Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2009., 03:14   #1
Energetski vampiri, postoje li i kako se obraniti?

energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 08:58   #2
ohoho, ne bi vjerovao, ali i te kako postoje.
katastrofa od ljudi. zavisni, nesigurni u sebe i odvratni karakteri.
obraniti? što se imaš braniti? ako znaš ko si, imaš svoj stav, nisi pesimist, ovakav tip ljudi te može jedino okrznuti.
općenito, ignoriranje njihove spike i davljenja je najbolja obrana.

meni je, recimo, užitak takve ljude ubijati s njihovim vlastitim stavovima, tak da još više padnu u depresiju vlastitih izljeva zavisti.
systemerror is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:25   #3
Quote:
systemerror kaže: Pogledaj post
ignoriranje njihove spike i davljenja je najbolja obrana.

Postoje i oni koji CUTE,prave se naivni ,nicega se KAO ne secaju,nista KAO ne znaju,...
celestinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 13:51   #4
mislim da bi i tu češnjak pomogao
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:27   #5
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
mislim da bi i tu češnjak pomogao
apsolutno ali samo ako je spleten u vijenac pa može poslužiti za udaranje
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:47   #6
Postoje , itekako...
Najvise me podsecaju na sekte , vrebaju kada je duh slab kada covek poklekne i padne mu samopouzdanje i ubijajuci te jos vise u pojam , nekad vise nekad manje cisto nedopustajuci ti da se trgnes i ozivis , prozivljavaju svoje nezadovoljstvo sobom i svojim zivotom...prosto te koriste po principu da im je lakse kada postoji neko kome je gore...
Od takvih treba bezati , jer ssu veoma snazni u svojoj zlobnoj volji da te drze pod nogom , a nekada to rade nesvesno , ali vecinom svesno...to treba odjebati iz zivota , ma sve ono sto nam crpi pozitivne misli i zamenjuje totalnom negativom prema sebi i svom zivotu za mene su duhovni vampiri.
deina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 11:00   #7
Quote:
deina kaže: Pogledaj post
Od takvih treba bezati...to treba odjebati iz zivota , ma sve ono sto nam crpi pozitivne misli i zamenjuje totalnom negativom
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 02:18   #8
ovisi od kakvih...ima puno vrsta
arhitekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 14:11   #9
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
vjerojatno si prirodno plaha, nesigurna u sebe, pa te se duhovno agresivni ljudi tako dojme.

moraš početi raditi na sebi, a ne na njima.
Gradski konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 09:55   #10
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
Postoji više vrsta "vampira". Većina njih nije svjesna da su vampiri. Poznato mi je da većina ljudi bolesnih od MS jesu vampiri (uzimaju energiju). Radi se o tome da njihova energija nije dostatna za održavanje organizma, te pokušavaju održati život crpeći od drugih.
Druga vrsta vampira su "davež", zahtjevaju pažnju da bi mogli dobiti potvrdu o svojoj slici.

Najbolja obrana je izbjegavati takve ljude.
__________________
Maknuti suzu s nečijeg lica, često znači staviti osmijeh na svoje lice.
Pero Gmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:54   #11
Quote:
Pero Gmaz kaže: Pogledaj post
Postoji više vrsta "vampira". Većina njih nije svjesna da su vampiri. Poznato mi je da većina ljudi bolesnih od MS jesu vampiri (uzimaju energiju). Radi se o tome da njihova energija nije dostatna za održavanje organizma, te pokušavaju održati život crpeći od drugih.
Druga vrsta vampira su "davež", zahtjevaju pažnju da bi mogli dobiti potvrdu o svojoj slici.

Najbolja obrana je izbjegavati takve ljude.
postoje. moja kolegica iz kancelarije
i pol firme
queen_bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 13:56   #12
Oni su utoliko vampiri koliko im vi dopustite. Izmedju ljudi se nepresto razmjenjuju energije, a kao sto je vec neko prije naveo, bitno je biti i ostati jak i na sve odgovarati smireno i sa smjeskom.

Najvise energije gubimo kad se ljutimo, nerviramo.

A vampira ce biti uvijek, pa priznajte da i sami smo to nekad, samo treba naci u sebi dozu razumjevanja i ljubavi za ljude koji nas okruzuju i odmah ce i nama samim bit lakse nositi se s njima.
baby_lon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 19:25   #13
batine
grana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:03   #14
O da ... postoje...to su ljudi koji stalno, ali stalno potenciraju sebe, svoje probleme i u stanju su cijelo vrijeme žrtvu daviti nekim svojim problemima..
Primjer iz života: kolegica s posla..ne radimo u istom uredu ali kad se sretnemo na par minuta poslovno, eto nje o njenim problemima, potom zlobno komentiranje drugih, ta nema da nešto ne prokomentira..
Nakon pet minuta provedenih s njom osjećam se iscjeđeno ..doslovno..a bogme ponekad izbezumljeno
A taktika kako ih se obraniti, nepristojno je ali pali ..ignoriranje, započinjanje razgovora s nekim drugim..to pali ali kratkoročno i naravno svaki dan ista priča..
__________________
In your room, where souls disappear only you exist here ...Will you lead me to your armchair, or leave me lying here?? Your favourite innocence.Your favourite prize.Your favourite smile. Your favourite slave....
Suicide blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:19   #15
E moja blondie,ja se pitam gdje je ljudskost ,gdje je milosrđe,gdje je nestala želja

čovjekova da pomogne , a ono bar utjehom drugom biću u nevolji.Nema toga više

ostala je samo ljuštura egoizma i prazni ljudi ,prazni osjećajima kojima nas je bog

obdario a mi taj dar bacili u najdublji ponor.Znam ponekad je stvarno teško

slušati o tuđim problemima, kad i sam patiš,ali ipak kad bi se barem malo potrudili

da slušamo jedni druge možda ovaj svijet ne bi bio ovakav,nego...

Ne postoje nikakvi energetski vampiri to smo mi ljudi iskrivili svoje pravo ja,i

otuđili se od boga.
konspiracija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 13:55   #16
Postoji jedna domaća knjiga na tu temu: "Geometrija božanske iskre i kako smo jedva preživjeli roditeljsku ljubav".

Autorica ima Blog

Svi stavovi autorice nisu nužno ispravni, ali ima tu nekih stvari za razmišljanje.
Sustav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:02   #17
Ponajprije ste "vampiri" sami sebi kada tako razmišljate.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 20:13   #18
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
Naravno, malo tko ne doživljava.
''Vampiri'' su egocentrične osobe koje nanjuše trenutak odsutnosti ega kod druge osobe. Tada ih nagon tjera u napad i ''prehranu''.
Ja to otkantam kada mi pukne film i uzmem si natrag što je uzeto. Vrlo lako je.
Kada se jedan takav odluči vratiti, treba ga ne-doživljavati.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 11:46   #19
Energetski vampiri...
Ja sam čula za neke reptile(reptilijanci) koji isto tako,kad si nemoćan psihički, onda te napadaju,usisavaju ti energiju i ti si sve nemoćniji.
Nekud sam pročitala da ih se može pobijediti/potjerati,onda si "vraćen",onda ti je dobro.
A drugo jest mračni(ili crni)entiteti koji slično,dolaze u obliku duha ili čovjeka(u kojem je taj duh,duša),i usisavaju ti energiju,hrane se tvojim egom...neznam...

Eto to mogu biti ti energetski vampiri
pahulja8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 13:12   #20
pffff,ako znaš kako im sprječiti isisavanje energije, onda ti ne predstavljaju problem.

ps. onda je vrijeme za malo naplate he he he

pomaže ako ih ubiš u pojam
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.