Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 17:50   #261
leksikon, take two, nakon pet godina...

a kad sam već tu...

1. Dve tri riječi o tvom stilu

Kaos - bio i ostao. S godinama je u njemu sve manje boja, ali kaos ne jenjava. Ako bih morala odabrati jednu riječ da opišem taj stil koji je vječno u tranziciji, vjerojatno - udobnost.

2. Najdraži odjevni predmet?

Hmmmm...favoriti se mijenjaju; nekad je to zadnji kupljeni komad, nekad najstariji. Često su to stvari koje premalo nosim - recimo, moje otkačene plave Bernhard Willhelm cipele; ali pada mi na pamet i crna Cheap Monday Melinda haljina, koju sam pošteno iznosila.

3. Najdraži modni dizajner/i?

Rei Kawakubo - ali kao inspiracija, jer si te komade (još uvijek) ne mogu priuštiti. Ali zaista je jedinstvena.
Volim i manje brandove, rado otkrivam nova imena - samo me ponekad razočara nesrazmjer u narativima: nešto se predstavlja kao malo, simpatično, lokalno, a sva proizvodnja se radi u Kini. Ili, kako kaže etiketa jedne od mojih zadnjih kupovina - 'designed in London by a sizzling hot stud, made in China'.
Od kolekcija za ovu zimu, iz nekog razloga mi je posebno zapela za oko ona JW Andersona.

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

Ne znam, takve se stvari zaista užasno brzo mijenjaju. Uvijek volim vidjeti Tildu Swinton, recimo; lijepe su mi žene koje su bezvremenske, trendovi brzo dosade.

5. Najdraži grad za shoping?

Hmmmm...internet?

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...

Crne gležnjače - da mogu, bile bi ili Marsell ili LD Tuttle, ali Cheap Monday ili Fly su izglednije. MM6 obični 'izrezani' sweatshirt, crne vunene 3/4 hlače, i dobar, topao asimetrični kaput. I ruksak, jer sam osuđena na nošenje knjiga i laptopa u starom skaterskom Burtonu. E da, i UEG laptop case za mog vjernog druga, i CdG novčanik koji je već cijelo desetljeće moja tiha patnja, a nikako da ga kupim - trenutno zato jer mi se teško oprostiti od novčanika koji imam, i koji mi je predivan.

7. Uzorci koje obožavam?

Nisam luda za uzorcima, ali u zadnje vrijeme su mi pruge i točke sve draže u detaljima: čarape, šal, rukavice, majica koja proviruje...Jako volim i tartan, ali imam ga (pre)malo.

8. Za mene će uvijek bit u trendu?

...dobar stav

9. U ormaru imam najviše...

Hmmmm...crnih haljina? Nema ih jako puno in absolute terms (nemam nešto previše odjeće), i rijetko koja je 'mala', ali ovako napamet - mislim da ih ima 10ak, što čini jako visok postotak sadržaja mog ormara, a jednom novom sam se danas počastila.

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.

Tamnoplava. Ironije radi, te boje gotovo uopće nemam u ormaru.

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?

Na meni minimalizam, na drugima je sve dozvoljeno.

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?

Nikada ne bih dala više nego što imam.
Najskuplji komad u mom ormaru je haljina Igora Dobranića za 1200kn, što je za moje pojmove jako puno. Ali skupoća je stvarno relativna. Jednom kada odrastem i budem zarađivala kao odrasla osoba, ne isključujem mogućnost da ću i u trošenju na odjeću biti liberalnija .

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?

Gležnjače, kaput i sweatshirt iz pitanja br. 6., jer mi zaista trebaju. Bezvremensku kožnu torbu i putovanje u Berlin. E da, i Alessi košaru za voće braće Campana, jer nikada nemam novaca za ulaganje u životni prostor, a voljela bih da to mogu povremeno. I barem jedan top iz FW Comme des Garcons kolekcije, kao čisti kolekcionarski luksuz.

14. Matchiranje cipela i torbe je...

...igra na sigurno.

14. Najdraži topic na modi mi je?

Izazov za hrabre forumašice - premda više rijetko tko prihvaća izazov, pa i nije nešto izazovan.

15. Forumašica s najviše stila?

Volim sve one koje u meni svojom pojavom ne izazivaju dosadu, a najviše one koje se rado igraju i sebe ne shvaćaju preozbiljno .

16. Da sam ja moderatorica na modi...

...svi bi me mrzili, jer nitko ne voli moderatore

17. Modni fetiš su mi?

...otkačene cipele? Nekad imam osjećaj da uopće ne znam kupiti cipele po funkcionalnosti, samo po stupnju ludosti.
I odjevni predmeti bez leđa. Uvijek volim vidjeti gola leđa i ključne kosti.

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)

...pomalo dječački stil. Ironično, nakon što sam to definitivno utvrdila, poludila sam za haljinama.

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)

Hmmmm...Nicole Ritchie?

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

Nedavno je M bio na koncertu No Doubt, i kad je došao doma konstatirao da sam - osim u faci - ista Gwen Stefani.

21. Najbolja modna stranica?

Niti jedna posebna. Nisam neki modni znalac, moja domena je ipak odjeća.

22. Nikad ne bih stavila na se...?

Nikad ne reci nikad.

23. Najdraže modno desetljeće?

Kraj 19og stoljeća?
Rado bih izgledala kao Slava Raškaj u Matanićevu filmu, recimo...

