Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2016., 23:10   #9781
ako itko zna, što ukucati u ebay da dobijem ovakve male privjeske s cirkonom?

tanja20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:01   #9782
Gdje ima kod nas za kupiti (najbolje bi bilo online jer nisam iz Zg) običnih drukera? Znam da ima na ebayu, ali meni trebaju što prije.

__________________
sve izgleda iz daleka drukčije...
Triola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 19:41   #9783
bok cure
ukoliko ima netko ko bi mi bio voljan oslikati jednu majicu (poprilicno jednostavno) nek mi se javi, netko ko se inace bavi s tim hvala


p.s. zaista je jednostavno i sama bi se uhvatila toga al em sto ne stignem, em sto dok kupim sve potrebne boje dodje mi na isto kao i da nekome platim..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 13:12   #9784
trebam savjet ukoliko mi ga koja od vas želi dati.
Imam malu curicu i bez posla sam, dok ga ne nađem radim nakit,trenutno čupavice
Zanima me da li lijepite traku jednu po jednu ili ima brža metoda? ja jedva stignem kraj nje jer će taman prohodati smile emoticon
Te ono bitno ljepilo imam e6000 i užasno mi je ostavlja tragove po koži te sam sva u njemu pa me zanima jel ima koje bolje?ili imam neku lošu kopiju,platila sam ga 30 kn
rihanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:11   #9785
ne znam da li je dobra tema
zanima me da li se netko upustio u avanturu izrade pom pom sandala u vlastitoj izradi?

ja sam mislila probati napraviti ovako nešto



sandale slične imam, samo bi ove cofleke sama napravila
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:49   #9786
Zna li netko gdje kupiti satenske vezice za tenisice , te ostali materijal za ukrašavanje tenisica (boje, čipku, kristalice, ljepilo za sve to?) Po mogućnosti što jeftinije. Zg ili preko neta, nije mi hitno
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:20   #9787
Ako je sto jeftinije, a nije ti vrijeme faktor, onda Ebay/Ali express


Vlovrec, ovdje su pompomovi samo vezani za sandale. Ima na pinterestu tona tutorijala za njih.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 17:04   #9788
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje kupiti satenske vezice za tenisice , te ostali materijal za ukrašavanje tenisica (boje, čipku, kristalice, ljepilo za sve to?) Po mogućnosti što jeftinije. Zg ili preko neta, nije mi hitno
u bilo kojem hobi shopu. najjeftiniji ti je repromaterijal na vukovarskoj odmah blizu držićeve.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 09:58   #9789
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post


Vlovrec, ovdje su pompomovi samo vezani za sandale. Ima na pinterestu tona tutorijala za njih.
al sam brza

baš sam zato to i sama htjela napraviti, ali me zanima da li je netko radio sam.
misliš da će biti dobro ako te cofleke samo zavežem? neće se odlabaviti? ili potrgati? neće se i ta špagicaa onda vidjeti? mislila sam zaljepiti sa onim nekim super ljepilom

jako mi se sviđaju te sandale on one grkinje ali skuuuupooooo
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:01   #9790
Zna li itko gdje kupiti ovakve držače, ali samo ovaj dio štapić i kvačica, bez stalka?
http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dr...oglas-10610226
nanaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 11:29   #9791
Pozdrav svima! Trebala bi savijet vezano za patrone za vruće ljepljenje...potrošila sam onih par koje dodju sa pištoljem i sad gledam gdje i šta kupiti, patrone su 7mm. Koliko vidim Pattex nema te tanje patrone, u našim hobby shopovima se prodaju 7mm patrone nekih drugih brandova za određene novce, a na ebayu iz Kine 20 kom za 1 funtu i free shipping.
Pa me zanima, iz vašeg iskustva, ima li "ime" patrona veze sa kvalitetom ili je to sve više manje isto? I šta kupiti?
Ne radim puno, tu i tamo nešto iz hobija...čestitke, božićni ukrasi itd. za kućnu upotrebu ili kao sitni poklončić.
Hvala!
stari gnjus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 16:29   #9792
Ja sam u svoj gurala sve žive patrone, od onih skupljih do najjeftinijih iz offertisime, i sve su mi bile dobre.
Ima nekih (jeftinijih) koje su malo neprozirnije, ali meni to nije smetalo za ono što mi je trebalo. Da sam trebala prozirno ljepilo, uzela bi pattex ili bison (pevec, bauhaus, interspar...)
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 17:40   #9793
a ja se ponadala da netko objavljuje svoje kreativne novotarije...ah
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 15:56   #9794
Evo mene nakon godine pauziranje







Ahat + bakrena zica (0.4, 0.8, 1.0mm)
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 22:26   #9795
Ima li netko preporučit neko dobro a jeftino ljepilo s ebaya?
Da lijepi kožu-plastiku-gumu-tkaninu
moze i zg samo da je jeftino i snažno

Tnx puno
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 20:42   #9796
sad sam vidjela da je na temi bilo pisano da ima dosta fejk ljepila po ebayu, koje onda preporučujete iz Zg dućana? Muller mi je blizu, offertissima..
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 17:20   #9797
Helou...tila bi nacrtati nešto na trapericama, i gledam na netu da je najbolje bojama za tkaninu..(tubice), pa s kistom,itd...e,sad..di ima za kupiti tih boja?..
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 09:00   #9798
Quote:
allayna kaže: Pogledaj post
Helou...tila bi nacrtati nešto na trapericama, i gledam na netu da je najbolje bojama za tkaninu..(tubice), pa s kistom,itd...e,sad..di ima za kupiti tih boja?..
Imaš ih u bilo kojem hobby shopu, papirnicama, a čini mi se i u Mulleru. Naslikaš s njima što želiš, pustiš da se osuši (kroz par minuta je suho jer su na bazi vode), potom okreneš materijal naopako i prođeš par puta peglom jer toplina zapravo fiksira boju za tkaninu. Ako ne možeš zapeglati, možeš i fenom dobro ugrijati.

Inače, imaš i flomastere za tkanine ako ti je s njima lakše. Djeluju na isti princip kao i boje.
Black Witch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 08:04   #9799
Crvendac - ahat - zica 0,8mm i 0,4mm

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 12:09   #9800
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Crvendac - ahat - zica 0,8mm i 0,4mm

Jako lijepo
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.