Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 00:38   #201
Namjestim navigaciju i ostavim je da radi i nakon nekog vremena se i mob iz cista mira resetira. Onda je drzim u ruci, namjestim malo gledan po njoj po postavkama i resetira se sam od sebe. Ikona satelita gore (pretpostavljan da je to gps) stoji upaljena i nekako sam dobio dojam ko da se on muci i da mu je to sve previse. Onda sam iza toga usao i u njegovu aplikaciju mobitela mape (obicnu koja se dobije s mobitelom) i nakon pretrazivanja tog podrucja di sam se trenutno nalazio se opet sam resetira. I tako sve skupo više puta. Nakon sta san prestao sa navigacijom i mapama jer sam iskljucio nije se vise resetirao. Tako da je moja pretpostavka možda taj promet koji obrađuje...
c4enta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:21   #202
samsung tab

Imam Samsung Tab, i rado bi stavila gore navigaciju. Na starom mobitelu imam Ig0, na windows mobil platformi, ali sa androidom bas i nisam na ti.
Moze pomoc, gdje skinuti , kako ga instalirati. Da li Samsungog Kies pomaze u tome, i da li je netko skidao sa njega programe za Taba, jer sve sto vidim je za sv moguce mobitele osim za Taba. thnks
labellisima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 11:44   #203
Quote:
c4enta kaže: Pogledaj post
Namjestim navigaciju i ostavim je da radi i nakon nekog vremena se i mob iz cista mira resetira. Onda je drzim u ruci, namjestim malo gledan po njoj po postavkama i resetira se sam od sebe. Ikona satelita gore (pretpostavljan da je to gps) stoji upaljena i nekako sam dobio dojam ko da se on muci i da mu je to sve previse. Onda sam iza toga usao i u njegovu aplikaciju mobitela mape (obicnu koja se dobije s mobitelom) i nakon pretrazivanja tog podrucja di sam se trenutno nalazio se opet sam resetira. I tako sve skupo više puta. Nakon sta san prestao sa navigacijom i mapama jer sam iskljucio nije se vise resetirao. Tako da je moja pretpostavka možda taj promet koji obrađuje...
Nije do navigacije nego do mobitela, ako nisi stavljao nikakav custom ROM i ako već imaš FROYO šalji ga na servis.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:28   #204
Quote:
labellisima kaže: Pogledaj post
Imam Samsung Tab, i rado bi stavila gore navigaciju. Na starom mobitelu imam Ig0, na windows mobil platformi, ali sa androidom bas i nisam na ti.
Moze pomoc, gdje skinuti , kako ga instalirati. Da li Samsungog Kies pomaze u tome, i da li je netko skidao sa njega programe za Taba, jer sve sto vidim je za sv moguce mobitele osim za Taba. thnks
Imaš top temu o navigaciji, i sve u njoj opisano, malo bolje čitati. Link za download ti je poslan na PM.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:09   #205
Imam Samsung Galaxy I9000,Froyo.Skinuo sam kartu Europe na kompijuter prije nego što sam instalirao CoPilot na mobitel.Sad vidim da CoPilot sam skida karte direktno.Postoji li mogućnost da tu kartu ubacim u aplikaciju tipa copy-paste.Hvala
Putnik svjetla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:53   #206
Quote:
Putnik svjetla kaže: Pogledaj post
Imam Samsung Galaxy I9000,Froyo.Skinuo sam kartu Europe na kompijuter prije nego što sam instalirao CoPilot na mobitel.Sad vidim da CoPilot sam skida karte direktno.Postoji li mogućnost da tu kartu ubacim u aplikaciju tipa copy-paste.Hvala
ima... folder "EU" ubaci u "copilot" koji ti je na mobu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 11:49   #207
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Ček jel tu pričamo o ROM-u ili RAM-u?
ROM.
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 12:04   #208
Quote:
dado314 kaže: Pogledaj post
ROM.
OK, koji je ROM na njemu (pretpostavljam kad je rootan da je stavljen i neki custom ROM)?
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 13:36   #209
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
OK, koji je ROM na njemu (pretpostavljam kad je rootan da je stavljen i neki custom ROM)?
kako mogu to provjeriti?
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 15:00   #210
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
ima... folder "EU" ubaci u "copilot" koji ti je na mobu
Ubacio sam folder "EU" u folder "mape" ali to ne radi.Zna li tko u čemu griješim tj.riješenje problema.Hvala.
Putnik svjetla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:20   #211
Quote:
Putnik svjetla kaže: Pogledaj post
Ubacio sam folder "EU" u folder "mape" ali to ne radi.Zna li tko u čemu griješim tj.riješenje problema.Hvala.
ne! mora biti bas kako sam napisao, znaci na sd kartici imas folder "copilot", i sad u njega samo ubacis "EU", a ne u nekve druge foldere i podfoldere...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 23:32   #212
CoPilot na x10 radi bez problema. Jedini problem je vec spomenuta tipkovnica, ali lako se druga skine