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

LN-CC trenutno, da ih riješim svih onih preskupih JW Andersonovih komada za ovu zimu koje ne uspjevaju prodati. I londonskom Dover Street Marketu - ali to pričam napamet, jer nikada nisam bila. Ali jako bih rado svom ormaru dodala koju Rei ili Yohjia.

25. Mislim da je ovaj leksikon...

...super, jer ću se za 5 godina sigurno smijati ovim odgovorima kao što sam se danas smijala onim od prije 5 godina

Zadnje uređivanje xavierkat : 26.11.2012. at 18:07.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 19:43   #262
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
a
16. Da sam ja moderatorica na modi...

...svi bi me mrzili, jer nitko ne voli moderatore : trk:



kod mene, posli dvije i pol godine, nema nekih drastičnih promjena (osim što sam u leksikonu nekih 6 puta spomenula da želim mulberry alexa bag ) al ispunit ću opet, nevrdles :F


1. Dve tri riječi o tvom stilu

i moj stil s godinama, kao kod svih baba, postaje smireniji. u smislu da sad radije biram neke bazične i netrendy komade koji će duže trajati. ali volim se tu i tamo dressup u neku girly kombinaciju. ako moram birati riječ neka bude- androgino.

2. Najdraži odjevni predmet?

skinny jeans i majice na bendove (trenutno najdraža je morrissey majica )

3. Najdraži modni dizajner/i?

ufff, volim i rispektam puno njih. imam novog najdražeg svake sezone. nemilosrdna sam prema onima koji mi se ne sviđaju al evo par- dries van noten- jer je slikar među dizajnerima; riccardo tisci jer je na njegov mrak nemoguće ostati imun; nicolas ghesquiere gospodin vizionar i arhitekt; hedi slimane jer, jbga, pušim tu boho rock estetiku koliko god ponekad ofucana i iskurvana bila.


4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

hmmm prije sam imala favorite i to više pratila, u zadnje vrijeme i ne toliko.

5. Najdraži grad za shoping?

nemam. kad imam para svaki grad je dobar za šoping!

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...

hm, neampojma. po sezonama si planiram putovanja i koncerte. šopinge baš i ne. ne da mi se razmišljati o tome. ako mi se nešto svidi kupim (ako sam u mogućnosti) ali nije da me to baš opterećuje.

7. Uzorci koje obožavam?

paaaa neki driesov uzorak bi sigurno htjela imati u ormaru

8. Za mene će uvijek bit u trendu?

dječački izgled i allblack look

9. U ormaru imam najviše...

t shirtova i skinica

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.

crna

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?

oboje

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?

sve u skladu s mogućnostima. sad to nije velika cifra ali u nekoj budućnosti možda i bude.

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?

sto putovanja i koncerata na koje želim ići nakon toga bi možda poharala galeries lafayette.

14. Matchiranje cipela i torbe je...

u većini slučajeva dosadno.

14. Najdraži topic na modi mi je?

naše recenzije

ne znam, volim velike kritike jer tu mogu spojiti svoje dvije velike ljubavi. modu i tračeve

15. Forumašica s najviše stila?

prošli put sam napisala cinnamon, to stoji definitivno. svako malo se pojavi netko zanimljiv. sad trenutno lik iz bajke i blogerski joj kolega black.

16. Da sam ja moderatorica na modi...

bila bi stroga i poštena. baš kakvi su ovi trenutni moderatori.

17. Modni fetiš su mi?

majice na bendove. nemam baš neku zavidnu zbirku ali radim na tome :F

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)

ono u čemu sam najčešće- skinny jeans i jednostavne majice

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)

uhmhmpf, neampojma, puno ih je, zaista.

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

lažem si da je to patti smith iz 70ih

21. Najbolja modna stranica?

volim style.com, refinery 29, fashionista, tfs i naravno naša moda. iiii moj najdraži modni blog- the style rookie.

22. Nikad ne bih stavila na se...?

nisam generalno za to "nikad ne bih", ali nekako čisto sumnjam da će mi se opet omiliti hipi faza iz srednje škole ili faza nošenja fluffy torbica u obliku životinja s početka faksa.

23. Najdraže modno desetljeće?

zadnje je bilo krasno jer je sve dopušteno, inače, čak ne cijelo desetljeće- sredina i kasne70te. punk.

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

mhmm, neampojma. asos bi bio u redu za početak. za par godina kad budem ispunjavala leksikon i imala bar dva puta veću plaću će biti neki drugi :F

25. Mislim da je ovaj leksikon...

volim leksikone
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 20:41   #263
1. Dve tri riječi o tvom stilu
vrlo tesko pitanje- generalno casual chic/classic, s dozom zaigranosti u razlicitim smjerovima (malo prema punk ili rock (npr biker jacket na klasicni stil, malo prema etno npr kroz nakit itd).
u praksi, mislim da se zadnjih godina oblacim kako vec funkcije traze od mene (sluzbeno, poslovno, formalno, uzasno formalno), a pokusavam ubaciti barem poneki detalj "po svome", makar to bio crni lak za nokte ili vesta na macke ispod odijela ili muske cipele ili psihodelicni sal...

2. Najdraži odjevni predmet?
ne bih znala. valjda sve volim. gowns volim najvise jer mislim da u njima izgledam najljepse. volim odijela, volim sunje i haljine... sve volim.

3. Najdraži modni dizajner/i?
ne znam. nekad prije bih imala misljenje o tome. sjecam se da sam kao mala gledala chanel i alaia reklame... pa se sjecam ljubavi prema calvin klein haljinama tamo 90tih. ima puno tako epizoda. ali mislim da volim stilove ili neku nit vodilju, ne nuzno dizajnera. btw jos uvijek volim duh casne sestre u chanel stilu a i nekad imam dojam da se oblacim kao karl L.

