Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 19:01   #21
tražim grudnjak sa naramenicama koje se vežu u više položaja (standardno, križano, spušteno i otkrivenih leđa).

u ovoj temi spominje se marks & spencer i palmers, ali postovi su stari godinu dana. jel' zna netko gdje naći takav grudnjak, a da opet nije pretjerano skup. nisam iz zagreba, ali u utorak sam u metropoli pa da znam točno gdje pogledati, a da ne lutam kao muha bez glave.

vidjela sam u la redoute takav i na victoria's secret stranici, ali ne bih kupovala grudnjak bez isprobavanja. thanx!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:14   #22
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
tražim grudnjak sa naramenicama koje se vežu u više položaja (standardno, križano, spušteno i otkrivenih leđa).

u ovoj temi spominje se marks & spencer i palmers, ali postovi su stari godinu dana. jel' zna netko gdje naći takav grudnjak, a da opet nije pretjerano skup. nisam iz zagreba, ali u utorak sam u metropoli pa da znam točno gdje pogledati, a da ne lutam kao muha bez glave.

vidjela sam u la redoute takav i na victoria's secret stranici, ali ne bih kupovala grudnjak bez isprobavanja. thanx!
Calzedonia, oko 200 kn, kvaliteta , al samo u crnoj, bijeloj i nijansi boje kože, ja imam 2 i savršeni su mi, mislim da se vežu na 5 načina, dobiš i one silikonske naramenice, al, meni nisu bile potrebne ....
Probaj tamo, ima ti u king crossu, nadam se da sam pomogla
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:56   #23
zna li netko da li je onaj etam s donjim rubljem koji je bio u magmi u ilici negdje premješten (budući da je sad tamo miss selfridge)? ili ništa više od etama
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:38   #24
a jel taj multibra iz marks&spencer push up ili ne?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 16:30   #25
ne kupovati ljepljive grudnjake
ja sam sebi kupila za maturalnu i to smeće nije držalo ni 5 minuta bez popravljanja! malo se oznojiš i on se počne odljepljivat. na kraju sam pop i skinula ga i bacila ravno u smeće!
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 22:40   #26
Quote:
Ida_zgb kaže: Pogledaj post
ne kupovati ljepljive grudnjake
ja sam sebi kupila za maturalnu i to smeće nije držalo ni 5 minuta bez popravljanja! malo se oznojiš i on se počne odljepljivat. na kraju sam pop i skinula ga i bacila ravno u smeće!
Tak treba
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 12:08   #27
Znala sam da nisam trebala kupiti haljinu otvorenih leda
I tako, stoji mi u ormaru.
Planiram kupiti naramenice koje se krizaju na donjem dijelu leda, ali nisam siguna stoje li na mjestu, dizu li se? Ima li netko iskustva?
Zelim biti u mogucnosti dizati ruke i kretati se, a ne hodati kao mumija ili popravljati grudnjak koji se dize...
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 13:33   #28
Quote:
arubi kaže: Pogledaj post
Znala sam da nisam trebala kupiti haljinu otvorenih leda
I tako, stoji mi u ormaru.
Planiram kupiti naramenice koje se krizaju na donjem dijelu leda, ali nisam siguna stoje li na mjestu, dizu li se? Ima li netko iskustva?
Zelim biti u mogucnosti dizati ruke i kretati se, a ne hodati kao mumija ili popravljati grudnjak koji se dize...
Ja imam iz Women secreta neki koji se kriza oko leda, a gore moze oko vrata ili normalno dvije naramenice do ovih u krizanje.. I odlican mi je! Nosim ga na sve svadbe, cak i ako imam normalnu haljinu jer mi je najugodniji jedino ako imas haljinu bez naramenica + spustena leda, onda ne funkcionira :/
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 12:31   #29
Pozdrav žene,

da malo podignem temu :-)

Zanima me gdje kupiti samoljepljivi silikonski grudnjak za haljinu otvorenih leđa.
I po mogućnosti da malo da na volumenu u tom dijelu.

Kupih ovu divnu haljinu i sad sam u problemu.

http://www.asos.com/asos/asos-premiu...rref=338700195
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 02:24   #30
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Pozdrav žene,

da malo podignem temu :-)

Zanima me gdje kupiti samoljepljivi silikonski grudnjak za haljinu otvorenih leđa.
I po mogućnosti da malo da na volumenu u tom dijelu.

Kupih ovu divnu haljinu i sad sam u problemu.

http://www.asos.com/asos/asos-premiu...rref=338700195
Ja sam svoj naručila prek ebaya,bio je nekih 50-60kn. Bilo je i jeftinijih,al je taj bio iz UK što mi se čini prihvatljivije i imao je detaljan opis i za veličine i materijal i kak se sve može stavljat. I zadovoljna sam s njim,isto sam ga nosila na haljinu s blago otvorenim leđima,držao mi je cijelu noć. Neće ti podić grudi al ti može stvorit onu crtu između grudi,ovisno kak ga pozicioniraš. Meni je čak došo za dva tjedna ili čak tjedan i pol...sjećam se da je bilo iznenađujuće brzo za ebay.
I haljina je top!
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 12:24   #31
Hvala
Doda na volumenu?
Može link?


Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj naručila prek ebaya,bio je nekih 50-60kn. Bilo je i jeftinijih,al je taj bio iz UK što mi se čini prihvatljivije i imao je detaljan opis i za veličine i materijal i kak se sve može stavljat. I zadovoljna sam s njim,isto sam ga nosila na haljinu s blago otvorenim leđima,držao mi je cijelu noć. Neće ti podić grudi al ti može stvorit onu crtu između grudi,ovisno kak ga pozicioniraš. Meni je čak došo za dva tjedna ili čak tjedan i pol...sjećam se da je bilo iznenađujuće brzo za ebay.
I haljina je top!
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.