
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 06.04.2010., 20:53   #23
pa kajje netko fakat maznuo to i objavio vanka? isuse, još jedna sprdačina...
__________________
*
revolution is offline  
Old 06.04.2010., 20:54   #24
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Objava osobnih podataka djelatnih vojnih osoba na internetu bez njihovog dopuštenja ili bez dopuštenja GS ili MORHa. Za početak to.
Ako je objavljeno ime, prezime i jedinica u kojoj je netko službovao, teško da je to neko strašno narušavanje privatnosti.

Objavi sve i miči lažnjake s državne sise!
__________________
Čitam Nedjeljni komentar koji jasno kaže "tko ne misli ovako taj kleveće i laže", ljudi bez kalibra i bez ideje ufuravaju nam istine crno bijele, investicije su probile plafon troše se krediti, svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi, a mi bi htjeli da budemo centar svijeta... - Nedjeljni komentar, Azra (1982.)
Atomski Ali is offline  
Old 06.04.2010., 20:54   #25
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
Registar je, kako neslužbeno doznajemo, ukraden iz Ministarstva obrane, a objavila ga je njemačka kompjuterska tvrtka. :
ta firma nudi zaštitu privatnosti kad napraviš "whois" neke domene, znači samo su koristili njihove usluge da im zablokiraju prikazivanje pravog imena i prezimena..
yeehawyaw is offline  
Old 06.04.2010., 20:54   #26
Quote:
Čoban Tarzan kaže: Pogledaj post
...
eh, sad si odao tajnu. a sta ako se sad jos njih pet javi s tim imenom?

..i? oces tuzit koga? imas sejvano?
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 06.04.2010., 20:54   #27
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
A MORH bi tražio dopuštenje da je htio objaviti registar?
Ukoliko tamo ima ikoga sa 2 moždane stanice, MORH ga ne bi objavio na internetu u ovakvom obliku. A pogotovo ne popis na kojem su i djelatne vojne osobe, djelatnici obavještajnih službi itd.
Hollow Point is offline  
Old 06.04.2010., 20:56   #28
Quote:
Atomski Ali kaže: Pogledaj post
Ako je objavljeno ime, prezime i jedinica u kojoj je netko službovao, teško da je to neko strašno narušavanje privatnosti.
Odlično, sad to nađi na internetu za djelatne vojne osobe američke vojske (na koje se oni koji su ga objavili pozivaju)
Hollow Point is offline  
Old 06.04.2010., 20:56   #29
Quote:
yeehawyaw kaže: Pogledaj post
ta firma nudi zaštitu privatnosti kad napraviš "whois" neke domene, znači samo su koristili njihove usluge da im zablokiraju prikazivanje pravog imena i prezimena..
ali s obzirom je bilo na dot com, to znači da je to netko i platio?
__________________
*
revolution is offline  
Old 06.04.2010., 20:56   #30
I puno tajniji dokumenti su već davno u rukama onih koji takve stvari ni u ludilu ne bi trebali imati. Čemu sad čuđenje nad objavom registra branitelja nekih "švaba"?
Ovo je smiješna država...
Kohoutek is offline  
Old 06.04.2010., 20:56   #31
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
pa kajje netko fakat maznuo to i objavio vanka? isuse, još jedna sprdačina...
Sprdačina? Nekontrolirana objava osobnih podataka teško da može biti sprdačina, mislim može, barem sve dok ne objave i tvoje osobne podatke, a tada?
NINJA 07 is offline  
Old 06.04.2010., 20:58   #32
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Sprdačina? Nekontrolirana objava osobnih podataka teško da može biti sprdačina, mislim može, barem sve dok ne objave i tvoje osobne podatke, a tada?
ako je netko maznuo, ukrao, OTUĐIO I NEOVLAŠTENO OBJAVIO, to je sprdačina, jer valjda taj fajl se zna tko je mogao doć do njega..ili ne?

mislim, kak da to nazovem drugačije?
__________________
*
revolution is offline  
Old 06.04.2010., 20:58   #33
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
A i glupih li novinara.

"kompjuterska tvrtka"

Domain Name: REGISTARBRANITELJA.COM
Registrar: COMPUTER SERVICES LANGENBACH GMBH DBA JOKER.COM
Whois Server: whois.joker.com
Referral URL: http://www.joker.com
Name Server: NS1.INVISIHOSTING.COM
Name Server: NS2.INVISIHOSTING.COM
Status: clientTransferProhibited
Updated Date: 29-mar-2010
Creation Date: 29-mar-2010
Expiration Date: 29-mar-2011
invizi(bl)hosting..

pa kud bas joker? ..i kud bas u njemackoj?

mislim da nijemcima ne treba nikakav popis branitelja u hrvatskoj. znaju oni bolje ko je bio u njemackoj i kad.
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 06.04.2010., 20:59   #34
Quote:
yeehawyaw kaže: Pogledaj post
ta firma nudi zaštitu privatnosti kad napraviš "whois" neke domene, znači samo su koristili njihove usluge da im zablokiraju prikazivanje pravog imena i prezimena..
Da ali ako policija bude tražila naručitelja tih usluga dobiti će sve podatke... sve u svemu netko je najebo...
linkyyy is offline  
Old 06.04.2010., 20:59   #35
jel iko sejvao?
naomi is offline  
Old 06.04.2010., 21:00   #36
Quote:
yeehawyaw kaže: Pogledaj post
ta firma nudi zaštitu privatnosti kad napraviš "whois" neke domene, znači samo su koristili njihove usluge da im zablokiraju prikazivanje pravog imena i prezimena..
To nudi skoro svaka tvrtka koja nudi usluge zakupa servera.

Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Ukoliko tamo ima ikoga sa 2 moždane stanice, MORH ga ne bi objavio na internetu u ovakvom obliku. A pogotovo ne popis na kojem su i djelatne vojne osobe, djelatnici obavještajnih službi itd.
Nisam vidio popis, ti jesi?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 06.04.2010., 21:00   #37
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
ako je netko maznuo, ukrao, OTUĐIO I NEOVLAŠTENO OBJAVIO, to je sprdačina, jer valjda taj fajl se zna tko je mogao doć do njega..ili ne?

mislim, kak da to nazovem drugačije?
Krivičnim djelom?
NINJA 07 is offline  
Old 06.04.2010., 21:01   #38
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Odlično, sad to nađi na internetu za djelatne vojne osobe američke vojske (na koje se oni koji su ga objavili pozivaju)
A za SAD me briga zašto?
__________________
Čitam Nedjeljni komentar koji jasno kaže "tko ne misli ovako taj kleveće i laže", ljudi bez kalibra i bez ideje ufuravaju nam istine crno bijele, investicije su probile plafon troše se krediti, svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi, a mi bi htjeli da budemo centar svijeta... - Nedjeljni komentar, Azra (1982.)
Atomski Ali is offline  
Old 06.04.2010., 21:01   #39
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Da ali ako policija bude tražila naručitelja tih usluga dobiti će sve podatke... sve u svemu netko je najebo...
Kako?Kod nas možeš preko opće uplatnice uplatiti sve.Upišeš Pero Perić, PP 250, 10000 Zagreb.I ajde ga nađi.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 06.04.2010., 21:01   #40
To vise nije kriminalizacija Domovinskog rata, to vec prelazi u sprdnju sa braniteljima.

Takav narod i ne zasluzuje bolje od jada u koji tone iz dana u dan.
Vanjushka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.