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!
ne znam, dobre faze su im relativno kratke, ne isplati mi se pamtit ih...

5. Najdraži grad za shoping?
aerodromi
ali ako bas mora grad: pariz i london, jednako.

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...
pada mi na pamet kakva lijepa vesta od kasmira, s nekakvim graficko-psihodelicnim uzorkom i po mogucnosti da pomalo lici na sweatshirt...

7. Uzorci koje obožavam?
crno-bijelo-sivo i sve varijacije toga, prugice, karirano, macke, neke vrste malih tocaka, neke vrste cvijeca.

8. Za mene će uvijek bit u trendu?
burberry trench coat, dobra torba, klasicne "muske" oxford ciplele, klasicne crne stilleto, fina bijela kosulja, hermes sal, cartier trinity nakit, fina crna coctail haljina (sto jednostavije to bolje), sminka i frizura koje pristaju licu i prigodi.

9. U ormaru imam najviše...
haljina, hlaca, kosulja... ne znam.

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.
siva.

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?
oboje.
ovisi kako se osjecam i koja je prigoda.

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?
ne znam, ovisi koliko cijenim doticnu stvar, koliko ju zelim/trebam i koliko imam novaca u toj fazi u zivotu.

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?
ne znam, napravila bih inventuru sto imam i slozila plan, sto gdje fali ili sto moze biti upgradeano. ali generalno, moj prvi trosak ne bi bio na odjecu.

14. Matchiranje cipela i torbe je...
cesto nuzno (jer je lakse i jeftinije imati cipele i torbe i remene u samo jednoj boji), cesto prakticno, ali ne nuzno estetski najprivlacnije.

14. Najdraži topic na modi mi je?
modne kritike

15. Forumašica s najviše stila?
ja najvise volim cinnamon i kiki.

16. Da sam ja moderatorica na modi...
na srecu, nisam nikad ne bih imala vremena za odradit posao kako treba.

17. Modni fetiš su mi?
nista posebno. volim sve i volim kako sve sve slaze skupa kao kakav puzzle boja, oblika i tekstura.

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)
znam sto mi ne stoji: vrecaste kul stvari kakve xavi nosi. jednostavno na moju gradju to izgleda lose. strogi krojevi mi stoje dobro.

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)
ne znam, vecina se oblaci lose do grozno.

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)
jednom mi je nekad rekao da sam ko churchillova sekretarica (jel to slavno?) zbog tweeda itd. mislim da me to ne opisuje u potpunosti jer ja winstonovu sekretaricu odvedem i u kate moss i u alexa chung stil i tako...

21. Najbolja modna stranica?
ne znam, jos uvijek volim casopise.

22. Nikad ne bih stavila na se...?
jako spicaste cipele, jako velike platforme, ja vrecastu odjecu, jako... nesto.

23. Najdraže modno desetljeće?
90te. ali volim kako je sad, sve je moze mijesati skupa i na pojedincu je da si slozi stil prilicno liberalno.

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?
neimann marcus ili harrods tako nesto

25. Mislim da je ovaj leksikon...
super
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 21:59   #264
1. Dve tri riječi o tvom stilu Ne mogu ga definirati, mislim da ne odskačem previše od ostalih cura po stilu, recimo malo finiji casual.
2. Najdraži odjevni predmet? Traperice.
3. Najdraži modni dizajner/i? Michael Kors, Victoria Beckham, Marc Jacobs, a Galliano mi je najzanimljiviji.
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija! Kate Moss, Olivia Palermo, Sienna Miller, od naših Tanja Dragović.
5. Najdraži grad za shoping? U svakom gradu u inozemstvu u kojem sam bila obavila sam fin shoppinng, svugdje je dobro ako imaš novaca.
6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti... Kvalitetne i lijepe, jednostavne čizme bez pete.
7. Uzorci koje obožavam? Svi životinjski, ako su dobro izvedeni, čitaj da ne izgledaju jeftino.
8. Za mene će uvijek bit u trendu? traperice, uske crne hlače, općenito crna boja, kožna jakna, kvalitetna torba i čizme, krzno.
9. U ormaru imam najviše... traperica, večernjih torbica, šalova.
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja. Kraljevsko plava, bordo, jarkoružičasta.
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura? Kako kada, mada se rijetko usudim spojiti nespojivo.
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet? Ovisi u kakvoj bi financijskoj situaciji bila, ali više od 2000eura za odjeću je pretjerivanje.
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...? Hm, putovanje u New York, onda tamo shopping. Ne bih puno birala.
14. Matchiranje cipela i torbe je... Nekada je potrebno, a nekada ne.
14. Najdraži topic na modi mi je? Što ste si danas kupili, Naše recenzije.
15. Forumašica s najviše stila? Ida Bauer.
16. Da sam ja moderatorica na modi... Ne, hvala.
17. Modni fetiš su mi? Torbe i cipele.
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?) Traperice, uska majica i tenisice. Čizme iznad koljena.
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?) Uh, ne mogu se sad baš sjetiti ali ima ih sigurno. Rihanna npr.
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?) Kuma mi je jednom rekla Elle MacPherson, slažem se, barem ono što sam vidjela.
21. Najbolja modna stranica? ne znam, ne pratim.
22. Nikad ne bih stavila na se...? nešto vulgarno, nešto što mi se ne sviđa, u čemu se ne osjećam dobro i što mi ne stoji.
23. Najdraže modno desetljeće? 70e, i ovo sada.
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu? trenutno u Zari.
25. Mislim da je ovaj leksikon... Zanimljiv, odličan, baš sam malo preispitala samu sebe što se tiče mode.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 00:29   #265
1. Dve tri riječi o tvom stilu
uglavnom casual, volim raditi svakakve kombinacije sa svojom odjećom iako je nemam mnogo i skoro sva je jednobojna

