Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 20:06   #1141
Moram nahvalit MAC Prep+Prime Face Protect SPF50. Kupila sam ga prošle godine, ali sam ga slabo koristila pa nisam stekla neko mišljenje o njemu. Zadnjih 10-tak dana ga stalno koristim i oduševljena sam. Inače imam masnu kožu koja često podivlja s prištevima, pogotovo u pmsu. Većina krema s visokim faktorom me zamasti i ne bi ih nikad nosila same na licu bez pudera. Kad ovu stavljam na lice, u početku bude dojam "evo još jedna tipična masna kremusina", ali u roku jedne minute se skroz upije i lice bude potpuno mat. Još nekako zagladi lice i pore pa izgleda kao da sam stavila neki lagani puder pa na dijelove lica koji mi nisu prištavi ni ne moram stavit puder. Ovih dana mi je lice u dobrom stanju pa stavim samo bb kremu na bradu i donju čeljust. Inače mi se od svega lice brzo zamasti, ali evo danas sam ovo namazala u podne, prošlo je 8 sati i lice mi je još uvijek matirano. I još mi nijedna čvimba nije izbila u ovih 10 dana. Jedina zamjerka mi je što je pakiranje od samo 30 ml i kad vidite tu malu tubicu, čini vam se da ćete ju potrošit u 2 mazanja.



p.s. ne odgovaram ako bacite 200-tinjak kuna i ne bude vam odgovarala.
RetroDanceFreak is offline  
Old 16.07.2012., 21:31   #1142
Ovo čudo



bolja mi je od svakog high-end pudera, koji sam probala.
prvi put kad sam je stavila, prepala sam se kad je počela tamniti na licu, dok nisam saznala zašto.
uglavnom, divna mi je.
Siohan is offline  
Old 16.07.2012., 21:51   #1143
Quote:
Siohan kaže: Pogledaj post
bolja mi je od svakog high-end pudera, koji sam probala.
prvi put kad sam je stavila, prepala sam se kad je počela tamniti na licu, dok nisam saznala zašto.
uglavnom, divna mi je.
potpisujem. ja godinama eksperimentiram s puderima (i od vichya, le rochea, diora, ...) a ovo mi je nekaj najbolje. lagana na licu, ne briše se, nema žuti podton i najvažnije - lako se nanosi!
nateee is offline  
Old 16.07.2012., 23:02   #1144
bolja mi je od svakog high-end pudera, koji sam probala.
prvi put kad sam je stavila, prepala sam se kad je počela tamniti na licu, dok nisam saznala zašto.
uglavnom, divna mi je. [/QUOTE]


Zašto?
neit is offline  
Old 16.07.2012., 23:13   #1145
Quote:
neit kaže: Pogledaj post
Zašto?

Jer oksidira na licu u dodiru sa zrakom. A zašto to, nemoj pitati mene, nego nekoga pametnijeg
Siohan is offline  
Old 17.07.2012., 00:12   #1146
Quote:
Siohan kaže: Pogledaj post


bolja mi je od svakog high-end pudera, koji sam probala.
prvi put kad sam je stavila, prepala sam se kad je počela tamniti na licu, dok nisam saznala zašto.
uglavnom, divna mi je.
I ja sam ju kupila nekidan, jako sam zadovoljna. Nisam mislila da će mi biti dobra, imam neku divlju kožu

Jedino od nje mi je bolji Vichyjev Aera Teint u nijansi Ivory.
Njega pak obožavam.

Za frendovu svadbu mi je koža bila u komi kakvu nisam imala od tinejdžerskih dana. Vichy me je spasio.
dorcas is offline  
Old 17.07.2012., 00:27   #1147
Quote:
Siohan kaže: Pogledaj post
Jer oksidira na licu u dodiru sa zrakom. A zašto to, nemoj pitati mene, nego nekoga pametnijeg
Aaa.. A ja shvatila da si uspijela nekako riješiti oksidaciju, tipa transparentni puder preko ili nešto..
neit is offline  
Old 17.07.2012., 08:42   #1148
drage cure odmah na pocetku moje velike isprike sto tu pitam to pitanje eto jednostavno neznam gdje bi drugdije a vidim da ste vi upucene u sve i znam da cete mi pomoci ...nego imala sam par testera Estee Lauder Perfectionist CP+ Wrinkle Lifting Serum Corrector
ja sam odusevljena tim serumom mislim (ne nego znam) da nikad nisam imala bolju stvar ..onda sam htjela kupiti i malo istrazivala no cijena je malo boli glava (nazalost) e sad mene zanima dali ima neka jeftinija varijante da je poput tog seruma a nije toliko skupa ili mozda negdje kupitu taj serum ali jeftiniji...bila bi jako zahvalna ako bi mi netko pomogao...hvala vam puno
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Old 17.07.2012., 08:51   #1149
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post

