Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2007., 23:00   #41
Quote:
body kaže: Pogledaj post
imam deckica od 7 mjeseci. jos nije poceo puzati, iako se jako trudi od kad je navrsio 3 mjeseca kupili smo mu onu stolicu u kojoj je zavezan i koja ima nagib i jos se ljulja. super je posluzila. otkako je poceo normalno sjediti bez prevaljivanja, kazu da te stolice nisu dobre za ledjne misice kad pocne samostalno sjediti. a ja sam navikla, a i on, ujutro poslije mlijeka stavit ga u tu stolicicu na pola sata, pored njega stavim kutiju s igrackama i on tamo brije dok ja pijem kavu i dobivam se. kupili smo mu i park ogradjen drvenom ogradicom za igranje al njega koristimo preostali dio dana. da se nesto drugo desava. uz to, na pod sam po preporuci pedijatrice stavila one velike spuzvaste puzle po kojima dzipa i gega se na sve cetiri. sve je to super al sto da radim sa stolicom! vidjela sam neke mini fotelje al niti na jednoj nije naznaceno za koju su dob namijenjene, a i mislim da je nesigurno ga sad tamo uvaliti jer nemaju sigurnosno remenje. pa, imate li vi kakve preporuke, sto vi koristite? naravno osim visoke stolice u kojoj jede.
ne koristimo sjedalice ili stolice uopce. kupili smo jednu ali nismo je koristili.
kad je hranimo stavimo dijete na kauch, podupremo joj dio od glave do kukova blagim nagibom, stavis joj partiklu i hranish.
za igru smo joj kupili onaj dio gdje dijete lezi ispod na tepihu a iznad njega su ovjesane razlicite zvecke i kuglice i slicno pa stalno sa rukama capa i ljulja to.

jako brzo su doktori rekli da je mozemo prestat povijati sirokom pelenom a za sjedenje su rekli kad sama bude spremna sjesjt ce do tada ju je najbolje pustit nek sama radi na tome iako ponekad je zna razljutit kad nemoze se dich, al zato smo tu zena i ja!
Marcus deKrieg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 00:48   #42
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Moja bebica je za sada u viperu (i to traje maximalno pola sata) ima 3 mjeseca...
I onda počne plakati i moram je držati na rukama
Savjet
nosi i zabavljaj..Mihael je beba koja jako voli kontakt i da ga se drži...ne moram hodat/stajat...samo ga držat.

Sad se već dosta sam igra al svako malo dođe i zagrli me, malo se pomazi i ode...

brzo to prođe......uživaj dok te hoće kraj sebe
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 00:58   #43
Quote:
DejanZ kaže: Pogledaj post
vidjeli smo na stranici od stokke novo sjedalicu sitti. jel nam moze netko rec gdje se mogu kupit stokke-sjedalice u okolici Varazdina/Medjimurju ili u Osijeku/Zupanji? Hvala najljepsa.
Lijep pozdrav
stokke stolice imaš kupiti samo u zagrebu, gledala sam na stranici stokke. com. meni brat živi u švedskoj i htjela sam da mi kupi tu stolicu, ali mi je rekao da zbog nečeg ne valja (ubi me nemogu se sjetiti zašto), da kod njih svi imaju tripp trapp, pa mi je kupio tu.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 08:54   #44
Quote:
body kaže: Pogledaj post
imamo i taj vrtic, to sam isto vec rekla. ali on ujutro voli biti mirniji i malo si posjediti. mene zanima dal postoji kakva sjedalica, a da nije visoka stolica za hranjenje niti viper, u kojoj je jos i vezan da sam ja mirna dok pijem kavu i pusim 2 cigarete u kuhinji sa zatvorenim vratima.
Ma nemoj se toliko brinut. Ja sam ex pušač i znam što znači 2 na miru. Nakon 15mj ne pušenja ja bi odmah sad zapalila.

Ako ti je jako aktivan onda kauč stolom zagradit i okolo kušine , deke....igračkice.

A ti uz prozor. Dijete mjenja svoje navike moraš i ti!!!Nadgledaj. Mome 7,5mj ništa ne pomaže ako vidi mob, laptop ili daljinski i sakrijem ih on ih vidi di tako da.........
crvena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:43   #45
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
nosi i zabavljaj..Mihael je beba koja jako voli kontakt i da ga se drži...ne moram hodat/stajat...samo ga držat.

Sad se već dosta sam igra al svako malo dođe i zagrli me, malo se pomazi i ode...

brzo to prođe......uživaj dok te hoće kraj sebe
To joj je očito bila faza...
Sada kombiniram viper, AS i body gym pa nam nekako prođe dan, naravno da je malo i nosim i igram se s njom

Ali zato sad imamo drugih problema, želi sisati svako malo, nakon sata do dva i obično je i moram uspavati sa cicom što prije nije bio običaj, zaspala bi kad bi joj se spavalo...
A što je najgore ima mlijeka ali siše maximalno 7-8 minuta ako imam sreće, zna nekada i 5 minuta i ne želi više
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 18:44   #46
PBE vi ste to vani kupili ili se varam?
ogradicu, meni super izgleda
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.