2. Najdraži odjevni predmet?
tajice i duže majice i veste

3. Najdraži modni dizajner/i?
/

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!
Jessica Alba

5. Najdraži grad za shoping?
Zagreb, a ni Koeln nije loš

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...
jaknu, i kupila sam ju

7. Uzorci koje obožavam?
jednobojni i cvjetasti

8. Za mene će uvijek bit u trendu?
traperice

9. U ormaru imam najviše...
crne i bež boje

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.
bež, crvena, oker... ma ja mislim da mi sve stoje

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?
minimalizam

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?
1000 kn

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?
baloner, još jedne uggsice i hrpu torbi

14. Matchiranje cipela i torbe je...
poželjno

14. Najdraži topic na modi mi je?
svi topici s nazivom dućana, svašta se sazna na njima

15. Forumašica s najviše stila?


16. Da sam ja moderatorica na modi...
ne znam šta bi bilo

17. Modni fetiš su mi?
šalovi

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)
minica

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)
/

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)
recimo Jessice Albe, još da mi je toliko para

21. Najbolja modna stranica?
/

22. Nikad ne bih stavila na se...?
suknje do ispod koljena, neke grozne uzorke, staromodne prsluke ili bilo kakav dokaz modnog neukusa i nepažnje pri odijevanju samog sebe

23. Najdraže modno desetljeće?
ma ovo, ima divnih stvari, samo se treba znati kombinirati

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?
Zara, Tally Weil, Mango, Stradivarius... ne mogu se odlučit

25. Mislim da je ovaj leksikon...
fora kad ti je dosadno
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:18   #266
aaa, dobri stari leksikon

1. Dvije tri riječi o tvom stilu

...mračan i lelujav

2. Najdraži odjevni predmet?

u joj, volin lepršave nedefinirane komade koji se mogu nosit na različite načine

3. Najdraži modni dizajner/i?

trenutno raquel allegra i ann demeulemeester

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

mary kate olsen kad joj se da

5. Najdraži grad za shoping?

a jadna ti san, split

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...

jedan puno lipi srebrni prsten
neki pleteni šal, crnu torbu za sve i toplu crnu džemperčinu - zapravo neke basic stvari

7. Uzorci koje obožavam?

tu volin svašta: dobri su mi motivi umjetničkih slika, sakralni motivi, barokne vitice, riblja kost na kaputima, i ombre mi je drag, pa onda oni preliveni akvarel motivi..ma svašta

8. Za mene će uvijek bit u trendu?

zapravo sve

9. U ormaru imam najviše...

imam nekako svega podjednako, možda sakoa/jaketa/kaputa ako gledam na neki prosjek s drugim ljudima u mom okruženju

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.

bijela i boja ruzine

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?

hmm..kako koji dan

12. Ne bih dala više od (koliko?) za neki odjevni predmet?

mislim da sam na cipelama najdarežljivija, u teoriji granica je 1200kn, u praksi 800kn

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?

crne gležnjače s drvenom petom i nešto srebrnog nakita

14. Matchiranje cipela i torbe je...

pa ok ako nije preočito, odnosno ako je dobro izvedeno

14. Najdraži topic na modi mi je?

streetstyle i pokojni izazov

15. Forumašica s najviše stila?

a ima ih više, ma znaju one i same, ko će ih sve nabrojat

16. Da sam ja moderatorica na modi...

previše bi se ispričavala, nije to za mene krhku

17. Modni fetiš su mi?

skužila sam da previše uživam u domestosiranju crnih tkanina i stvaranju uzoraka, od ostalog...a sakoi

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)

lepršave tunike..valjda

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)

e..blokala san
...pada mi na pamet emma stone koja kod mene ne izaziva nikakav ushit kad je vidim, iako se realno gledajuć' dosta bolje oblači od svojih kolegica

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

rečeno mi da je to ritchie blackmore

21. Najbolja modna stranica?

zapravo i nisam nešto od tih modnih stranica, ali ako pod to spada ovo: http://www.sistersoftheblackmoon.com/sotbm/ onda neka to bude ta

22. Nikad ne bih stavila na se...?

sintetičke gaćice

23. Najdraže modno desetljeće?

kraj 19. st.

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

u antiknim dućanima, posebno onim s kućnim stvarima

25. Mislim da je ovaj leksikon...

šema
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 08:27   #267
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
22. Nikad ne bih stavila na se...?

sintetičke gaćice

odvalila sam na ovo, zbilja...ali istina je
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:39   #268
Ja mislim da sam bila napušena kad sam prvi put ispunjavala ovaj leksikon, nemam drugog objašnjenja. Ajmo ponovno



1. Dve tri riječi o tvom stilu

Ne znam Vrlo jednostavno, vrlo često monokromno (pogotovo zimi, ljeti si dam oduška), ali ono na što užasno pazim bez obzira na boje je silueta. Ne volim biti cijela u širokom ili cijela u uskom (osim ako se radi o haljinama), moram imat srazmjer između gornjeg i donjeg dijela tijela.