ja sam ju platila manje od 100 kn, mislim da je bilo 97.
Gdje si je uzela po toj cijeni? Moja je pri kraju, a kad sam je kupovala, platila sam je oko 130kn.

I da, definitivno sve pohvale za Phyto 7 kremu - kosa se od nje jako oporavi, suhe vrhove dovede u red!
bezimena teta is offline  
Old 17.07.2012., 11:21   #1150
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
I ja sam ju kupila nekidan, jako sam zadovoljna. Nisam mislila da će mi biti dobra, imam neku divlju kožu

Jedino od nje mi je bolji Vichyjev Aera Teint u nijansi Ivory.
Njega pak obožavam.

Za frendovu svadbu mi je koža bila u komi kakvu nisam imala od tinejdžerskih dana. Vichy me je spasio.
Možeš mi reći koji aera teint,ovaj novi pure na pumpicu ili stara verzija bez pumpice?ili je možda u tubi?staru verziju bez pumpice sam imala a novu se nisam usudila probati jer sam čula samo negativne komentare.jel stvarno tak pun alkohola i loše pokriva kao tonirana?hvala
S by rosse is offline  
Old 17.07.2012., 11:28   #1151
i meni je odlična garnier bb za masnu.imam i lorelovu bb koja ne prekriva ništa al je zato ooodličan primer postala ispod svakog pudera a i te garnierove bb kreme jer mi puder dugo ostaje na licu s njom i ne otapa se po vrućini!za to je stvarno extra proizvod!
S by rosse is offline  
Old 17.07.2012., 12:49   #1152
Quote:
bezimena teta kaže: Pogledaj post
Gdje si je uzela po toj cijeni? Moja je pri kraju, a kad sam je kupovala, platila sam je oko 130kn.

I da, definitivno sve pohvale za Phyto 7 kremu - kosa se od nje jako oporavi, suhe vrhove dovede u red!
u rijeci. (ljekarna korzo).
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 17.07.2012., 13:00   #1153
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
Možeš mi reći koji aera teint,ovaj novi pure na pumpicu ili stara verzija bez pumpice?ili je možda u tubi?staru verziju bez pumpice sam imala a novu se nisam usudila probati jer sam čula samo negativne komentare.jel stvarno tak pun alkohola i loše pokriva kao tonirana?hvala
upadam, ali - meni je.. alkohol se osjeti.. koristila sam ga i koristila uvjeravajući se da će mi se koža prilagoditi ali ništa. i prekrivanje je loše. a same nijanse su lošije od ostalih vichy pudera. meni bolje prekrije garnierova bb krema! puno bolje!
nateee is offline  
Old 17.07.2012., 16:33   #1154


Neutro Roberts Roll- on, ali baš ovaj rozi. Mislim da ga ne mijenjam sigurno ima već 10 godina, niti imam namjeru. Ma ne znam koliko se uznojila i šta radila, kad god skinem majicu ona miriše od njega. Doslovno.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Old 17.07.2012., 16:37   #1155
Quote:
neit kaže: Pogledaj post
Aaa.. A ja shvatila da si uspijela nekako riješiti oksidaciju, tipa transparentni puder preko ili nešto..

nisam, nosila sam je samu, jer mi je dobar osjećaj na koži i super se stopi s mojim tenom, ali probat ću je i u kombinaciji pa javim ako otkrijem nešto.


Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
i meni je odlična garnier bb za masnu.imam i lorelovu bb koja ne prekriva ništa al je zato ooodličan primer postala ispod svakog pudera a i te garnierove bb kreme jer mi puder dugo ostaje na licu s njom i ne otapa se po vrućini!za to je stvarno extra proizvod!
da, baš ta postojanost po vrućini i mene je oduševila.
Siohan is offline  
Old 17.07.2012., 17:32   #1156
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post


Neutro Roberts Roll- on, ali baš ovaj rozi. Mislim da ga ne mijenjam sigurno ima već 10 godina, niti imam namjeru. Ma ne znam koliko se uznojila i šta radila, kad god skinem majicu ona miriše od njega. Doslovno.
I meni je on odličan! Definitivno najpouzdaniji roll on kojeg sam isprobala i jako fino miriši
Damianna is offline  
Old 17.07.2012., 18:46   #1157
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
upadam, ali - meni je.. alkohol se osjeti.. koristila sam ga i koristila uvjeravajući se da će mi se koža prilagoditi ali ništa. i prekrivanje je loše. a same nijanse su lošije od ostalih vichy pudera. meni bolje prekrije garnierova bb krema! puno bolje!
znači, ne vrijedi tu lovu? nemam puno za prekrivati pa mi je garnier bb sasvim dovoljna al baš me kopka taj aera teint pure. ma imam već dosta toga a ne koristim, uvjek kupim nekaj a poslije pokunjeno stoji u ladici jer me prođe volja kad me ne oduševi na prvu.
S by rosse is offline  
Old 17.07.2012., 18:53   #1158
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
Možeš mi reći koji aera teint,ovaj novi pure na pumpicu ili stara verzija bez pumpice?ili je možda u tubi?staru verziju bez pumpice sam imala a novu se nisam usudila probati jer sam čula samo negativne komentare.jel stvarno tak pun alkohola i loše pokriva kao tonirana?hvala


Ja sam imala staru verziju bez pumpice.

To mi je bilo savršeno.
Ove nove nisam isprobavala jer nije bilo potrebe, koža mi se je unormalila malo.
Htjela sam nabaviti testere prvo da isprobam ove novije verzije Aera Teinta, čisto da imam za svaki slučaj.
dorcas is offline  
Old 17.07.2012., 19:00   #1159
Quote:
baloncica kaže: Pogledaj post
drage cure odmah na pocetku moje velike isprike sto tu pitam to pitanje eto jednostavno neznam gdje bi drugdije a vidim da ste vi upucene u sve i znam da cete mi pomoci ...nego imala sam par testera Estee Lauder Perfectionist CP+ Wrinkle Lifting Serum Corrector
ja sam odusevljena tim serumom mislim (ne nego znam) da nikad nisam imala bolju stvar ..onda sam htjela kupiti i malo istrazivala no cijena je malo boli glava (nazalost) e sad mene zanima dali ima neka jeftinija varijante da je poput tog seruma a nije toliko skupa ili mozda negdje kupitu taj serum ali jeftiniji...bila bi jako zahvalna ako bi mi netko pomogao...hvala vam puno
i meni je ovaj serum izvanredan, a imam jako osjetljivu kožu. dosad sam ga par puta (u par godina) uhvatila na značajnom sniženju na strawberrynet - ali za to moraš pratiti svaku njihovu posebnu ponudu, mjesečne akcije, uskrs majčin dan itd, nikad ne znaš kad će to točno biti, i nije im baš često na akciji. tad vrijedi kupiti i više od 1 kom

...
tanveer is offline  
Old 17.07.2012., 19:19   #1160
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
znači, ne vrijedi tu lovu? nemam puno za prekrivati pa mi je garnier bb sasvim dovoljna al baš me kopka taj aera teint pure. ma imam već dosta toga a ne koristim, uvjek kupim nekaj a poslije pokunjeno stoji u ladici jer me prođe volja kad me ne oduševi na prvu.
joooj pobrisao mi je cijeli post .
htjedoh reci - ne vrijedi. ja sam uvijek bila pobornik pudera i s njima sam eksperimentirala dugo, svasta sam kupovala... ali nakon garnierove kreme više ne koristim puder jer mi je za 60kn prekrivanje duplo bolje od pudera koje sam plaćala 400kn. ali opet, svaki covjek je individua... ali ako je meni pasala s mojom mjesovitom masno suhom kozom onda..
a za aera teint sam prilicno razocarana.. omjer cijene i kvalitete te samog pakiranja je prilicno ocajan .
nateee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.