Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2004., 16:01   #61
Quote:
shree_kali kaže:
ma da..znam da djeluje snobovski, al nekak su mi ti dućani..eew!
ma nisam ja štela tebe kritizirat
meni je to stvarno zanimljiv fenomen
isto ko što ljudi razne name, slavije i slično nilad valjda neće prestat doživljavat nego kao prije 15 godina!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 16:10   #62
Koji broj?
Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 16:11   #63
Quote:
goldberry kaže:
ma nisam ja štela tebe kritizirat
meni je to stvarno zanimljiv fenomen
isto ko što ljudi razne name, slavije i slično nilad valjda neće prestat doživljavat nego kao prije 15 godina!
ma znam

a, da..al i sami su si donekle krivi..nisu se baš neš pomakli..u ovim shitty cipelarnama znam vidjeti stvari koje me poslije progone noćim..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 16:45   #64
Nemojte tak, Alpina ima bas dobre cipele!
Osim toga, to su sad evropske cipele
Salu na stranu, imaju skroz dobrih cipela, prava koza,
cijena pristupacna, dizajn - za one koji ne vole spicoke, vrlo
kulturan.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 16:49   #65
Quote:
Michael kaže:
Koji broj?
Ne znam koga i sto pitas.
Ak pitas koje brojeve imaju - deficit je sa 40-42, ostalo se nadje.
Ak pitas koji broj ja trazim, 41.

Sad sam skuzila da mozda pitas kucni broj onih ducana u Ilici...

Ne znam napamet, hodaj malo.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 18:09   #66
Quote:
Zmijica kaže:
Ne znam koga i sto pitas.
Ak pitas koje brojeve imaju - deficit je sa 40-42, ostalo se nadje.
Ak pitas koji broj ja trazim, 41.

Sad sam skuzila da mozda pitas kucni broj onih ducana u Ilici...

Ne znam napamet, hodaj malo.
41? Pa kaj je to? cura od 15 godina ima stopalo 41?!
Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 22:00   #67
ljudi, jeste li vidjeli one starke (chucks knee hi i x-hi) sa 12 rupa???to dode kao visoke marte.ne svida mi se,ne svida mi se....
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 00:48   #68
Quote:
shree_kali kaže:
mrkvich,

jučer sam ih vidjela u jednom od onih (meni inače yuck) državnih ili kakvih već dućana s cipelama...ma znate na koje mislim "Obuća" itd..uglavnom, nalazi se na desnoj strani Ilice ako ideš prema frankopanskoj i otprilike je u ravnini križanja s gundulićevom - možda malo sim/tam..

ja sam u izlogu vidjela narančaste, al pretpostavljam da ima još boja

žao mi je, al nisam stigla pogledati koliko koštaju
ah fala...no bila sam vec i u toj alpini i onom preko puta i u tkalci....osim kaj su kratki sa izborom boja kratki su i sa brojevima...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 00:50   #69
Quote:
Crow Jane kaže:
Dobro si objasnila, baš ći ić pogledat! Pikiram naime na ljubičaste.
nema ljubicastih...od boja imas zute, narancaste, sive, zelene, palve, crne, traper, crvene...e sad ovisi o brojevima jos....gledala sam malo po netu za starke i bemu misa kojih zakon boja ima....but noooo di bi tog bilo u zgu!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 11:44   #70
Quote:
mrkvich kaže:
nema ljubicastih...od boja imas zute, narancaste, sive, zelene, palve, crne, traper, crvene...e sad ovisi o brojevima jos....gledala sam malo po netu za starke i bemu misa kojih zakon boja ima....but noooo di bi tog bilo u zgu!
a baš mi je žao

al naći ćeš valjda negdje..

btw. a nisi sklona varijanti narudžbe preko neta? ili nemaš karticu? možda ti to fakat ne bi bilo loše..jefitinije su ziher samo je pitanje cijene poštarine..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 11:46   #71
Quote:
masterblaster kaže:
ljudi, jeste li vidjeli one starke (chucks knee hi i x-hi) sa 12 rupa???to dode kao visoke marte.ne svida mi se,ne svida mi se....
ajme! to mora da je Žno sa tvrdim Ž
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 03:03   #72
Quote:
shree_kali kaže:
a baš mi je žao

al naći ćeš valjda negdje..