2. Najdraži odjevni predmet?

Dobre traperice. To se ne mijenja. Jako volim traperice i posjedujem valjda 15 pari.

3. Najdraži modni dizajner/i?

Nemam. Znam koje ne volim jer su mi uvijek isti, no nijednog ne pratim slijepo.

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

Cate Blanchette mi je gotovo uvijek prekrasno obučena. Jedino mi ona trenutno pada na pamet, sigurno ih ima još dvi, ali ih se trenutno ne mogu sjetit.

5. Najdraži grad za shoping?

Hejtam ovo pitanje gorućom mržnjom. Zagreb. Jer jedino tu i kupujem

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...

Glatke jednostavne jahaće čizme kakvih jednostavno nema nigdje, stvarno ne razumijem da je to toliko teško napravit. A da ne koštaju sto tisuća kuna. Svim ostalim sam se opskrbila. I MMM pleksi gležnjače.

7. Uzorci koje obožavam?

Volim, ali zaista volim samo prugice. Ostalima mogu dat šansu ovisno na kojem se odjevnom predmetu nalaze i kako su izvedeni, ali ne bi rekla da ijedan obožavam.

8. Za mene će uvijek bit u trendu?

Crna boja, traperice (ovisno o kroju), i svi oni tzv vječni komadi, poput LBD (opet, ovisno o kroju), fino sašivene kožne jakne, hlače i suknje i slično.

9. U ormaru imam najviše...

Crne boje, traperica, valjda 15 bijelih majica različitih krojeva, cipela te haljina.

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.

Siva, plava, crna, bijela, crvena s primjesom roze (dakle da više vuče na hladno)-općenito hladne boje.

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?

Minimalizam.

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?

Ne znam. Mislim da negdje kod 1500 kn povlačim crtu.

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?

Otplaćivanje faking stambenog kredita. Ali pošto je ovo Moda-put u London s par frendica i šoping spri. Gorespomenute jahaće čizme i badass kožnjak.

14. Matchiranje cipela i torbe je...

Kako na kome (pritom mislim na godine i stil nositeljice), ali uglavnom nepotrebno zamaranje. Iskreno, ne sjećam se kad sam zadnji put razmišljala o tome da mi cipele i torba moraju biti iste boje.

14. Najdraži topic na modi mi je?

Modne kritike, iako manje pišem, više gledam.

15. Forumašica s najviše stila?

Kiki mi se jako sviđa, Lik mi je totalno posebna i zanimljiva, ima ih, uglavnom.

16. Da sam ja moderatorica na modi...

Bila, ne bi više, fala lijepa.

17. Modni fetiš su mi?

Cipele i haljine. Jako volim i odjevne predmete od kože i majice/haljine bez leđa.

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)

Dobre traperice s dobrom majicom gore , haljine.

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)

Pa ne znam, ako ćemo se vodit hivemindom na Modi, onda ne mogu nikoga posebno izdvojit, jedino da se osvrnem na neke druge stranice koje dižu neke zvijezde u nebesa, no to mi opet nema smisla jer su popljuvane na Modi Mogu samo reć da mi nije jasna fasciniranost frizurom Andree Bistričić jer izgleda ko žir. There, I said it.

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

Nema takvog. Kad ja budem celebrity, onda će se netko moć pozivat na mene

21. Najbolja modna stranica?

Uopće ne pratim modne stranice per se , hvatam infose ovako tatlane.

22. Nikad ne bih stavila na se...?

Uf... jako veliki špic, vintage u onom hipster smislu (a i općenito, nije mi to nešto napeto, volim novu odjeću ), mnoštvo uzoraka, isto široku majicu i suknju pa da izgledam ko zvono, ništa pre nedefinirano (znam da to nije riječ) u čemu izgledam ko... nakupina bjelančevina, a ne ko žena, cvijeće i rajfove u kosi.
Također ne nikad, ali izbjegavam nakit, ne volim ga na sebi, a vrlo često mi izgleda prenapadno i na drugima.

23. Najdraže modno desetljeće?

Ovo.

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

U svim dućanima na svijetu. Ali ako mora bit samo jedan, nek bude Asos. I da mi se Merkur smiluje i da me nikad ne carine. Ili da bar Asos piše na paket vrijednost nakon popusta

25. Mislim da je ovaj leksikon...


Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:36   #269
1. Dve tri riječi o tvom stilu
u mom ormaru prevladava crna odjeća pa u skladu s time slažem kombinacije.

2. Najdraži odjevni predmet?
starke

3. Najdraži modni dizajner/i?
ne pratim baš neš modne dizajnere,nisam toliko u tome.

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!
ne pratim celebritije.

5. Najdraži grad za shoping?
nisam baš neš previše shopingirala okolo po gradovima da bi mogla pravit neke usporedbe. Čak i kad se zateknem u nekom većem gradu koji je prepun raznih trgovačkih centara, obično neidem baš u shoping,bude mi bitnije zabavit se s društvom.

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...
uf svašta... evo recimo marte i creepersice bih izdvojila.

7. Uzorci koje obožavam?
sitne točke (pogotovo na hulahopkama)

8. Za mene će uvijek bit u trendu?
samopuzdanje

9. U ormaru imam najviše...
crne odjeće

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.
crna

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?
minimalizam

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?
ako sam u mogućnosti priuštiti si nešto skuplje ,nevidim razlog zašto ne bi izdvojila malo više nego inače ali jasno sve u nekim razumnim granicama u skladu sa platežnom sposobnosti

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?
nije vezano za modu...

