Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2013., 13:05   #6261
Da još samo samo htjela dodati da ne pamtim kada sam se zadnji put tako fino hranila...mršavim, na dijeti sam, a jedem takve delicije da još uvijek ne vjerujem da se sve to meni događa...i još nešto...fešte, tulumi...savršeno...na svakoj ima mesa i nekakvog povrća, a i činjenica da vino povremeno može proći...više nego odlično !!!!
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 13:10   #6262
Quote:
ivapetar kaže: Pogledaj post
Da još samo samo htjela dodati da ne pamtim kada sam se zadnji put tako fino hranila...mršavim, na dijeti sam, a jedem takve delicije da još uvijek ne vjerujem da se sve to meni događa...i još nešto...fešte, tulumi...savršeno...na svakoj ima mesa i nekakvog povrća, a i činjenica da vino povremeno može proći...više nego odlično !!!!
Ej draga, dobro nam došla
Evo i ja se još borim sa trudničkim kilama, već 3 godine, sramota
Ali tek sam se počela boriti ove godine, i dobro je, ide polako, ali ide
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:29   #6263
Quote:
ivapetar kaže: Pogledaj post
Da još samo samo htjela dodati da ne pamtim kada sam se zadnji put tako fino hranila...mršavim, na dijeti sam, a jedem takve delicije da još uvijek ne vjerujem da se sve to meni događa...i još nešto...fešte, tulumi...savršeno...na svakoj ima mesa i nekakvog povrća, a i činjenica da vino povremeno može proći...više nego odlično !!!!
Dobro došla,i ja se borim sa trudničkim kg ali sam pri kraju,ali eto danas sam opet sje...sa slatkim,ja sam več god dana na ovoj dijeti i neznam kaj mi je zadnjih mj dana,u prosjeku prekrsim svaki tj a godinu dana nisam ni jednom!!!narano i sad sam ljuta ko pas
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:33   #6264
Snježo moja,pa kaj se to meni dogada u mj dana več sam triput prekrsila!!!!neznam kako da opet krene,kaj da si dam koj dan mira pa opet ispočetka ili ...kaj???
POMOZI!!!ha ha stvarno neznam kaj mi je došlo.jesi ti imala takvih faza?
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:00   #6265
Jučer sam na obiteljskom okupljanju i roštilju pojela prvi slatkiš u mjesec dana. Od kolača sam "ukrala" gornji sloj čokolade sa slatkim vrhnjem... mislila sam da će to biti nešto perverzno fino, ali i nije bilo baš nešto. Popravila sam okus sa finim komadom mesa !
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 12:56   #6266
Quote:
kosjuraj kaže: Pogledaj post
Snježo moja,pa kaj se to meni dogada u mj dana več sam triput prekrsila!!!!neznam kako da opet krene,kaj da si dam koj dan mira pa opet ispočetka ili ...kaj???
POMOZI!!!ha ha stvarno neznam kaj mi je došlo.jesi ti imala takvih faza?
Ajme,upala si mlin.To sto ti se sad desava je najgore sto moze biti na ovoj dijeti i jako puno ljudi je odustalo upravo tad.I ja sam imao takvih faza i jos uvijek ih imam i najvjerojatnije ce ih jos biti.Nekog pravog recepta i ljeka nema.Jednostavno se moras boriti sa time i nadati se da ce sto prije proci.Smanji unos U.H na najmanju mogucu kolicinu i izguraj nekako ta prva dva tjedna uvodne faze.Jednostavno se bori kao da nikada nisi bila na Atkinsu.Ja sam u takvim krizama imao i bolove u zelucu a da o nervozi ni ne govorim.Bija san ljut ka feferon.Najbolji nacin da to prevladas je setnja i okupacija nekim poslom.Kad te uhvati kriza a ti bizi vani.Najgore od svega je sto su to u biti krize psihicke prirode a njih je najteze savladati.....
