Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2022., 15:26   #1
Bolovanje tijekom otkaznog roka

Poz ekipa!

Ovak, naći meni je dogovoren zadnji dan na poslu 31.08, otkazni rok mjesec dana. Zanima me što ako odem na bolovanje 16.08, da li otkazni rok i dalje teče ili se pauzira dok se ne vratim s bolovanja.

Ako iko ima neki info ili osobno iskustvo bio bih vrlo zahvalan na informaciji

Unaprijed hvala svima na odgovorima.
Adrian4u2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 20:59   #2
Quote:
Adrian4u2 kaže: Pogledaj post
Poz ekipa!



Ovak, naći meni je dogovoren zadnji dan na poslu 31.08, otkazni rok mjesec dana. Zanima me što ako odem na bolovanje 16.08, da li otkazni rok i dalje teče ili se pauzira dok se ne vratim s bolovanja.



Ako iko ima neki info ili osobno iskustvo bio bih vrlo zahvalan na informaciji



Unaprijed hvala svima na odgovorima.
Radni odnos ti prestaje s 31.08. neovisno jesi li prethodno na bolovanju, godišnjem, čuvanju trudnoće...
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2022., 00:23   #3
Quote:
Adrian4u2 kaže: Pogledaj post
Poz ekipa!

Ovak, naći meni je dogovoren zadnji dan na poslu 31.08, otkazni rok mjesec dana. Zanima me što ako odem na bolovanje 16.08, da li otkazni rok i dalje teče ili se pauzira dok se ne vratim s bolovanja.

Ako iko ima neki info ili osobno iskustvo bio bih vrlo zahvalan na informaciji

Unaprijed hvala svima na odgovorima.
U jednoj firmi sam odradio samo tjedan dana otkaznog roka ostatak sam ostao doma samo nazvao uhvatilo me u leđima vidimo se kad me ˝popusti˝ papiri me čekali kod računovođe nisam niti morao u firmu po njih
Kaj ti bude napravio ako mu ne dođeš na posao?
dobit ćeš otkaz?
moraš mu donjeti papire za bolovanje?
kaj će mu to?
više ne radiš za njih zašto bi šupcima odradio taj mjesec kad su te vjerovatno j.bali tak dugo dok nisi našao nešto bolje
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2022., 14:36   #4
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
U jednoj firmi sam odradio samo tjedan dana otkaznog roka ostatak sam ostao doma samo nazvao uhvatilo me u leđima vidimo se kad me ˝popusti˝ papiri me čekali kod računovođe nisam niti morao u firmu po njih
Kaj ti bude napravio ako mu ne dođeš na posao?
dobit ćeš otkaz?
moraš mu donjeti papire za bolovanje?
kaj će mu to?
više ne radiš za njih zašto bi šupcima odradio taj mjesec kad su te vjerovatno j.bali tak dugo dok nisi našao nešto bolje
Hvala na odgovoru! Bome si u pravu boli me briga idem ja na more ovih zadnjih par tjedna otkaznog roka!
Adrian4u2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.