Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2003., 15:48   #21
Quote:
Princeza kaže:
Meni mango nije bas nekaj... Mislim da tamo jos nikad nisam nasla komad odjece koji mi se svidja, a da nije bio od sintetike. Steta.

Inace, za one koji nisu culi ~ ponekad pise samo mng, mozda vam je to poznato? Prije par godina je Ljupka Gojic snimila kampanju za njih, bila je prekrasna.
ne kuzim to sa sintetikom.sintetika je danas jako uznapredovala i to vise nisu materijali koji pucketaju kad ih skidas i u kojima se znojis ko blesav..lycra,elastin ili modal koji je jako slican pamuku meni su super.hvala onome koji ih je otkrio
stvari od iskljucivo,100 % prirodnih materijala najcesce se nesnosno guzvaju ili rasire ili skupe(cisti pamuk ili vuna)
ja glasam za mjesavine prirodnih i umjetnih a takve su mango majice...
Lola is offline  
Old 17.02.2003., 15:53   #22
Tocno, ali Mango puno puta koristi i akrilik i poliester, a to su mi tako bljak materijali da dobijem osip cim ih vidim, a kamoli da ih nosim.
Likra ili elestan su OK, al ova dva...ugh...
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 17.02.2003., 15:59   #23
Quote:
Kiki kaže:
i akrilik i poliester
ni ja ovo ne volim. ali 2% elastana ili likre u pamuku ili vuni meni se ne cini da mango ima vise akrilika ili poliestera od zare ili etam ili promod ili 1.2.3 i svih tih koje ja skupa svrstavam... sve te kuce ponekad imaju super stvari (i kroj i materijal) a ponekad bezveze (i kroj i materijal). mislim da mng nije drukciji...
to je samo moj dojam
luca is offline  
Old 17.02.2003., 16:00   #24
Quote:
Lola kaže:
hvala onome koji ih je otkrio
DuPont onaj isti koncern koji radi transgeni kukuruz
luca is offline  
Old 17.02.2003., 16:05   #25
izbjegavam akril i polyester(osim istoimenog filma ) i bas sam sad pogledala na svojim mango majicama samo na jednoj bez rukava imam poliamid i elastan a ta mi je super..nosim i ko potkosulju,ima svih boja i udobna je...
Lola is offline  
Old 17.02.2003., 16:09   #26
Quote:
Lola kaže:
nosim i ko potkosulju,ima svih boja i udobna je...
i onda netko kaze da znanstvenici nicem ne sluze
luca is offline  
Old 17.02.2003., 18:10   #27
Quote:
luca kaže:
Mango kao i Zara: moze biti jako zgodnih stvari, a ponekad nema nista...
Ja bih rekla da pocesto nema nista (ili ima svasta sljokicasto). Meni su drazi Pimkie i Orsay (jel se to isto pojavilo u Hrvatskoj ?)
blondie_30 is offline  
Old 17.02.2003., 18:20   #28
Quote:
blondie_30 kaže:
Ja bih rekla da pocesto nema nista (ili ima svasta sljokicasto). Meni su drazi Pimkie i Orsay (jel se to isto pojavilo u Hrvatskoj ?)
Pimkie ti je manje sljokicast od Zare?! ocito razlicito definiramo sljokicastost
luca is offline  
Old 17.02.2003., 18:43   #29
Quote:
Lola kaže:
ne kuzim to sa sintetikom.sintetika je danas jako uznapredovala i to vise nisu materijali koji pucketaju kad ih skidas i u kojima se znojis ko blesav..lycra,elastin ili modal koji je jako slican pamuku meni su super.hvala onome koji ih je otkrio
stvari od iskljucivo,100 % prirodnih materijala najcesce se nesnosno guzvaju ili rasire ili skupe(cisti pamuk ili vuna)
ja glasam za mjesavine prirodnih i umjetnih a takve su mango majice...
Da, i ja volim kad u hlacama ima malo (2-5%) elastana, malo likre i slicno. Guza mi izgleda puno bolje. Ali problem su odjevni predmeti koji su od stopostotne sintetike (npr. poliamid).

Ja sam iks puta kopala po tim mango trgovinama i cini mi se da je 90% stvari tamo od stopostotne sintetike, tako da me prosla volja da uopce vise udjem i trazim nesto za sebe. Ne velim da nemaju i stvari od prirodnih materijala, samo ja nisam naletila na njih.
Princeza is offline  
Old 17.02.2003., 19:10   #30
Quote:
luca kaže:
Pimkie ti je manje sljokicast od Zare?! ocito razlicito definiramo sljokicastost
Yes. Ja imam iz Pimkia jako puno skroz "casual" stvari koje super izgledaju (nit sjajne nit sljokica).

