Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2015., 16:56   #341
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
kapsule zelenog caja?

hm, skepticna....
Zašto skeptična? Pa sve moguće biljke dolaze kao extrakt pa tako i zeleni čaj. Bitno da se radi o velikoj koncentraciji aktivnih tvari tako da ja uvijek biram extrakt ispred sušene biljke.
Raven81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:50   #342
Da li itko ima gusani cajnik i moze li mi napisati koji bi bio "najbolji" ?
I gdje ste ga kupili?

Tj koje karakteristike su najbolje za odabir cajnika!?

Hvala
Trixie13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:16   #343
Potpisujem, meni je mučnina od franckovog zelenog čaja, to nema veze sa zelenim čajem. Pijem samo zeleni u listićima, ako je aromatizirani onda samo s komadićima voća da nisu umjetne arome.
OshNesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 13:48   #344
pozdrav!

da li netko pije kukichu ili gunpowder temple of heaven?
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 22:38   #345
jel zna netko gdje ima za kupiti storage za vrećice čaja? ne volim kad su mi po kutijama razbacane, pa trazim neku kutiju/posudu/stalak za cajeve..u ZG da ima?
ima na ebayu, ali sam prvo mislila pogledat po gradu hm..
hvala

zasto mislite da franckov ne valja?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 00:54   #346
Imas i emmezetti, ikei i u slicnim trgovinama i to jako lijepih kutija.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 02:00   #347
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje ima za kupiti storage za vrećice čaja? ne volim kad su mi po kutijama razbacane, pa trazim neku kutiju/posudu/stalak za cajeve..u ZG da ima?
ima na ebayu, ali sam prvo mislila pogledat po gradu hm..
hvala
u vlaškoj, u franji ima svega što ti za čaj treba http://www.franja.hr/index.php/hr/sa...coffe-teahouse

Quote:
zasto mislite da franckov ne valja?
zato jer je šrot
tako mene na forumu naučili..da u franck, podravku i slične ide zadnji škart od biljke..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 12:43   #348
skart je i ovo rinfuzno kaj se kod nas nabavlja - dolazi s iste burze u roterdamu s koje kupuju velike tvrtke. samo je pitanje koliko je koja posiljka putovala ili bila uskladistena. pravi zeleni caj kosta bitno vise od ovih nasih cijena. ali zanimljivo, okus ne varira bitno, bez obzira na kvalitetu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 21:00   #349
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
skart je i ovo rinfuzno kaj se kod nas nabavlja - dolazi s iste burze u roterdamu s koje kupuju velike tvrtke. samo je pitanje koliko je koja posiljka putovala ili bila uskladistena. pravi zeleni caj kosta bitno vise od ovih nasih cijena. ali zanimljivo, okus ne varira bitno, bez obzira na kvalitetu.
pa bas to, kak da ja znam sigurno da je zeleni čaj kvalitetan? naučila sam da trgovcu ne valja vjerovat, na kutiji opet uvijek sve super piše :/
jedino znam da cedevita zeleni mi nikako ne valja, tu se okus razlikuje od francka..

ako već kupujem skuplji čaj, želim bit sigurna da je dobar, a po okusu i boji bas nema neke razlike (?)

Hvala Angelsss i TheProvense, pogledat cu tamo kutije iako sam gledala na stranici ikee, pa nisam nista nasla, a tamo nisam jos bila
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 01:44   #350
cedevita caj je ono kaj je nekad bio dio plive, najjeftiniji skart koji se ne moze vise prodati pa ga na kraju uzmu likovi poput tedeschia. to je bofl roba koja toliko stoji u kontejnerima da se ne moze legalno prodavati na trzistu eu zbog prerazvijene kolicine mikroorganizama, od mikroskopskih bestija do onih mrvu vecih. pliva je to nekada slala na rudjer gdje se radioaktivnim izotopom ubijalo bestije, izotop se raspadne i kakti caj je siguran za konzumaciju. neka hvala, to njesra se meni nece naci u salici.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:29   #351
Cedevitini su mi najgori čajevi. Pijem ih jedino u kafiću kad ne znam kakav čaj imaju.
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 18:56   #352
Zeleni čaj jako često pijem,i onaj čisti i sa dodacima,najbolji su mi iz kuće zelenog čaja,malo skuplji,ali odlicni
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:17   #353
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Zeleni čaj jako često pijem,i onaj čisti i sa dodacima,najbolji su mi iz kuće zelenog čaja,malo skuplji,ali odlicni
također

jel netko zna za ovaj čaj koje je kategorije kvalitete (4 puta je jeftiniji od najjeftinijeg iz kzč)?

Zadnje uređivanje leonidas27 : 14.02.2016. at 19:29.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:31   #354
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post

zato jer je šrot
tako mene na forumu naučili..da u franck, podravku i slične ide zadnji škart od biljke..
a osjeća se to i u okusu
ja to ne mogu piti
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 11:15   #355
Ja već godinama uzimam ovaj organski
http://bit.ly/1TkJpE9

Nema boljeg za te pare (100 vrećica u pakiranju).
Savršen okus, baš kako treba.

I na Amazonu ima savršene ocjene:
http://www.amazon.com/Uncle-Lees-Tea.../dp/B001E5E38K
Raven81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 22:23   #356
meni je najbolji od Liptona.. dobar je i obican ali i u kombinaciji sa jagodom ili mandarinom.
kike_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 15:11   #357
Odakle naruciti chai latte i matcha letta preko interneta?
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 02:09   #358
Zeleni čaj je bogat antioksidantima, ali je hibiskus još bogatiji. Za više informacija, pogledaj snimak Better than green tea.
MatijaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 14:33   #359
da li netko zna da li zeleni caj ima puno teina? neznam da li ga je dobro piti navecer pa zato pitam.
hvala
kellydecamp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 13:26   #360
Nije ga dobro piti navecer, mislim da ima puno teina. Mozes piti navecer kamilicu, gospinu travu, valerijanu i ostale čajeve koji opuštaju tijelo.
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.