14. Matchiranje cipela i torbe je...
nešto što po meni nije pravilo.

14. Najdraži topic na modi mi je?
navukla se na polyvore

15. Forumašica s najviše stila?
njet znat...kratko sam ovdje da bi procijenila.

16. Da sam ja moderatorica na modi...
ne bi to bilo dobro... vjerujem da bi brzo odustala ali bi prije toga sve izterorizirala joke of course!

17. Modni fetiš su mi?
cipele

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)
čarape hahhha..... ne... ovaj..kratke hlačice

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)
don't care for them.ne pratim ih!

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)
/

21. Najbolja modna stranica?
lookbook ,iako pratim puno manje nego prije

22. Nikad ne bih stavila na se...?
hahhaha sad sam se sjetila da se ovo ljeto furale one kričave haljine što doslovno svijetle u mraku....znači ne!

23. Najdraže modno desetljeće?
od 80-tih do 90-tih

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?
modekungen-imaju jako lijepih cipela

25. Mislim da je ovaj leksikon...
dobra razbibriga!
edition limitee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:05   #270
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
1. Dvije tri riječi o tvom stilu

...mračan i lelujav

5. Najdraži grad za shoping?

a jadna ti san, split

22. Nikad ne bih stavila na se...?

sintetičke gaćice
odvalila sam se na ovo

i na Durgino zadnje koji dobar opis!
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:11   #271
1. Dve tri riječi o tvom stilu -Nastojim pratiti trendove ali ih uvijek začiniti s nečim svojim
2. Najdraži odjevni predmet?- Crna haljina A kroja i visokog struka & bajkerske čizme, bijele starke
3. Najdraži modni dizajner/i? - Balmain i Givenchy, Zigman
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija! - Victoria Becham , Miley Cirus, Rihanna
5. Najdraži grad za shoping? - Milano
6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti... Millitary kaput
7. Uzorci koje obožavam?Vojnički, leopard
8. Za mene će uvijek bit u trendu? - Mala crna haljina na 1000 načina , crni mini sako, starke, bijela pamučna majca i dobre traperice
9. U ormaru imam najviše...svega a uvijek mi nešto nedostaje
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.crna, kobalt plava i lila
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura? obožavam miksanje i eksperimentiranje
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?nije mi žao potrošiti na dobru torbu, čizme ili kaput
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?Givenchy ili Balmain strukirani military kaput
14. Matchiranje cipela i torbe je...nešto što nije nužno
14. Najdraži topic na modi mi je?Kritika i trendovi
15. Forumašica s najviše stila? kratko sam ovdje ali pronjuškat ću obečajem
16. Da sam ja moderatorica na modi...bilo bi raznoliko, puno mode, tračanja. kreativnosti, tutoriala
17. Modni fetiš su mi? Velike,glomazne ogrlice
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)Haljine A kroja i visokog struka
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?) sestre Olsen...ponekad su malo previše Boho
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?) hmmm a ja pokušavam imati neki svoj stil...
21. Najbolja modna stranica? moja naravnowww.modaimakeup.com
22. Nikad ne bih stavila na se...? svaki se odjevni predmet može prilagoditi vlastitom tijelu, željama i potrebama
23. Najdraže modno desetljeće? 40-e
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu? Balmain
25. Mislim da je ovaj leksikon...simpa
__________________
www.modaimakeup.com

