Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2023., 19:14   #1181
Izgubila sam fensi šestar koji sam imala cijelu osnovnu i srednju i kupila neki kineski jeftilenić eto da imam kad trebam izrezati npr. papir za pečenje u krug određenog promjera. Žalibože tih dvadesetak kuna, bolje da sam ih potrošila na kurve i kokain. Kupi dobar šestar.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 08:23   #1182
Potpisujem. Promjenila sam malom valjda 2-3 sestara i to je kriminal sto se prodaje kod nas po trgovinama.... problem obicno bude sto se vrh sestara rasklima i onda ti proizvoljno mijenja radijus kako crtas Blazeni sestari iz 80'tih i 90'tih, ti su bili savrseni i vjecni
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 08:47   #1183
Da nisu kvalitetni. A zavisi i kakvo dijete imaš. Ja sinu ne dam ništa skuplje od 20kn kolike ih je pogubio/raspali se.

Za držati radijus ima dosta onih s kotačićem, meni osobno su ti antipatični pa kupujem regularne. Drugi trik je da kupujem uvijek isti model pa kanibalizam poluraspadnute za popravke. Treći je sa ih povremeno servisiram (zatezem sarafice) pa izdrze godinu dana...

Za rad po doma kci ima kvalitetne ali joj nisam dala da ih nosi u skolu, ipak su joj od pradjeda ajde sad u srednju može, ako će paziti na njih (ona je pouzdana)
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 10:50   #1184
moja gubi dijelove svega i skolski pribor je toliko potrosan kod nje da nema sanse da dam vise novaca za sestar izgubi sarafic ili onu minu, ili citav sestar za potrebe razredme nastave jeftilen sestari su skroz ok. Kad ozbiljnija geometrija dodje, uzet cu bolji. valjda ce do tad nauciti cuvati stvari
__________________
Sve je u redu.
Čočo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 11:28   #1185
mislim da je moj u nekom trenutku u tim mladjim razredima imao taj koji ima kotacic u sredini, nije to lose za tako male jer ne mogu slucajno rukom stisnuti pa da im se sve razdrma. Al da... meni to isto ide jako na zivce

apropo te lose i jeftine kineske robe, jednom je imao i problem s nekim ravnalom kojeg je dobio negdje gratis... potpuno pomaknute crtice tako da su mu svi crtezi odudarali za par milimetara, a uciteljica je trazila preciznost uzas

sjecam se i da je svekrva jednom isla vracat novi krojacki metar jer je na kojih metar duljine imao solidnu razliku od par centimetara koliko lose su ga kinezi odstampali
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 11:58   #1186
Hvala na odgovorima. Moja isto povremeno gubi stvari, tako da će za početak dobiti neki srednje kvalitete...
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.