Drzi se i ne popustaj.Proci ce.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:00   #6267
KOSJURAJ izdrži uz tebe smo! Ja sam isto jućer bila u teškoj krizi!!! na poslu sam bila gladna ko vuk nisam ništa ponjela, pa su mi kolege sebi naruživali tople sendviće, pice i te stvarćice...ali sam rekla neeee!!! iako u jednom momentu sam ćak i rekla ma idem pa sutra opet ispočetka,ali sam brzo odustala jer sam se sjetila da ne želim ponovno biti debela i da se napokon želim isklesati!!!!! navećer kad sam došla kući pitao muž što ćemo jesti,oćemo li po kebab..hm...tu sam već bila spremnog odgovora da ne želim! tako dok je on jeo kebab ja sam se davila u tuni i krastavcima i jajima...hm...iako mi je taaaaaako mirisao taj kebab...ali nakon što ga je pojeo sam bila ponosna na sebe što sam rekla NE! jer i sama znam da bih se danas izgrizla da sam ga pojela! zato ja i dalje ostajem pri mesu jajima i salati! jel tko jeo one zdenka sir trokutiće s više mlijećne masti? negdje sam proćitala da se nesmije jesti ti meki sirevi i sve što se maže već samo tvrdi. danas ću za rućak svinjski vrat te ču zgratat tikvicu i pomišat je s jajima i tako zapeć i salatu
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:02   #6268
Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
Ajme,upala si mlin.To sto ti se sad desava je najgore sto moze biti na ovoj dijeti i jako puno ljudi je odustalo upravo tad.I ja sam imao takvih faza i jos uvijek ih imam i najvjerojatnije ce ih jos biti.Nekog pravog recepta i ljeka nema.Jednostavno se moras boriti sa time i nadati se da ce sto prije proci.Smanji unos U.H na najmanju mogucu kolicinu i izguraj nekako ta prva dva tjedna uvodne faze.Jednostavno se bori kao da nikada nisi bila na Atkinsu.Ja sam u takvim krizama imao i bolove u zelucu a da o nervozi ni ne govorim.Bija san ljut ka feferon.Najbolji nacin da to prevladas je setnja i okupacija nekim poslom.Kad te uhvati kriza a ti bizi vani.Najgore od svega je sto su to u biti krize psihicke prirode a njih je najteze savladati.....
Drzi se i ne popustaj.Proci ce.
Hvala ti,a i ja sam ljuta neznam šta bi rekla na sve to..riječ je točno o psihi baš kako kažeš ,živčana sam i agresivna sinoč me u ponoč probudila glad kakvu nisam osjetila ne pamtim!!nadam se da ču se uspijet othrvat tim demonimaali ovako mi nije bilo teško ni kad sam tek počela sa atkinsom..ovo je naprosto psihičko maltretiranje
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:06   #6269
Quote:
strumfeta6 kaže: Pogledaj post
KOSJURAJ izdrži uz tebe smo! Ja sam isto jućer bila u teškoj krizi!!! na poslu sam bila gladna ko vuk nisam ništa ponjela, pa su mi kolege sebi naruživali tople sendviće, pice i te stvarćice...ali sam rekla neeee!!! iako u jednom momentu sam ćak i rekla ma idem pa sutra opet ispočetka,ali sam brzo odustala jer sam se sjetila da ne želim ponovno biti debela i da se napokon želim isklesati!!!!! navećer kad sam došla kući pitao muž što ćemo jesti,oćemo li po kebab..hm...tu sam već bila spremnog odgovora da ne želim! tako dok je on jeo kebab ja sam se davila u tuni i krastavcima i jajima...hm...iako mi je taaaaaako mirisao taj kebab...ali nakon što ga je pojeo sam bila ponosna na sebe što sam rekla NE! jer i sama znam da bih se danas izgrizla da sam ga pojela! zato ja i dalje ostajem pri mesu jajima i salati! jel tko jeo one zdenka sir trokutiće s više mlijećne masti? negdje sam proćitala da se nesmije jesti ti meki sirevi i sve što se maže već samo tvrdi. danas ću za rućak svinjski vrat te ču zgratat tikvicu i pomišat je s jajima i tako zapeć i salatu
joj hvala draga..zbilja je početak dijete mila majka kaj sad proživljavam..kaj mi je sve to trebalo jednostavno izdrzim par dana i onda pokleknem..stvarno neznam to opisat kaj da ti kažem kad godinu dana nisam prekršila a sad si nemogu pomoč!za poludit.jelovnik ti je baš fin danas,,fučkaš kebab
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:16   #6270
jesi probala radit nešto slatko što je dozvoljeno na atkinsu? pa kad te uhvati tako kriza da jedeš to?