Zadnje uređivanje tiincheee : 28.11.2012. at 21:23.
tiincheee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 12:15   #272
1. Dve tri riječi o tvom stilu- hmmmm, kad mi se da, ajmo reći, šminkerski, kad mi se ne da, prodajem se pod casual.
2. Najdraži odjevni predmet? haljineeeeee, svih dužina, boja, oblika
3. Najdraži modni dizajner/i? a. mcqueen
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija! kate moss, victoria beckham u zadnje vrijeme, nicole richie
5. Najdraži grad za shoping? kao pravi balkanac, reći ću - graz i trst
6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti... klasične riding boots, koje tražim godinama
7. Uzorci koje obožavam? animal print u svakom obliku :cajka u duši:
8. Za mene će uvijek bit u trendu? bijela košulja, skinny jeans, mala crna haljina
9. U ormaru imam najviše... haljina definitvno
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja. ja se najbolje osjećam u crnoj, drugi kažu da mi i tamno roza dobro stoji
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura? miksanje
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet? ne vežem se za stvari, tako da ne radi se o astronomskoj cifri...1000-1500 kn
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...? ipak, za ovo bi se vezala... jooooj....http://www.net-a-porter.com/product/...lKeHydLFVc2LeQ
14. Matchiranje cipela i torbe je... ziheraški dosadno
14. Najdraži topic na modi mi je? modne kritike : samo stalker:
15. Forumašica s najviše stila? ne pratim dugo, ali evo, recimo, zapamtila sam kiki
16. Da sam ja moderatorica na modi... vjerojatno bi vladala totalna anarhija
17. Modni fetiš su mi? haljine, kožne jakne
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?) skinny jeans, kožna jakna
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?) beyonce i njen street style
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?) možda jessica alba ili rachel bilson
21. Najbolja modna stranica? hmmmm, polyvore!?! polyvore!
22. Nikad ne bih stavila na se...? never say never, ali trenutno creepsice
23. Najdraže modno desetljeće? glup odgovor, ali izgleda- ovo
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu? ASOS, asos i samo asos!!
25. Mislim da je ovaj leksikon... odličan za ubit vrijeme na poslu
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:02   #273
Quote:
Bogomoljka kaže: Pogledaj post
1. Dve tri riječi o tvom stilu - goth-pin up-metal-babasta dekadencija
2. Najdraži odjevni predmet? - kožni korzet
3. Najdraži modni dizajner/i? - Mugler, Gaultier, Mina Parikka /cipele/, Rick Owens, Vivienne Westwood, Chanel (iz 50-ih), Dior (iz 1950.-ih)
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija! - Dita (of kors), Viktoria Modesta, Helena Bonham Carter
5. Najdraži grad za shoping? - najzeljeniji bi bio HeLLsinki i Londra /poradi SHS-ova/
6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti... - dobre jahače čizme, vintage military jodhpurs, latex stockings i gloves
7. Uzorci koje obožavam? - skulls, bones, coffins i tartan u svim oblicima
8. Za mene će uvijek bit u trendu? - ono sta se meni sviđa /bez obzira da li to bilo trenutno u modi ili se s prijezirom gledalo na doticno/ - pencil skirt, lijepe elegantne stiletto špičoke i granny bags
9. U ormaru imam najviše... - čarapa /i općenito nylona) i crnine
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja. - sve zagasite nijanse zelene, crvena i crna
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura? - dekadentni minimalizam /paradox, znam /1
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet? - zavisi - za neku uberspecijalnu stvar, koja je, uz funkcionalnost, i svojevrstan oblik umjetnickog djela, ne bih libila dati znatnu svotu novca /ako bih ga imala dosta/
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...? - Muglerov i D&G metalni korzet /sve s ove stranice/
14. Matchiranje cipela i torbe je...neophodno i nesto sta obozavam i nelagodno se osjecam ako nije matchano
14. Najdraži topic na modi mi je? - Čet tema
15. Forumašica s najviše stila? - my Darling Nikki /Nikita Durango/, Lady in Black i SC
16. Da sam ja moderatorica na modi... - pravila bi bila malo vise loose i ne bi bilo toliko sarkazma i patroniziranja
17. Modni fetiš su mi? - nylon carape /sto starije, to bolje - pozeljno iz razdoblja od 1940-ih - 1970- ih/
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?) - pencil suknje i korzeti
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?) - Olivia Palermo /mislim da se tako zove/
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?) - Dita
21. Najbolja modna stranica? - ova ovdje
22. Nikad ne bih stavila na se...? - UGGs /bljak/
23. Najdraže modno desetljeće?- 1940-te
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu? - Mugler i D&G store-u
25. Mislim da je ovaj leksikon...super duper genijalan

nista ne bih promijenila - osim sta sam u međuvremenu nabavila prave jahace cizme
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:57   #274
1. Dve tri riječi o tvom stilu

ajoj...boje i tama, uzorci, geometrija..

2. Najdraži odjevni predmet?

ima ih puno, ovako izdvojiti jedno "dijete" nemoguce mi je..ali evo npr: Lanvin vintage maxi haljina;Acne cizmice (sve);Kenzo vestica;vintage maxi haljina sa ogromnim amebastim likovima;crna pletena maxi haljina asos;Save the Queen vestice;vintage viktorijanske looking cizmice;viktorijanska looking crna majica/ korzet Fake London,mamina vintage ogromna off white vesto jakna, itd itd itd...

3. Najdraži modni dizajner/i?

A.McQueen, V.Westwood, Antoni&Alison,Lanvin, Chanel, R.Owens, Julius, A.Demeulemeester, G.Pugh, Acne, Paganne, Alain Quilici, Paco Rabanne, Basso and Brooke,... itd itd itd

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

Tilda Swinton, Audrey Hepburn, Cate Blanchett
5. Najdraži grad za shoping?

svi oni koji imaju super sample sales, buvljake, second hand trgovine/charity trgovine i brz internet

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...
svasta nesto

7. Uzorci koje obožavam?

crno bijelo u svim formama i oblicima;sve geometrijske uzorke..

8. Za mene će uvijek bit u trendu?

osobnost

9. U ormaru imam najviše...

haljina, cipela i nakita
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.

od ne boja crna od boja crvena, zuta, zelena, ljubicasta, tamnoplava,..

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?

oboje

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?

sve je relativno...
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?

stan u londonu, parizu i ny

14. Matchiranje cipela i torbe je...

zna biti zabavno, zna biti dosadno, ovisi o osobi

14. Najdraži topic na modi mi je?

chat, vintage i sssdk
15. Forumašica s najviše stila?

ima ih puuno

16. Da sam ja moderatorica na modi...

bio bi red i mir...erm...da...hm...

17. Modni fetiš su mi?

cipele, nakit, haljine...erm...sve..

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)

haljine

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)

ima ih previse..

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

Alerijinom

21. Najbolja modna stranica?

puno njih, svasta se nade...

22. Nikad ne bih stavila na se...?

plasticno rublje, uggsice,dimija hlace,ooogromi spic na cipelama (manji svakako bih), ima sigurno jos ali trenutno se nemogu sjetiti..

23. Najdraže modno desetljeće?

pocetak 20tog stoljeca, 70te,..

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

booking.com, harrods, bio&bio, garden i ostali ducani zdrave hrane svugdje (mamicu im i cijene...), edreams.com,eventim.com,...
25. Mislim da je ovaj leksikon...

super za zabavu
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 01:09   #275
1. Dve tri riječi o tvom stilu.

moj stil varira. znači; oblačim se ovisno o tome kako se trenutno osjećam.
raspon je od trenirki i tenisica, hlača u boji i kariranih košulja pa sve do nekih crnih hlača i košulje ili dolčevite.