Detaljno opisan postupak instalacije. Odlicno odraden posao.
Hvala
narasimha0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 08:53   #213
Quote:
dado314 kaže: Pogledaj post
imam problem sa instaliranjem navigacije. proba sam iGo i još jednu, ali dobijem poruku Out of space - iGO couldnot be viewed. Free up some space on your phone and try again.
Ono što me živcira jest to da sam imao instaliran iGo i dosta aplikacija i igrica. Deinstalirao sam iGo da napravim mjesta za aplikacije, računajući da ću opet instalirati navigaciju kad mi bude potrebna. Sada imam puno manje aplikacija i igrica, gotovo nista osim defaultnih, ali kao nema dovoljno mjesta. Android system info mi kaže da imam cca 40MB slobodno na telefonu.
LG Optimus gt540, android 2.1, rootan, instaliran app2sd
riješeno!
-tvornički reset
instalirao iGo, i ostalo mi slobodno cca 100 MB!!! ostale mi i sve aplikacije, samo su se pri pokretanju ponašale kao da se prvi put pokreću.
jedino su mi se izbrisali telefonski brojevi (sa telefona), ali prije sam napravio backup!
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 10:40   #214
Mene zanima da li ima igo navigacija tipa navngo a ne ovaj amigo? Amigo je totalno blentav program za nekoga kome treba nesto najjednostavnije a ja nisam jedan od njih :-)




htc desire data2sd
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:51   #215
IGO za Android je jedan i jedini, a imaš 3 vrste iGO-a ovisno o kojem uređaju/OS-u se radi (Amigo, MyWay i Primo). Meni navigacija treba da me točno odvede od točke A do točke B, ja neznam šta ti očekuješ...
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje ghost : 04.03.2011. at 18:58.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:27   #216
Pozdrav...
da se odmah ispricam moderatorima ako sam na krivoj temi ali nisam naso nista slicnije...
onda da isto naglasim da android imam 2 dana (na HTC HD2) i da ga nikad prije nisam koristio
e sad ide pitanje
dakle idem za 20 dana u london i treba mi mapa centra londona.... posto sam ogranicen sa prostorom SD od samo 2 gige auto navigacija ne dolazi u obzir ali to mi ni netreba... treba mi kao turisticka karta...citao sam nesto o aplikaciji Big Planet TW... instalirao sam ju i ima mogucnost "save map for offline use" ugl da sad ne duzim dali neko zna gdje on sprema te mape i kako ih koristit...

ili ako ima neko mozda neku bolju foru samo je bitno da je u offline modu
riiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 23:07   #217
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
IGO za Android je jedan i jedini, a imaš 3 vrste iGO-a ovisno o kojem uređaju/OS-u se radi (Amigo, MyWay i Primo). Meni navigacija treba da me točno odvede od točke A do točke B, ja neznam šta ti očekuješ...

Vidi, imam nekoliko navigacija i nije da mi treba ova na mobitelu no kad je tu eto volio bi da radi kako ja želim a to je npr:
- da kad sam na nekom mjestu i kliknem na to mjesto da mi on ponudi da sejvam to mjesto u favorite što me je neki dan naživciralo a trebalo bi biti po defaultu. Znam da je Amigo najjednostavniji program i nikad ga nisam koristio iako ga imam i na normalnoj navigaciji + Navngo... Da sad ne duljim nadam se da razumiješ o čemu pričam i šta tražim.
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:41   #218
Quote:
rabbit kaže: Pogledaj post
Vidi, imam nekoliko navigacija i nije da mi treba ova na mobitelu no kad je tu eto volio bi da radi kako ja želim a to je npr:
- da kad sam na nekom mjestu i kliknem na to mjesto da mi on ponudi da sejvam to mjesto u favorite što me je neki dan naživciralo a trebalo bi biti po defaultu. Znam da je Amigo najjednostavniji program i nikad ga nisam koristio iako ga imam i na normalnoj navigaciji + Navngo... Da sad ne duljim nadam se da razumiješ o čemu pričam i šta tražim.
Ajde skini i instaliraj iGO My way ili Motonav i Copilot, pa isprobaj, tutorial ti je u top temi, a linkove za skinuti sam ti poslao na PM
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:22   #219
Fala

htc desire data2sd
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:17   #220
Quote:
riba1108 kaže: Pogledaj post
Pozdrav...
da se odmah ispricam moderatorima ako sam na krivoj temi ali nisam naso nista slicnije...
onda da isto naglasim da android imam 2 dana (na HTC HD2) i da ga nikad prije nisam koristio
e sad ide pitanje
dakle idem za 20 dana u london i treba mi mapa centra londona.... posto sam ogranicen sa prostorom SD od samo 2 gige auto navigacija ne dolazi u obzir ali to mi ni netreba... treba mi kao turisticka karta...citao sam nesto o aplikaciji Big Planet TW... instalirao sam ju i ima mogucnost "save map for offline use" ugl da sad ne duzim dali neko zna gdje on sprema te mape i kako ih koristit...

ili ako ima neko mozda neku bolju foru samo je bitno da je u offline modu
Kompletna iGo/Motonav instalacija sa kartama čitavog UK-a ti je max 500-600mb, i manje ako izbaciš već ubačene karte.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.