Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2018., 23:13   #81
Ako žena daje muškarcu redovito, šanse za prijevaru su značajno manje.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 16:07   #82
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Ako žena daje muškarcu redovito, šanse za prijevaru su značajno manje.
Je tako i sa muškarcima i šta ćemo reći pomorcima?
inkpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 07:17   #83
Pa daju i one redovito...
Bio ti doma ili ne
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 08:54   #84
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Pa daju i one redovito...
Bio ti doma ili ne
Sam si je kriv što nije kod kuće, ali barem treba čovjek biti zahvalan na dobrom susjedu.

Ne kaže se bez veze dobar susjed zlata vrijedi
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 00:02   #85
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Manje inteligentni ljudi više varaju.
Ovo je istina i slazem se u potpunosti.
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Amen.

Ja isto imam viziju decka, kad bi me propitkivali "kako to da si singl" rekla bih kakvog decka zelim, reakcija "puno trazis"

Moj moto "radije singl pa naci to sto trazim, nego bit nezadovoljna, pa da se frustracija osjeti i odrazi na drugu osobu.

Zivot je predug, ne mora se sve odraditi nabrzinu da bi se ispunila drustvena forma i islo u korak s generacijom.
Samo sto ce danas uvijek postojati problem drustvenog propitkivanja i iscudjavanja na tu temu Svatko zna sto zeli i koliko "trazi"(samo sto danas drustvo jako puno toga diktira).
Slazem se s tobom, ima sasvim dovoljno vremena za pronaci isto, a da to nije puko zadovoljavanje aspekata danasnjeg drustvenog zivota. Razmisljam na slican nacin i dok ne nadjem ono sto trazim ostajem na "ne,hvala"

A sto se tice same teme, rekao bih da ova vrsta ljudi itekako ima prepoznatljive karakterne osobine. Najcesce egocentrici bez cvrstog stava koji ni sami ne znaju sto,zasto i na koji nacin zele(i od sebe i od partnera). I na kraju se sve svede na zadovoljavanje drustvene norme i vlastitih potreba( na ovaj ili onaj nacin) ne obazirujuci se previse na drugu stranu.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.