2. Najdraži odjevni predmet?

trenutno najdraži odjevni predmet mi karirana plava košulja i sive hlače

3. Najdraži modni dizajner/i?

nemam najdražeg modnog dizajnera.

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!

top 3 najbolje odjevena celebretija po mom mišljenju jesu kristen stewart, jennifer aniston i pink.


5. Najdraži grad za shoping?

grad u kojem najradije kupujem sve potrebno vezano za odjeću jest zagreb.


6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...

za ovu sezonu si najviše želim kupiti što više rukavica, kapa i šalova u raznolikim bojama

7. Uzorci koje obožavam?

obožavam karirani uzorak!

8. Za mene će uvijek bit u trendu?


karirane košulje, starke, vansice, platforme, majice koje otkrivaju jedno rame i uske hlače/traperice, široke i malo dulje majice koje nosim na štrample.


9. U ormaru imam najviše...


u ormaru imam najviše majica i hlača koje odgovaraju građi mog tijela

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.


mislim da mi roza, ljubičasta, siva i crna boja najbolje stoji

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?


ovisno o raspoloženju, ali preferiram ovo drugo.

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?


ne bih dala više od 2 000 kn.

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?


prvo što bih si priuštila bile bi vansice u svima bojama


14. Matchiranje cipela i torbe je...


ponekad potrebno, inače ne patim na to.

14. Najdraži topic na modi mi je?


ebay

15. Forumašica s najviše stila?

nevanevičica

16. Da sam ja moderatorica na modi...

topic o vansicama i piercingu bili bi top tema

17. Modni fetiš su mi?

hlače u boji i vansice.


18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)


haljine i casual stil. (košulje, uske/široke majice i tajice )

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)


severinu.

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)

kombinacija stila miley cyrus i kristen stewart.

21. Najbolja modna stranica?


ne pratim.

22. Nikad ne bih stavila na se...?


'rpetinu tigrastog uzorka i dopičnjak.


23. Najdraže modno desetljeće?

trenutno.

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?

uhhh shoe be do-u.


25. Mislim da je ovaj leksikon...

inspirativan.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:30   #276
Bio bi red da nakon 4 godine i ja ispunim leksikon za nove članove


1. Dve tri riječi o tvom stilu- najbitnije mi je da se dobro osjećam u onom što nosim, da u mojoj glavi kombinacija ima logiku i priču, iako sa strane gledano to ne mora nužno izgledati zanimljivo ni smisleno

2. Najdraži odjevni predmet?- duge suknje, uske traperice i t-shirtovi

3. Najdraži modni dizajner/i?
- dries van noten jer uvijek ima krasne uzorke na odjeći, pok.alexander mcqueen zbog kraljevskog feelinga, givenchy (odnosno ricardo t.) jer mi se skoro sve sviđa što on napravi

4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!- hm, puno njih me zna i dobro i loše iznenaditi, ali recimo da je cate blanchett često dobra, gwen stefani je cool i hm.. alexa chung je slatko babasta

5. Najdraži grad za shoping?- Split, jer skoro nigdi drugo i ne kupujem

6. Za ovu sezonu si najviše želim kupiti...- još haljinica i neke dobre ljetne wedgesice

7. Uzorci koje obožavam?- tartan i točkice

8. Za mene će uvijek bit u trendu?- bijela košulja i zdrava doza samopouzdanja

9. U ormaru imam najviše...-majica kratkih rukava - mislim da ih je nemoguće prebrojati

10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.-zemljani tonovi, bijela, crna, bordo crvena, ljubičasta i modra

11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?- na meni miksanje, uz povremene izlete u minimalizam

12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?- teško je reći, na dnevnoj bazi ne dajem mnogo, ne prelazim 1000 kn, osim ako je neka prigoda ili se radi o nečem što mi je jako posebno pa dam i više, ali to je jaako rijetko

13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?- od modnih stvari neku je*ačku balmain kožnu jaknu... nažalost, koštaju ko odličan polovni auto

14. Matchiranje cipela i torbe je...- nešto što me nikad nije opterećivalo

14. Najdraži topic na modi mi je?- prije su bili looklet natječaji, šteta što looklet više ne funkcionira , a trenutno velike kritike, jer volim komentirati

15. Forumašica s najviše stila?- Stvarno mi je teško nekog posebno izdvojiti

16. Da sam ja moderatorica na modi...- vidjet ćemo...

17. Modni fetiš su mi?- duge suknje

18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)- donji dio trenirke i duge suknje i haljine

19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)- Ima ih dosta, ali upis iznad mene me sjetio na Severinu.
Ne toliko zbog odjeće koliko zbog kvazi damskog "ja sam iznad svega ovog" stava koji, čak i kad ima dobru kombinaciju, kod mene jednostavno ne prolazi.

20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)- Volim misliti da je to Debbie Harry u mladim danima

21. Najbolja modna stranica?- ne pratim ih previše

22. Nikad ne bih stavila na se...?- uggsice, crocsice, tenisice s petom, porno štikletine, previše bling bling nakita... Lista je poveća.

23. Najdraže modno desetljeće?- kasne 70-e i rane 80-e i ovo sad jer je sve dopušteno

24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?- recimo na asosu, ali da vrijedi i na sniženo ...

25. Mislim da je ovaj leksikon...- super jer volim leksikone i još čuvam one iz osnovne škole
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.