Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2008., 22:30   #61
u kojim sve gradovima se planira otvaranje zare i bershke?
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:14   #62
Quote:
Charlie3 kaže: Pogledaj post
u kojim sve gradovima se planira otvaranje zare i bershke?
druga destinacija je Split,potkraj godine 10mj.
kooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:16   #63
ako imate još pitanja,slobodno pitajte
kooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:20   #64
Ja bih Stradivarius
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:34   #65
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
Ja bih Stradivarius
Stradivarius ima lepe cipele i nakit,od kako se kod nas otvorilo stalno je guzva tamo,mada mi je Bershka bolja.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 15:37   #66
Ja sam bila samo jednom, u Mariboru, ali jako mi se svidio. Baš mi se odjeća sviđa, više od Bershkine i Zarine, plus manji je dućan, što volim (ovoliko zareza u jednoj rečenici nisam vidjela još otkako je Danijela Dvornik prestala pisat blog ).


Nažalost tad sam već spizdila sve pare u H&M-u tako da sam kupila samo jaknu.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 00:58   #67
pred nekih 2 tjedna sam kupila traperice..i predivne su mi..
do sad sam ih nosila samo jednom jer su bile na kračenju..
tako da o kvaliteti nemrem još ništa reć jer mi je to prva krpica koju sam kod njih kupila,al ovak na oko mi stvari dost dobro izgledaju..
naravno nisam oduševljena svakom stvarčicom u dućanu,al da se nać dosta toga..
ne znam jesu li već promijenili veličine,al meni je skroz suprotno nego što sam pročitala na prijašnjim stranicama..
inače nosim br.36,a njihov sam morala uzet 34..već sam se poveselila kak sam malo smršavila,al vaga stoji na istom..
__________________
..in a thousand years, or maybe a week
blekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 18:09   #68
Bila sam skoro u Bershki,tražila klač (znam da su neke cure sa ovog foruma kupovale),ali ništa nisam našla.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:29   #69
ušla sam tamo par puta, i svaki put je bio ogroman nered. roba pobacana po podu, sve razvučeno, veste ocufane...užas. ne volim te dućane koji svoju robu nabavljaju na kile. i inače nemaju ništa posebno.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 17:52   #70
pa nije u njima problem jer očito ne mogu dovoljno slagati koliko kokoši mogu razbacati
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 18:27   #71
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pa nije u njima problem jer očito ne mogu dovoljno slagati koliko kokoši mogu razbacati
točno to
kad vidim kako ljudi tj žene bacaju tu robu, dođe mi da ih natučem
ne slozim ja to natrag besprijekorno, ali necu ni pobacat i razbacat sve..sve izmiješaju, pomiješaju..užas

a cure stalno slažu, samo ne mogu stić
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 18:29   #72
ja bi ove njihove traperice klik1 klik2 još da mi je uvuć svoju guj'cu u njih, di bi mi bio kraj toplo se nadam da su doveli u red te brojeve konačno

eh da, i ove crno/tamnoplave čizme su mi divne klik

uglavnom, ja baš volim bershku, uvijek nešto tamo nađem... našla bi i više da ju imam u svom gradu
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*

Zadnje uređivanje anything but angel : 19.10.2008. at 18:41.
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 18:56   #73
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
uglavnom, ja baš volim bershku, uvijek nešto tamo nađem... našla bi i više da ju imam u svom gradu
slažem se...
a i sama sam vidila kak cure/žene razbacuju stvari tamo, ja bar podignem nešto kad srušim, neke ne...
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 03:04   #74
Quote:
a i sama sam vidila kak cure/žene razbacuju stvari tamo, ja bar podignem nešto kad srušim, neke ne...
I ja isto,uvek sam mrzela kada vidim da neko samo razbaca,posle svega se zaposlim ja u Zari (sreca te me nisu stavili u Bershku),jer smo i mi crkavale od posla,a one devojke u Bershki ja ne znam kako izdrzavaju.Stvarno je ruzno tako pogeldati,pa baciti,jeste da neko prima platu za to,ali ipak sto je mnogo,mnogo je.
Anything but angel,imamo isti ukus
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:40   #75
Slažem se, i meni je Bershka super, ali ono što ljudi tamo rade je sramotno. Zadnji put sam tražila lijevu čizmu broj 39 nekih pet minuta i na kraju odustala. Kome treba jedna čizma?!
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 14:33   #76
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Slažem se, i meni je Bershka super, ali ono što ljudi tamo rade je sramotno. Zadnji put sam tražila lijevu čizmu broj 39 nekih pet minuta i na kraju odustala. Kome treba jedna čizma?!

ja isto to ne volim.kad to vidim nebi usla u ducan.kad sam bila u milanu u hm one napaljene harajuku japanke uzimaju galone te robe i maltene se ne gadjaju sa tim, kao nevalja broj i onda bace na pod.a muzika trešti kao da će svaki čas neki udar da se desi.unervozim se odmah i zato mrzim ici na sale u te neke IT ducane, hm, zara, bershka itd. preloše.radije bi na plac otišla i zapalila cigaru sa babom dok raspreda o materijalu
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 17:55   #77
Quote:
nola kaže: Pogledaj post

ja isto to ne volim.kad to vidim nebi usla u ducan.kad sam bila u milanu u hm one napaljene harajuku japanke uzimaju galone te robe i maltene se ne gadjaju sa tim, kao nevalja broj i onda bace na pod.a muzika trešti kao da će svaki čas neki udar da se desi.unervozim se odmah i zato mrzim ici na sale u te neke IT ducane, hm, zara, bershka itd. preloše.radije bi na plac otišla i zapalila cigaru sa babom dok raspreda o materijalu


Ja ne znam jesam li ja luda ili što, ali kad god sam bila u Bershki u Zg-u, meni se skroz ok činilo, sve na svom mjestu i to. Ali možda zato što tamo uđem uvijek nakon Zare, pa mi je nakon tog čuda sve uredno

Uglavnom, volim Bershku, zna se naci super stvari
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 23:46   #78
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
ja bi ove njihove traperice klik1 klik2 još da mi je uvuć svoju guj'cu u njih, di bi mi bio kraj toplo se nadam da su doveli u red te brojeve konačno

eh da, i ove crno/tamnoplave čizme su mi divne klik

uglavnom, ja baš volim bershku, uvijek nešto tamo nađem... našla bi i više da ju imam u svom gradu
ja imam te trapke, i stvarno su ultra uske!
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 23:49   #79
gdje se točno nalazi dućan Bershka u Avenue Mallu tj. gdje bih mogla naći prospekt A. Malla? Site im je još u izradi...
MacaKlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:30   #80
Bershka ti je mislim na drugom katu..i nema mislim nigdje tih nekakvih prospekata za AM..ali kad dođeš u Mall isto kao i u svkaom shopping centru imaš veliku mapu(neznam točno di,ali nemožeš se izgubiti) i piše ti gdje su sve trgovine na kojem katu..itd..nadam se da sam pomogla
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.