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:17   #6271
ja sam bila stavila tu tortu od oraha ili bajama i samo 1 šnita iznosi 2 UH !
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:23   #6272
eto ako još smijem da pitam što se tiće povrća....kako vi to računate te UH???? našla sam negdje bila da se mogu oduzimat vlakna pa da onda povrće ima manje UH... npr tikvica ima 3,35 UH od ćega su samo 1,7 UH. dali ja onda mogu kontat da tikvica ima 1,7 UH ili ću kontat da ima 3,35 UH?
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:47   #6273
Quote:
strumfeta6 kaže: Pogledaj post
jesi probala radit nešto slatko što je dozvoljeno na atkinsu? pa kad te uhvati tako kriza da jedeš to?
nisam,ali trebala bi.to slatko me ubi
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:48   #6274
Quote:
strumfeta6 kaže: Pogledaj post
eto ako još smijem da pitam što se tiće povrća....kako vi to računate te UH???? našla sam negdje bila da se mogu oduzimat vlakna pa da onda povrće ima manje UH... npr tikvica ima 3,35 UH od ćega su samo 1,7 UH. dali ja onda mogu kontat da tikvica ima 1,7 UH ili ću kontat da ima 3,35 UH?
ja sam uvijek računala3,35 UH
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 09:49   #6275
pa šta je ovo gdje su svi nestali???? još 6 dana pa se mjerim na vagi weeeee,tad će mi biti mjesec dana :-))))))) možda nekima nije to puno ali vjerujte mi da je meni to rekord u držanju djete!!!!! jućer sam uspjela nać mozzarelu s 1 g UH jedva sam ju našla jer ju nema svagdi i sir trapist neko malo pakovanje isto koje ima 1 g UH :-)))danas na meniu svinjsko meso, kuhana cvjetaća zaćinjena uz mozzarelu plus salata.
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 09:54   #6276
još jedno pitanjce u vezi vitamina!! znaći uzimam ove encianove 24 h multi, uzimala bih i b vitamin ali neznam koji se smiju piti jer sam googlala i vidim da oni sadrže i laktoru i škrob, ali napla sam neki od solgara koji ne sadrže šećere ali sadrže ovo iljna osnova u prahu (alfalfa, Medicago sativa, ekstrakt acerole, Malpighia glabra, peršin, Petroselinum crispum, šipak, Rosa canina, potočarka, Nasturtium officinale, kelp, Laminaria digitata). DALI SE TO SMIJE UZIMATI??? on je dosta skuplji... pa me zanima koji vi b vitamin uzimate. HVALA!!!!
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 12:36   #6277
izgleda da nam je forum krepa! nema više nikoga, nit imaš koga pitat išta niti išta... a ovaj forum mi je bio kao oslonac u djeti... pa dajte oživimo ga ponovno zar samo ja još ovo pratim
strumfeta6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 13:17   #6278
Ja uzimam Supradyn ! I nisam čitala sastav
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 13:17   #6279
Quote:
strumfeta6 kaže: Pogledaj post
izgleda da nam je forum krepa! nema više nikoga, nit imaš koga pitat išta niti išta... a ovaj forum mi je bio kao oslonac u djeti... pa dajte oživimo ga ponovno zar samo ja još ovo pratim
Ma evo ja san jos tu,ali neman nista pametno za pisati pa sutim........
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 13:20   #6280
Meni je sutra dan za vaganje i nadam se da će biti nešto manje....jedem pravilno i obično mi je brljanje količina hrane (čitaj:mesaaa)... Dakle ušla sam u drugi mjesec dijete i prvi put u životu imam osjećaj da nisam na dijeti. prvi je prošao odlično, a za drugi mi je želja i nada 3 kg manje.
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.