Zara je jedini ducan u kojem NIKADA nista nisam kupila (a 3 godine sam zivjela doslovce preko puta tog ducana - jednog od vecih u Becu - znaci nije neka mala Zara).
blondie_30 is offline  
Old 17.02.2003., 21:25   #31
hmmm...kod nas u zari nema nis sljokicasto..psmtr...
Kod na s su najsljokicastiji Morgan, Kookai i Karen Millen
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 17.02.2003., 22:17   #32
Quote:
Pezy kaže:
Ja ih ful volim, imaju mi odlične modele, a kvaliteta ima je nešto ala esprit ili benetton, imam dvije majice koje sam kupila pred 3 godine u Salzburgu, i fakat su kao nove, i svaki put kad ih stavim, ljudi se oduševe...
P.S. naravno da za 300 kn ne možeš dobiti max-mara kvalitetu, al meni ovo fakat odgovara..

-još jedna stvar, hlače su im skroz dugačke, to im je još jedan +, nema mi gore stvari od prekratkih hlača
e zbog ovoga bi bas mogla probati ducan...samo da prvo nadjem jedna

Naime ducan gdje mi nogavice nisu prekratke je za mene vec raj
Winona2 is offline  
Old 17.02.2003., 23:36   #33
Ovdje možete pogledati/kupiti kolekcija za ljeto 2003.g.:
www.mangoshop.com

Uživajte!
Paw is offline  
Old 18.02.2003., 09:21   #34
Quote:
li-la kaže:
mango, a gdje je taj mango ?
Meni je najbliži trenutno u Budimpešti - Vaci ut.

U Pragu nis primjetila, no nije mi niš posebno. Kupila sam si tam samo 1 crnu košulju s trapez rukavima

Oh jebate, pobrkala sam - ipak je Morgan u pitanju

Zadnje uređivanje Crow Jane : 18.02.2003. at 13:36.
Crow Jane is offline  
Old 18.02.2003., 09:42   #35
Quote:
Kiki kaže:
hmmm...kod nas u zari nema nis sljokicasto..psmtr...
Kod na s su najsljokicastiji Morgan, Kookai i Karen Millen
ni kod mene u zari ne primjecujem sljokice: uglavnom je sve bez, krem, crno i sivo, spik cipele, kaputi s krznenim okovratom, duge hlace itd... Morgan isto nije svjetlucav... u Kookai nisam isla od ljeta pa ne znam i ovu zadnju ne znam
u Pimkieju je meni vrlo veselo, ali tamo (tu kod mene) prevladavaju dugine boje i klinke do 15 godina obicno, ima slakih sexy stvarcica za ljeto.
luca is offline  
Old 19.02.2003., 16:45   #36
hej paw, thanks za link )
usput, drago mi je da je sve dobro proslo
__________________
Deep down I always knew
I never really did fit in
So diverse from all of you
li-la is offline  
Old 20.02.2003., 23:40   #37
[QUOTE]Pezy kaže:
[B]Ja ih ful volim, imaju mi odlične modele, a kvaliteta ima je nešto ala esprit ili benetton, imam dvije majice koje sam kupila pred 3 godine u Salzburgu . Jeli u onom njihovom ducanu nasuprot Mozart-ove rodne kuce?I ja sam tamo "operirala"
Rhea is offline  
Old 04.07.2007., 11:36   #38
Mango

ajmo ekipo! jedna od najpopularnijih marka kod nas! sto vam se svidja sto ne?
ja sam zaljubljena u Mango ali me vise puta znaju razocarati. imaju predivne zimske kapute i torbe...za svaku placu se pocastim necime iz Manga
__________________
I guess I thought you had the flavour!
tallulagirl is offline  
Old 04.07.2007., 11:44   #39
Znaju se naći poneki dobri komadi odjeće, ali su obavezno skuplji. Inače nisam baš impresionirana. Ništa mi se posebno ne sviđa tamo.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Old 04.07.2007., 12:00   #40
Kad sam prvi put usla u Mango ( u Njemackoj ), privukla me neka nasa manekenka ( je l to Ljupka bila?! ) na ogromnom plakatu ispred dućana, ali me razocarao izgled interijera. Ne znam kako je sad vani, ali pred 10-ak godina je sve visilo ko štraca po dućanu.

U Zagrebu je to kao neki fini dućan.

Imam dosta robe od tamo, većinom maja. Hlače mi tamo nikada ne odgovaraju.

Obično kupujem kad su sniženja pa mi ne dođe žao love.

I, da... jedva čekam Zaru.
Baloo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.