Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2016., 16:18   #3461
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Je li neka punašnija cura probala tankini iz Avona možda?
Zanima me kak stoje one gaće :-)

Ili ima li još negdje takav tip gaćica kao suknjica?
ovo je iz novog avona
Joj nemoj, budes izgledala ko baba.
Modeli su starmali i nimalo seksi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 18:55   #3462
Cure jel ima koja ideju gdje kupiti donji dio u neon rozoj boji ili tako nekoj boji između roze i ljubicaste,ali da je jaka boja i da nisu na vezanje(al da nisu sad baš ni neke gace)?
I da su ciste,bez cipke i kerefeka.
Može i neki web shop.
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 02:00   #3463
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Cure jel ima koja ideju gdje kupiti donji dio u neon rozoj boji ili tako nekoj boji između roze i ljubicaste,ali da je jaka boja i da nisu na vezanje(al da nisu sad baš ni neke gace)?
I da su ciste,bez cipke i kerefeka.
Može i neki web shop.
Calzedonia i New Yorker ti imaju te neonske boje, bila sam prije 3-4 dana, pa pogledaj
Lady Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 12:29   #3464
Tko drzi velike brojeve grudnjaka (G kosarica) a da mozes uzeti manje gacice?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 09:32   #3465
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Tko drzi velike brojeve grudnjaka (G kosarica) a da mozes uzeti manje gacice?
Ja kod nas nisam nigdje našla ništa veće od E i da liči na nešto tako da naručujem izvana.
Spomenula sam na prošloj stranici pa ako ti je opcija pogledaj si na Http://www.figleaves.com/uk/ ili http://www.belle-lingerie.co.uk/, ja sam jako zadovoljna s njihovom ponudom.
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:40   #3466
Quote:
Izmaglica kaže: Pogledaj post
Pogledaj si na http://www.figleaves.com/uk/ ili http://www.belle-lingerie.co.uk/
Inače imaju malo veće cijene, ali da se naći na akcijama lanjske kolekcije dosta povoljno. Ja nosim gornji dio 75FF i kod nas mi je već muka bilo svaki put kad sam trebala badić tako da zadnje dvije godine samo preko njih naručujem i grudnjake i badiće i stvarno imaju super izbor za sve veličine.
Jedino je shipping oko 50kn, ali ako si što nađeš ja planiram uskoro naručiti par grudnjaka s belle-lingerie pa mogu uzeti i tebi da shipping podijelimo (ako si u ZG).
puno ti hvala. doslovno si me spasila

idem odmah gledat šta imat, jer mi trebaju i grudnjaci i badić. nisam iz zagreba, ali bi mi bilo svejedno lakše da podjelimo poštarinu, pa nekako dogovorimo primopredaju ili slanje poštom ili nešto deseto .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 15:01   #3467
Quote:
Izmaglica kaže: Pogledaj post
Ja kod nas nisam nigdje našla ništa veće od E i da liči na nešto tako da naručujem izvana.
Spomenula sam na prošloj stranici pa ako ti je opcija pogledaj si na Http://www.figleaves.com/uk/ ili http://www.belle-lingerie.co.uk/, ja sam jako zadovoljna s njihovom ponudom.
Molim te, kupila bih mami badić, jednodijelni, ako Liscin grudnjak nosi 110E-F koja veličina bi joj odgovarala, ne mogu da se snađem, a gledam ovu drugu stranicu koju si postavila.... Hvala

P.S.

Dole nosi 52/54
ValAry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 09:14   #3468
ja kupila ovaj famozni kupaci ali mi je nazalost mali, za male grudi je fenomenalan , svaka preporuka, skup ko svetog petra kajgana al je bas posebanhttp://www.vodaswim.com/info/Envy%20Push%20Up%C2%AE

http://www.vodaswim.com/images/produ...ing-Bikini.jpg
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 11:37   #3469
Gdje ima tanga kupaćih u ZG?
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 11:37   #3470
Gdje ima tanga kupaćih u ZG?
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 15:53   #3471
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Cure jel ima koja ideju gdje kupiti donji dio u neon rozoj boji ili tako nekoj boji između roze i ljubicaste,ali da je jaka boja i da nisu na vezanje(al da nisu sad baš ni neke gace)?
I da su ciste,bez cipke i kerefeka.
Može i neki web shop.
Ja ti ne bi preporučila Calzedoniu, ja sam lani kupila kod njih takav kupaći u neonskoj boji i boja mi se isprala 5 nijansi nakon mjesec dana, a nisam ga držala na suncu.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:55   #3472
Koliko koštaju Triumph kupaći kostimi?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 08:21   #3473
Quote:
ValAry kaže: Pogledaj post
Molim te, kupila bih mami badić, jednodijelni, ako Liscin grudnjak nosi 110E-F koja veličina bi joj odgovarala, ne mogu da se snađem, a gledam ovu drugu stranicu koju si postavila.... Hvala

P.S.

Dole nosi 52/54
Imaš inače na internetu kalkulatore za prebacivanje ovih naših veličina u UK ili USA. ja inače kod nas nosim 75FF, kad naručujem iz tih UK dućna uzimam 34FF.
Ne mogu ti baš točno reći jer brojevi variraju od modela do modela, može joj na jednom F biti premala, a na drugom E prevelika. Meni je inače FF košarica super, ali zadnji sam naručila neku marku koju još nisam probala i ispao mi je 2 broja premali...
Najbolje ti je naći neki model koji bi joj se dopao i onda izguglati malo recenzije i komentare jer uvijek netko spomene ako je veći ili manji model.
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 13:13   #3474
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Ja ti ne bi preporučila Calzedoniu, ja sam lani kupila kod njih takav kupaći u neonskoj boji i boja mi se isprala 5 nijansi nakon mjesec dana, a nisam ga držala na suncu.


Potpisujem ovo. Kupila sam rozi prošle godine i nakon pranja je dobio nekakve ljubičaste crte po sebi da bi nakon prvog kupanja u moru požutio i izgubio boju.

Nego, zna li netko možda gdje ima modri brazilian donji dio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 16:27   #3475
Victoria's secret

Pošto im je zadnji dan semmi-anual rasprodaje, još je samo danas aktivan kod SAVE25MORE za dodatnih 25% na kupaće koji su i ovako sniženi do 70%. Ja bi svakako naručila pa me zanima ima li još koja cura da podijelimo trošak shippinga (105kn je shipping)?
__________________
http://mojekrpice.hr/nastasia-4410?q=&page=2&sort= prodaja, zamjena i sve ono što mi cure radimo u ime ženskoga roda :D (Zara, Mango, Asos, Ralph Lauren, S.Oliver i ostale marke po povoljnim cijenama) -
Nastjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 12:15   #3476
Zna li netko gdje ima kupiti ovakav donji dio kupaceg po nekoj pristupacnoj cijeni. http://www.kayokokoswimwear.com/imag...5BCHA-BACK.jpg
dino46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 14:58   #3477
Ak imas takvu guzu, hodaj bez kupaceg.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:37   #3478
Da li Zara i Mngo imaju kupaće kostime u ponudi?
Gdje ima većih brojeva trokutića? da nisu 34 i 36 i 38
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:18   #3479
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Da li Zara i Mngo imaju kupaće kostime u ponudi?
Gdje ima većih brojeva trokutića? da nisu 34 i 36 i 38
Imaju nesto, ali sve je za mrsavice ( bez košarica ).
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:29   #3480
A ništa onda.

Gdje ima za malo jače ženske?
Sve se uglavnom vrte ti neki mini brojevi.
Triumph je očajan, za babe.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.