btw. a nisi sklona varijanti narudžbe preko neta? ili nemaš karticu? možda ti to fakat ne bi bilo loše..jefitinije su ziher samo je pitanje cijene poštarine..
waaahhhaaaa nasla sam svoj broj tudejka...oollll d vej na tresnjefci!!!gledala po gradu, trazila broj al su svi rekli da vise nema i da nece dobivat i ajd uputila se ja na tresnjefu i naslaaaa broj!!sad sam hepi!...narucit cu sa neta druge god vjerojatno....bolji izbor nek kod nas...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 09:53   #73
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Super mi je to sto su ponovo u modi! Iako nema sanse da tako nesto neudobno opet navucem na svoju predragu nozicu, naprosto mi je genijalno vidjeti nove generacije u starkama
starke su uvijek u modi, nemash blage, one su kult, sestro ....neudobne , nosim ih od svojih srednjoskolskih dana, i sve su samo ne neudobne.

Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 12:34   #74
Quote:
mrkvich kaže:
waaahhhaaaa nasla sam svoj broj tudejka...oollll d vej na tresnjefci!!!gledala po gradu, trazila broj al su svi rekli da vise nema i da nece dobivat i ajd uputila se ja na tresnjefu i naslaaaa broj!!sad sam hepi!...narucit cu sa neta druge god vjerojatno....bolji izbor nek kod nas...
ajd mrak..vidiš da si ipak našla
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 15:53   #75
Quote:
mrkvich kaže:
waaahhhaaaa nasla sam svoj broj tudejka...oollll d vej na tresnjefci!!!gledala po gradu, trazila broj al su svi rekli da vise nema i da nece dobivat i ajd uputila se ja na tresnjefu i naslaaaa broj!!sad sam hepi!...narucit cu sa neta druge god vjerojatno....bolji izbor nek kod nas...
a koji broj tako ocajnicki trazis?
Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 23:58   #76
Quote:
Michael kaže:
a koji broj tako ocajnicki trazis?
40...u svim ducanima kazu da su 39,40 i 41 najtrazeniji
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 00:04   #77
Quote:
shree_kali kaže:

btw. a nisi sklona varijanti narudžbe preko neta? ili nemaš karticu? možda ti to fakat ne bi bilo loše..jefitinije su ziher samo je pitanje cijene poštarine..

ma mislila sam to u slucaju da ne nadjem u zg jer ima jebeniiih starki na netu al malo mi bed posto ih ne vidis jer jednom sam u ducanu (dobro da sam pogledala obje) kad sam kupovala naisla na starke sa greskom. jedna kapica je bila veca druga manja...ipak dajem 360 kn .al sad sam hepi!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:26   #78
Quote:
mrkvich kaže:
nema ljubicastih...od boja imas zute, narancaste, sive, zelene, palve, crne, traper, crvene...e sad ovisi o brojevima jos....gledala sam malo po netu za starke i bemu misa kojih zakon boja ima....but noooo di bi tog bilo u zgu!
E, pa sjetih se da ih se uvijek može ofarbat onim bojama za tkaninu kaj ima za kupit u Chemacu
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:31   #79
Quote:
Crow Jane kaže:
E, pa sjetih se da ih se uvijek može ofarbat onim bojama za tkaninu kaj ima za kupit u Chemacu
uh..ne znam baš

mene tog nekak strah..da ti ne bi noge ko uskršnje pisanice svijetlile..i kaj ak pofarba i onu bijelu gumu? i skida se? ili ne?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 23:54   #80
ponosna vlasnica novih plavih
obišla sam 5 dučana prije neg sam našla kakve ja hoću..kad me panika primila da ako ne kupim žute neću nijedne moći naći, dečko mi je samo digao obrvu i odvukao me u drugi dučan di sam kupila broj veće...
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.